Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Innka

Gusiak to super że owulacja była. Może z takiego cyklu w którym nie było zbytniego nastawienia na dziecko właśnie będzie ciąża? 🙂

U nas w tym miesiącu nic nie będzie bo mąż wyjeżdża akurat w moje dni i nie będzie go tydzień ponad. 

Mam zamiar właśnie wrócić do ćwiczen, basenu i diety aby dążyć się przygotować na sezon w bikini 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMama

Ja mam 174 i waze 60 kg wiec według mnie to nie z waga jest problem . Kochana zacznij jesc regularnie , powili odzwyczajaj się od cukru . Zacznij jakaś aktywność fizyczna która lubisz i będzie dobrze . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja 160cm i 57kg i to dla mnie np już dużo... Przyzwyczaiłam się do wagi sprzed ciąży 50-52kg. Mi odrzucenie cukru i regularne posiłki nie pomogły... Niestety musiałabym się ruszyć, a ciągle byłam zmęczona i mi się nie chciało, bo praca, po pracy praca w domu i tak to jest😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz waze 59 i mam 173, bmi prawidłowe rozmiar 36. Moja przyjaciółka ten sam wzrost i waga co ja a jednak nosi 38. Bo z waga jest tez tak, ze mozemy byc " chude " a wazyc duzo i na odwrót ważyć mniej a wygladac na " pulchne ". Jedyne co mnie cieszylo jak przytylam to to ze wreszcie pojawiły sie piersi :D. 

 

plus im jesteśmy starsze tym gorzej zrzucić zbędne kg bo metabolizm spowalnia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 170 cm i ważę 64 kg. Noszę rozmiar M/38. Na piersi nigdy nie mogłam narzekać, jedyne do czego dążę do płaski brzuch, ale tak ciężko nie jeść chipsów i słodyczy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMa

Jeeeezu dziewczyny , my tak byliśmy zmęczeni po pracy wczoraj ze dopiero się obudziliśmy a usnelismy na kanapie i czuje się tak jakby potrącił mnie samochód 😂 moja szyjaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam 😉 nie raz zasne w salonie a później cierpie hahahah 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Hej my tu o zbędnych kg a u mnie grill od rana 😋 jedzenia tyle że zamrozić będę musiała. Idę wypić ostatnia kawę i chyba od dziś już wezmę się za ćwiczenia na orbitreku, mam ambitny plan aby schudnąć trochę do urlopu 🙂

Mój mąż powiedział że tylko z pupy nie mam chudnac 😂 a tam by się przydało coś zrzucić właśnie 😋

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie tez grillowa atmosferka plus piwerko 😉 u mnie cudna pogoda dzisiaj 😄 wiec korzystam 😉 dzni plodne skończone kazdego dnia byl sex więc jak sie nie uda to sie zalame chyba ;( 

 

Ja od poniedzialku znowu robie miesiąc 15 minutowego treningu ( taki szybki ale intesywny)  i tak caly miesiąc szybkie efekt do lata a później niech sie dzieję co chce 😄

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, poczytuję Was, ale nie piszę, bo za bardzo nie mam o czym 🙂 widzę, że dużo nowych osób i ciąż się pojawiło 🙂 u mnie nadal nic. Jestem diagnozowana, wykluczone PCOS. Jestem na diecie, w ostatnie 9 tyg. schudłam 9 kg i chcę jeszcze cp najmniej 11. Dzięki temu w tym cyklu miałam piękną owulację, a czy coś z tego będzie to się okaże w przyszłym tygodniu. Do września.mamy się z mężem starać dalej, a kiedy minie rok starań bez efektu zrobić badania nasienia i będziemy się leczyć. Trzymam za Was kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Cześć Wam, przeczytalam 76 stron Waszego czatu:) i postanowilam, ze sama tez cos od siebie dodam. Z narzeczonym staramy sie o dziecko, ja mam 30 lat, on 31. Staralismy sie od grudnia, po 2 msc cos bylo nie tak z moim okresem, wiec zapisalam sie do lekarza. Okazalo sie, ze mam torbiel na jajniku( nie pierwszy raz, czesto pojawiaja mi sie torbiele, ktore zatrzymuja mi cykl, albo tez samoistnie mi sie cykl rozregulowuje). Przepisal mi tabletki anty na 2 msc, zeby sie pozbyc tej torbieli, no oki, znikla. W kwietniu zaczelismy starania ponownie, pojechalismy na urlop, seksu bylo duzo, dwa razy dziennie , czesciej nawet. Od owulacji ciagle mialam pobolewania jajnikow, az do teraz, pozniej tez doszly bole jak na okres, i bol piersi. Nigdy nie mialam regularnych cykli, wiec tak naprawde nie wiedzialam kiedy moge juz zrobic test, zeobilam w 27 dc - negatywny, zrobilam w 29 dc ( dzis) - cien drugiej kreski, wiec zobaczymy, na razie sie nie nastawiam, jutro zrobie test ponownie:) aaa, i dodam, ze nigdy nie bylam w ciazy, test robilam kilkarotnie w zyciu i tez nie zauwazylam nigdy nawet cienia drugiej kreski, i nie mam typowych objawow jak sennosc i zmeczenie, powiedzialabym nawet, ze mam wiecej energii , odkad wrocilismy z urlopu , nie mialam tez zadnych plamien okoloowulacyjnych czy tez wskazujacych na zagniezdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Hej Madzia super ze nadal tu z nami jesteś , Hej Magdalena! Oby to było to! Zrób sobie betę  kilka dni po terminie miesiączki , wtedy wszystko będzie jasne :) 

 

ja to dziewczyny już zwątpiłam . Nie wiem co jest ale mój śluz ma bardzo dziwny zapach , nic mnie nie swędzi itp ale zapach jest normalnie uderzający w nos i mam upławy . Czyli pewnie jakaś infekcja . Ginekolog dopiero za kilka dni ale jeśli to faktycznie infekcja to już kolejny cykl mam z głowy :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam dziewczyny? Ktos testuje teraz? U mnie 12 dni do okresu cos czuje ze mega sie bedzie mi dluzyc.. 🙂

Dzis juz calkowicie po owulacji ( sprawdziłam testem) jezeli sie nie udalo teraz to rozkladam rece juz.. I odpuszczam. Bo to nie na moje nerwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Trzymam kciuki dziewczyny👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Jak tam dziewczyny ? Już któraś po testach   Ja od wczoraj staram się, zobaczymy co z tego będzie. Testy owu pozytywne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2019 o 11:05, Maszka napisał:

Hej dziewczyny, poczytuję Was, ale nie piszę, bo za bardzo nie mam o czym 🙂 widzę, że dużo nowych osób i ciąż się pojawiło 🙂 u mnie nadal nic. Jestem diagnozowana, wykluczone PCOS. Jestem na diecie, w ostatnie 9 tyg. schudłam 9 kg i chcę jeszcze cp najmniej 11. Dzięki temu w tym cyklu miałam piękną owulację, a czy coś z tego będzie to się okaże w przyszłym tygodniu. Do września.mamy się z mężem starać dalej, a kiedy minie rok starań bez efektu zrobić badania nasienia i będziemy się leczyć. Trzymam za Was kciuki 🙂

Ja oszukalam ginekologa i powiedzilam ze juz minął rok staran i wdrożyła nam badania wszystkie ( wszystko ok wyszlo) nie dałabym rady czekac rok 😉 zwłaszcza ze czas leci.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
2 godziny temu, Madzikkin napisał:

Ja oszukalam ginekologa i powiedzilam ze juz minął rok staran i wdrożyła nam badania wszystkie ( wszystko ok wyszlo) nie dałabym rady czekac rok 😉 zwłaszcza ze czas leci.. 

Ja zrobiłam dokładnie to samo :p nie sprawdza tego przecież ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasno dokładnie, bo jakby wyszlo cos nie tak i trzeba by bylo jakies leczenie zacząć to bym sobie plula w morde ze wczesniej sie tym nie zajęłam 😉 a tak to wiem, ze jesteśmy zdrowi.. Teraz tylko sie starac i czekac na cud poczęcia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem 🙂Szczerze mówiąc czekamy też na podwyższenie pakietu ubezpieczenia, który mamy z męża pracy, bo badania sporo kosztują. Wydałam przez ostatnie 2 miesiące sporo, więc teraz miesiąc-dwa chcę odpocząć od wydatków, a potem już będziemy mieli więcej w pakiecie. Szczerze mówiąc to też chętnie do tego września odpocznę psychicznie, bo czekanie co miesiąc na owulację a potem okres jest straszne. Więc czy czerwiec czy wrzesień to już mi różnicy wielkiej nie zrobi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszka rozumiem Cie 😉

Ja tam wlasnie wszystkie sprawy finasowe, ubezpieczenia itp juz poukladalam wiec zostalo tylko byc w ciąży 😄

 

a cholernie męczy mnie zgaga od wczoraj, plus mam mega "mokro" 🙂do @ 11 dni.. Ach.. Ciągnie mi sie niemiłosiernie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszka rozumiem Cie 😉

Ja tam wlasnie wszystkie sprawy finasowe, ubezpieczenia itp juz poukladalam wiec zostalo tylko byc w ciąży 😄

 

a cholernie męczy mnie zgaga od wczoraj, plus mam mega "mokro" 🙂do @ 11 dni.. Ach.. Ciągnie mi sie niemiłosiernie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Hej dziewczyny. Kedyś się tu odezwałam i od tamtej pory podczytuje was. Swoją ciąża straciłam w grudniu w 8 tygodniu. W tamtym miesiącu byłam u ginekologa i mam pozwolenie na staranie się. Do okresu mam jeszcze tydzień, A od wczoraj mam lekkie plamienia i lekki ból jajników, ogolnie tak jak na miesiączka. Mam nadzieje, że to plamienie implantacyjne. Dokładnie tak samo miałam w tamtym przypadku, że zaczęło się od plamień z tą różnicą, ze 5 dni przed planowana miesiączką. Jestem ciekawa czy 8 dni przed @, to nie za wcześnie na implantacje, przy 28 cyklach. Owulacja była myślę 14dc, wyraznie czuje w tedy prace jajników. Mam testy, ale raczej za wcześnie na to, zrobię jak miesiączka nie przyjdzie. Mam nadzieję, że sie uda, bo starania były, ale też wiem, że takie plamienia mogą być z różnych przyczyn, to nie nakrecam się. Życzy wszystkim dwóch kreseczek i nie poddawajcie się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Hej dziewczyny. Kedyś się tu odezwałam i od tamtej pory podczytuje was. Swoją ciąża straciłam w grudniu w 8 tygodniu. W tamtym miesiącu byłam u ginekologa i mam pozwolenie na staranie się. Do okresu mam jeszcze tydzień, A od wczoraj mam lekkie plamienia i lekki ból jajników, ogolnie tak jak na miesiączka. Mam nadzieje, że to plamienie implantacyjne. Dokładnie tak samo miałam w tamtym przypadku, że zaczęło się od plamień z tą różnicą, ze 5 dni przed planowana miesiączką. Jestem ciekawa czy 8 dni przed @, to nie za wcześnie na implantacje, przy 28 cyklach. Owulacja była myślę 14dc, wyraznie czuje w tedy prace jajników. Mam testy, ale raczej za wcześnie na to, zrobię jak miesiączka nie przyjdzie. Mam nadzieję, że sie uda, bo starania były, ale też wiem, że takie plamienia mogą być z różnych przyczyn, to nie nakrecam się. Życzy wszystkim dwóch kreseczek i nie poddawajcie się 🙂

Też się właśnie zastanawiam, kiedy jest możliwe zagniezdzenie. Miałam owulację, ladny progesteron, w piątek w 25dc byłam u gina, widział ciałko żółte i endometrium, ale czy coś z tego będzie nie mialam odwagi zapytać 😄 no i tak czekam na @, jak nie przyjdzie to będę testować 31/32 dc, wczesniej chyba nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sylwia ponoć 3 dni po zagniezdzeniu można już robic test. 

Dziewczyny ja jutro 14dc i idę sprawdzić do gina czy występuje u mnie owu. Trzymajcie kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil trzymam mocno kciuki! Bo jak owu bedzie to juz polowa sukcesu! 🙂

W takim razie Sylwia witaj ponownie:) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny! Dzisiaj 29 dc i zrobiłam test. I jest druga kreska. Bledsza ale widoczna gołym okiem. Cała się trzęse, nie wiem co robić! Boje się że to jakiś błąd. Jutro zrobię ponownie . Albo biegne dziś na betę. Sama nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej dziewczyny! W poniedziałek byłam u lekarza słyszałam już bicie serduszka :) zaczął się 9 tydzień termin bez zmian 24.13 dolegliwości jako takich nie mam tylko jestem zmęczona bardziej niż zwykle. Cały czas czytam wasze posty i pamiętajcie trzymam za was kciuki!

 

Gussiak lec po jeszcze jeden test tylko inny niż miałaś chodź jak widać druga kreskę to nie sądzę aby zniknęła więc gratuluję!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu Gusiak Gratuluje😍🤩😘

Nawet nie masz pojęcia jak się cieszę, że wam się udało. Takie ciaze cieszą najbardziej . Była owu jest i efekt 😍

Lec na bete i koniecznie daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Guusiak napisał:

Dziewczyny! Dzisiaj 29 dc i zrobiłam test. I jest druga kreska. Bledsza ale widoczna gołym okiem. Cała się trzęse, nie wiem co robić! Boje się że to jakiś błąd. Jutro zrobię ponownie . Albo biegne dziś na betę. Sama nie wiem. 

Super! Jasne, że leć na betę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×