Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość tatanka
4 minuty temu, Gość Aga napisał:

Podobnie jak diagnoza dziecka na podstawie snapów 🤦‍♀️ Jako „logopeda z akademickim wykształceniem” powinnaś wiedzieć, że diagnozować należy w osobistym kontakcie z dzieckiem 

Dlatego nie zdiagnozowałam, ale stwierdziłam, że potrzebuje pomocy. Czytanie ze zrozumieniem to poziom pierwszych klas szkoły podstawowej. Poza wszystkim widuję ich na żywo, ale to już zupełnie inna bajka, niemądra osobo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
3 minuty temu, Gość tatanka napisał:

Dlatego nie zdiagnozowałam, ale stwierdziłam, że potrzebuje pomocy. Czytanie ze zrozumieniem to poziom pierwszych klas szkoły podstawowej. Poza wszystkim widuję ich na żywo, ale to już zupełnie inna bajka, niemądra osobo.

Mądra Osobo, diagnozować, stwierdzać, orzekać, rozpoznawać.... (unieszczęśliwiać kilka innych slow) to synonimy. Pozdrawiam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Zanim się przyczepiać ponownie... w nawiasie narozrabiał słownik, miało być „i jeszcze kilka innych” 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo

kurde nie lubie jej smieszy mnie to ze pokazuje zycie dzieci a potem pisze ze wara od nich. skoro nie chce zeby oceniano jej dzieci to niech ich nie pokazuje proste. zaoszczedzi im serio wiele. za chwile w przedszkolu dzieci sie beda z niego smialy bo beda na ich temat wiedziec wszystko. niemniej uwazam ze ocenianie dzieci na podstawie snapow i jakiekolwiek glupie uwagi,( a ten komentarz o gwalcicielach to juz serio szczyt) są bardzo bardzo slabe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Nie twierdzę, że Roger nie ma żadnego problemu, ale tez jestem daleka od stwierdzenia go na podstawie snapów. Zanim ocenisz czyjeś kompetencje, poznaj go. Jestem polonistą, oligofrenopedagogiem, logopedą i terapeuta zaburzeń mowy. Od lat skutecznie diagnozuję i prowadzę terapie dzieci z najróżniejszymi zaburzeniami. Jestem też mamą dziecka z ORM i drugiego rozwijającego się proawcidlowo. Mam porównanie i kontakt z tymi zagadnieniami każdego dnia. Roger jest w okresie swoistej mowy dziecięcej, które- pisząc w stronie- charakteryzuje się licznymi błędami wszelkiego typu i tylko w bezpośrednim kontakcie można stwierdzić konieczność wprowadzenia terapii. Oczywiście, należy - niezależnie od wszystkiego - wspierać prawidłowy rozwój mowy poprzez rozmowę, czytanie i wspomaganie mechanizmów lewopolkulowych. 

Mam nadzieję - Mądra Osobo - że następnym razem pomyślisz zanim skrytykujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatanka
9 minut temu, Gość Aga napisał:

Nie twierdzę, że Roger nie ma żadnego problemu, ale tez jestem daleka od stwierdzenia go na podstawie snapów. Zanim ocenisz czyjeś kompetencje, poznaj go. Jestem polonistą, oligofrenopedagogiem, logopedą i terapeuta zaburzeń mowy. Od lat skutecznie diagnozuję i prowadzę terapie dzieci z najróżniejszymi zaburzeniami. Jestem też mamą dziecka z ORM i drugiego rozwijającego się proawcidlowo. Mam porównanie i kontakt z tymi zagadnieniami każdego dnia. Roger jest w okresie swoistej mowy dziecięcej, które- pisząc w stronie- charakteryzuje się licznymi błędami wszelkiego typu i tylko w bezpośrednim kontakcie można stwierdzić konieczność wprowadzenia terapii. Oczywiście, należy - niezależnie od wszystkiego - wspierać prawidłowy rozwój mowy poprzez rozmowę, czytanie i wspomaganie mechanizmów lewopolkulowych. 

Mam nadzieję - Mądra Osobo - że następnym razem pomyślisz zanim skrytykujesz...

Jesteś tylko niedouczonym prymitywem, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem, a jeśli faktycznie jakimś cudem udało Ci się skończyć polonistykę, to na Odyna, nie chwal się swoją Alma Mater, bo takiej hańby może nie dźwignąć... Niestety takie mamy czasy, że ludzie, którzy nie potrafią czytać, słuchać i myśleć zabierają się za leczenie, doradzanie, pouczanie. Zanim następny raz zaczniesz fikać, zważ, że sama nie wiesz do kogo fikasz - z logiką też widać ciężko...

Dużo zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Takim poziomem dyskursu sama sobie wystawiasz świadectwo. Nie muszę i nie zamierzam nic więcej dodawać... Zauważ, że nie użyłam w stosunku do Ciebie ani jednego obraźliwego słowa, w przeciwieństwie do Ciebie. I tyle... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea
21 minut temu, Gość tatanka napisał:

Jesteś tylko niedouczonym prymitywem, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem, a jeśli faktycznie jakimś cudem udało Ci się skończyć polonistykę, to na Odyna, nie chwal się swoją Alma Mater, bo takiej hańby może nie dźwignąć... Niestety takie mamy czasy, że ludzie, którzy nie potrafią czytać, słuchać i myśleć zabierają się za leczenie, doradzanie, pouczanie. Zanim następny raz zaczniesz fikać, zważ, że sama nie wiesz do kogo fikasz - z logiką też widać ciężko...

Dużo zdrowia życzę.

Hmmm... Z was dwóch to Twój język jest zdecydowanie bardziej prymitywny, a i jakość wypowiedzi nie świadczy o szczególnie wysokiej inteligencji. A swoją drogą: znasz logopedów z wykształceniem nieakademickim? Bo ja nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
35 minut temu, Gość tatanka napisał:

- z logiką też widać ciężko...

 

Usterki logiczne moich wypowiedzi wynikają wyłącznie z faktu podstawiania niektórych slow przez słownik w telefonie. Jako osoba inteligentna, a za taką niewątpliwie się uważasz, powinna doskonale zdawać sobie z tego sprawę i bez problemu zrozumieć sens wypowiedzi z kontekstu. Za to nijak nie da się wytłumaczyć merytorycznej słabości Twoich wypowiedzi. Ale niech Ci ziemia lekką będzie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Aga napisał:

Usterki logiczne moich wypowiedzi wynikają wyłącznie z faktu podstawiania niektórych slow przez słownik w telefonie. Jako osoba inteligentna, a za taką niewątpliwie się uważasz, powinna doskonale zdawać sobie z tego sprawę i bez problemu zrozumieć sens wypowiedzi z kontekstu. Za to nijak nie da się wytłumaczyć merytorycznej słabości Twoich wypowiedzi. Ale niech Ci ziemia lekką będzie... 

Swój brak obycia i ogłady, a tym samym brak w inteligencji próbujesz zwalić na telefon/kogoś innego. Brawo! Uchowaj borze od takich specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Uchowaj borze od takich specjalistów.

😂A to na co „zawalisz”? Na akademickie wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina
5 godzin temu, Gość Lala napisał:

Gilbert ma zaraz roczek, obstawiam że nie pokaże nic i potem będzie mówiła jak to chroni prywatność dzieci dlatego nic nie pokazała.

Tak, Wiewiórki już szykują jej dekoracje w stylu Hamptons

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm
7 godzin temu, Gość Etyka napisał:

Czy lekarz może publicznie, przed setkami tysięcy ludzi sugerować komuś chorobę psychiczną? Czy to zgodne z etyką zawodu? 

Dodatkowo piętnuje się tutaj ludzi chorych, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy. To chyba nie przystoi lekarzowi.

A o co chodzi?

Kto komu sugeruje?

Bo nie znam sprawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
7 godzin temu, Gość Etyka napisał:

Czy lekarz może publicznie, przed setkami tysięcy ludzi sugerować komuś chorobę psychiczną? Czy to zgodne z etyką zawodu? 

Dodatkowo piętnuje się tutaj ludzi chorych, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy. To chyba nie przystoi lekarzowi.

To się nadaje do rzecznika odpowiedzialności zawodowej OIL.

Nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oo nie

Roger na zakupach w lidlu....,jakie to szczescie ze maja dzieciece wozki na zakupy,tyle radosci🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aha

Znowu rosół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

I znowu promuje jagniecine i cielecine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba Mama czyta Kafeterie bo widzę u niej  nagle kolejny artykuł .Cóż za zbieg okoliczności:))Rogerka za chwile wyśle do logopedy bo ostatnio to gorący temat na kafe.Niestety mama wpada w jakąś paranoje i uważam,że jak kiedyś była normalną osobą tak teraz psychika jej siada.Nie uznaje słów krytyki i innego zdania i widzi wszedzie hejty !Prosimy trochę wyluzować z internetem to wszystko powróci do normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezent

Jest i zdjęcie z plastikowym grającym stoliczkiem jako super prezentem na roczek :D szkoda ze Skura sama mówiła ze unika takich zabawek dla Melody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ten komentarz o Rogerze był naprawdę obrzydliwy 🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale ten komentarz o Rogerze był naprawdę obrzydliwy 🤢

Ale on nie był o Rogerze. Tylko o wychowaniu Nikoli i tym do czego może ono doprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale ten komentarz o Rogerze był naprawdę obrzydliwy 🤢

To nie był komentarz o Rogerze, tylko o tym co się dzieje jeśli rodzice nie reagują/uczą dzieci od małego co wolno a czego nie. Ale był napisany za trudnym językiem bo nawet sama N nie zrozumiała 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hhahah i musiała dodać nowe zdjęcie z kochającym j wspierającym mężem żeby leciały wielbiący ich komentarze po takim 4 dniowym hejcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm
36 minut temu, Gość Gosc napisał:

Hhahah i musiała dodać nowe zdjęcie z kochającym j wspierającym mężem żeby leciały wielbiący ich komentarze po takim 4 dniowym hejcie!

ta mama g ma chyba problemy natury psychicznej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia

Ewidentnie robi z siebie ofiare a to nasyłanie jej fanki na kobiety jest żałosne.Wystarczy słówko i miażdżą inne bo przecież nie można jej zwrócić uwagi.ah i wszystkie chcą żeby karma do innych wróciła;)szkoda tylko że to one zieją nienawiścią włacznie z nicolką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

z

Zieją nienawiścią i wyśmiewają się z lekarzy co pracują po 14 godzin , zabraknie tych z prawdziwą

misją to dopiero wróci ta karma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie no ten ostatni post o mezczyznie..ach szkoda slow. Jak nastolatka sie zachowuje..

a miedzy nimi, swoja droga, w ogole nie widac milosci ani chemii, raczej interes. Sa dziwnym malzenstwem. A te buziaki do zdjec sztuczne i wymuszone, zero namietnosci. Nie wiem kogo ona chce oszukac. 

 

Ale najwazniejsze ze fanki lajkuja i masowo zostawiaja serduszka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bububu

Widziałyście dyskusję pod zdjęciem dot. artykułu nocnej pomocy pediatry? Komentarz dotyczył artykuły o wadach serca płodu, dziewczyna z dużą wiedzą i doświadczeniem kulturalnie wytłumaczyła Nikoli dlaczego się w paru kwestiach myli, a ta protekcjonalny ton, foch, tupanie nóżką i zasłanianie się wykształceniem i certyfikatami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość Aga napisał:

😂A to na co „zawalisz”? Na akademickie wykształcenie?

Szumiacy borze- znasz moze takie określenie? 

Jeśli nie to blysnelas w tej chwili swoja niewiedza 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Szumiacy borze- znasz moze takie określenie? 

Jeśli nie to blysnelas w tej chwili swoja niewiedza 😂

Oczywiście, że znam. Ale wnioskując z kontekstu całej wypowiedzi to nie o bór a o Boga chodziło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×