Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama
1 minutę temu, Madzikkin napisał:

W pierwszej ciazy tez tak mialam piersi jak kamienie, az takie ciezkie i obolale plus te zyly.. 6 tyg mialam 3 dni mdlosci.a pozniej wszystko ustalo wszystko zniklo, senność brak apetytu i poronilam.

Mam nadzieje ze nigdy już żadnej z nas to nie spotka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Madzikk bardzo ci współczuję🙁ale na pewno ci się uda zajsc w ciążę i urodzić zdrowego szkraba😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Mam nadzieje ze nigdy już żadnej z nas to nie spotka 

Ja tez mam taka nadzieje 🙂 trzeba zyc dalej i próbować az sie uda.. 😉 nie mozna sie poddawać. 😉 i duzo o tym mówić ( nigdy nie zdawalam sobie sprawy ze jest to tak czeste zjawisko, bo kobiety nie mowia o tym. Trzymaja to w sobie ) a wydaje mi sie ze latwoej sie zyje wiedząc ze nie tylko mnie to spotkało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Madzikk bardzo ci współczuję🙁ale na pewno ci się uda zajsc w ciążę i urodzić zdrowego szkraba😀

Dziękuję 🙂 tez na to licze 🙂 a moze trafia sie bliźniaki 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 minutę temu, Madzikkin napisał:

Dziękuję 🙂 tez na to licze 🙂 a moze trafia sie bliźniaki 😂

Mówiłam Wam już ze ten moj jest z trojaczkow?:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie że nie tylko Ciebie znam wiele kobiet które poronily A teraz mają gromadka dzieci. Wszystkie po kolei będziecie jeszcze wspominać jak to fajnie było jak sie staraliśmy w ciszy i spokoju😀😀A nie jak teraz tylko mama daj mama zrób i tak wkoło mama mama mama😀😀😀😀kocham te moje skarby nad życie ale odpoczywajcie i cieszcie się spokojem kobietki póki jeszcze możecie😀😀😀bo po tem to już ciężko o chwilę ciszy😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Trojaczki to dopiero wyzwanie😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tego to bym nie chciała 😉 jak to ogarnąć hahah 😉 jedno placze budzi kolejne i tak w non top haha 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
10 godzin temu, Madzikkin napisał:

Oj tego to bym nie chciała 😉 jak to ogarnąć hahah 😉 jedno placze budzi kolejne i tak w non top haha 😉

Dzien dobry wszystkim pięknym paniom :) ale mam dziś super dzien :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 😉

Normalnie dzisiaj sie znowu zlamalam i do kawki zapalilam papierosa 😉 taaaka ochotę mialam ze to szok.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Madzikk dawno temu rzuciłaś? Ja się trzymam już prawie dwa miesiące, ale nadal mam ochotę, kiedy mi przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik86

Cześć dziewczyny ja się staram od 4 miesięcy. Bardzo bym chciała aby ten miesiąc był pozytywny. Sama uroiła sobie kilka chyba objawów. Według kalendarzyka owulacja była 25.01. 29-20.01 miałam lekkie krwawienie ale takie tylko w toaletce na papierze. Jestem wypompowana ok godziny 11 dorywa mnie zmęczenie i mogłabym zasnąć na biurku. Powinnam już dostać okres, a test wychodzi negatywnie :( Pewnie mocno się spóźni dziś w nocy obudził mnie ból brzucha ale to zabrzmi dziwnie taki powiedzmy orgazmowy bo miałam sen erotyczny :P ( skąd mi się to bierze ;)) i to był taki ból jakby macicy. Mam nadzieje ze @ nie przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ogólnie to rok temu ponad 😉 od momentu tamtej ciazy. Mialam dwa kryzysy ze zapalilam tak kilka fajek w ciagu dnia. Teraz tak moze czasem 2 papierosy w tygodniu.. 😉 chcialabym wgl ale jakos sa takie dni jak dzos2 ze poprostu jak nie zapale to kogos zabiej hahah 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym zobaczyła 2 kreski to by mi nawet przezmysl nie przeszlo zapalic. A tak to wiesz jeden papieros do kawy jal dziś az dzień piekniejszy sie zrobil 😉 glupie to ale ja zawsze lubilam palic 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Gosik to krwawienie 4 dni po terminie owulacji to może być po prostu spóźniona owulacja. Czyli test ciążowy tez powinien ci wyjść dopiero 4 dni później, trzymamy kciuki żeby okres nie przyszedł!

Madzikk jak ja ciebie rozumiem, ja tez głównie paliłam żeby nie pozabijać ludzi wokół;)) na razie się trzymam ale szczerze mówiąc jeszcze nie miałam żadnej takiej stresującej sytuacji.

Przyszla Mama, ty jak już zaciązysz to 3 na raz będą? :) ja bym chciała bliźniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokakola

 

7 godzin temu, Gość Gosik86 napisał:

Cześć dziewczyny ja się staram od 4 miesięcy. Bardzo bym chciała aby ten miesiąc był pozytywny. Sama uroiła sobie kilka chyba objawów. Według kalendarzyka owulacja była 25.01. 29-20.01 miałam lekkie krwawienie ale takie tylko w toaletce na papierze. Jestem wypompowana ok godziny 11 dorywa mnie zmęczenie i mogłabym zasnąć na biurku. Powinnam już dostać okres, a test wychodzi negatywnie 😞 Pewnie mocno się spóźni dziś w nocy obudził mnie ból brzucha ale to zabrzmi dziwnie taki powiedzmy orgazmowy bo miałam sen erotyczny 😛 ( skąd mi się to bierze ;)) i to był taki ból jakby macicy. Mam nadzieje ze @ nie przyjdzie 😄

Gosia ja kilka dni przed okresem ktorego juz nie dostalam tez mnie obuzil lekkk orgazm bo mialam ero sen 😄 takze moze to dobry znak 😉

A nigdy wczesniej w zyciu mi sie to nie trafilo 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny.  Jestem tutaj nowa więc jeśli wątek się powtarza to bardzo  przepraszam ale nie mogę nic znaleźć.  Otoz wraz z narzeczonym staramy się już bardzo długo o dzidziusia (ponad rok ) . Niby wszystko jest w porządku, nie ma żadnych przeciwwskazań, ale ja czasami zaczynam bzikowac. Mam już synka 11 letniego więc chęć posiadania drugiego dziecka jest ogromna.  Moje cykle trwają 28 dni.kochamy się z narzeczonym często,mimo naszych starań do niczego nie dochodzi.  Czasami okres spozni mi się jeden dzień, ostatnio spóźnił mi się 4 dni więc możecie sobie wyobrazić że testy ciążowe oczywiście wykonywałam,ale zawsze to samo ,jedna wstrętna krecha ostatni mój cykl był nieco inny,mój okres trwal dwa dni, zrobiłam test ale również wyszedł ujemny. Dziś jest 13 dc w nocy raz wymiotowalam, i pobolewaja mnie jajniki,często  jak idę spać czuje (nie slychac tego) takie bulgotanie w podbrzuszu,oczywiście biorąc pod uwagę nocne wymioty polecialam dziś po test ale wyszedł niestety negatywny. 😔 Czy wy kobietki moje też macie takie problemy przez co popadacie w frustrację.  Oczywiście wszystkim starający się życzę dwóch pięknych kreseczek 😊😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Dzoana, ja mam ciąże urojona średnio raz na dwa miesiące.

Właśnie zadzwonili znajomi żeby się spotkać bo maja świetne nowiny. Boże, na pewno kolejna ciąża, nie zliczę ile ich się pojawiło od kiedy zaczęłam się starać;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Malina82 napisał:

Dzoana, ja mam ciąże urojona średnio raz na dwa miesiące.

Właśnie zadzwonili znajomi żeby się spotkać bo maja świetne nowiny. Boże, na pewno kolejna ciąża, nie zliczę ile ich się pojawiło od kiedy zaczęłam się starać;(

Gość Malina82 , wiesz czasami sama myślę że ciągle sobie wmawiam ciążę, wypatruje objawów i z każdym testem liczę na 2 kreseczki . Domyślam się co czujesz jadąc do znajomych mających dla wszystkich miła nowinę. Ja ciągle widzę na fb jak dziewczyny chwala się brzuszkami A ja ciągle czekam . Ale bądźmy dobrej myśli że wkoncu się uda i nam kochana 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
2 godziny temu, Gość Malina82 napisał:

Gosik to krwawienie 4 dni po terminie owulacji to może być po prostu spóźniona owulacja. Czyli test ciążowy tez powinien ci wyjść dopiero 4 dni później, trzymamy kciuki żeby okres nie przyszedł!

Madzikk jak ja ciebie rozumiem, ja tez głównie paliłam żeby nie pozabijać ludzi wokół;)) na razie się trzymam ale szczerze mówiąc jeszcze nie miałam żadnej takiej stresującej sytuacji.

Przyszla Mama, ty jak już zaciązysz to 3 na raz będą? :) ja bym chciała bliźniaki!

Hahaha oby nie ;D ja chce jedno a za kilka lat drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik8612
3 godziny temu, Gość Kokakola napisał:

 

Gosia ja kilka dni przed okresem ktorego juz nie dostalam tez mnie obuzil lekkk orgazm bo mialam ero sen 😄 takze moze to dobry znak 😉

A nigdy wczesniej w zyciu mi sie to nie trafilo 😛

Hahaha :P Mam nadzieje :) Pierwszy dzień bez okresu za mna zobaczymy co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
16 minut temu, Gość Gosik8612 napisał:

Hahaha :P Mam nadzieje :) Pierwszy dzień bez okresu za mna zobaczymy co będzie dalej :)

Trzymamy kciukaski żeby nie przyszedł :D

ciekawe czy ja dostanę, jeszcze 15 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik8612

Zrobiłam to czego nie powinnam wyrzucając test zerknęłam .... po całym dniu pozytywny. Wiem ze nie jest to wynik prawdziwy ale to uczucie ze coś się pojawiło było super :) No nic trzeba działać i robić wszystko aby się spełniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik8612
35 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Trzymamy kciukaski żeby nie przyszedł :D

ciekawe czy ja dostanę, jeszcze 15 dni

Trzymam kciuki za Ciebie, czekanie jest straszne 🙈 mi się tak dłużył styczeń jakby trwał 2 miesiące ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj jak tylko zaczelam planować ciaze, to nagle wszystkie kolezanki w ciazy, a co druga ze to wpadka... A ja nie umiem zajść. U mnie 9 dni przed @.. Czekam choc spisalam ten cykl na straty bo w okolicach sni plodnych to prawie wgl.. Wiedzilam, ze bede zalowac ale zmęczenie wygralo 😉

 

Zero objawowo na okres 😉 a dziwne bo juz powinno cos sie dziac 🙂 no nic zostalo tylko czekać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak8612
4 minuty temu, Madzikkin napisał:

Oj jak tylko zaczelam planować ciaze, to nagle wszystkie kolezanki w ciazy, a co druga ze to wpadka... A ja nie umiem zajść. U mnie 9 dni przed @.. Czekam choc spisalam ten cykl na straty bo w okolicach sni plodnych to prawie wgl.. Wiedzilam, ze bede zalowac ale zmęczenie wygralo 😉

 

Zero objawowo na okres 😉 a dziwne bo juz powinno cos sie dziac 🙂 no nic zostalo tylko czekać 🙂

Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
5 minut temu, Madzikkin napisał:

Oj jak tylko zaczelam planować ciaze, to nagle wszystkie kolezanki w ciazy, a co druga ze to wpadka... A ja nie umiem zajść. U mnie 9 dni przed @.. Czekam choc spisalam ten cykl na straty bo w okolicach sni plodnych to prawie wgl.. Wiedzilam, ze bede zalowac ale zmęczenie wygralo 😉

 

Zero objawowo na okres 😉 a dziwne bo juz powinno cos sie dziac 🙂 no nic zostalo tylko czekać 🙂

A kiedy masz mieć okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K

29 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

A kiedy masz mieć okres ?

Za 9 dni 😉 w sumie juz 8 haha 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 godzinę temu, Madzikkin napisał:

K

Za 9 dni 😉 w sumie juz 8 haha 😉

A to jeszcze trochę , ja to mam Ok 5 dni wcześniej bolące dydole 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tam objawy mamy juz okolo 10 dni wcześniej 😉 cycki zaczynaja bolec jakiś tydzien przed. A mam takie skurcze jak na okres 2, 3 razy dziennie 😉 a tu na razie cisza 😉 moze i dobrze odpoczne sobie od tego biegania do lazienki co chwilę sprawdzac czy okres szybciej nie przyszedl 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×