Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama

Hej dziewczyny, byłam rano u ginekologa bo jakoś wczoraj bolał mnie pęcherz i miałam wrażenie ze mam jakaś infekcje . Powiedziałam mu ze teraz w owulacje ten śluz był inny ( taki bardziej rozciągliwy, przejrzysty i normalnie jak białko jajek) i ze tak się stało pierwszy raz od dobrego pol roku bo wcześniej było tylko więcej wodnistego śluzu . Skwitowała to tak ze widocznie poprzednie były bezowulacyjne a ten był z owulacja wiec jeśli się kochaliśmy w tym czasie to są szanse na ciąże . Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy ten ovarin serio coś przestawił w tym moim cyklu ze w końcu był z owulacja . Czyli na to wyglada ze to byłby pierwszy cykl starań kiedy była owulacja . 

Juz powiem Wam ze zgłupiałam . Jak Wasz dzien ? Ja mam dziś wolne bo mój w końcu wraca z delegacji i muszę posprzątać w domu bo cały tydzien nic w nim nie robiłam . A taaaaaaaaak mi się nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
28 minut temu, Gość Di.Di napisał:

Hej dziewczyny 😊 ja dalej czekam na wizytę do gina, po wielkich trudach udało mi się zapisać na 25 lutego.. także jeszcze muszę się uzbroić w cierpliwość🙃... wczoraj dla swojej spokojnosci odebrałam bete, która zrobiłam w czwartek i ładnie rośnie 14000.0 mIU/ml 💛

Di.di to cudowna wiadomość!!!! Oby maluszek rósł i rósł zdrowo 😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj  również jestem po wizycie u ginekologa (ciągle do niego biegam, aż chyba ma już mnie dość hehe). Zbadał mnie, powiedział, że nic złego nie widzi i dał skierowanie na prolaktynę. W poniedziałek pójdę zrobić, a we wtorek pójdę na wizytę z wynikiem. Na samą myśl już się stresuję. 

Edytowano przez Guusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-n-a

Z mezem kochaliśmy sie 9 dni przed owulacja .... wątpie zeby z tego dzieci były 😐 znacie kogoś kto zaszedl w ciaze zaraz po okresie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość O-n-a napisał:

Z mezem kochaliśmy sie 9 dni przed owulacja .... wątpie zeby z tego dzieci były 😐 znacie kogoś kto zaszedl w ciaze zaraz po okresie ?

Hej. Z tego co kiedyś czytałam to niektóre kobiety zaszly tuż po okresie.... nawet ja zaraz po okresie zaczęłam działać, ale aż do owulacji.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze myślałam, że po okresie to tylko dla przyjemności, ale w tym cyklu zaczęliśmy działać od razu 😉 zobaczymy, czy to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Dziewczyny, wróciłam tylko na chwilę, żeby się pochwalić - dostałam okres! Jestem tak szczęśliwa jak te z Was, które zaszły w ciążę 😂 Obudził mnie ból, więc spodziewam się, że będzie to kilka bolesnych dni, ale nie przeszkadza mi to 🙂

Miłego dnia dla wszystkich, będę Was dalej czytać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lasunia super! Oby razem z okresem wróciły regularne cykle i nowa nadzieja z wiosną! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Madzikk robiłaś dzisiaj ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Lasunia, może się już zaczyna regulować tylko po prostu będziesz je miała dłuższe. Tak czy inaczej działaj po @ bo pewnie owulacja jest tyle co nieregularnie. Może nawet ci się bliźniaki uda zrobić? :)

Madzikk no właśnie, jesteś nasza podejrzana o ciąże numer jeden:) zrobiłaś test, nadal bez objawow?

Maszka ty chyba idziesz tak jak ja, czy zaraz dni płodne? Powodzenia:)

Ona, 9 dni to raczej zbyt długo ale jeśli na przykład przesunęła ci się owulacja trochę wcześniej to wtedy już całkiem możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin również czekam na odpowiedź 🥰🥰🥰

Dziewczyny, czy wynik TSH 3,370 jest ok? Na badaniu norma to 0,270-4,200. Więc chyba powinno być ok.

Edytowano przez Guusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malina ja dzisiaj 9 dc. Jakoś zawsze ta pierwsza połowa cyklu mija mi szybko a druga się ciągnie.... Też tak macie?

Guusiak dla kobiet w ciąży i planujących norma jest niższa, 2-2,5.

Edytowano przez Maszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Gusiak 3,3 to wynik prawidłowy. Przy staraniach lepiej jest mieć mniej, ale dobrze się zastanów czy chcesz się bawić hormonami na obniżenie. Bardzo łatwo jest sobie to kompletnie rozregulowac. Jeśli nigdy nie brałaś leków na tarczyce to ja bym badała co 6 miesięcy czy nie rośnie, ale na razie nic nie brała. TSH lubi się zmieniać trochę w zależności od pory roku, wiec może jak poczekasz do wiosny to samo trochę spadnie. Najlepiej skonsultuj z ginekologiem czy warto do endo iść z tym.

Maszka u mnie 10dc i na razie jeszcze udaje mi się utrzymać spokój i podchodzić do tego na luzie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej nie robilam testu 😉 dalej na okres nic nie czuje zrobie w pon lub w sobote jak kupie 😉

Mam wyniki hormonalne juz przygotowane i to cale tsh mam 2.5. Niby jest w normie mieszcze sie w te widelki co tam podaja. 😉 liczę ze okres do środy nie przyjdzie bo mam gina we we wtorek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Madzikk A ile czasu się starajcie bo chyba niedoczytalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeszcze nie tak długo😀 ja o pierwsza ciążę równy rok się starałam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gin kazał zrobić TSH. Dlatego zastanawiam się czy ten wynik jest ok. We wtorek będę mieć też wynik prolaktyny i wtedy pójdę do lekarza z wynikami. Zobaczę co gin wymyśli, coś robić czy też nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dal znac co ci gin powiedzial 😉

 

Wlsnie dostaje skurczy czyli okres zaraz sie zacznie 😉 dobrze, ze testu nie robilam szkoda kasy.. 😉

Właśnie zamowilam dla siebie ovarin, plus testy owu. Biore sie na poważnie w następnym cyklu.. 

Jakie witaminy polecacie dla faceta? Moze mu tez coa kupie. Bo tak to braliśmy tylko kwas foliowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wasi faceci też biorą kwas foliowy? 😉 Ja się zastanawiam nad tym ovarinem, ale trochę boję się mojego gina o to zapytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie na necie pisze ze kwas foliowy także dla mężczyzn. Gin mi tez powiedzila aby bral 😉 bo mowilam jej ze mam problem z tabletkami aby nie zapomnieć 😉 to mówiła ze razem jak bedziemy brac to latwiej bedzie nam tego pilnować. Plus ze kwas foliowy dla faceta i jego narządów jeat również bardzo wazny. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Madzikkin z tego co czytałam w różnych miejscach to dla faceta bardzo ważna jest witamina C + cynk, oprócz tego witaminy z grupy B które się bierze w magnesem. Ja dla mojego kupiłam na miesiąc witaminy b complex z magnesem a teraz jak się skończyły to będzie brał miesiąc wit C z cynkiem. Są tez jakieś gotowe mieszanki. Aha i codziennie duża porcja warzyw i jeden owoc (niby nie dużo, ale do tej pory prawie wcale nie jadł). Jak protestuje to poszukaj takich musujących jak dla dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie protestuje na szczęście a nawet mi przypomina ze trzeba tabletke wziąść 😉

A co do owocow to duzo nie jemy ale duzo sokow sami robimy 😉 pomarańcze wyciskamy, jabłka wrzucamy do sokowirówki i marchewka i czym mamy ochotę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Mój zawsze protestował, właśnie ewentualnie te musujące pił, ale wtedy to nie było na płodność, tylko mu kupowałam bo się czesto przeziębiał. 

Teraz sam bierze i to bez przypominania, chyba się biedak tez zaczyna stresować ze nam nie wychodzi.

U mnie dni płodne, owulacja powinna być w poniedziałek albo wtorek. Na początku tygodnia oznajmiłam facetowi, że zaczął się płodny tydzień i że ja już się nie chce przejmować, wyliczać, ani robić testów owu, bo mnie stresują. Wiec jak chce seksu to musi mnie do łóżka zaciągnąć ładnymi słówkami:) Na razie chyba dobrze działa ten system:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to jakis pomysł;) no ja już postanowiłam. W następnym cyklu bardziej sie przykładamy do zblizen.. A jak zaczna sie plodne to bedzie mial mnie dość. Choc smieje sie narazie ze dosc nigdy nie bedzie mial.. 😉 kiedyś musi sie udac.. Ciekawi mnie tylko ze zadnych objawów w tym cyklu. 😉 a dzisiaj popoludniu dostalam skurczy tylko i obstawiam ze jutro @. 

Moze to byl cykl bezowulacyjny? Ze taki inny i lajtowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Madzikk a kiedy powinnaś dostać @? Teraz chyba ty i następna przyszła mama? Trzymam kciuki za obie:)

Gusiak, Ona a wy kiedy macie nie dostać @? :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinnam miec w srode, ale obstawiam ze jutro 🙂 jak nie dzis w nocy 😉

Ach i kolejny cykl przede mną 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×