Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Lasunia

Madzikkin dobrze jej pojechałaś! 

Ja mam taki charakter, że mi nikt nie dogaduje, bo boją się, że puszczę taką spontaniczną wiązankę, która złośliwca tylko w zakłopotanie wpędzi. Co czasem działa przeciwko mnie, bo zdarza mi się niechcący powiedzieć coś głupiego. Tak czy tak, ze słowami nie mam problemów 😄A mój narzeczony dawno i wszystkim w swojej rodzinie dał do zrozumienia, że kompletnie nie liczy się z innym zdaniem niż swoje i moje i że ceni sobie prywatność. Także chociaż tyle. No ale minus jest taki, że moja mama niespecjalnie umie wesprzeć w chwilach obsesji, chociaż chce, to nie umie. Powie najwyżej, że mam się nie nakręcać i tyle. Więc już jej nie mówię o swoich obawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ludzie nie mają taktu... Nie pomyślą a powiedza.... My o swoich planach też nie opowiadamy, ale jakis czas temu usłyszałam od moich rodziców- no chyba oszalałas że niby drugie dziecko Ci potrzebne.... hmmm raczej to Nasza sprawa. 

Nawet nie wiedzą że poronilam w listopadzie i teraz nie wiedzą że jestem w ciąży.  ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mama mam ciezo bo na kazdy problem ma jedno zdanie "bedzie dobrze", "jeszcze sie ulozy ".

Ale ostatnio zaczęła tez sie przejmować mna, ze tak powiem.wszystko wcześniej bagatelizowala co sie u mnie dzieje zw wzgledu sie moja siostra byla jalby ważniejsza i jej problemy bo ona ma przeciez trojke dzieci i trzeba jej pomagać. Czego sama mialam dość bo dla mnie to nie pojęte pchac sie w drugie czy 3 dziecko nie mając do tego warunków 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, GośćAnia napisał:

Niestety ludzie nie mają taktu... Nie pomyślą a powiedza.... My o swoich planach też nie opowiadamy, ale jakis czas temu usłyszałam od moich rodziców- no chyba oszalałas że niby drugie dziecko Ci potrzebne.... hmmm raczej to Nasza sprawa. 

Nawet nie wiedzą że poronilam w listopadzie i teraz nie wiedzą że jestem w ciąży.  ♡

Czasem z rodzicami ciezko 😉 ale to nasze zycie nie ich 🙂 i musza sie z tym pogodzić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ostatnio zaproponowali abyśmy wrócili do nich, mieszkali u nich, bo szkoda kasy na stancje.... Ale jak się dowiedzą o ciąży to szybko zmienia zdanie hihi. A my wolimy sami w spokoju mimo że stancja droga. 

Edytowano przez GośćAnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najlepiej samemu i oszczędzić sobie dodatkowego stresu, nerwów i kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak! 2 lat mieszkalismy z rodzicami jak zrezygowalismy z wynajmu.mialo byc tylko na miesiąc,dwa az nie kupimy czegos. Zrobil sie ponad 2 lata.. Ciagle cos nie tak bylo z tymi mieszkaniami. Ale od roku juz na swoim 🙂 kupilismy mieszkanie od starszej pani bo sie przeniosla do domu starosci.. Mieszkanie na pol wyremontowane bo chciala je corce dac a sie corka na nia wypiela to sprzedala nam. 😄 ale fuuuksa mieliśmy 🙂 tylko remont sypialni zrobilismy i czeka nas jeszcze kuchnia. Salon rewelka ❤ pokoju dla dziecka jeszcze nie ruszamy bo po co jak jeszcze go nie mamy.  A w moim domu rodzinnym to klotnie byly o wszystko ale tylko wtedy jak moj w pracy byl. Przed nim tyle lat zgrywali cudnownych, wyluzowanych starych 😂😂❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di.Di

Hej 🙂 , tak jak pisałam wcześniej dziś jest termin okresu.. wróciłam z pracy i poleciałam po test.. POZYTYWNY !!! nie wierzę w to co widzę, udało się!! , ale jeszcze w to nie wierzę, więc za dwa dni powtórzę dla pewności test (5cykl starań, po poronieniu).. czyli chyba jednak te plecy to był znak ! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di.Di
3 minuty temu, Madzikkin napisał:

Wow didi suuuper wiadomość !! ❤

Duzo zdrowka kochana ! 😍😍

Dziękuję!! i mam nadzieję, że moja radość teraz będzie trwała całe 9 miesięcy ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Di.Di napisał:

Hej 🙂 , tak jak pisałam wcześniej dziś jest termin okresu.. wróciłam z pracy i poleciałam po test.. POZYTYWNY !!! nie wierzę w to co widzę, udało się!! , ale jeszcze w to nie wierzę, więc za dwa dni powtórzę dla pewności test (5cykl starań, po poronieniu).. czyli chyba jednak te plecy to był znak ! 😄

Gratuluje 😘 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 🙂 Życzę zdrówka 💚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Di.Di napisał:

Dziękuję!! i mam nadzieję, że moja radość teraz będzie trwała całe 9 miesięcy ❤

Pozytywne nastawienie najwazniejsze 😉 kiedy idziesz do lekarza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di.Di

Myślę, że odczekam z tym jeszcze do następnego tygodnia i wtedy się umowię. Chce się jeszcze upewnić i zrobię bete 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bieglabym odrazu aby mi przepisali jakies srodki taka zapobiegawcze 🙂 mi gin zalecila sie zgłosić odrazu jak zobacze 2 kreski.. 😉 aby postarac sie zapobiedz ewentualnym zagrozeniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomości. Gratuluję.

Ja byłam w 5 tygodniu ciazy i byłam u gin.  ( wizytę umówiłam na początku grudnia, nie wiedziałam że będę w ciazy) A ta do mnie OJEJ to dopiero początek.... zero wsparcia dla mnie, jakby nie miała nadziei że przetrwa ciąża.... było przyjść tak w 7-8 tyg ... A niby taka super Pani doktor... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Madzikkin napisał:

Ja bieglabym odrazu aby mi przepisali jakies srodki taka zapobiegawcze 🙂 mi gin zalecila sie zgłosić odrazu jak zobacze 2 kreski.. 😉 aby postarac sie zapobiedz ewentualnym zagrozeniu 🙂

Mi też od razu przepisala luteine dopochwowa ale nie mogę jej stosować.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di.Di

Hm no w sumie w 1 ciąży też odrazu poleciałam się zapisać.. i zanim się dostanę do mojego gin to tez pewnie potrwa, zatem racja zrobię to odrazu czym prędzej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie lepiej. Kolejki są ogromne, przynajmniej u mnie 😊  kobiety w ciąży mają pierwszeństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di.Di

Dziękuję dziewczyny❤ będę dawać znać jak się sytuacja rozwija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
56 minut temu, Gość Di.Di napisał:

Hej 🙂 , tak jak pisałam wcześniej dziś jest termin okresu.. wróciłam z pracy i poleciałam po test.. POZYTYWNY !!! nie wierzę w to co widzę, udało się!! , ale jeszcze w to nie wierzę, więc za dwa dni powtórzę dla pewności test (5cykl starań, po poronieniu).. czyli chyba jednak te plecy to był znak ! 😄

Gratulacje!!! Teraz zdradź nam ten sekret jak to zrobiłaś :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di.Di
2 minuty temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Gratulacje!!! Teraz zdradź nam ten sekret jak to zrobiłaś 😄

Haha 🤣 no właśnie to jest najlepsze, że w tym cyklu kochaliśmy się chyba raptem z 3-4 razy i widoczne musieliśmy się idealnie wstrzelić🔥.. bo szczerze mówiąc , nie spodziewałam się zbyt wiele po tym cyklu 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Jej powiem Wam ze cały czas mam ten ból brzucha . Tak jakby cały pas biodrowy mnie boli i dwie pachwiny :( 

Di.Di Ty masz jakieś objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di.Di
1 godzinę temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Jej powiem Wam ze cały czas mam ten ból brzucha . Tak jakby cały pas biodrowy mnie boli i dwie pachwiny 😞

Di.Di Ty masz jakieś objawy ?

Co jakiś czas mam tak jakby ściągnięcie brzucha, od weekendu mam takie uczucie takiej guli w gardle jakbym miała zaraz zwrócić a nie mogę i zauważyłam, że zaokraglily mi się piersi ale nie bolą póki co 🙂 no i nieustająco plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marini

Dziewczyny wczoraj i dzisiaj test ciążowy pozytywny , a beta dzisiaj <1.20  jak to możliwe że testy wyszły mi pozytywne ??? co wy o tym myślicie ?? Nie wiem kiedy ovu miałam dokładnie bo dałam sobie na luz tym razem w tym cyklu  , pierwszy test ovu pozytywny 26/01 , 25-26/01 ostatnie bara bara z moim mężem bo musiał wyjechać służbowo , staramy się o dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

No to miałyśmy rację, statystycznie to niemożliwe, żeby któraś z nas nie zaszła 🙂 Gratuluję i zazdroszczę z całego serca ❤️

To ile nas zostało? Ja, Malina, Madzikkin, Maszka, Emilia? Kogoś pominęłam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marini

Tak mnie 😉 marini hahaha Nowa tutaj 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz mam wyniki na necie, wszystko w granicach normy.. 🙂 wiec nie wiem gdzie jest błąd .:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin jakie badania robiłas? Ten zestaw w diagnostyce? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przywitam się. Hej wszystkim. Czytam tak was i czytam , aż w końcu napisałam. Udzielam się na innym forum więc może ktoś mnie kojarzy. Staramy się 4 cykl. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×