Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Halabala

Pytacie się jak pomaga? To przypomnijcie sobie kto zebrał milion na WOŚP bo pamięć macie ulotna. Namawia do badać, promuje je wręcz. Pisze artykuły medyczne - i nie - nie jestem Nikola 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
23 minuty temu, Gość Djhd napisał:

Zajmij się lepiej swoją własna piczka 🙂

badania to rzecz ogólna, jest np.: stomatolog (lekarz, który sprawdza stan uzębienia), diabetolog, neurolog 

 

Badaj sie regularnie to nic innego jak przypominajka, ale nieeeeeee trzeba przecież polecieć z hejtem na zasadzie "musze, bo sie udusze" 

🤦🏼🤦🏼 trzymam kredens 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość Djhd napisał:

Zajmij się lepiej swoją własna piczka :) 

Hahaha i kto to mówi 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
59 minut temu, Gość Djhd napisał:

Oczywiście, nakłoniła sprzedając im swoje produkty z napisem badaj się regularnie. 

 

1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Pomoga w ten sposób ze chociażby przypomina o badaniach, cel uświęca środki 🙂 są różne kampanie które pewnie tez nakłaniają do badań, ale skoro kogoś przekonuje działalność Nicoli to jestem jak najbardziej za. 

Nakłoniła nie koleżanki tylko zupełnie obce osoby bezinteresownie bo nie ma obowiązku wpłacania kasy na jej działalność. Ilu obcym osobom pomogliście bezinteresownie?

 

Kobieto , jaka działalność bezinteresowna , to jest wybitnie   działalność. zarobkowa,  jaka wartość medyczno-zdrowotna szminek, tuszy !

Znasz przeciwskazania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eli
23 minuty temu, Gość Ann napisał:

badania to rzecz ogólna, jest np.: stomatolog (lekarz, który sprawdza stan uzębienia), diabetolog, neurolog 

 

Badaj sie regularnie to nic innego jak przypominajka, ale nieeeeeee trzeba przecież polecieć z hejtem na zasadzie "musze, bo sie udusze" 

🤦🏼🤦🏼 trzymam kredens 

Szkoda czasu i energii na przekonywanie tu kogoś do czegokolwiek... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Matki, które są sadystkami  a potem dzieci biorą z nich przykład i nie są nauczone empatii, tego ze swoim zachowaniem można sprawić komuś przykrość, wyrządzić realną krzywdę czy doprowadzić do tragedii a potem mamy  przypadki gdzie dzieci znęcają się nad zwierzętami i publikują potem to w sieci. Zwierzętami ale tez innymi dziećmi. Po co nakręcać takie spirale nienawiści? Serio chcemy żyć w  świecie gdzie ludzi kręci i sprawia radość wyrządzanie innym krzywdy? 

Nigdy nie wiemy po której stronie barykady się znajdziemy ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXD
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Matki, które są sadystkami  a potem dzieci biorą z nich przykład i nie są nauczone empatii, tego ze swoim zachowaniem można sprawić komuś przykrość, wyrządzić realną krzywdę czy doprowadzić do tragedii a potem mamy  przypadki gdzie dzieci znęcają się nad zwierzętami i publikują potem to w sieci. Zwierzętami ale tez innymi dziećmi. Po co nakręcać takie spirale nienawiści? Serio chcemy żyć w  świecie gdzie ludzi kręci i sprawia radość wyrządzanie innym krzywdy? 

Nigdy nie wiemy po której stronie barykady się znajdziemy 😉

Dokładnie! 

Nie żal mi was, smutne baby, które poprawiają sobie humor jadąc po innych, ale w opór żal mi waszych dzieci, że muszą żyć z takimi toksycznymi osobami pod jednym dachem 😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Nie musisz tego czytać przecież. Nara 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handel
11 godzin temu, Gość Djhd napisał:

Oczywiście, nakłoniła sprzedając im swoje produkty z napisem badaj się regularnie. 

Np przecież o sprzedaż chodzi!!!!! Zarobek!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rany
15 godzin temu, Gość Ja mam napisał:

Ja mam zadanie dla Nicole. Jeden dzień bez Internetu w tygodniu. Albo jeden weekend bez Instagrama 😉

Nierealne!!!!! Uzależnienie jest silniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fak

MG dziala,robi z siebie wielka pokrzywdzona a ratlerki szczekaja za nia💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość XXD napisał:

Dokładnie! 

Nie żal mi was, smutne baby, które poprawiają sobie humor jadąc po innych, ale w opór żal mi waszych dzieci, że muszą żyć z takimi toksycznymi osobami pod jednym dachem 😓

Wara od dzieci 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
Dnia 8.07.2019 o 17:33, Gość Gosc napisał:

ty

Moze wy zróbcie sobie wyzwanie dzień bez mg albo dzień bez hejtu :) 

o nie, jednak nie... uzależnienie silniejsze co nie? :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F5 F5
30 minut temu, Gość Paulina napisał:

Moze wy zróbcie sobie wyzwanie dzień bez mg albo dzień bez hejtu 🙂

o nie, jednak nie... uzależnienie silniejsze co nie? 😄

Co ile minut odświeżacie forum? Wasze dzieci nie widza matek bez telefonu bo te ciagle odświeżaja forum. Przy obiedzie, przy kolacji, w ubikacji, gdy sie nudzą i obowiazkowo przed zasnieciem odswiezaja forum.

 

Hipokryzja c'nie?

 

A jeśli słyszą gorzkie słowa na swój temat to odpowiadają bardzo konstruktywnie "nara". 

🤦🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość F5 F5 napisał:

Co ile minut odświeżacie forum? Wasze dzieci nie widza matek bez telefonu bo te ciagle odświeżaja forum. Przy obiedzie, przy kolacji, w ubikacji, gdy sie nudzą i obowiazkowo przed zasnieciem odswiezaja forum.

 

Hipokryzja c'nie?

 

A jeśli słyszą gorzkie słowa na swój temat to odpowiadają bardzo konstruktywnie "nara". 

🤦🏼

Widzę, że Ty cały czas odświeżasz stronę, żeby wylać swój jad na innych. Weź lepiej dzieci na spacer. A nie czatujesz na hejterki z telefonem w dłoni. Robisz dokładnie to samo, co tu wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Przypadkiem znalazłam to forum i jestem załamana jego poziomem. Co z Wami jest nie tak? Jak można zakładać wątek na forum tylko po to, żeby obrażać inną osobę? Naprawdę Was nie rozumiem. Skoro nie lubicie Nicoli, nie odpowiadają Wam treści, które publikuje, to po co to oglądacie? Tylko po to, żeby później obsmarować ją na forum? Wasze zachowanie jest naprawdę poniżej jakiejkolwiek krytyki. Bulwersuje Was zachowanie Rogerka, a jaki Wy przykład dajecie swoim dzieciom, obrażając i pisząc takie ohydne rzeczy na drugą osobę? Wielkie teraz jest poruszenie w Polsce na temat tolerancji i akceptacji- co Wy robicie?! Nie wstyd jest Wam?! Jak później spojrzycie w twarz Waszych dzieci i będziecie ich uczyły szacunku do drugiego człowieka, same się tak zachowując? Nie potrafię zrozumieć Waszego zachowania totalnie... Nie jestem "fanką" Nicoli, obserwowałam ją od dłuższego czasu, ale jej kontent przestał mi odpowiadać, więc sobie poszłam z jej konta, Wam radzę zrobić to samo!!! Jak się sparzycie ogniem z kuchenki to trzymacie nadal palec na nagrzanym palniku? Nie. To po co, skoro zachowanie Nicoli jest dla Was tak rażąco-bluwersujące, oglądacie jej profil lub wchodzicie na bloga? Nie mówię, że trzeba kochać każdego, ale SZACUNEK NALEŻY SIĘ WSZYSTKIM. A to co Wy tutaj wypisujecie jest obrazem kompletnego braku szacunku dla tej kobiety. Postawcie się po drugiej stronie, szanowne Polki, i pomyślcie jakbyście się Wy czuły, gdyby ktoś Was tak obsmarował i obrabiał Wam dupę za każde wypowiedziane słowo, jak Wy postępujecie z Nicolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykre
10 minut temu, Gość Gabi napisał:

Przypadkiem znalazłam to forum i jestem załamana jego poziomem. Co z Wami jest nie tak? Jak można zakładać wątek na forum tylko po to, żeby obrażać inną osobę? Naprawdę Was nie rozumiem. Skoro nie lubicie Nicoli, nie odpowiadają Wam treści, które publikuje, to po co to oglądacie? Tylko po to, żeby później obsmarować ją na forum? Wasze zachowanie jest naprawdę poniżej jakiejkolwiek krytyki. Bulwersuje Was zachowanie Rogerka, a jaki Wy przykład dajecie swoim dzieciom, obrażając i pisząc takie ohydne rzeczy na drugą osobę? Wielkie teraz jest poruszenie w Polsce na temat tolerancji i akceptacji- co Wy robicie?! Nie wstyd jest Wam?! Jak później spojrzycie w twarz Waszych dzieci i będziecie ich uczyły szacunku do drugiego człowieka, same się tak zachowując? Nie potrafię zrozumieć Waszego zachowania totalnie... Nie jestem "fanką" Nicoli, obserwowałam ją od dłuższego czasu, ale jej kontent przestał mi odpowiadać, więc sobie poszłam z jej konta, Wam radzę zrobić to samo!!! Jak się sparzycie ogniem z kuchenki to trzymacie nadal palec na nagrzanym palniku? Nie. To po co, skoro zachowanie Nicoli jest dla Was tak rażąco-bluwersujące, oglądacie jej profil lub wchodzicie na bloga? Nie mówię, że trzeba kochać każdego, ale SZACUNEK NALEŻY SIĘ WSZYSTKIM. A to co Wy tutaj wypisujecie jest obrazem kompletnego braku szacunku dla tej kobiety. Postawcie się po drugiej stronie, szanowne Polki, i pomyślcie jakbyście się Wy czuły, gdyby ktoś Was tak obsmarował i obrabiał Wam dupę za każde wypowiedziane słowo, jak Wy postępujecie z Nicolą.

Kochana szkoda się produkowac, na nich nic nie działa. Zaraz będzie komentarz że albo jesteś Nikolą albo jej ratlerkiem 😂 dla tych wstrętnych bab z tego wątku nie ma nic pomiędzy. Niestety... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Gabi napisał:

Przypadkiem znalazłam to forum i jestem załamana jego poziomem. Co z Wami jest nie tak? Jak można zakładać wątek na forum tylko po to, żeby obrażać inną osobę? Naprawdę Was nie rozumiem. Skoro nie lubicie Nicoli, nie odpowiadają Wam treści, które publikuje, to po co to oglądacie? Tylko po to, żeby później obsmarować ją na forum? Wasze zachowanie jest naprawdę poniżej jakiejkolwiek krytyki. Bulwersuje Was zachowanie Rogerka, a jaki Wy przykład dajecie swoim dzieciom, obrażając i pisząc takie ohydne rzeczy na drugą osobę? Wielkie teraz jest poruszenie w Polsce na temat tolerancji i akceptacji- co Wy robicie?! Nie wstyd jest Wam?! Jak później spojrzycie w twarz Waszych dzieci i będziecie ich uczyły szacunku do drugiego człowieka, same się tak zachowując? Nie potrafię zrozumieć Waszego zachowania totalnie... Nie jestem "fanką" Nicoli, obserwowałam ją od dłuższego czasu, ale jej kontent przestał mi odpowiadać, więc sobie poszłam z jej konta, Wam radzę zrobić to samo!!! Jak się sparzycie ogniem z kuchenki to trzymacie nadal palec na nagrzanym palniku? Nie. To po co, skoro zachowanie Nicoli jest dla Was tak rażąco-bluwersujące, oglądacie jej profil lub wchodzicie na bloga? Nie mówię, że trzeba kochać każdego, ale SZACUNEK NALEŻY SIĘ WSZYSTKIM. A to co Wy tutaj wypisujecie jest obrazem kompletnego braku szacunku dla tej kobiety. Postawcie się po drugiej stronie, szanowne Polki, i pomyślcie jakbyście się Wy czuły, gdyby ktoś Was tak obsmarował i obrabiał Wam dupę za każde wypowiedziane słowo, jak Wy postępujecie z Nicolą.

A Ty po co tu wchodzisz?

33 minuty temu, Gość Przykre napisał:

Kochana szkoda się produkowac, na nich nic nie działa. Zaraz będzie komentarz że albo jesteś Nikolą albo jej ratlerkiem 😂 dla tych wstrętnych bab z tego wątku nie ma nic pomiędzy. Niestety... 

I Ty? Po co tu wchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noni

Dzieki Wam ma o czym mówić. Gdyby nie Wy to by nie miała tematów na story o hejcie. Wiec w sumie dzieki Wam więcej ludzie ja poznaje, ma więcej followersow, więcej ludzi kupuje jej produktu. Myślicie ze ja hejtujecie i jej szkodzicie a tym czasem Wy jej pomagacie tak to mogę ująć nawet: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyratlerek
47 minut temu, Gość Gabi napisał:

Przypadkiem znalazłam to forum i jestem załamana jego poziomem. Co z Wami jest nie tak? Jak można zakładać wątek na forum tylko po to, żeby obrażać inną osobę? Naprawdę Was nie rozumiem. Skoro nie lubicie Nicoli, nie odpowiadają Wam treści, które publikuje, to po co to oglądacie? Tylko po to, żeby później obsmarować ją na forum? Wasze zachowanie jest naprawdę poniżej jakiejkolwiek krytyki. Bulwersuje Was zachowanie Rogerka, a jaki Wy przykład dajecie swoim dzieciom, obrażając i pisząc takie ohydne rzeczy na drugą osobę? Wielkie teraz jest poruszenie w Polsce na temat tolerancji i akceptacji- co Wy robicie?! Nie wstyd jest Wam?! Jak później spojrzycie w twarz Waszych dzieci i będziecie ich uczyły szacunku do drugiego człowieka, same się tak zachowując? Nie potrafię zrozumieć Waszego zachowania totalnie... Nie jestem "fanką" Nicoli, obserwowałam ją od dłuższego czasu, ale jej kontent przestał mi odpowiadać, więc sobie poszłam z jej konta, Wam radzę zrobić to samo!!! Jak się sparzycie ogniem z kuchenki to trzymacie nadal palec na nagrzanym palniku? Nie. To po co, skoro zachowanie Nicoli jest dla Was tak rażąco-bluwersujące, oglądacie jej profil lub wchodzicie na bloga? Nie mówię, że trzeba kochać każdego, ale SZACUNEK NALEŻY SIĘ WSZYSTKIM. A to co Wy tutaj wypisujecie jest obrazem kompletnego braku szacunku dla tej kobiety. Postawcie się po drugiej stronie, szanowne Polki, i pomyślcie jakbyście się Wy czuły, gdyby ktoś Was tak obsmarował i obrabiał Wam dupę za każde wypowiedziane słowo, jak Wy postępujecie z Nicolą.

Przypadkiem znalazlas to forum ale juz dokladnie wiesz o czum tu mowa,przeciez to forim ma 91str a Ty wytykasz akurat to co najkole tak oburzylo czyli brak odpowiedniego wychowania dzieciaka...przypadek?nie sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Noni napisał:

Dzieki Wam ma o czym mówić. Gdyby nie Wy to by nie miała tematów na story o hejcie. Wiec w sumie dzieki Wam więcej ludzie ja poznaje, ma więcej followersow, więcej ludzi kupuje jej produktu. Myślicie ze ja hejtujecie i jej szkodzicie a tym czasem Wy jej pomagacie tak to mogę ująć nawet: 

Ważne żeby mówić i nie przekręcać nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda boli
36 minut temu, Gość Xzy napisał:

Najkolka żali się, że ostatni tydzień to jeden wielki hejt na nią za wszystkie posty i story, jakie wrzucila... oczywiście, w jej ocenie to hejt hejt hejt i jeszcze raz hejt. Kurczę, a nie pomyślała, że jednak z nią jest coś nie tak, że może jej zachowanie przyczynia się do takiego odbioru? Ależ oczywiście, ze nie!!! Wszyscy są źli, wszyscy się czepiają, wszyscy ją hejtuja... To story "tlumaczace" takie jakieś bez ładu i składu, plec pleciugo byle długo 😉

Jedyne o czym zapewne teraz mysli to jak wcisnac madkom szmaciane torby z napisem #stophejt😂chociaz jej odbiorcy sa tak naiwni ze problemu nie bedzie,zysk zawsze moze przeznaczyc na swoja wlasna fundacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
48 minut temu, Gość Antyratlerek napisał:

Przypadkiem znalazlas to forum ale juz dokladnie wiesz o czum tu mowa,przeciez to forim ma 91str a Ty wytykasz akurat to co najkole tak oburzylo czyli brak odpowiedniego wychowania dzieciaka...przypadek?nie sadze

Chyba sobie żartujesz w tej chwili? Coś innego jest na tym forum, na tych 91 stronach (!) niż obrażanie tej kobiety? Nie, to nie nie jest przypadek, ze odniosłam się akurat do wychowania dziecka, bo o tym tutaj pisano ostatnio na tym forum. O co ci chodzi? Chcesz na siłę mi pokazać, że się mylę i powinnam pluć jadem równo z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

A Ty po co tu wchodzisz?

I Ty? Po co tu wchodzisz?

Na samym początku napisałam, ze trafiłam tutaj przypadkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
1 godzinę temu, Gość Przykre napisał:

Kochana szkoda się produkowac, na nich nic nie działa. Zaraz będzie komentarz że albo jesteś Nikolą albo jej ratlerkiem 😂 dla tych wstrętnych bab z tego wątku nie ma nic pomiędzy. Niestety... 

Naprawdę nie sądziłam, ze tak niski jest poziom inteligencji współczesnych kobiet. Ze potrafią czerpać taką uciechę z tego, że mieszają drugą, zupełnie sobie obca kobietę z błotem. Poziom żenady nie do określenia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gośćgość
1 godzinę temu, Gość Xzy napisał:

Najkolka żali się, że ostatni tydzień to jeden wielki hejt na nią za wszystkie posty i story, jakie wrzucila... oczywiście, w jej ocenie to hejt hejt hejt i jeszcze raz hejt. Kurczę, a nie pomyślała, że jednak z nią jest coś nie tak, że może jej zachowanie przyczynia się do takiego odbioru? Ależ oczywiście, ze nie!!! Wszyscy są źli, wszyscy się czepiają, wszyscy ją hejtuja... To story "tlumaczace" takie jakieś bez ładu i składu, plec pleciugo byle długo 😉

Czy znacie chociaż jednego psychologa, który będzie rozwiązywał problem osoby wyzywając publicznych obserwatorów dlatego , że postrzegają inaczej ?

Dobry psycholog wie, że tylko pomoże dobierać narzędzia, a od danej osoby zależy czy skorzysta ,czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eli
6 godzin temu, Gość F5 F5 napisał:

Co ile minut odświeżacie forum? Wasze dzieci nie widza matek bez telefonu bo te ciagle odświeżaja forum. Przy obiedzie, przy kolacji, w ubikacji, gdy sie nudzą i obowiazkowo przed zasnieciem odswiezaja forum.

 

Hipokryzja c'nie?

 

A jeśli słyszą gorzkie słowa na swój temat to odpowiadają bardzo konstruktywnie "nara". 

🤦🏼

👏🏻👏🏻👏🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gabi napisał:

Na samym początku napisałam, ze trafiłam tutaj przypadkiem. 

Tja, jasne. 

Btw, gdyby mg nie napisała o kafe to nigdy bym tu nie weszła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regulamin

Jeśli ktoś ze znajomych Nicoli to czyta to proszę o podjęcie jakiegoś działania, ewentualnie przekazanie odpowiednim osobom. Regulamin tego forum mówi jasno o tym, ze zakazane jest - znieważanie lub zniesławianie innej osoby oraz inne działania godzące w dobra osobiste; (par.4 pkt.1). Chociaż zamknięcie tego wątku może trochę zakończy to obrażanie,także jeżeli ktoś z osób postronnych również chciałby pomoc to prośba o zgłaszanie wątku niezgodnego z regulaminem do kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Regulamin napisał:

Jeśli ktoś ze znajomych Nicoli to czyta to proszę o podjęcie jakiegoś działania, ewentualnie przekazanie odpowiednim osobom. Regulamin tego forum mówi jasno o tym, ze zakazane jest - znieważanie lub zniesławianie innej osoby oraz inne działania godzące w dobra osobiste; (par.4 pkt.1). Chociaż zamknięcie tego wątku może trochę zakończy to obrażanie,także jeżeli ktoś z osób postronnych również chciałby pomoc to prośba o zgłaszanie wątku niezgodnego z regulaminem do kafeterii.

Musieliby całe kafe skasować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×