Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Beta zrobiona, czekam na wynik. 😉 Ale będę bać się go odebrać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
14 godzin temu, Maszka napisał:

Też się właśnie zastanawiam, kiedy jest możliwe zagniezdzenie. Miałam owulację, ladny progesteron, w piątek w 25dc byłam u gina, widział ciałko żółte i endometrium, ale czy coś z tego będzie nie mialam odwagi zapytać 😄 no i tak czekam na @, jak nie przyjdzie to będę testować 31/32 dc, wczesniej chyba nie ma sensu.

Ja miałam 26.03 owulację a 31.03 zagnieżdżanie. Wiem napewno, że to to, bo bolał mnie wtedy brzuch jak na okres..Tak nagle zaczął i po kilku godzin przestał. Odrazu wtedy pomyślałam, że to zagnieżdżanie, bo nigdy tak nie miałam. Zawsze bolał mnie brzuch dopiero w dzień okresu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
35 minut temu, Guusiak napisał:

Beta zrobiona, czekam na wynik. 😉 Ale będę bać się go odebrać 😂

A ile masz dni do @? Mi 5dni przed nie wykazał test z krwi nic a nic. A dzień przed zrobiłam normalny test domowy i pokazały się dwie kreski 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guuusiak gratulacje! ❤ meega ze sie udalo kiedy masz termin @ ?  Ile przed zrobilas test? Czułaś cos w organizmie ze sie udalo? Jakies objawy? 

Bezsil daj znac jak wizyta u gina czy owu jest 🙂

Super zona ciesze sie, ze wszystko w porządku! Zdrowka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Madzikkini myślę że na dniach teraz ty nam przekażesz dobra nowinę, teraz twoja kolej. Trzymam mocno kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test robiłam dziś, Do terminu @ 4 dni. Jak odbiorę betę i potwierdzi ona ciążę to wszystko Wam napiszę 😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super zona byloby świetnie 🙂 ale wszyscy wiemy, ze to nie takie łatwe 🙂

 

Gusiak czekam z niecierpliwością 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde dziewczyny ale super,ze wam sie udalo. Ja 10 dni do okresu.. Ciagle mysle czy sie udalo ( co tez jest bez sensu) szukam objawów jakis.. Wariuje bo w tym cyklu caly okres plodny byly starania moj bierze witaminy przepisane przez gin.. Boje sie ze sie nie uda i sie zalamie.. Trochę mam juz dosc tych staran.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Madzik trzymam kciuki za Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Odebrałam betę, wskazuje na 4 tydzień ciąży 😍😍😍 nie mogę w to uwierzyć. Już szykuje się żeby przekazać nowinę mężowi wieczorem 😉 

Jeśli chodzi o objawy to od połowy cyklu bolą mnie piersi i się powiększyły trochę. I nie wiem czy to ma powiązanie ale kilka razy miałam zgagę (pierwszy raz w życiu). I też od połowy cyklu ból/kłucie w dole brzucha jak na okres. I to chyba tyle. 

Edytowano przez Guusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
17 minut temu, Guusiak napisał:

Odebrałam betę, wskazuje na 4 tydzień ciąży 😍😍😍 nie mogę w to uwierzyć. Już szykuje się żeby przekazać nowinę mężowi wieczorem 😉 

Jeśli chodzi o objawy to od połowy cyklu bolą mnie piersi i się powiększyły trochę. I nie wiem czy to ma powiązanie ale kilka razy miałam zgagę (pierwszy raz w życiu). I też od połowy cyklu ból/kłucie w dole brzucha jak na okres. I to chyba tyle. 

Gratulacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Gussiak gratuluję!!! No to teraz będzie trzeba zapisać się do lekarza ja poszłam w 6 tygodniu żeby potwierdzić. No to teraz uważaj na siebie i maluszka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Guusiak gratuluję!!!!! Tyle radości i szczęścia naraz 😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin ja strasznie trzymam kciuki za Ciebie. Ja czekam u lekarza. Ja po ostatnim tak się zalamalam że nawet nie chce żeby ten czas do okresu szybko minął bo nie chce rozczarowania:( 

Gusiak tak się cieszę:) Ty ten duphaston  brałaś przez 10 dni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym cyklu nie byłam duphastonu tylko w poprzednim. Jutro idę do gina, wiem że nie będzie nic widać i wg ale chociaż zapytam czy ten duphaston brać i żeby dał mi skierowanie na betę to zobaczę po 48h jak przyrasta 😉

Trzymam kciuki za was dziewczyny 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Gusiak gratulacje 😘

Lekarz może wypisać skierowanie na betę? Pytam bo bratowa mówiła że to badanie tylko prywatnie można zrobić, ona jak miała ciąże zagrożona to sama musiała robić. 

U mnie praca i praca. Jestem trochę smutna że w tym cyklu nic nie będzie bo męża akurat nie będzie, ale w czerwcu sobie odbijemy i postanowiłam że w tym cyku mierze temp aby sprawdzić czy wszystko gra a w czerwcu spontan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guusiak gratulacje 😍 super wiadomość daj znać co i jak po wizycie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Gussiak patrzalas na necie kalendarz podoru na kiedyś byś miała termin? Ja tak jak sobie sprawdziłam tak samo wyliczył mi lekarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super żona tak, sprawdzałam. Kalkulator wylicza mi na 22 styczeń 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest owulacja , ale też ja czuje A w poprzednich cyklach nie czułam. Tak jakby nie było,  po tych witaminach mi tak jakby się polepszylo. Dalej mam je brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Gusiak moje gratulacje ❤️❤️❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A  i test owu wychodzi pozytywny. Ale taki naprawdę pozytywny A wcześniej to te kreski były trochę inne . Jestem znowu pełna nadziei , ale boję się rozczarować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Guusiak to będzie prezent na dzień babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Rocznikowo rok różnicy będzie między naszymi pociechami a tak naprawdę tylko miesiąc:D my córce jeszcze nie mówiliśmy nic o rodzeństwie ale ona ciągle chodzi i pyta że by chciała itd istny cyrk w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dziewczyny, wczoraj i dziś test pozytywny! Wyniki bety będą po południu. Trzymajcie kciuki, żebym dołączyła do Was na termin na początku 2020 r.!

Edytowano przez Maszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Maszka trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszka Gusiak ale super ze udalo się wam❤   czyli jednak sie sprawdza, ze w każdym miesiącu udaje sie komus tu u nas z forum 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×