Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Innka

Bezsil ja jestem w 9dc i już testy owulacyjne wychodzą pozytywne, co prawda druga kreska mniej widoczna. 

W zeszłym cyklu testy owulacyjne pozytywne miałam przez 6 dni, cykl 27 dniowy, mocny ból jajników w 10dc a pozytywne testy miałam do 16dc.

Od dziś zaczęłam mierzyć temp, niesety mąż już wyjechał i w tym cyklu nic nie będzie ale za to mam czas na skupienie się na swoim cyklu bo w nst nie chcę już mierzyć temp ani testów robić. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o testy owu to okolo tydzien wychodzily mi z kreska, najpierw blada , blada pozniej mega ciemna i znowu blada i blada 😉 az nic nie pokazaly wiec tp chyba zależy ile tego hormonu sie produkuje 😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi

Dziewczyny jak to jest z tymi tesatami owulacyjnmi, dzisiaj mam 23dc,do okresu 5dni a mi dalej pokazuje dwie kreski . Czyli to juz 10dzień kiedy test pokazuje 2 kreski, o co chodzi? śluz jest już biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi

Dziewczyny jak to jest z tymi tesatami owulacyjnmi, dzisiaj mam 23dc,do okresu 5dni a mi dalej pokazuje dwie kreski . Czyli to juz 10dzień kiedy test pokazuje 2 kreski, o co chodzi? śluz jest już biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi

Dziewczyny jak to jest z tymi tesatami owulacyjnmi, dzisiaj mam 23dc,do okresu 5dni a mi dalej pokazuje dwie kreski . Czyli to juz 10dzień kiedy test pokazuje 2 kreski, o co chodzi? śluz jest już biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi

Dziewczyny jak to jest z tymi tesatami owulacyjnmi, dzisiaj mam 23dc,do okresu 5dni a mi dalej pokazuje dwie kreski . Czyli to juz 10dzień kiedy test pokazuje 2 kreski, o co chodzi? śluz jest już biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie takie sa te testy nie raz.  Patrzysz tylko na dzien kiedy pokaże co mocna i wyraźną kreskę.. Reszta to jiz pozostałość tego homrmonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja słyszałam, że te testy owulacyjne to strata pieniędzy. Pokazują i kilka dni po okresie, i w dzień okresu dwie kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie na szczęście nie trafiły takie 😉

3 cykle robilam, i faktycznie wynik z testów zrywa sie mi z aplikacja i sluzem 😉 wiec po trzech cyklach wiem, na 100 % kiedy owu jest.. Ale co z tego jak nic nie wychodzi ;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi

No ale mi test owulacjny dokladnie pokazał dwie kreski w momencie kiedy pojawił się płodny śluz. Wczesniej była tylko jedna kreska.

Madzikkin teraz ta druga kreska tez jest wyraźna, bo ale skoro jest juz biały śluz to raczej wszystko się skonczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja nie używałam wcale tych testów. Miałam aplikację na telefonie i pokazywała mi dni płodne. A że mnie zawsze boli podbrzusze w dni płodne, mam śluzu dużo to mogłam to zweryfikować dokładnie kiedy wypada ten czas. Ale tak dziewczyny na grupie ciążowej na fb mówiły na temat tych testów owulacyjnych. Jedna Pani właśnie się pytała o co chodzi że jej pokazuje dwie kreski w dni okresu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, nie u każdego sie testy owu sprawdzą.. Niektóre dziewczyny ciaze testami owu wykrywają.. Ale to wiem tylko z forum bo nie spotkalam nigdy takiej osoby na żywo, a wiadomo jak to w internecie mozna pisac co sie chce 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Fakt, mi pokazuje bardzo słabą druga kreskę póki co, zobaczymy jak to się pokryje z temperaturą 🙂

Ale w zeszłym cyklu pokazał mi test owulacyjny dwie kreski i zaraz okres dostałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny pamiętajcie ze żeby była owulacja to musza być 2 bardzo wyraźne kreski i poza tym niekoniecznie owulacja musi być od 10-18 dnia cyklu ... może się poprzestawiać itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Tak 🙂, mi po paru dniach słabych kresek wychodzą bardzo tłuste dwie kreski na jakieś 2 dni, a później znów coraz słabsze - tak było w ostatnim cyklu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi przez ostatnie miesiące nie wychodziły takie grube. A teraz to przez 3 dni takie mocne, czuje że była owu. Miałam dzisiaj też robic Ale testy mi się skończyły i dopiero w pon zrobię. Lekarka mi powiedziała, że widzi nawet 2 pęcherzyki. 

Teraz najdłuższe 10 dni czekania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny a na czym tak dokładnie polega ten monitoring? Można tak poprostu poprosić lekarza o to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Dziewczyny a na czym tak dokładnie polega ten monitoring? Można tak poprostu poprosić lekarza o to ?

To jest normalne usg.  Jeżeli jest monitoring to powinno się być z 3 razy . Najpierw czy jest pecherzyk, później czy rosnie i czy pękł. Ja zadzwoniłam do mojego lekarza i powiedzialam że chce sprawdzić czy mam owu. Tylko ja chodzę prywatnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ok to ja sobie tez zrobię takie coś . We wtorek mam wizytę u lekarza , chce zrobić usg i cytologię . Niech mi tez przepisze badania krwi i zaczynam się za to zabierać na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej dziewczyny! Czytam cały czas wątek i trzymam mocno kciuki:) abyśmy niedługo pisały tu o nieprzespanych nocach kolkach itp. ;) 

Ja ta ciążę znoszę ciut gorzej jak z córką ciągle jestem zmęczona nic mi nie smakuje i wszystko śmierdzi. Mam ogromną nadzieję że po pierwszym trymestrze to minie;)

Trzymajcie się cieplutko i życzę wszystkim dwóch grubasnych kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny właśnie zrobiłam test owu bo niby na dziś przypada mój termin , jedna gruba krecha a druga ledwo ledwo . Tydzień temu tez robiłam test owu i miałam dwie grube bordowe krechy i wtedy brzuch bolał , nogi i kręgosłup rwaly niemiłosiernie  czyli, jestem przykładem na to ze owulacja może być wcześniej :) wtedy mieliśmy strzały wiec oby były złote :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszla mama zycze ci tego aby to byly wlasnie zlote szczaly 🙂 ja caly okres plodny próbowałam, ale juz czuje ze nic z tego okres za 7 dni ale juz wiem ze idzie 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Hej, ja tylko się melduję 🙂 czytam i jedynie co testuje to testy owulacyjne bo męża brak 😋

Ale trzymam kciuki za wasze pozytywne testy 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Ja też Was nadal czytam i namiętnie kibicuje!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos widze, ze przestój sie u nas zrobil 😉 albo w ciazy juz sa dziewczyny albo dopiero zaczynaja dni plodne 🙂

 

Ja chcialam jutro spróbować test zrobić 🙂 w sumie okres powinien byc za 6 dni jutro za 5 ale patrząc ze mam cykle 28 dniowe a apka mi zawsze wylicza jako 30 dni to moze by juz cos bylo widac 😉 jezeli sie udalo. Choc mam mieszane uczucia co do tego czy sie udalo bo z jednej strony bardzo bym chciala a z drugiej jakas taka pewność mnie bierze, ze jednak na 100% sie nie udalo.. Czyba przed okresowe wahania nastroju sie zaczynają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jestem zalatana ale już nadrabiam wątek 😀 aktualnie zaczynają mi się dni płodne jestem juz po wizycie u ginekologa, po cytologii, usg itp i dostałam duphaston, także zobaczymy co się będzie działo 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dziewczyn po co wam ten duphaston przypisują? Co on takiego robi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin na tym naszym forum to już większość chyba dziewczyn w ciazy 😉 jeszcze zostały takie niedobitki 😉

Duphaston pomaga w zagniezdzeniu zarodka jak dojdzie do zapłodnienia i reguluje bardzo cykle. Ponoć też owulacje potrafią być lepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego wam go przepisuja? Macie za niski jakis hormon czy tak profilaktycznie? 🙂

 

Noo cos czuje ze niektóre juz urodza a ja bede dalej sie starac 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×