Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Nzjzn

Teraz już wiadomo skąd ma tyle szmalu i ze za tym wszystkim stoi nadziany tatuś a nie jej talenty czy praca. Nic dziwnego ze opowiada z wypiekami na twarzy o swoim życiu skoro miała w nim za zadanie tylko chodzić do szkoły (prywatnej gdzie wiadomo za kase nauczyciele liżą tyłki uczniom) i pachnieć. Każdy marzy o takim życiu. Ona nie ma pojęcia o realnym świecie. No bo niby skąd ma wiedzieć jak żyją zwykli ludzie skoro obraca się w środowisku bogatych Businessmanow. A głupie mamuśki oddałyby jej w zębach swoje 500 Plus zamiast kupić cos dziecku. I tez nie dziwie się ze maja tyyyyyyle znajomych. Ludzie jak wyczują szmal to się przyczepia jak mucha do g w nadziei ze ugrają coś dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość GośćProgr. napisał:

 O co chodzi z tymi lajkami?

 Gdy klikasz w lajki u kogoś pod zdjęciami , pod komentarzami to wciągają one Twoje konto do piramidy użytkowników, która odpowiedzialna jest za lajkowanie treści  dowolnych bez Twojej wiedzy .

Są firmy  co potrafia przysłać w mig  dziesiątki  tysięcy  lajków  w jeden dzień za pieniądze , Sprzedający produkty w internecie

" Lajki  " kupują dla dobrego kopa produktu.

Gdy widzisz w tysiącach lajki pod zdjęciami  z wypuszczonym  komentarzem  danej osoby to wiesz teraz skąd te lajki !

Ludzie  też dostają SMs-y z rachunkami do uiszczenia, gdy sami nawet nic nie zamówili.

Najpierw aluminium, segregatory teraz to? Wiesz, że łatwo cię rozpoznać po tym bełkocie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justq12

Hej, zrobił może ktoś screna na przepis kurczaka mamyginekolog, co prawda kupiłam książkę ale chciałem dziś zrobić i mi uciekło 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234

Ja tam nie wiedziałam, widocznie nie śledzę jej tak jak te hejterki. Żałosne jesteście drogie Panie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xjxjsgzbzg

K...a jaki szok 😮😮😮 jeny nie ze..rajcie się z tym newsem.  Nie wiem naprawdę czym ludzie się tak podniecają pod tym zdjęciem. Przecież ten salon wygląda jak klatka schodowa z tą podłogą. Czym tu się zachwycać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość matka
Dnia 24.06.2019 o 10:57, Gość matka napisał:

Tak i rozszyfrowali mamę g Nicole i jej ratlerki tutaj. Dyskusje ...ów...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość What

Dlaczego na tej imprezie integracyjnej u jej rodzicow do koszyczka “weselnego” wsadzila prezerwatywy?! Serio?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala
32 minuty temu, Gość What napisał:

Dlaczego na tej imprezie integracyjnej u jej rodzicow do koszyczka “weselnego” wsadzila prezerwatywy?! Serio?? 

Bo dr Faleckiego zaprosiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejehje
1 minutę temu, Gość Lala napisał:

Bo dr Faleckiego zaprosiła ;)

No i co w zwiazku z tym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrr

Będą się bzzzykac w basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Powinna powiedziec mam imprezę będę się bawić do zobaczenia jutro.. A ona jak ... będzie pewnie biegać z telefonem wszytskich pokazywać kto co zre i w co jest ubrany. Dzieci sprzedała. A te prezerwatywy są żałosne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Ale wszystkie udane jesteście 😂 takie mądre, takie nadąsane i oburzone, ale profil śledzicie podbijając oglądalność. Ale co jad i żal wywalicie to wasze, co? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Jan
6 godzin temu, Gość Justq12 napisał:

Hej, zrobił może ktoś screna na przepis kurczaka mamyginekolog, co prawda kupiłam książkę ale chciałem dziś zrobić i mi uciekło 😞

 Jak np.ten wpis wyciąga  "screna " , tak samo może inne zdjęcie , komentarz i już gdy się zaopatrzy to idzie w sprzedawanie i kupowanie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

I założyła ta ...enkę tragiczna.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Halina napisał:

I założyła ta ...enkę tragiczna.. 

No tamta byla ladniejsza, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ta Emilka to jest naprawde bezczelna. Nicole wynajela zespol, a ta sie wprosila na krzywy ryj na impreze, bo powiedziala, ze moze cos zaspiewac. Ona jest naprawde jakas psychofanka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czemu tragiczna? Ta biała jest bardzo ładna i Nicole szczupło w niej wyglada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ale ta Emilka to jest naprawde bezczelna. Nicole wynajela zespol, a ta sie wprosila na krzywy ryj na impreze, bo powiedziala, ze moze cos zaspiewac. Ona jest naprawde jakas psychofanka. 

Emilievivre 128 tys obserwatorów, mama ginekolog 485 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 minutę temu, Gość Aga napisał:

Emilievivre 128 tys obserwatorów, mama ginekolog 485 tysięcy.

Mama ginekolog ogromna siła marketingowa, emilievivre własny sklep z ubraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Damian
1 godzinę temu, Gość Halina napisał:

I założyła ta ...enkę tragiczna.. 

 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No tamta byla ladniejsza, szkoda.

 

 

 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ale ta Emilka to jest naprawde bezczelna. Nicole wynajela zespol, a ta sie wprosila na krzywy ryj na impreze, bo powiedziala, ze moze cos zaspiewac. Ona jest naprawde jakas psychofanka. 

A ta przemyca z kafeterii na instagrama ciekawskich , bo biznesowym celem to  podwyższanie oglądalności  instagrama

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Aga napisał:

Emilievivre 128 tys obserwatorów, mama ginekolog 485 tysięcy.

Emilka ma.tych obserwatorow dzieki Nicole, bo Nicole polecala jej profil, tal samo Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ej, a co z ta blondynka Karolina co pracowala u nich? Byla tez psiapsiolka Nicole, wyjechala kiedys z nimi na wakacje, a nawet dzieciakami sie zajmowala.jak oni gdzies wyjechali, a teraz co? Ani jej juz nie pokazuje od dawna, na imprezie tez jej nie ma. Koniec przyjazni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

arletatakma nagrała jak Nikole i Kuba razem tańczą, boku zrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i w ...enkę się tamtą przebrała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pqa

Ta Emilia ma głosy taki typowy dla imprez weselnych. Nie wiem nad czym oni wszyscy się zachwycają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama
27 minut temu, Gość Gość napisał:

arletatakma nagrała jak Nikole i Kuba razem tańczą, boku zrywać

OMG, faktycznie, bardzo niezgrabnie tanczy, nogi tak rozkracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjshsgsvsb
4 godziny temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

Ale wszystkie udane jesteście 😂 takie mądre, takie nadąsane i oburzone, ale profil śledzicie podbijając oglądalność. Ale co jad i żal wywalicie to wasze, co? 🙂

Nicole, idź się bawić a nie czytasz kafe. Jak już tu jednak wpadłaś to napiszę, że brzydką masz kiecke.  😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

Ta Arleta wygląda jak na..bana 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 godziny temu, Gość Okti napisał:

Co JaK co ale ta nikoli psiolka pediatra alicja wyglada jak gowno w tych wlosach. Normalnie klauna z siebie zrobila

Obserwuje ali_jacz te włosy miały się ugladzic ale jak dla mnie efekt jest imponujący ale i tak sztuczny mało kto ma taką nie naturalna fryzurę , le loczki są bardzo idealne i to może dlatego wygląda to jak sztuczna peruka, to moja opinia ale jak jej się podoba to jej sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona5

A gdzie te dziewczyny które były na samym początku firmy? Blondynka i taka niższa brunetka, wydawały się sympatycznymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×