Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

A co do objawów ciąży, to mam ciagle raczej sobie wmawialam, a tu ze mi nie dobrze, a to ze jakos spiaca jestem, albo ciągle chodze sikac 😉 ciagle cos albo ze cycki jakies takie bardziej niz na okres hahah.

Ale wyluzowalam nie szukam objawów juz.. Szkoda nerwow i tego rozczarowania jak robie test przed okresem to dopiero glupota!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Co tam dziewczyny ? Tez macie dziś taki dzien z dupy ? Ja jak nigdy kawy nie pije tak dziś to już musiałam ... ostatnia kawe piłam ze 2 lata temu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet mam dobry dzien dzisiaj 🙂 ale noc mialam ciężka co chwilę takie durnoty mi sie snily, ze to masakra budzilam sie ciagle 😉

Ja to kawe kocham.. 😉 nie wyobrazam siebie dnia bez niej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Jezusie to mi dziś tez się śniły takie rzeczy ze jak się obudziłam to zastanawiałam się czy już zacząć się modlić . Chyba taka noc bo kilka osób już mi dziś mowilo ze te sny były takie głupie . 

Na szczęście teraz zrobiłam sobie godzinna trzemke i jest lepiej :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marini

Dziewczyny co wy o tym myślicie ?? 

wczorajszy wynik bety 2.36 😞

6 stycznia miałam 1.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robilas w tym samym laboratorium? Czytalam ze rozne maja rozna czułość i trzeba robic w jednym 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marini

Robiłamw tym samym labolatorium 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała Ovarin? Albo słyszała o nim jakies opinie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marini nie znam sie ma tym.. Jak to powinno wyglądać jesli chodzi o bete.. 😉

Gusiak musisz Przyszlej Mamy pytac bo jak sie nie myle wlasnie bierze te witaminy 😉

 

Dziewczyny okres mam miec we wtorek.. Jakbym zrobiła test w sobotę to cos juz by pokazał? Mam w sobotę mega impreze i nie wiem czy nie zrobic testu aby z czystym sumieniem sie napić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszka

Bez sensu robić test wcześniej, niby kumasz że nie powinnaś sie nakrecac a jednak to robisz... A co do imprezy, idź i się baw, żyj normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze tydzien przed okresem sie zastanawiam 😉 poki co wole dmuchac i chuchac na zimne. 😉 juz raz tak mialam bylam juz w mlodej ciazy nie wiedzialam o tym.. Byly urodziny brata byl alkohol, pozniej bylam chora bralam antybiotyk i co nie skonczylo sie to dobrze. 😉 wiec ostrożności nigdy za wiele 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, GośćAnia napisał:

Ja zrobiłam 2 dni przed @ i wyszedl pozytywny. Powodzenia 

Właśnie o to mi chodzi 😉 czy powinno coś pokazać 🙂 dla ostrożności nigdy nie zaszkodzi a jak mam sie stresować to po co a tak bede miala czarno na bialym ze nie jestem w ciazy i moge sie bawic na luzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Madzikkin napisał:

Właśnie o to mi chodzi 😉 czy powinno coś pokazać 🙂 dla ostrożności nigdy nie zaszkodzi a jak mam sie stresować to po co a tak bede miala czarno na bialym ze nie jestem w ciazy i moge sie bawic na luzie 🙂

No tak tylko czasem owulacja się przesunie... małe stężenie hcg w moczu i może nie wykryć.

Ale życzę Ci aby wykrył z całego serduszka.  ❤❤❤❤❤💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odczuwam nic 🙂 i to mnie zastanawia bo zawsze juz mam jakie lekkie skurcze, zachcianki przed okresowe, migrenowe bole glowy a tu nic kompletnie 🙂 jakbym wlasnie byla po okresie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny.

Wszystkim zafasolkowanym gratuluje 🙂😘

Madziakkin zrib dobie rano test, w dzien imprezy, mysle ze powinno cos wyjsc jesli jestes lecz organizmy sa rozne. Mi wychodzily juz tydzien przed terminem miesiaczki. Albo zrob jeden test dzien wczesniej a drugi w dzien imprezy jesli ten wczesniejszy wyjdzie negatywny a na nastepnym chociaz cien kreski to mozesz myslec ze jestes w ciazy, bedziesz miala mniej wiecej jasna sytuacje, tylko kup 2 takie same testy najlepiej o czulosci 10.

ewentualnie dzien przed impreza idz na bete 🙂

pozdrawiam i caluje was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Madzikk tak jak pisała koleżanka wyżej organizmy są różne moze już coś test pokazać a może wyjść negatywny jeszcze mimo tego że będziesz w ciazy ,ale jeżeli ma cie to uspokoić to pewnie zrób😀oczywiście trzymam kciuki za dwie krechy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina 82

Madzikk już 11 dpo powinien wyjść test jak kupisz taki o czułości 10. Użyłam ostatnio clearblue co niby wykrywa ciąże do 5dni przed@. 3 dni przed już daje ponad 90% skuteczności.

Ja zrobiłam przed terminem w tym miesiącu i to chyba jest bez sensu. Jak nie wyjdzie to i tak będziesz miała nadzieje ze może to za wcześnie i może jest ciąża. A jak wyjdzie to będziesz mieć mega stresa aż do terminu @ i tez nie bedziesz pewna czy się utrzyma czy przyjdzie @.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
13 godzin temu, Guusiak napisał:

Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała Ovarin? Albo słyszała o nim jakies opinie? 

Czesc dziewczyny:) zaczęłam dziś trenować , jutro po pracy idę na saune i będę żyć normalnie .

co do Ovarinu to tak , biorę już Ok 2-3 tygodnie i widzę zmiany takie ze jest duzo więcej śluzu, w tym miesiącu . W dzien spodziewanej owulacji miałam śluz typowo płodny tzn przezroczyste białko kurze . Nie miałam tak już bardzo długo ... mam wieksza ochotę na seks i jakoś tak lepiej się czuje :) polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
13 godzin temu, Madzikkin napisał:

Marini nie znam sie ma tym.. Jak to powinno wyglądać jesli chodzi o bete.. 😉

Gusiak musisz Przyszlej Mamy pytac bo jak sie nie myle wlasnie bierze te witaminy 😉

 

Dziewczyny okres mam miec we wtorek.. Jakbym zrobiła test w sobotę to cos juz by pokazał? Mam w sobotę mega impreze i nie wiem czy nie zrobic testu aby z czystym sumieniem sie napić 🙂

Nie pij :) będzie bezpieczniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Czesc dziewczyny:) zaczęłam dziś trenować , jutro po pracy idę na saune i będę żyć normalnie .

co do Ovarinu to tak , biorę już Ok 2-3 tygodnie i widzę zmiany takie ze jest duzo więcej śluzu, w tym miesiącu . W dzien spodziewanej owulacji miałam śluz typowo płodny tzn przezroczyste białko kurze . Nie miałam tak już bardzo długo ... mam wieksza ochotę na seks i jakoś tak lepiej się czuje 🙂 polecam .

Zaczęłaś sama stosować czy gin zapisał? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 😉 co tam u was? Ja sie dzisiaj obudzialam z mocnym bolem lewej piesi.. Az stanika ubrac nie umialam. 😉 wymacalam go porządnie bo tyle sie mowi o raku piersi ale nic nie wyczulam 😉 bo to tak dziwnie bo jak na okres to dwa powinny bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wybieram się do ginekologa. Ma mi dać skierowanie na badania. Zobaczymy co on mi tam wymyśli 😊 

Madzikkin ty w sobotę testujesz? Trzymam kciuki 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
13 godzin temu, Guusiak napisał:

Zaczęłaś sama stosować czy gin zapisał? 😉

Tak , to na zlecenie lekarza . Mam go brać do momentu aż zajdę w ciąże :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem czy będę 😉 jak nie bede sie czula jak na okres to wtedy 😉 a jak dalej tak nijako to zrobie sla swojego swietego spokoju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnioOlo

Byłam na tym wątku wieki temu, jak starałam się o dziecko. Zaszłam w pierwszym cyklu starań obecnie syn ma prawie dwa latka a za miesiąc rodzę córkę (tez zaszłam w pierwszym cyklu). Dziewczyny jeśli chcecie zajść w ciąże to na prawdę nie zmieniajcie nic w swoim życiu po za kwestia odstawienia antykoncepcji. Test zróbcie dopiero jak okres wam się spóźni minimum trzy dni a do tego czasu korzystajcie z życia pijcie drinki na imprezie chodźcie na siłownie bawcie się. Powodzenia, mam nadzieje ze wszystkie te dziewczyny które były na początku w tym wątku ze mną doczekały się potomstwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
2 minuty temu, Gość AnioOlo napisał:

Byłam na tym wątku wieki temu, jak starałam się o dziecko. Zaszłam w pierwszym cyklu starań obecnie syn ma prawie dwa latka a za miesiąc rodzę córkę (tez zaszłam w pierwszym cyklu). Dziewczyny jeśli chcecie zajść w ciąże to na prawdę nie zmieniajcie nic w swoim życiu po za kwestia odstawienia antykoncepcji. Test zróbcie dopiero jak okres wam się spóźni minimum trzy dni a do tego czasu korzystajcie z życia pijcie drinki na imprezie chodźcie na siłownie bawcie się. Powodzenia, mam nadzieje ze wszystkie te dziewczyny które były na początku w tym wątku ze mną doczekały się potomstwa 

Dziękujemy za cenne rady, mamy nadzieje ze zajdziemy szybko i dołączymy do grona mamusiek :)

szybkiego i miłego rozwiązania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di.Di

Hej dziewczyny 😊 ja dalej czekam na wizytę do gina, po wielkich trudach udało mi się zapisać na 25 lutego.. także jeszcze muszę się uzbroić w cierpliwość🙃... wczoraj dla swojej spokojnosci odebrałam bete, która zrobiłam w czwartek i ładnie rośnie 14000.0 mIU/ml 💛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Didi który to juz tydzien bedzie jak sie do gina dostaniesz? Moze zobaczysz serduszko ❤ 

Ja dzisiaj mam babski wieczor z przyjaciółkami spa a później degustacja win ❤pelen luz 😉 co bedzie to bedzie.. 🙂 duzo daly mi do myślenia wasze komentarze za bardzo sie wkrecilam oatatnio, ale to chyba wahania nastroju przed okresowe 😉

Ściskam was 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×