Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama

Mi po tym wiesiołku zmienił się śluz z dnia ba dzien , ale czuje się duzo lepiej i w sunie jedyny minus jest taki ze mnie strasznie przeczyszcza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej dziewczyny ja powinnam dostać @ 19.04 narazie cisza jeszcze testu nie robię czekamy. Na te chwilę brak bólu brzucha czuje się normalnie dzień jak co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
5 godzin temu, Gość Super Żona napisał:

Hej dziewczyny ja powinnam dostać @ 19.04 narazie cisza jeszcze testu nie robię czekamy. Na te chwilę brak bólu brzucha czuje się normalnie dzień jak co dzień :)

Zatem trzymamy kciuki 😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
19 godzin temu, Gość PrzyszłaMama napisał:

Moja przyjaciolka spotyka się z taki facetem i on chce z nią być ale ona nie jest przekonana i słuchajcie , dzwoni do mnie dziś ze okres jej się spoznia 10 dni, zrobiła test i pozytywny . Ciesze się ale jakoś mi przykro ze Ci co nie chcą mieć to maja Ci co chcą to starają się i ... blada 

Ja zawsze po takich informacjach czuję gulę w gardle. Cieszysz się, ale i tak jest jakoś przykro... Ściskam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 godzinę temu, Lasunia napisał:

Ja zawsze po takich informacjach czuję gulę w gardle. Cieszysz się, ale i tak jest jakoś przykro... Ściskam 😘

Biorę ten wiesiołek , biorę ovarin wiec mam nadzieje ze coś zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Biorę ten wiesiołek , biorę ovarin wiec mam nadzieje ze coś zaskoczy 🙂

Myślałam, że odpuszczasz starania na jakiś czas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo ja dalej bez okresu dzisiaj 2 dzien. Boli jakbym miala dostac zaraz, przed wczoraj robilam test i nic.. Czekam do wtorku jak dalej nie dostane to zrobie jeszcze raz 😉 choc czuje ze do tego czasu dostanę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Czasami z tymi objawami można zwariować.  Ale ja w tym szczęśliwym cyklu w ogóle nie miałam dziewczyny objawów. W sumie po owu czesto bolal mnie brzuch jak na @. I nic poza tym. Kilka razy czułam uczucie jakby ciągnięcia w okolicach jajnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Myślałam, że odpuszczasz starania na jakiś czas? 

Z jednej strony tal ale ten mój mnie namawia cały czas . Chyba mam co jakiś czas chwile słabości itp . Mam tu tylko jego bo cała moja rodzina w stanach i jak zbliżają się święta to wariuje .  To będą nasze pierwsze święta razem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

W sensie pierwsze wielkanocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
17 godzin temu, Madzikkin napisał:

Hejo ja dalej bez okresu dzisiaj 2 dzien. Boli jakbym miala dostac zaraz, przed wczoraj robilam test i nic.. Czekam do wtorku jak dalej nie dostane to zrobie jeszcze raz 😉 choc czuje ze do tego czasu dostanę 😄

Może stanie się jakiś wielkanocny cud 😊 trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej dziewczyny robiłam rano test i jest jedna blana kreska nie wiem co myśleć bo jest bardzo bladziutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super zona no to super. Powtórz test jutro z rana to juz powinny byc dwie porządne krechy! 🙂

 

ja dalej bez okrsu, piersi takie jak zawsze, nic juz mnie nie boli, wczoraj jeszcze czulam lekkie pobolewanie ale dzisiaj juz nic. Sluzu jest malo ale jest zaszsze mam sucho przed okresem.. 🙂 czekam do jutra i robie test. Aby sie uspokoić bo cos czuje ze to nie ciaza..

moze to przesilenie wiosenne? Albo cos i sie okres przesunął 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
7 minut temu, Madzikkin napisał:

Super zona no to super. Powtórz test jutro z rana to juz powinny byc dwie porządne krechy! 🙂

 

ja dalej bez okrsu, piersi takie jak zawsze, nic juz mnie nie boli, wczoraj jeszcze czulam lekkie pobolewanie ale dzisiaj juz nic. Sluzu jest malo ale jest zaszsze mam sucho przed okresem.. 🙂 czekam do jutra i robie test. Aby sie uspokoić bo cos czuje ze to nie ciaza..

moze to przesilenie wiosenne? Albo cos i sie okres przesunął 😉

Teraz trochę organizmy szwankują, przesilenie wiosenne itp ale trzymamy kciuki żeby jednak to był bocian z małym zajączkiem 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Madzikkini może będziemy mieć podobny termin jeżeli wszystko będzie po naszej myśli :) jutro powtórzę test i zobaczymy. Rano nie dam rady muszę jechać z córką do dentysty a nie mam żadnego testu w domu :( wracając kupię i zobaczę co wyjdzie. Pamiętam że jak zaszłam w córka w ciążę to pierwszy test robiłam wieczorem po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jak w pierwszej ciazy zrobilam test po tygodniu jak zczailam sie ze okres mi sie spóźnia i dopiero wtedy byla lekka kreska. 😉

Ja robiłam jakies 4 dni przed spidziewanym okresm i zero, a juz teraz 3 dni po terminie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze wytrzymac do jutra 😉 kupię z rana test i zobaczymy.. Nie licze na ciążę bo malo sexu bylo 😉

Ale jezeli nie ciąża to musze isc znowu do gina.. 🙂 bo dziwnie tak zawsze @ jak w zegarku a tu sie spóźnia. Plus mialam te dziwne plamienia w czasie owu i jakies tydzien po owu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja mam okres mieć w niedziele także tez czekam ale lozkowania u mnie tez było mało bo mieliśmy się wstrzymać . Także ja i tak wiem ze nic z tego . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymalam do jutra, moj jechał po dziadkow to go wyslalam po test bo akurat po drodze jedna z aptek miala duzur :). I standardowo jedna kreska chyba nigdy sie nie doczekam.. 😉 ale powiem szczerze ze lekko sie ucieszylam.. Glupie ale jakos tak kamień z serca mi spadl ze to nie ciaza.. Niby oczekuje tych dwóch kresek a z drugiej strony chyba podoba mi sie ten czas naszych staran, ta bliskość częste rozmowy nasza relacja jest jakas taka inna dojrzała tak miło, przytulnie jest i  podoba mi sie ten stan 🙂

 

i standardowo jak to ja w kazdej sutacji szukam plusów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Suoperzona- duzo wskazuje na to ze my będziemy miec podobne terminy! Pamiętaj,  ze na wszelki wypadek nie powinnas isc z corka na rtg. Nawet jeśli podejrzewasz i jest cien cienia kochana. 

Madzikin- moze jak dostaniesz @ idz zrob ccały pakiet hormonalny. Wiem ze to ok 200 zł, pamiętam,  ze jakies badania juz zrobilas ale to byly wszystkie hormony? 

Przyszla mama- czekamy do niedzieli. Czasem wystarczy jedno zbliżenie.  

Bezsil- nigdy nie mialam plamienia. Zawsze mialam bole. W poprzedniej ciąży duzo wyrazniejszy. Od razu przeszlo mi przez mysl ze cos tam jest na rzeczy😂 ale moja kolezanka miala. Bol jak na @ i brazowy sluz przez chwilę ,a później 4 czerwone kropki. 

Ja w środę mam usg. Bardzo ważne,  bo jaj do tej pory nic nie widziałam.  Mam tylki ciążowa bete. Najgorsze jest to ze nie mam dziewczyny objawow. Bardzo sie tym martwie. Powiem Wam ze z synem mialam pelen pakiet 😂 jak zaczelam wymiotować rano to konczylan w poludnie. 

Teraz sie martwię.  Z jednwj strony mam dystans do sytuacji a z drugiej boje sie zwyczajnie😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyska nic się nie martw . Musi być dobrze:) nie każdy ma objawy. A u Ciebie który to tydzień się zaczął?

Mnie właśnie w piątek bolał brzuch jak na okres i miałam lekkie różowe plamienie i później kilka brązowych plam. Myślałam że dostałam okresu dużo szybciej nawet podpaski założyłam A tu nic.  Nie wiem co to było. 

Madzikkin Masz tak samo jak jak. Zawsze regularny cykl A w tym miesiącu coś się porobiło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Natalii

Bezsil, ja miałam plamienie 1,5 dnia i było brązowe, do tego wysoka temp wieczorem nawet 37,8.

Dyśka, mocno trzymam kciuki za środowe usg. To zrozumiałe, że się martwisz. Będzie dobrze!

Gratki dla wszystkich nowo zaciążonych!

Tymczasem mnie już odbija. Dziś 7dpo i po południu stwierdziłam, że zatestuję. No i chyba tak pragnę zobaczyć 2 kreski, że dopatrzyłam się na teście cienia cienia. Pod światło natomiast widzę cieniutką kreskę. Test o czulosci 10. Oczywiście nakręciłam się jak wariatka, postanowiłam poczekać kilka dni i znowu siknąć.😎 Tego nie zrozumieją kobiety, które zachodzą w ciążę w pierwszym cyklu starań. Gdyby nie mega dokuczliwy ból brzucha od 2 dni, tkliwe piersi, wzmożone pragnienie i nocne sikanie, nie wkręciłabym się, ale mam jak mam i znowu sobie wmawiam, że to objaw ciąży. Tymczasem lykne sobie nospe, bo już nie wyrabiam.

Pozytywnego testowania pozostałym na placu boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dziewczyny myślę że test powtórzę jutro ale do lekarza chyba wybiorę się po majówce żeby było coś widać co o tym myślicie? Cały dzień myślałam o tym teście hehe fajnie żeby wszystko było ok. Trzymajcie kciuki ;)

Dyska a kiedy wybierasz się do lekarza? Która to twoja ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka
1 godzinę temu, Gość mama Natalii napisał:

Bezsil, ja miałam plamienie 1,5 dnia i było brązowe, do tego wysoka temp wieczorem nawet 37,8.

Dyśka, mocno trzymam kciuki za środowe usg. To zrozumiałe, że się martwisz. Będzie dobrze!

Gratki dla wszystkich nowo zaciążonych!

Tymczasem mnie już odbija. Dziś 7dpo i po południu stwierdziłam, że zatestuję. No i chyba tak pragnę zobaczyć 2 kreski, że dopatrzyłam się na teście cienia cienia. Pod światło natomiast widzę cieniutką kreskę. Test o czulosci 10. Oczywiście nakręciłam się jak wariatka, postanowiłam poczekać kilka dni i znowu siknąć.😎 Tego nie zrozumieją kobiety, które zachodzą w ciążę w pierwszym cyklu starań. Gdyby nie mega dokuczliwy ból brzucha od 2 dni, tkliwe piersi, wzmożone pragnienie i nocne sikanie, nie wkręciłabym się, ale mam jak mam i znowu sobie wmawiam, że to objaw ciąży. Tymczasem lykne sobie nospe, bo już nie wyrabiam.

Pozytywnego testowania pozostałym na placu boju.

Natalia ja tez mialam cien cienia! A test zrobilam dlatego, ze musialam isc do dentysty z synem i balam sie ze bedzie rtg. A kreska byla tak blada żeśmy robili narade wojenną w toalecie. Żeśmy to tak skanowali , ze szok. Następny test strumeniowy! Byl prawie negatywny. A kazdy płytkowy pozytywny. Nie wiem czy to jakas różnica ale u mnie tak było. 

Super zona-Ja niby zaczynam dopiero 6 tydzień. To moja druga ciąża. Pierwsza szczęśliwie donoszona choć z czasem okazało sie , że syn jest niepełnosprawny .  U lekarza na usg byłam w środę poprzednią po plamieniu zaraz. Było pusto w tej macicy na usg. Dostalam duphaston 2 razy dziennie oczywiscie , no i wynik bety 219.9 .  Mam mrowiace piersi w sumie z objawów . I śluzu sporo, ale jest biały.  Żadnych plamien już.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja już mam powoli bóle w środku , zawsze tak mam przed okresem wiec czekam na niego :) dziewczyny ja teraz ogólnie nie mam jakiegoś parcia ale tez nie będziemy uważać :) zaczęłam treningi personalne, dobrze soe odżywiam , biorę wiesiołek i ovarin i niech soe dzieje wola nieba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość PrzyszlaMama napisał:

Ja już mam powoli bóle w środku , zawsze tak mam przed okresem wiec czekam na niego 🙂 dziewczyny ja teraz ogólnie nie mam jakiegoś parcia ale tez nie będziemy uważać 🙂 zaczęłam treningi personalne, dobrze soe odżywiam , biorę wiesiołek i ovarin i niech soe dzieje wola nieba 😛

Jak to moj mowi, ze znając nasze szczescie to zajde chwile przed urlopem 🙂 i nie bedzie romantycznych chwil z winkiem na plazy a z soczkiem 😄

Jak sie uda to sie uda, a jak nie to trzeba sie cieszysz i korzystać z "wolności" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej dziewczyny! Jak u was robiła któraś test? Dziś rozmawiałam z moją ginekolog i muszę iść na wizytę jutro bo później ma urlop i będzie dopiero w połowie maja. Godzinę temu robiłam test dwie grube kreski, mam nadzieję i będzie coś z tego;) wizytę mam po 18:00 więc odezwę się dopiero jak położę córkę spać. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam nowy cykl, jestem po @ i jutro mam wizytę u ginekologa, będziemy znowu monitorować cykl czy będzie owu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×