Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość O-n-a

Dziewczyny za 8 dni powinnam dostac miesiaczke a dzisiaj na wkładce pojawilo sie troszke czystej krwi ... i troszke brzuch pobolewał ... czyżby okres przyszedł wcześniej?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość ona A dalej masz krwawienie? Może to zagniezdzenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-n-a

Nie juz nie ma krwawienia bylo tylko chwilę... brzuch juz tez nie boli. Zawsze na okres mnie piersi bolaly teraz nic... Madzikkin tobie rowniez tego życzę :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo ale bylo by super jakby to bylo zagniezdzenia zarodka 😉 wiedzialabys dokładnie kiedy haha 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-n-a

Nie jestem przekonana do tego ze moze to być ciąża przecież ost raz się kochalismy z mezem 7 dni przed owulacja... cud ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dobrych warunkach plemniki zyja 5 dni, do tego owu moze sie przesunąć.

Dlatego wlasnie lekarze zalecają starć sie caly cykl 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja jedna koleżanka zaszła w ciaze w 8dc A druga w 9dc. Owulacja czasem sie przesunie plus plemnik dłużej przeżyje i jest mały cud 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marelia

My z mężem po 35 lat. mamy dwie dziewczynki 6 i 3 latka. Czas na chłopaka do kompletu heh. 
Ale tymczasem aplikacja pokazuje że okres za 7 dni, mam regularne co 28 dni, więc czekamy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Przyszła mama ja chyba używam tej samej app co ty, nazywa się WomanLog i ma ikonkę z kwiatkiem. Jest w porządku, ale chyba nie da się zmienić dnia owulacji jeśli wiem ze się przesunęło i ze okres będzie dłuższy. 

Ja tez mam wolny pokój co stoi i straszy, ostatnio zamknęłam drzwi i zasłoniłam okna, żeby tam nie patrzeć codziennie. 

Ona, Marelia za tydzień będziemy za was trzymać kciuki!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Do mojego okresu 6 dni , w sumie to chciałabym być w tej ciazy ale z drugiej strony mogłabym zajść w czerwcu albo lipcu dopiero bo niedawno zmieniłam prace i tak głupio teraz powiedziec ze jestem w ciazy . Nie wiem czy moglabym do pracować przy pacjentach i ich krwi będąc z maluszkiem w brzuszku . Bałabym się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka zaszla w ostatni dzien okresu,kochali sie z mężem bo wiedzieli ze bedzie przerwa na 3 tyg bo wyjeżdżał w delegacje 😉 i bach udalo sie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość przyszła mama, nie ma co tak planować. Mi z planów zawsze nic nie wychodzi. Możesz pracować w ciazy przy pacjentkach przecież zakładasz rękawiczki:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil tak to juz jest, jal sobie zaplanujemy to nigdy nic nie wychodzi 😉 tez wole isc na żywioł ale trochę mu pomóc 😉 czyli takie rozsądne planowanie, testy owu plus kwas foliowy. Ale nic nie będę przwkladac bo moze jestem w ciazy 😉 basen, sauna, czy piwko z znajomymi 😉 bede miec ochotę na cos co nie powinno sie robić w ciazy to bede to robic poki bialo na czarnym nie bede miala dowodu ciąży. Koniec z zrezygnowałem z różnych rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak 🙂 ja np przestałam ćwiczyć intensywnie bo myślę bo może będę w ciazy A tak8 wysiłek nie wskazany;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzie2czyny A pytanie o której godz najlepiej robic test edukacyjny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Według mnie to nie ma znaczenia:p wydaje Mi się ze to nie kwestia godzin tylko dni . Niby owulacja przypada 14 dni przed kolejnym cyklem wiec poprostu zrób test w tych dniach .3 dni pod rząd przed spodziewana owulacja i 3 dni z rzędu po ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku miał być test owulacyjny 😉 przyszła mama tak mam zamiar zrobić. Tylko słyszałam że nie wolno robić z porannego moczu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
40 minut temu, Bezsil napisał:

Jejku miał być test owulacyjny 😉 przyszła mama tak mam zamiar zrobić. Tylko słyszałam że nie wolno robić z porannego moczu 

No tez tak słyszałam . Z tego co pamietam to najlepiej te testy robić Ok 22 lub późniejszym wieczorem. Wtedy LH jest największe :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Przeczytaj dobrze instrukcje, ja miałam dwóch różnych firm i były duże różnice wg jednego 16-20 i nie pic dwie godziny przed a według drugiego godzinna obojętna, można pic ale nie sikac 4 godziny przed. Ważne żeby je robić codziennie o tej samej porze wiec wybierz jakaś godzinę żeby ci pasowało. 

Najlepiej uprzedz faceta ze będziesz robić testy, żeby się nastawił ze musi być na zawołanie.  Niby powinnien być seks w dniu pozytywnego testu potem przerwa jeden dzień i znowu. Ale ja się zastanawiam czy nie lepiej codziennie od pozytywnego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Wiecie jak się liczy długość tej stałej fazy cyklu chyba lutealna się nazywa. Się liczy od dnia owulacji czy od pierwszego dnia po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Mnie już zaczyna pobolewac brzuch :( czyli okres będzie , akurat na weekend :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Malina82 napisał:

Wiecie jak się liczy długość tej stałej fazy cyklu chyba lutealna się nazywa. Się liczy od dnia owulacji czy od pierwszego dnia po owulacji?

Na yt jest taka babka co wyjaśnia super jal liczyc te fazy.. Znajde ja i podeślę ci linka super wytłumaczone jest co i jak 😉

 

A co do testów to trzeba tak jak w instrukcji, bo co firma to inne zalecenia 😉

Przyszla mama szkoda ;( myslalam ze tobie sie uda chociaz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie walczymy co 2 dni 😉

Przyszła mama jesteś pewna że na okres boli? Kiedy masz mieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
9 godzin temu, Bezsil napisał:

Narazie walczymy co 2 dni 😉

Przyszła mama jesteś pewna że na okres boli? Kiedy masz mieć? 

O myślałam ze ma być w ten weekend ale zerknęłam i ma być w przyszły wtorek . Cycki już napuchniete jak balony ... 

wczoraj bym się zabiła pod prysznicem , poślizgnęłam się nie wiem ba czym bo mam antypoślizgowa podłogę tam, schylalam się po gąbkę i nie wiem jak to się stało ale naciągnęłam mięsień piersiowy tak ze wywaliło mi wylew na pol pachy i nie mogę ruszać reka 😭😭😭😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj totalnie nie mam humoru. Moja szwagierka z mężem również starają się o pierwsze dziecko. I mówi mi, że jej się okres spóźnia tydzień i że jakoś słabo się czuje. Robiła test w poniedziałek, ale negatywny. Dziś zrobi jeszcze raz. Już słyszę to gadanie teściów jak się okaże że ona jest w ciąży. Ja chyba tego nie przeżyje 😔😔😔

Edytowano przez Guusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gusiak na ciebie tez przyjdzie czas! 😉

Przyszla mama ty to masz przeboje;)

Dziewczyny okres mi sie skonczyl... Haha po 4 dniach;( dziwne juz drugi taki krotki 😉 zawsze mialam 7 dni czasem 8, jak zmiana klimatu to nawet 9 dni.. Dobrze ze gin za 2 tyg to moze sie dowiem co tam sie w środku dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
5 minut temu, Madzikkin napisał:

Gusiak na ciebie tez przyjdzie czas! 😉

Przyszla mama ty to masz przeboje;)

Dziewczyny okres mi sie skonczyl... Haha po 4 dniach;( dziwne juz drugi taki krotki 😉 zawsze mialam 7 dni czasem 8, jak zmiana klimatu to nawet 9 dni.. Dobrze ze gin za 2 tyg to moze sie dowiem co tam sie w środku dzieje..

Bierze już któraś z Was ten ovarin ? Bo chyba widziałam ze któraś zamówiła . 

Madzik a może zrób sobie betę ?:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Bierze już któraś z Was ten ovarin ? Bo chyba widziałam ze któraś zamówiła . 

Madzik a może zrób sobie betę ?:) 

Jeszcze nie biore 😉 zamówiłam testy owu, salfazin dla mojego, a dla mnie ten ovarin 😉 ale zaczne go brac po wizycie u gin. 😉 to ciaza na pewno nie jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×