Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gosciooowa
53 minuty temu, Gość Ggghhy napisał:

Też jestem ciekawa 💘 

Specjalnie weszłam na kafe, może ktoś zdążył przeczytać 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalala
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

OMG a co Was tak boli czyjeś szczęście, pomysl na zycie czy dobra passa? Bezlitosne baby. Chcielibyście czytać to o sobie i swojej rodzinie? Zresygnujcie z obserwowania mg, będzie lżej i Wam i jej 🙂

My nie wystawimy swojej rodziny od rana do wieczora na pokaz i pośmiewisko. Od Taka różnica 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeszcze niedawno Nicole mowila, ze nie przyjmuje paczek, a jakos paczka od Lidla niepogardzila. 

Mogli raczej wysłać na adres firmy nie musieli pytać o zgodę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Gosciooowa napisał:

Specjalnie weszłam na kafe, może ktoś zdążył przeczytać 😛

Napisała pod filmikiem, ze tekstu piosenki wypadałoby sie nauczyć na pamięć, a nie śpiewać z kartki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida
2 godziny temu, Gość Joleen napisał:

Luz, pożyteczne rzeczy tez robię, Paulinko ;) na rozrywkę i dawkę smiechu tez warto znaleźć czas :D miłego piąteczku! ✌🏻

Skoro ty masz czas na wszystko tonajkolja takze me. Ona ci nie mowi odpusc internet zajmij sie czyms. Hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Ida napisał:

Skoro ty masz czas na wszystko tonajkolja takze me. Ona ci nie mowi odpusc internet zajmij sie czyms. Hipokrytki

Proponuję zająć się lekcjami języka polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie
1 godzinę temu, Gość Lalalala napisał:

My nie wystawimy swojej rodziny od rana do wieczora na pokaz i pośmiewisko. Od Taka różnica 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

To nie uprawnia nikogo do obrażania i komentowania pewnych rzeczy. Jeśli krytykować to chociaż konstruktywne, a nie wszystko jak leci... nawet jeśli oglądasz te "posmiewisko" to posmiej się i żyj sobie dalej, po co to opisywać na kafe czy fb, skoro wiecie/twierdzicie, że to czyta to czy sprawia Wam przyjemność takie wbijanie szpili? Czy powiedzialybyscie to WSZYSTKO patrząc jej prosto w oczy? Bez przesady.... nie jestem jej wyznawczynią, ale chyba przydałoby się więcej umiaru 😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Milkaaaa014789 napisał:

Napisała pod filmikiem, ze tekstu piosenki wypadałoby sie nauczyć na pamięć, a nie śpiewać z kartki. 

Ale kto tak napisal? Ania Wendzikowska? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale kto tak napisal? Ania Wendzikowska? 

Tak, komentarza nie widziałam, ale weszłam na jej profil i jedna dziewczyna jej pojechała za ten komentarz u Emilki. Tej Wendzikowskiej powinni odciąć internet. Wystarczy przypomnieć sobie jej występ w Ugotowanych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum

Dobrze kojarzę, że jak była u mg ostatnio Alicja z synem to Nikola nagrała twarz jej syna jak coś tam je?  Niedawno zaczełam obserwować Alicję i mówiła, że nie chce pokazywać twarzy syna,.czyżby księżniczka Nikola nie uszanowała tego i pokazała jej dzifcko.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ser musztarda i cebula.
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak, komentarza nie widziałam, ale weszłam na jej profil i jedna dziewczyna jej pojechała za ten komentarz u Emilki. Tej Wendzikowskiej powinni odciąć internet. Wystarczy przypomnieć sobie jej występ w Ugotowanych. 

Off top, ale ta akcja w ugotowanych to było coś. 😂 jakiś czas temu chciałam obejrzeć ten odcinek jeszcze raz, ale nigdzie nie ma. Przetrzepałam pół neta i nic 🤔😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tally
8 minut temu, Gość Ser musztarda i cebula. napisał:

Off top, ale ta akcja w ugotowanych to było coś. 😂 jakiś czas temu chciałam obejrzeć ten odcinek jeszcze raz, ale nigdzie nie ma. Przetrzepałam pół neta i nic 🤔😅

A co tam się działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli mnie pamięć nie myli, Wendzikowska walnela wielkiego focha na 100 lat, bo bataty jej się przypiekly za bardzo. Ogólnie zrobiła z siebie posmiewisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Ser musztarda i cebula. napisał:

Off top, ale ta akcja w ugotowanych to było coś. 😂 jakiś czas temu chciałam obejrzeć ten odcinek jeszcze raz, ale nigdzie nie ma. Przetrzepałam pół neta i nic 🤔😅

Nie ma, kiedys byl, bo ja ogladalam w necie, ale po fali hejtu i nasmiewaniu sie tvn usunal ten odcinek. Ja nie lubie tej Wendzikowskiej, uwaza sie za najpiekniejsza i najmadrzejsza. Co chwila tylko pisze, ze kazdy hoolywoodzki aktor sie nia zachwyca i na kolacje ja chce zapraszac, ale ona sie nie zgadza😂😂😂 bujna ma wyobraznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość bez powideł
5 godzin temu, Gość Gościnnie napisał:

To nie uprawnia nikogo do obrażania i komentowania pewnych rzeczy. Jeśli krytykować to chociaż konstruktywne, a nie wszystko jak leci... nawet jeśli oglądasz te "posmiewisko" to posmiej się i żyj sobie dalej, po co to opisywać na kafe czy fb, skoro wiecie/twierdzicie, że to czyta to czy sprawia Wam przyjemność takie wbijanie szpili? Czy powiedzialybyscie to WSZYSTKO patrząc jej prosto w oczy? Bez przesady.... nie jestem jej wyznawczynią, ale chyba przydałoby się więcej umiaru 😊

 

Sama  mg  prowokuje , bo przecież na kafe i fb  nie ma  sama umiaru ,  wie co piszą odbiorcy  , student medycyny nie ma tyle czasu ,a tu lekarz z  dziećmi malymi  ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIT!!!

To się Najkolka wpakowała 😂 wrzuciła zdjęcie gdzie wygięła nóżkę i SCHOWAŁA POŁOWĘ za nogą Kuby, że niby ma chude nogi. Po prostu nie mogę uwierzyć, że wszyscy komentują „jaka chudzinka”, gdyż widać gołym okiem to chowanie za Kubę 😂😂😂 a wpakowała się, bo ludzie piszą, żeby od teraz pokazywała się w spodniach- a solo jej uda już nie będą takie szczupłe. Po co takie udawanie??? Ach, no tak! To MG uzależniona od peanów i pochlebstw (szkoda, że w 80% nieszczerych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość bez powideł napisał:

Sama  mg  prowokuje , bo przecież na kafe i fb  nie ma  sama umiaru ,  wie co piszą odbiorcy  , student medycyny nie ma tyle czasu ,a tu lekarz z  dziećmi malymi  ma !

A Ty dorosły człowiek tak łatwo dajesz się sprowokować... i to zachowaniem/życiem zupełnie obcej Ci osoby. A co to za pomysł, że nie ma umiaru na fb czy kafe, może i czasami to czyta, ale szczerze wątpię, żeby jakoś szczególnie się tu udzielała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
22 minuty temu, Gość HIT!!! napisał:

To się Najkolka wpakowała 😂 wrzuciła zdjęcie gdzie wygięła nóżkę i SCHOWAŁA POŁOWĘ za nogą Kuby, że niby ma chude nogi. Po prostu nie mogę uwierzyć, że wszyscy komentują „jaka chudzinka”, gdyż widać gołym okiem to chowanie za Kubę 😂😂😂 a wpakowała się, bo ludzie piszą, żeby od teraz pokazywała się w spodniach- a solo jej uda już nie będą takie szczupłe. Po co takie udawanie??? Ach, no tak! To MG uzależniona od peanów i pochlebstw (szkoda, że w 80% nieszczerych).

Ale na insta wszyscy wystawiają zdjęcia upiekszone, idealne zarówno czy to dotyczy twarzy, figury, widoków itp. Przecież instagram slynie z widealizowanego świata, oczekujecie, że mg odejdzie od tego "trendu" i pokaże się od strony, którą Wy sobie  zyczycie? 😂 no ludzie, ja też nie wstawilabym swojego zdjęcia, które mi się nie podoba 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum

Omg widzieliście koszule poporodową u Alicji? Masakra.. taką wymięta.. czy je trzeba prasowac po każdym spaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka

Madki oszalały na punkcie 'zgrabnych' nóg mg🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
1 godzinę temu, Gość HIT!!! napisał:

To się Najkolka wpakowała 😂 wrzuciła zdjęcie gdzie wygięła nóżkę i SCHOWAŁA POŁOWĘ za nogą Kuby, że niby ma chude nogi. Po prostu nie mogę uwierzyć, że wszyscy komentują „jaka chudzinka”, gdyż widać gołym okiem to chowanie za Kubę 😂😂😂 a wpakowała się, bo ludzie piszą, żeby od teraz pokazywała się w spodniach- a solo jej uda już nie będą takie szczupłe. Po co takie udawanie??? Ach, no tak! To MG uzależniona od peanów i pochlebstw (szkoda, że w 80% nieszczerych).

Czyli dokladnie sledzi co o niej piszemy na kafe😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia
35 minut temu, Gość Beka napisał:

Czyli dokladnie sledzi co o niej piszemy na kafe😂

Jeszcze się od nas dobrych manier nauczy i poprawnej polszczyzny:)

To będzie HIT.

 

Myślę, że Nikola siedzi tu non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaela

Nicola ma prawie wszystko: wspaniała rodzine, kupę pieniędzy, zawyżona samoocenę i mniemanie o sobie jak księżniczka tego świata (co rzadko się zdarza u ludzi wychowanych w latach 80-90), przebiegłości i inteligencji tez jej nie można odmówić. Ale urody nie ma wcale. Jest po prostu nieatrakcyjna. Nic dziwnego ze myla ja z Rosjanka bo wyglada jak ruska matrioszka, okrągła i rumiana. Ale taka uroda tez się może podobać jak widać, chociaż modela to ona nigdy nie mogłaby zostać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Michaela napisał:

Nicola ma prawie wszystko: wspaniała rodzine, kupę pieniędzy, zawyżona samoocenę i mniemanie o sobie jak księżniczka tego świata (co rzadko się zdarza u ludzi wychowanych w latach 80-90), przebiegłości i inteligencji tez jej nie można odmówić. Ale urody nie ma wcale. Jest po prostu nieatrakcyjna. Nic dziwnego ze myla ja z Rosjanka bo wyglada jak ruska matrioszka, okrągła i rumiana. Ale taka uroda tez się może podobać jak widać, chociaż modela to ona nigdy nie mogłaby zostać 

Uwazam, że jest atrakcyjna. Ma normalną ładną twarz. Jest 100% kobietą, ludzie nie chcą już patrzeć na wydete dziubki napompowanych ust i lasek której sensem życia jest ćwiczyć na siłce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jeśli mnie pamięć nie myli, Wendzikowska walnela wielkiego focha na 100 lat, bo bataty jej się przypiekly za bardzo. Ogólnie zrobiła z siebie posmiewisko. 

Ja pracowalam 2 lata temu w arkadii w Douglasie, obslugiwalam ja i przy kasie zapytałam czy ma kartę - zapomniała z domy więc poprosiłam o imię i nazwisko żebym mogła znaleźć to szczelina takiego Focha, od razu był a tak niemiła że szok nawet nie powiedziała do widzenia ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
26 minut temu, Gość Michaela napisał:

Nicola ma prawie wszystko: wspaniała rodzine, kupę pieniędzy, zawyżona samoocenę i mniemanie o sobie jak księżniczka tego świata (co rzadko się zdarza u ludzi wychowanych w latach 80-90), przebiegłości i inteligencji tez jej nie można odmówić. Ale urody nie ma wcale. Jest po prostu nieatrakcyjna. Nic dziwnego ze myla ja z Rosjanka bo wyglada jak ruska matrioszka, okrągła i rumiana. Ale taka uroda tez się może podobać jak widać, chociaż modela to ona nigdy nie mogłaby zostać 

Pokaż jak ty wyglądasz to Cię tu odpowiednio  obgadamy.

Na urodę to co dostaliśmy w genach nikt nie miał wpływu.

Nie masz żadnej konstruktywnej krytyki to czepiasz się urody? Byle dosrac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha g

Odezwały się zaraz pasztety które poczuły się urażone. Owszem życie nie jest sprawiedliwe i jedne maja urodę inne nie.  Nie mniej jednak tak jest świat stworzony ze facet ma być bogaty a kobieta piękna. Tak było od miliardów lat,  jest i będzie. I niestety nic z tym nie zrobicie jak jesteście brzydkie. Wtedy to nie wy wybieracie najlepszego faceta a musicie brac tego który się wami zainteresuje. Albo wrecz same latać za nim i zmusić do ślubu hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozmowy tutaj sięgają dna. Wstyd. Taką wymianą zdań udowadniacie, że  nie dorastacie Nikoli do pięt. Nic dziwnego, że tak boli Was jej osoba. Może część z Was nawet nie jest tego swiadoma, ale Wy jej po prostu zazdroscicie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mee

Jadą na mazury 😂 żeby udowodnić że jednak Polskę też zwiedzają? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×