Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Dyśka

Bezsil a który to dzien u Ciebie?  Ja u gina bylam 18 dnia i mi kazala wtedy juz brac. Powiedz mi czy Ty masz czas możliwość zrobienia bety? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie dziewczyny,
Pisałam tutaj wcześniej, że poroniłam samoistnie 25 marca. Na kontroli lekarskiej wszystko wróciło do normy, na USG była widoczna owulacja i dostaliśmy z mężem zielone światło na staranie się o dziecko, tak też uczyniliśmy. Już od jakichś 2-3 tygodni mam objawy jak w pierwszej ciąży. Kłucie jajnika, ciągnięcie w dole brzucha i dużo śluzu. Ponad tydzień temu zrobiłam test ciążowy, który dał pozytywny wynik. Zrobiłam betę- 21,3. Powtórzyłam ją po 48h, wynik 18.2. Pomyślałam, że pewnie hormon jeszcze nie spadł po poprzedniej ciąży. Minął już ponad tydzień, a @ dalej brak i nawet nic jej nie zwiastuje, dolegliwości wciąż takie same. Co robić? Odczekać jeszcze trochę do @ czy udać się do lekarza aby sprawdził czy to nie jakaś torbiel, chociaż to kłucie jest za delikatne na torbiel (wiem bo kiedyś już mialam i ból był dużo większy). Czy możliwe jest - chociaż wiem, że to prawie niemożliwe- że w laboratorium mogło dojść do jakiej pomyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Emila powtórzyłabym jak najszybciej  betę może w innym laboratorium,czytałam parę razy również na kafe o takiej  pomyłce. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

To trzymam kciuki za wysoką betę 🙂

U mnie testy owulacyjne pozytywne od 3 dni, 4 dni temu miałam bóle jajnika gdzie zawsze wydawało mi się że wtedy +-24 godz mam owulacje a tu testy mocno pozytywne, śluzu brak, nie wiem co myśleć..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innka, ale myślisz, że to możliwe, że może być wszystko ok choć nastąpił spadek bety? Krew badałam w tym samym laboratorium. Naczytałam się już wiele na innych forach i teraz się boję jakichś torbieli lub nie daj Boże ciąży pozamacicznej.

Edytowano przez Emila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
18 godzin temu, Bezsil napisał:

Pytanie do dziewczyn które stosowały ovarin. Bierzecie to przez cały cykl? Można to kupić bez recepty? 

Tak , ja biorę cały cykl i można kupić bez recepty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Hej dziewczyny:) ja jutro mam mieć okres , jak narazie mam bardzo duzo śluzu. Na początku myślałam ze to upławy ale nie . Jest mi mokro bardzo tak ze aż nosze wkładki . Zawsze przed okresem miałam sucho, dziwne bo wg się nie staraliśmy w tym miesiącu . Może to ten wiesiołek płata takie figle :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
2 godziny temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Hej dziewczyny:) ja jutro mam mieć okres , jak narazie mam bardzo duzo śluzu. Na początku myślałam ze to upławy ale nie . Jest mi mokro bardzo tak ze aż nosze wkładki . Zawsze przed okresem miałam sucho, dziwne bo wg się nie staraliśmy w tym miesiącu . Może to ten wiesiołek płata takie figle 🙂

Ja przy wiesiołku przed okresem mam śluz a la płodny. Ale lepiej żeby było go więcej niż mniej. 

Innka, nie przejmuj się śluzem, że go nie widać. Jeśli test pokazuje, że jest owu, to jest. W tę stronę jest to możliwe, jak i w drugą - ja w tym cyklu praktycznie przez trzy tygodnie mam piękny "płodny", a owulacji nie było na pewno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Emilia czytałam o pomylkach więc może w laboratorium coś pomylili. Ciekawe co pokaże kolejny wynik, jesteś umówiona do lekarza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Emilia czytałam o pomylkach więc może w laboratorium coś pomylili. Ciekawe co pokaże kolejny wynik, jesteś umówiona do lekarza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
2 godziny temu, Madzikkin napisał:

Przyszla mama ja w tym cyklu przed @ tez mialam tyle sluzu ze to masakra jakas byla 😉

Normalnie potok 😂 czasami mam wrażenie ze posikuje ale to niemożliwe . Infekcja tez odpada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyska dzisiaj już mam 23 dc. Bete mogę zrobić w pon . Chyba się wybiorę. Aczkolwiek przy poprzedniej ciazy 2 dni przed okresem beta mi wyszła ujemna. Albo w laboratorium się pomylili... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Gość Innka napisał:

Emilia czytałam o pomylkach więc może w laboratorium coś pomylili. Ciekawe co pokaże kolejny wynik, jesteś umówiona do lekarza? 

Nie jestem 😞 Do mojej Pani dr są naprawdę duże kolejki (chodzę na NFZ). W poniedziałek zrobię betę jeszcze raz, jeśli wyjdzie, że to nie jest ciąża to chyba pójdę od razu prywatnie żeby zobaczyć co mnie tak kłuje i ciągnie, a do tego ten biały śluz. Jestem już tym wszystkim zmęczona, bardzo przeżyłam poronienie, nie nastawiam się już na nic pozytywnego. Zaczęłam nawet myśleć, że może nigdy już nie znajdę w ciążę :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emilia głowa do góry. Idź prywatnie przynajmniej porządne Cię zbada. 

Ja jestem po dwóch poronoeniach w przeciągu pół roku. Na początku jest ciężko. Czas leczy rany. Nie wolno się poddawać i trzeba próbować dalej. Ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25. Jestem zmęczona tymi staraniami, testowaniem, pobieraniem bety, czekaniem na wynik. Ciśnie się żeby powiedzieć, że czas najwyższy wyluzować i odpuścić, ale to nie jest takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Emila napisał:

25. Jestem zmęczona tymi staraniami, testowaniem, pobieraniem bety, czekaniem na wynik. Ciśnie się żeby powiedzieć, że czas najwyższy wyluzować i odpuścić, ale to nie jest takie łatwe.

A miałaś już pierwsza miesiączke po tym poronieniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w którym tyg poronilas? Jesteś pewna że wtedy beta spadła do zera? To trochę też dziwne, że lekarz dał.od razu zielone światło. Bo myślę że do pierwszej @ trzeba poczekać. 

Objawy masz od 2-3 tyg to trochę też nie możliwe skoro poronilas 25 marca A mamy 27 kwiecień. 

Nie odbieraj tego jako jakiś atak, oczywiście życzę Ci żeby to była zdrowa ciaza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie odbieram tak tego, bez obaw 🙂 poroniłam w 10 tygodniu. Nie mam pojęcia czy spadła do zera, nie sprawdzałam nawet tego, nie pomyślałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki. Ja poronilam w listopadzie. Gin powiedziała że po grudniowej mogę się starać o kolejną ciążę. Była to bardzo wczesna ciąża. 

Żadnej nie życzę tego! Trzymajcie się i samych dobrych wieści życzę 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Hej kobietki, Emilia jak się czujesz? 

Moja bratowa poronila wczesna ciąże, nie była czyszczona i też zaszła w kolejną ciąże przed pierwszą miesiączka po poronieniu. Ale ona była we wczesnej ciąży jakiś 6 tydz to był. Ledwo lekarz potwierdził i serduszko bilo a tu zaraz było po. 

Ja zastanawiam się czy iść na betę za tydzień, czy to już coś pokaże, tak mnie kusi. Akurat za tydzień będę miala wolny dzień w pracy i mogłabym skoczyć do laboratorium. 

Wczoraj test owulacyjny dodatni ale szyjka jest już nisko więc chyba po owulacji już. Postanowiłam że jak się teraz nie uda to w nst cyklu nie kupuje testów i nie sprawdzam szyjki, tylko obserwacja śluzu. Pierwszy cykl i tak sie przejmuje wszystkim 🙂 chociaż mi marzy się zajście w ciążę po wakacjach najbardziej, z drugiej strony chciałabym teraz zajść dla męża bo on bardzo chce i się stara 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emila powtórz jeszcze raz bete najlepiej idź do lekarza 

Inka chyba jeszcze trochę za wcześnie na bete. Mi kiedyś ok 4 dni przed @ pokazała siwsię negatywna q ciaza była. 

Ja czekam do @ jak jej nie będzie to powtórzę test 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inka dziękuję, ale tak średnio się czuję. Najgorsze dla mnie jest to, że nie wiem na czym stoje. Bo co innego jak już dostałabym okres i zaczęła cały cykl od nowa i starania. Ale kłuje mnie jajnik, czuję ciągnięcie w dole brzucha i ani okresu ani nic. Siedzę i tylko się zamartwiam czy coś mi się tam nie zrobiło 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jutro mogę wybrać się na betę, ale pół nocy nie mogłam spać bo wszystkim się gryzłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny módlcie się za mój okres bo facet z którym się spotykam to największy baran na świecie . Amen 

dzis powinien być ale ani widu ani słychu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Przyszlamama a co się stało? 

Emilia daj znać jutro jak Twoja beta. Bezsil pewnie masz racje że  to za szybko, to będą bardzo długie dwa tygodnie dla mnie 🙂

 

Muszę też pójść na kontrolę do gina w związku z moim endometrium, ostatnio miałam 16 mm i gin powiedział że to dużo i mam udać się do swojego prowadzącego ginekologa. Dziś test owulacyjny już ma słaba kreskę więc koniec dni płodnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Dziewczyny módlcie się za mój okres bo facet z którym się spotykam to największy baran na świecie . Amen 

dzis powinien być ale ani widu ani słychu 

O kurde.. Mala sprzeczka czy jakas wieksza afera? Jesteście wgl małżeństwem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 dzien okresu a ja juz nie mam sily, bli mnie wszystko, ... juz odparzona ciagle lece na nospie i apapie aby jakos funkcjonowac. Wykanczaja mnie te okresy fizycznie i psychicznie..

Odliczam dni do konca okresu i dzialam.. Kiedys sie udac musi..

Trzymam kciku za was ❤ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×