Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość O-n-a
5 godzin temu, kasia_białka napisał:

Ja zaczynam starnia o trzeciego malucha, młodszy ma 9 miesięcy

O kurczę  😀 ale fajnie ja zaczynamsie starac o drugie dziecko pierwsze ma juz przeszlo 10 lat . A twoje słoneczka w jakim sa wieku?  U mnie tez pierwszy miesiąc starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam raczej w terminie 29-31 dni 🙂 4 miesiące temu spóźnił mi sie tydzien mysle, ze to stres ( zmarla moja babcia) i w tamtym cyklu przyszedł szybciej ale to pewnie dlatego ze byłam chora i bralam antybiotyki. 

Tak ogolnie to ciagle mnie tam cos boli, przed owu, po owu przed okresem, po okresie. Dla tego te badania chciałam zrobić. Bo 3-4 dni w tyg mialam jakies bole, pieczenie jajnikow itp itd. Jak zrobilam badania to jak na zlosc nic mnie nie boli 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMams
26 minut temu, Lasunia napisał:

Że tak zapytam - czy jest tu ktoś, kto ma regularny cykl jak w zegarku, bez sensacji i przesunięć? 😂 Mam wrażenie, że się dobrałyśmy wszystkie 😄

Ja mam jak w zegarku :p 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marelia

Byłam u ogólnej. Stwierdziła, że Hashimoto.  Dała skierowanie do endokrynologa. Zadzwoniłam do jednwj poradni -grudzien 2020 dla nowych pacjentow :).

Także na razie spróbuje prywatnie, bo mówiła żeby jak najszybszej rozpocząć leczenie. I dopiero po unormowaniu myśleć o maluchu. Nawet mąż się przejął, stwierdził że zobaczymy jak będzie. Chociaż na razie kręcił nosem na moją propozycję starań. Chyba siee chłopak przejął 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mareli wydaje mi sie ze strac sie możecie. Tu chyba bardziej chodzi o tp ze bedzie wam trudniej.tak mi sie wydaje, jak jestem w bledzie to mnie poprawcie 🙂 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
8 minut temu, Madzikkin napisał:

Mareli wydaje mi sie ze strac sie możecie. Tu chyba bardziej chodzi o tp ze bedzie wam trudniej.tak mi sie wydaje, jak jestem w bledzie to mnie poprawcie 🙂😌

Ja też tak przyjęłam, jak mi to powiedziała pani endokrynolog. Próbować nie zaszkodzi 😉

PrzyszłaMams to zazdroszczę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Nudzi mi się strasznie , nie lubie jak ten mój na delegacje wyjeżdża . Już mam dość jego pracy :(  dziś jeszcze go bie ma , dopiero wraca a w poniedziałek wyjeżdża na cały tydzien 😭😭😭 

nie umiem sobie znaleźć miejsca jak go nie ma . Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja chyba mam dziś dni płodne , takie typowe . Śluz jaj białko jaja kurzego , nie miałam takiego śluzu już dobre pol roku . Było w te dni kiedy ma być owulacja zazwyczaj taki wodnisty i duzo go a teraz jest zupełnie inaczej 

Dzialamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Nudzi mi się strasznie , nie lubie jak ten mój na delegacje wyjeżdża . Już mam dość jego pracy 😞  dziś jeszcze go bie ma , dopiero wraca a w poniedziałek wyjeżdża na cały tydzien 😭😭😭 

nie umiem sobie znaleźć miejsca jak go nie ma . Tez tak macie?

Też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Zaczynam 9 cykl starań i stwierdzam po wielomiesięcznych analizach, że moje cykle są bardzo regularne i przewidywalne, mam owulacje i nie mam powodów myśleć że coś ze mną nie tak, i:

- nie będę po kryjomu przed facetem robiła testów ani badań (jak coś ukrywam to dlatego ze wiem że by stwierdził że przesadzam, albo po prostu że już na mózg mi padło, więc prawdopodobnie właśnie tak jest!)

- jak nie będę miała ochoty na seks to go nie będzie nawet podczas płodnych dni (mam dużo bardzo charakterystycznego śluzu i nawet bez obserwacji jakichkolwiek wiem kiedy są te dni, wiec tak  na 100% to się starać w nieświadomości nie da u mnie)

- koniec testów owulacyjnych (i tak nie mówię o wynikach facetowi bo go to stresuje, a nie pomyślałam nigdy o sobie, ze przecież mnie tez! Niby plemniki żyją do 5 dni, wiec chrzanić szukania momentu co do minuty)

- koniec odkładania farbowania włosów/depilacji/ćwiczeń/itp bo może jest ciąża 

- koniec analizowania apki 10 razy dziennie i zapisywania 100 objawów dziennie

- koniec zapisywania w które dni się kochamy i analizowania czy dużo mało i czemu była np 3 dniowa przerwa a nie dwu.

- nie będę się stresować, że już nigdy mi się nie uda ani czytać głupot (już chyba wszystkie co możliwe przeczytałam!)

- nie będę sobie wyszukiwać chorób ani braków witamin składników itp

- żadnych lekarzy aż do lipca

- wytrwać w moich postanowieniach przynajmniej miesiąc;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malina i tak to powinno wyglądać. 😉 ja zaczelam planowac wakacje, wyjazd do spa na week. Na imprezie nie zgrywam cnotki i normalnie pije drinka. Wczesniej to nie bo moze juz w ciazy jestem :).. Jak bedzie to bedzie. Po wakacjach bede sie martwic co dalej jezeli nie zajde.. Bo to juz bedzie rok starań 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny może macie rację.... Zazdroszczę poytywnego nastawienia 🙂 Ja dostałam właśnie okres i wszystkiego mi się odechciało 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! A dzis kupilam sobie energydrinka ! 😄 tak dawno nie pilam i miałam ochotę 🙂 bo w ciazy nie wolno pic tego to nie pilam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Łooo luuudzie laski a co Wy tu tak wcześnie robicie ? 

Malina masz 100% racji :D zobaczcie ... Di.di się udało wiec teraz znów czas na któraś z nas . Jesteśmy zajebiste a przecież gdyby w tym samym momencie za 9 miesięcy przyszło tyle zajebiscie fajnych dzieci ( tak mowa o naszych tych stojących w kolejce) to przecież świat by oszalał :D musimy chwile poczekać 

Maszka ja Twoje widzę w kolejce także bez spiny, zrób w tym miesiącu coś dla siebie , zrelaksuj się i działaj :p 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca kochana praca 😉 ja to w tym tygodniu caly tydzień o 4 wstaje. 😉 w następnym bede spac codziennie do 12stej ❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
Napisano (edytowany)

Malina świetne podejście! Zgadzam się z każdym punktem! Mija nam życie, podczas gdy rozmyślamy i planujemy przyszłe. 

My z J mieszkamy w malutkim mieszkaniu, 34 m2 i oboje jesteśmy domatorami, którzy lubią czasem pobyć sami, więc jak jedzie gdzieś na dwa dni, to bardzo się cieszę. Ale po dwóch dniach tęsknię i nie podoba mi się samotność. Mam koleżankę, która odwołuje jednodniowy urlop z dnia na dzień, bo jej mężowi nie dali i nie wie, co zrobić sama ze sobą przez jeden dzień roboczy. To już chyba przesada 😉

A, zapomniałabym. Przesunęłam sobie termin wizyty u gina na 8.03. To by było głupie jechać w panice do lekarza za tydzień, kiedy okres spóźniałby się sześć dni 😄

Edytowano przez Lasunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziewczyny, miałam testować jutro, ale przez stale utrzymująca się temperaturę 37 stopni i dzisiaj rano 37.1 nie wytrzymałam i zrobiłam test który wyszedł POZYTYWNY 😍😍😍 Od kilku dni miałam takie pobolewanie jak na okres, dzisiaj jest 30 dc. Kochane powiedzcie co dalej. Czy jutro ponowić test, kiedy iść na betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
Napisano (edytowany)

O ja! Emi to jest super wiadomość! Ja bym pofrunęła od razu do gina 🙂

Bardzo się cieszę ❤️

Edytowano przez Lasunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow Emilia extra suuper 😉 ale sie ciesze to udalo sie juz drugiej w tym miesiącu tak? Dobrze licze?

Duzo zdrowka 💚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy gin coś mi tu pomoże bo z moich obliczeń to jest bardzo wczesna ciąża, a czytalam, że nic nie zobaczy wcześniej niż w 8 tygodniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie idź do giną, za wcześnie i tylko się będziesz stresowala. Najlepiej iść ok 2 tygodni po pozytywnym teście 🙂 Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam dziewczyny 😘 Powiem tak, spinalam się cały miesiąc o tą ciążę, jak zaczęłam mieć bóle na okres to pogodziłam się już z tym i było mi już wszystko jedno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Ja kupiłam test, chyba zrobię jutro, bo wieczorem idziemy hulać 🙂

Wczoraj w nocy bolało mnie tak jak przy okresie. Prawy jajnik już któryś dzień, a wczoraj i lewy i macica doszły do tego. Dzisiaj nie mogę sobie wygodnego miejsca znaleźć w pracy, a to spodnie uwierają, a to bluzka, a to jak usiądę wygodnie, to mi się siku chce albo coś... Objawy okresowe typowo, jakbym miała podpaskę, to czułabym się jak z okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emi gratulacje!!! Widać ten miesiąc jest szczęśliwy, mam nadzieję, że jeszcze którejś z nas się uda teraz 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emilia mialas jakies objawy extra ? Co cie skusilo aby zrobic test? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
2 godziny temu, Emila napisał:

Kochane dziewczyny, miałam testować jutro, ale przez stale utrzymująca się temperaturę 37 stopni i dzisiaj rano 37.1 nie wytrzymałam i zrobiłam test który wyszedł POZYTYWNY 😍😍😍 Od kilku dni miałam takie pobolewanie jak na okres, dzisiaj jest 30 dc. Kochane powiedzcie co dalej. Czy jutro ponowić test, kiedy iść na betę?

Mówiłam! Mowilam ze to idzie w ratach ;D gratulaxje.  Ja na Twoim miejscu zrobiłabym dziś betę , powtórzyłabym ja we wtorek lub w środę i na za tydzien w poniedziałek bym się umówiła do lekarza i poszła z tymi badaniami :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Madzikkin napisał:

Emilia mialas jakies objawy extra ? Co cie skusilo aby zrobic test? 😉

Objawy miałam tylko takie jak na okres czyli delikatny ból brzucha, bolące piersi, cały czas czulam, że coś się dzieje w macicy, nie wiem jak to opisać ale na pewno wiecie o co chodzi 🙂 Od jakichś 2 tygodni jestem troszkę senna, ale może to pogoda miała na to wpływ, ciężko stwierdzić. W sumie to tyle 🙂 Do zarobienia testu najbardziej skłoniło mnie monitorowanie mojej temperatury bo utrzymuję się na poziomie 37 stopni, a dzisiaj 37.1. Przed okresem zawsze mi spadała 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Mówiłam! Mowilam ze to idzie w ratach ;D gratulaxje.  Ja na Twoim miejscu zrobiłabym dziś betę , powtórzyłabym ja we wtorek lub w środę i na za tydzien w poniedziałek bym się umówiła do lekarza i poszła z tymi badaniami 🙂

 

Chyba jutro pojadę na betę i za tydzień ją powtórzę:) Na 26 lutego i tak jestem umówiona do gina po odbiór wyników cytologii więc wtedy zrobi mi USG bo będzie to 6-7 tydzień 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_n_a
13 godzin temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Nudzi mi się strasznie , nie lubie jak ten mój na delegacje wyjeżdża . Już mam dość jego pracy :(  dziś jeszcze go bie ma , dopiero wraca a w poniedziałek wyjeżdża na cały tydzien 😭😭😭 

nie umiem sobie znaleźć miejsca jak go nie ma . Tez tak macie?

Mój też jezdzi w delegacje ale na 2 tyg i tydzień w domu . Więc Cie dobrze rozumiem , ja chodzę od pn do pt do pracy popołudniu z synem lekcje i obowiązki domowe i daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Emila gratulacje!! Już myślałam ze jakieś pechowe to forum, ale jednak kolejna ciąża! 6-7tydzien na wizytę to chyba idealnie, teraz tylko zero stresów i cieszyć się z ciąży:) Beta chyba nie jest obowiązkowa jak wszystko dobrze idzie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×