Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Hej dziewczyny, ja skończyłam brać tabletki w tamtym cyklu. Do okresu jeszcze ok tyg. Ale mam dziwne objawy. Strasznie mi się odbija . A zawsze jak tak miałam byłam w ciazy. Zrobiłam rano test. I pod światło wyszła blada druga . Ale to cień cienia. Dzisiaj lekarz za 2 dni powtórzę test 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil trzymam kciuki ze to bedzie to❤

Ja dalej bez okresu.. Czekam grzecznie testow juz nie robie bo szkoda kasy.. 😉 chcialabym juz go dostać i zacząć od nowa starania. 😉

Ta wiosna chyba bardzo szczesliwa 🙂 duzo osób juz doczekalo sie tych 2 kresek jak tam patrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Bezsil😘 to jeszcze cicho ale gratuluje. 

Tobie super zono i mamo Natalii również!  😘 

Cholera ten grudzień to będzie pracowity dziewczyny😜

Poszlo hurtem w tym miesiącu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Gratulacje Superzona, dbaj o Was!!! 

A u mnie już połowa cyklu za nami teraz w oczekiwaniu na @ albo nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Bezsil ale fajnie już jest wielka nadziej!! 

Madzikin dużo osobom testy początkowe nic nie pokazują, więc zawsze jest nadzieja. 

A  u mnie od dwóch dni bocian krąży i ląduje wokół domu w dalszej części ogródu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dziewczyny trzymam za was kciuki niedługo zmienimy temat na grudniówki :) mam nadzieję że coś dziś mi powie lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martyna nie wierze, w takie rzeczy ale... Moze to jakis znak? 🙂

 

wiem, ze poki nie ma okresu jest zawsze nadzieja ale już sie pogodzilam, dwa testy roznych firm pokazaly mi jedna kreske, nawet cien cienia nie bylo drugiej wiec sie nie nawet nie napalam tylko czekam ba okres i nowy cykl 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna
2 godziny temu, Bezsil napisał:

Hej dziewczyny, ja skończyłam brać tabletki w tamtym cyklu. Do okresu jeszcze ok tyg. Ale mam dziwne objawy. Strasznie mi się odbija . A zawsze jak tak miałam byłam w ciazy. Zrobiłam rano test. I pod światło wyszła blada druga . Ale to cień cienia. Dzisiaj lekarz za 2 dni powtórzę test 

Która to Twoja ciąża 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Madzikin ja i tak trzymam kciuki✊✊... 

Dziewczyny, ale jak uciekniecie to zaglądajcie tu jeszcze 😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dziewczyny wy zaraz dołączycie do nas! Jestem tego pewna ale i tak będę wam tu wszystko pisać co u nas słychać:) madzikkini głowa do góry będzie dobrze o pierwszą córkę staraliśmy się 5 lat i nagle się udało:) więc zawsze trzeba być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za was 🙂 ja tymczasem czekam za 4 dni mam termin @ ale nie wiem czy coś z tego będzie, bo czuje się jak zwykle i nawet piersi mnie nie bolą ani nic ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hanna 3 próba. Jedna była pozamaciczna,  druga w 8 tyg poronienie. Nie poddaje się i próbuje. Jeszcze nie jestem pewna, ale jutro powtórzę test 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do jutra nie dostane @ to pojde chyba na bete 🙂 wtedy bedzie czarno na bialym..  A tak siedze i sie zastanawiam co to moze byc, nadzieje z kazda chwila wzrasta.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 godzinę temu, AniaA. napisał:

Trzymam kciuki za was 🙂 ja tymczasem czekam za 4 dni mam termin @ ale nie wiem czy coś z tego będzie, bo czuje się jak zwykle i nawet piersi mnie nie bolą ani nic ... 

O to chyba mamy okres w tym samym czasie :) ja czekam na niedziele ale już mnie łapie co miesięczny wkur&w wiec ju Wam mogę powiedziec ze nie pyklo. Dziewczyny dawajcie znac co tam u Waszych lekarzy wyszło, co na testach i betach. Madzik ja to bym jeszcze dziś betę zrobiła :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

O to chyba mamy okres w tym samym czasie 🙂 ja czekam na niedziele ale już mnie łapie co miesięczny wkur&w wiec ju Wam mogę powiedziec ze nie pyklo. Dziewczyny dawajcie znac co tam u Waszych lekarzy wyszło, co na testach i betach. Madzik ja to bym jeszcze dziś betę zrobiła 🙂

Dokładnie dziewczyny piszcie koniecznie 🙂 Powiem wam, że nie zdawałam sobie wcześniej sprawy że zajście w ciąże to nie jest takie hop siup. Ja dopiero jestem w drugim cyklu starań a już mi się wydaje jakby to trwało bardzo długo i jakieś takie niedowierzanie mnie ogarnia, że to się kiedyś uda. Jak o tym myślę to wydaje mi się to abstrakcją  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Nie martwcie się, ja tu zostanę najdłużej z tego co mi się wydaje 😉

Dostałam wynik, to znaczy brak wyniku z cytologii - za mało materiału zostało pobrane do badania. Pozostawię to już bez komentarza, może tylko tyle, że lekarz też człowiek i czasem ma gorszy dzień. 

Okres teoretycznie się spóźnia, bo 2-3 dni, ale wg apki mam jeszcze czas. Dzisiaj jest 35 dzień cyklu, a wg średniej mam 39dniowe cykle. No ale były już dwa krótsze, bardziej normalne i tak się cieszyłam. Jajnik już nie boli, jajnik mnie na*ala... Jak znam życie, to dostanę w poniedziałek, bo we wtorek jedziemy na imprezę na działce - to oczywiście, że dostanę nie jutro, a dzień przed... 😤😤😤

No i lada chwila dostanę wyniki tsh. Czuję, że są kiepskie, bo ostatnio serce mi wali przynajmniej raz dziennie. 

Mimo wszystko pozdrawiam Was ciepło dziewczyny ❤️

Bezsil - jestem pewna, że to jest TO! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie powoli dostaje typowe bole okresowe, plus juz zaczynaja sie plamienia czyli się rozkreca powoli 😉

ladunia sama mam wrazenie ze zostane tu do konca 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee dziewczyny wrocialmam od lekarza. Powiedziała że macicy nie wygląda jakby szykował.siw na ciaze. Więc nadzieja minęła. Zrobie jutro ten test, ale nie liczę na cud. Dostałam jakieś tabletki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dołączam się do reszty niezaciazonych.. będziemy próbować dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Bezsil- jakie dostalas tabletki? 

Sluchaj skoro to byl cien cienia tzw.  To i macica nie musi jeszcze być wyjątkowo powiekszona i twarda. Ja byłam i lekarza na poczatku 5 tygodnia. Test tzw lekko pozytywny. W macicy nic nie widac. W badaniu tez powiedział,  ze ciezko cos stwierdzic. A dzisiaj juz widzialam mała kulke. Beta mi dobrze przyrasta. Poczekaj jeszcze chwile. Te tabletki to progesteron czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Madzikin a Ty probowalas tego ovarinu? Może sprobuj w tym cyklu. Ja mam wrażenie ze po tym inozytolu ( bralam 3 miesiace) bylo lepiej i ze śluzem i ze w drugiej fazie cyklu mialam mniej objawów jak na okres wczesniej. Nie mialam tak tradziku. Nie bylam wzdeta😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej dziewczyny! Byłam u lekarza 6 tydzień wszystko jest ok tylko ja jeszcze jestem w szoku nie mogę uwierzyć że się udało! Staraliśmy się od grudnia luty marzec był taki bardziej intensywny. Wam też się uda ! Przepisała mi lekarka jakieś witaminy jutro wykupie i masę badań plus USG piersi. Nie mogę w to wszystko uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gość Super Żona napisał:

Hej dziewczyny! Byłam u lekarza 6 tydzień wszystko jest ok tylko ja jeszcze jestem w szoku nie mogę uwierzyć że się udało! Staraliśmy się od grudnia luty marzec był taki bardziej intensywny. Wam też się uda ! Przepisała mi lekarka jakieś witaminy jutro wykupie i masę badań plus USG piersi. Nie mogę w to wszystko uwierzyć

Meeega suuuper ❤zdrowia kochana 🙂

 

Bezsil spokojnie, na tak wczesnym etapie nawet ginekolog nic nie zauważy 🙂 tu potrzeba troche czasu aby sie wszystko rozwinęło 😉

 

Co do jakis lekow to nic nie chce brac juz 😞 znaznaczy sie biore salfazin, i fembilon 0 dla starających sie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Dyśka napisał:

Bezsil- jakie dostalas tabletki? 

Sluchaj skoro to byl cien cienia tzw.  To i macica nie musi jeszcze być wyjątkowo powiekszona i twarda. Ja byłam i lekarza na poczatku 5 tygodnia. Test tzw lekko pozytywny. W macicy nic nie widac. W badaniu tez powiedział,  ze ciezko cos stwierdzic. A dzisiaj juz widzialam mała kulke. Beta mi dobrze przyrasta. Poczekaj jeszcze chwile. Te tabletki to progesteron czy co?

Dostałam duphaston i symfolic to jest jakiś proszek do rozpuszczenia w wodzie. To jest dla kobiet starających się. Zawiera myo-inozytol 

Super zona słyszałaś już serduszko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Natalii

Bezsil, mnie się też wydaje, że na tym etapie macica nie musi już wyglądać na "ciążową". No chyba, że endometrium jest mega cienkie, ale to też zależy od aparatu usg na jakim lekarz pracuje, jaką grubość endo stwierdzi. Trzymam kciuki za Twój jutrzejszy test i za betę Madzikin, jeśli się zdecyduje. 🙂

Gratki za udane usg zaciążonych. NIech fasolki rosną zdrowo!

Ja się już nakręcam przed jutrem, bo chyba powtórzę jutro test. W sumie jeśli cień cienia, który widziałam i widzę na focie jest ciążą, to jutro z porannego moczu powinno być coś widać, a jak będzie biel, tzn. że zostaję na tym wątku i walczę dalej... i idę do okulisty 😛 . A ile ja się naczytałam i naoglądałam przez ten czas historii o cieniach cienia 😛 o konturze drugiej kreski... Ło matko.  I powiem wam, że wiele tych cieni cienia okazało się ciążą, więc nie tracę nadziei do końca, a co mi tam 🙂  Jeszcze przez te parę godzin chcę wierzyć, że się udało. 

Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

No to bezsil- bierz ten duphaston i za 3 dni teścik.  Na luzie. Zobaczymy co bedzie. 

Suoerzona- ja tez jestem w 6 tyg. Dzisiaj widziałam juz na usg taka kulke. Ale jeszcze bez serduszka. Z tym ze beta jest ok. Wiec jestem spokojna. 

Madzikin- jak czytam o tych plamieniach Twoich i o tym okresie co lekko sie spoznia to tak ja miałam podobnie swego czasu. Dostawalam luteine jeszcze dopochwowo. No i ten inozytol. Moze warto byłoby spróbować tego inozytolu. Przecież to naturalna rzecz. Nic sztucznego. 😉 pomysl i poczytaj o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka
2 minuty temu, Gość mama Natalii napisał:

Bezsil, mnie się też wydaje, że na tym etapie macica nie musi już wyglądać na "ciążową". No chyba, że endometrium jest mega cienkie, ale to też zależy od aparatu usg na jakim lekarz pracuje, jaką grubość endo stwierdzi. Trzymam kciuki za Twój jutrzejszy test i za betę Madzikin, jeśli się zdecyduje. 🙂

Gratki za udane usg zaciążonych. NIech fasolki rosną zdrowo!

Ja się już nakręcam przed jutrem, bo chyba powtórzę jutro test. W sumie jeśli cień cienia, który widziałam i widzę na focie jest ciążą, to jutro z porannego moczu powinno być coś widać, a jak będzie biel, tzn. że zostaję na tym wątku i walczę dalej... i idę do okulisty 😛 . A ile ja się naczytałam i naoglądałam przez ten czas historii o cieniach cienia 😛 o konturze drugiej kreski... Ło matko.  I powiem wam, że wiele tych cieni cienia okazało się ciążą, więc nie tracę nadziei do końca, a co mi tam 🙂  Jeszcze przez te parę godzin chcę wierzyć, że się udało. 

Dobrej nocy dziewczyny.

Ja tu jutro czekam na info z samego rana z pierwszego moczu😉 i trzymam mocno kciuki💚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×