Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Może nie dopadnie 🙂 podpodziwiam, że tak długo wytrzymasz do zrobienia testu 🙂 trztrzymam kciuki:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszla Mama i jak sie sprawy maja? Dostałaś okres? , robilas test? 😉

 

Marela a u Ciebie jak? Powtórzyłas test? Co wyszlo? Poszlas na bete? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Hej wszystkim ❤️ Czytam Was od czasu do czasu i kibicuję. 

My z J zdecydowaliśmy się na adopcję... szczeniaka ze schroniska. Jesteśmy psimi rodzicami od środy i piesek dał nam mnóstwo radości 🙂 Dużym plusem jest to, że nie myślimy tak obsesyjnie o dziecku, ciśnienie zeszło. Po prostu się kochamy, a jak będzie ciąża, to psinka będzie miała ludzkie rodzeństwo 🙂

Ściskam i całuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di.Di

Hej dziewczyny! To ja już jestem po wizycie u gina.. Serduszko pięknie bije ❤❤❤ cudowne uczucie, móc je wreszcie usłyszeć! 🙏😍 życzę Wam tego z całego serca!❤ fasolka ma dokładnie centymetr👶😍 .. dostałam rowniez zapobiegawczo Luteine , nie zaszkodzi brać 😊

pięknego dnia dla Was!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Mam dziś dyzur od 8 rano wiec jeszcze nie robiłam testu , okresu nie ma także jak nie pojawi się do wieczora to będziemy się kochać z moim bo to zawsze pomaga ... i jak do rana nie będzie to pójdę po test :) już sama nie wiem czy boli mnie brzuch czy nue . Miałam dziś pacjentow co 30 min i nawet nie miałam jak o tym pomyśleć . 

Lasunia, piekny gest! Gratulacje 😊

Didi cieszymy się razem z Tobą , niech fasolka rosnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marelia

Cześć. 

U mnie dziś powinnam dostać, na razie nic. Testu nie robiłam, bo od rana zabiegany dzień, nawet nie miałam kiedy iść do apteki. Zaraz po dziewczynki lece i do pracy.  Jak będę wracala zaczepię o apteke i rano zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że jutro u obu z Was wyjdzie pozytywny test 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez cos mi sie tak wydaje 😉 ze beda same mile wiadomości 😉 ja od dzisiaj testuję owu zobaczymy co z tego wyjdzie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin A jakich testów używasz? Mi w tym miesiącu nie wyszedl pozytywny ani jeden. I nie wiem czu to wina testow czy noe bylo owu. Ale stawiam ze nie bylo owu. Dzis 16 dc i zostaje czekac do okresu... 

Tobie życzę owocnych starań:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość DiDi gratuluję:) każda z nas pragnie usłyszeć serduszko

długo się staraliscie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
21 minut temu, Gość Marelia napisał:

Cześć. 

U mnie dziś powinnam dostać, na razie nic. Testu nie robiłam, bo od rana zabiegany dzień, nawet nie miałam kiedy iść do apteki. Zaraz po dziewczynki lece i do pracy.  Jak będę wracala zaczepię o apteke i rano zrobie

Hehehe niezle , mamy okres dokładnie tego samego dnia i w dodatku obu nam się spoznia . Masz jakieś bóle brzucha albo coś ? Mi wczoraj i dziś tak puchną nogi ze to jakiś kosmos . Czuje się jak kulka napełniona woda . 

Ale z takich smutnych wieści to dziś napisałam mojemu ze jak wrócimy do domu to będziemy musieli chyba „ przetkać rurę” Hahaha to odpisał mi „ kochanie , chcemy tego dziecka ale wiesz jak bardzo intensywny mamy rok w pracy i może lepiej by było odłożyć to na druga czesc roku” :( jakoś misie smutno zrobiło z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marelia

Własnie jakoś nie mam. Tak jak bolało wszystko piatek/sobota jeszcze tak teraz przeszło. Brzuch mam tylko taki ociężaly, jakbym balon zjadła albo miała wzdęcie. I jak idę to mam wrażenie jakby okres zaraz miał się zacząć, ale wkładka sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
24 minuty temu, Gość Marelia napisał:

Własnie jakoś nie mam. Tak jak bolało wszystko piatek/sobota jeszcze tak teraz przeszło. Brzuch mam tylko taki ociężaly, jakbym balon zjadła albo miała wzdęcie. I jak idę to mam wrażenie jakby okres zaraz miał się zacząć, ale wkładka sucha

Boże mam dokładnie tak samo 😂 właśnie zmierzylam sobie temperaturę i mam 37,2. Wiem ze to już wieczór i nie mierzy się wtedy temp ale ogólnie to chyba przed miesiączka powinna spaść ?wczoraj tez robiłam badania na bilirubine bo muszę co jakis czas robić ze względu na prace i wyszła w górnej granicy normy . Może tak być tez w ciazy . Btw jestem non stop głodna , wiec to raczej objaw nadchodzącej miesiączki . A co do bólu piersi to nadal bola jak nacisnę a w brzuchu mam wrażenie ze mam jakieś gazy ale nie mam... i to raczej tak w dole brzucha niż w okolicach jelit i żołądka  

Jaka Ty masz temperaturę teraz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di.Di
4 godziny temu, Bezsil napisał:

Gość DiDi gratuluję:) każda z nas pragnie usłyszeć serduszko

długo się staraliscie? 

W lipcu poroniłam i od tego momentu się staraliśmy ponownie, czyli takie pół roku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Przyszła Mama. Ja jak byłam w ciazy miałam taka sama temp co Ty czy mierzylam w nocy czy w dzień. A w dniu spodziewanej miesiaczki musiałam jeść co 3 godz bo jakoś mi tak dziwnie ba żołądku było i byłam głodna. A bol jak na okres czułam już parę dni przed. A zawsze miałam tak że bol zaczynal się jeden dzień przed .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Di.Di ja poronilam we wrześniu Ale dopiero teraz zaczynamy starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 minutę temu, Bezsil napisał:

Gość Przyszła Mama. Ja jak byłam w ciazy miałam taka sama temp co Ty czy mierzylam w nocy czy w dzień. A w dniu spodziewanej miesiaczki musiałam jeść co 3 godz bo jakoś mi tak dziwnie ba żołądku było i byłam głodna. A bol jak na okres czułam już parę dni przed. A zawsze miałam tak że bol zaczynal się jeden dzień przed .. 

Boje się! Tez cały czas zastanawiam się czy boli mnie brzuch czy nie boli. Jak wpadnę w wir pracy to nie jem ale faktycznie łaknienie mam zwiększone chociaż akurat przed okresem tez tak mam . Nie chce się nakręcać. Tez tak macie ze jak spoznia Wam się okres i kupicie test to nagle zalewa Was czerwona ciotka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja jak byłam pewna na sto procent że okres przyjdzie to wtedy nie przyszedł. A jak ludzilam się że może ciaza to zawsze przychodził. Dodam że ja testy już robiłam przed dniem spodziewanej miesiaczki bo wyczytałam że może wyjść już przed. A zapas testów to ja mam w szafce 😏

Chyba za bardzo mi teraz zależy i nic z tego nie wyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di.Di
17 minut temu, Bezsil napisał:

Gość Di.Di ja poronilam we wrześniu Ale dopiero teraz zaczynamy starania...

To trzymam kciuki z całych sił, aby Wam również się udało 💚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
14 minut temu, Bezsil napisał:

Powiem tak ja jak byłam pewna na sto procent że okres przyjdzie to wtedy nie przyszedł. A jak ludzilam się że może ciaza to zawsze przychodził. Dodam że ja testy już robiłam przed dniem spodziewanej miesiaczki bo wyczytałam że może wyjść już przed. A zapas testów to ja mam w szafce 😏

Chyba za bardzo mi teraz zależy i nic z tego nie wyjdzie 

Ja teraz sobie leze i nic mi nie jest ale jak wstanę to czuje ze mam taki brzuch jak balon trochę i wtedy ciut boli jakbym miała gazy mieć . 

A Ty coś czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie chce mi się cały czas wpisywać loginu i hasła . 

Dziewczyny piszcie co u Was? Jak Wy się czujecie ? Kiedy owulacja ? Testy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwe podam jak nie zapomne i wroce do domu tych testow owu. 😉

Za tydzień mam gina, nie moge sie juz doczekać.. 😉 bo chcialabym aby mi cos doradzila, pomogla znaleźć przyczyne ze nie wychodzi nam to 😞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak robiłam siku to na papierku widać było bardzo jasno różowy śluz, mało bo mało ale jednak okres dostanę ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tak, o wszystko co mozliwe bede pytać 🙂 w glowie juz ukladam liste.

No szkoda... ;(  mialam nadzieję, ze ci sie uda 😉

Apka pokazuje mi ze od dzisiaj zaczynam dni plodne 😉 no to zaczynam profilaktycznie starania. Test owu zrobie jednak jutro bo zapomnialam z auta zabrać a juz bycze sie w fotelu i nie mam najmniejszej ochoty wychodzic domu 😂

Jutro ide kupić salfazin 😉 witaminki dla mnie ( kiedys bralam) świetne sa na włosy, paznokcie i cere 😉 a wyczytałam ze pomagaja na ruchliwość i ilosc plemników jak facet je bierze. Pamietam jak mi po nich super wlosy rosły. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mama ja mam nadzieję że się nie rozwinie 🙂

madzikkin zaczynaj i miejmy nadzieję że tym razem owocnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PrzyszłaMama mam wrażenie, że się za bardzo nakręcasz 😵😵😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×