Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Ggg
1 godzinę temu, Gość Bububu napisał:

Widziałyście dyskusję pod zdjęciem dot. artykułu nocnej pomocy pediatry? Komentarz dotyczył artykuły o wadach serca płodu, dziewczyna z dużą wiedzą i doświadczeniem kulturalnie wytłumaczyła Nikoli dlaczego się w paru kwestiach myli, a ta protekcjonalny ton, foch, tupanie nóżką i zasłanianie się wykształceniem i certyfikatami. 

Masakra... Mg nic nie rozumie, nie wiem czy ona jest głupia czy tak zadufana w sobie, dziewczyna jej tłumaczy że nie chce jej obrazić, podaję mądre argumenty a te głupie dziewuchy od razu na nią najezdzaja że jest tylko fryzjerka i nic nie wie. To jest chore, sekta mg. A mg kim jest?? Powinna poszukać źródeł, przyznać się do błędu jeśli taki popełniła i poprawić artykuł. Jak można wprowadzać kobiety w błąd, myśląc że są głupie i nie zrozumieją, więc trzeba napisać jak najbardziej prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Aga napisał:

Oczywiście, że znam. Ale wnioskując z kontekstu całej wypowiedzi to nie o bór a o Boga chodziło 

No właśnie nie chodziło 😁😁 mój błąd, nie dopisałam, a Ty nie zrozumiałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość Aga napisał:

Oczywiście, że znam. Ale wnioskując z kontekstu całej wypowiedzi to nie o bór a o Boga chodziło 

Nikt w tych czasach boga nie wzywa, raczej mowi się o jeżach i borach (słodki jeżu i szumiacy borze).

Więc blysnelas 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa...

jesu... dajcie już spokój. Własnego życia chyba nie macie skoro siedzicie tu całe dnie i komentujecie obca kobietę.  Ma firmę, książkę, kupę kasy, męża który ja wspiera i dwoje dzieci a Wy co macie? Kupę jadu, która codziennie tu wylewacie z zazdrości, ze ktoś ma lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikt w tych czasach boga nie wzywa, raczej mowi się o jeżach i borach (słodki jeżu i szumiacy borze).

Więc blysnelas 🤣

Kończę tą dyskusję, bo do niczego nie prowadzi. Jeśli wolisz posługiwać się polszczyzną podwórkową, to Twoja sprawa. Pozdrawiam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mg pogrąża się tylko biorąc udział w takich merytorycznych dyskusjach z innymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
7 minut temu, Gość Taaa... napisał:

jesu... dajcie już spokój. Własnego życia chyba nie macie skoro siedzicie tu całe dnie i komentujecie obca kobietę.  Ma firmę, książkę, kupę kasy, męża który ja wspiera i dwoje dzieci a Wy co macie? Kupę jadu, która codziennie tu wylewacie z zazdrości, ze ktoś ma lepiej. 

Dla mnie może mieć wszystko i jeszcze więcej. Ale niech ma w sobie trochę pokory i szacunku do ludzi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Aga napisał:

Kończę tą dyskusję, bo do niczego nie prowadzi. Jeśli wolisz posługiwać się polszczyzną podwórkową, to Twoja sprawa. Pozdrawiam 😉

Jak chcesz błysnąć polszczyzną to powinnaś wiedzieć, że jak chcesz skończysz dyskusję to powinnaś użyć TĘ dyskusję, a nie TĄ. Także znowu nie błysnęłaś 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikt w tych czasach boga nie wzywa, raczej mowi się o jeżach i borach (słodki jeżu i szumiacy borze).

Więc blysnelas 🤣

Dokładnie o to mi chodziło, ale pani która chce uchodzić za inteligentną po prostu nie zrozumiała. No cóż, zdarza się 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

Kończę tą dyskusję, bo do niczego nie prowadzi. Jeśli wolisz posługiwać się polszczyzną podwórkową, to Twoja sprawa. Pozdrawiam 😉

Jestem ateista do czego mi bóg? W tych czasach chyba nikt już w boga nie wierzy 😂🤣

Borze szumiacy to dobre określenie a i tak oznacza jedno 🤦🏼🤦🏼

 

Polszczyzna podworkowa 🤦🏼🤦🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pug
1 godzinę temu, Gość Taaa... napisał:

jesu... dajcie już spokój. Własnego życia chyba nie macie skoro siedzicie tu całe dnie i komentujecie obca kobietę.  Ma firmę, książkę, kupę kasy, męża który ja wspiera i dwoje dzieci a Wy co macie? Kupę jadu, która codziennie tu wylewacie z zazdrości, ze ktoś ma lepiej. 

Najki, odpuść. Żenująca jesteś i nie nadajesz się na lekarza ze swoim podejściem do ludzi i mysleniem stereotypami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jestem ateista do czego mi bóg? W tych czasach chyba nikt już w boga nie wierzy 😂🤣

Borze szumiacy to dobre określenie a i tak oznacza jedno 🤦🏼🤦🏼

 

Polszczyzna podworkowa 🤦🏼🤦🏼

To jest to, co językoznawcy nazywają zaśmiecaniem języka polskiego. I z wiarą lub jej brakiem nie ma to nic wspólnego. Jeśli jesteś ateistą to do wyrażania swoich myśli używaj zwrotów, które z wiarą nie mają żadnych konotacji. Proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiecie co? Ja ją lubię, ale po komentarzu instadziadka poczułam zażenowanie i niesmak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

„Specjalistyczna Kliniika w Santa Monika leczenia zaburzeń psychosomatycznych szczególnie stany chorobowe zawiści i nienawiści możliwa refundacja z N.F.Z. Specjalny Rabat dla hektarów Wysokość Rabatów zostanie ustalona po uprzednim badaniu fotograficznym mającym zdiagnozować stan uszkodzenia powłok mózgowych Zapraszamy” komentarz instadziadka pod zdjęciem Nicole z mężusiem🤦🏼‍♀️ Jaki ojciec taka córka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kam
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak chcesz błysnąć polszczyzną to powinnaś wiedzieć, że jak chcesz skończysz dyskusję to powinnaś użyć TĘ dyskusję, a nie TĄ. Także znowu nie błysnęłaś 🤣

A ty powinnaś użyć "tak że" zamiast "także". Też nie błysnęłaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

„Specjalistyczna Kliniika w Santa Monika leczenia zaburzeń psychosomatycznych szczególnie stany chorobowe zawiści i nienawiści możliwa refundacja z N.F.Z. Specjalny Rabat dla hektarów Wysokość Rabatów zostanie ustalona po uprzednim badaniu fotograficznym mającym zdiagnozować stan uszkodzenia powłok mózgowych Zapraszamy” komentarz instadziadka pod zdjęciem Nicole z mężusiem🤦🏼‍♀️ Jaki ojciec taka córka 

Kogoś to rozbawilo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I nie, jego komentarz nie jest hitem ani w samo sedno. Ukazuje jakimi oni są prostymi ludźmi bez poszanowania dla drugiego człowieka. Takie komentarze nie powinny padać w social mediach(obrażające Nicolę również), ale oni na zło odpowiadają jeszcze większym złem a potem dziwy ze hejtow przybywa. Nicole i Kuba jako lekarze powinni wiedzieć ze mimo wszystko nie przystoi im zgodnie z etyka obrażać ludzi i wyzywać ich od chorób psychicznych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O, jednak idzie na tenisa :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Idzie na tenisa 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Ggg napisał:

Idzie na tenisa 😂😂😂

O nieźle. Ona chyba naprawdę musi Was czytać 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość Kam napisał:

A ty powinnaś użyć "tak że" zamiast "także". Też nie błysnęłaś 

Jaka ...ka 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Wróć dziecko do szkoły podstawowej (!),  a nie po internetach swoje"mundrości" wygłaszasz 😁😁😁 i Ty masz dyplom? Chyba wyższej szkoły gotowania na gazie 😂😂😂😂

Ale mnie ubawiłaś setnie. You're made my day! Piona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InstA
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiecie co? Ja ją lubię, ale po komentarzu instadziadka poczułam zażenowanie i niesmak...

Ja również.Ten sam niski lot. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jaka ...ka 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Wróć dziecko do szkoły podstawowej (!),  a nie po internetach swoje"mundrości" wygłaszasz 😁😁😁 i Ty masz dyplom? Chyba wyższej szkoły gotowania na gazie 😂😂😂😂

Ale mnie ubawiłaś setnie. You're made my day! Piona!!!

*You nie you're

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internet
40 minut temu, Gość Gość napisał:

I nie, jego komentarz nie jest hitem ani w samo sedno. Ukazuje jakimi oni są prostymi ludźmi bez poszanowania dla drugiego człowieka. Takie komentarze nie powinny padać w social mediach(obrażające Nicolę również), ale oni na zło odpowiadają jeszcze większym złem a potem dziwy ze hejtow przybywa. Nicole i Kuba jako lekarze powinni wiedzieć ze mimo wszystko nie przystoi im zgodnie z etyka obrażać ludzi i wyzywać ich od chorób psychicznych..

Okropni

straszny ten komentarz instadziadka

bez poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZok

Ja generalnie nic do niej nie miałam do pewnego czasu. Naprawdę ciekawiły mnie jej posty. Ale od pewnego czasu naprawdę nie da się jej słuchać. Po dzisiejszym kometarzach jej ojca i jej brawach pod tym komentarzem jestem zażenowana. Naprawdę chyba czas na poprzestanie obserwowania jej osoby bo to ona robi się naprawdę toksyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

Widziałyście narzutkę z kolekcji jesiennej? Masakra.. worek na ziemniaki wygląda lepiwj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia

Ej parę dni temu kazała jej iść biegać i co? Ruszyła tył i gra w tenisa. Może wymyślimy jej kolejne wyzwanie? 

 

(najlepiej:usuń instagrama) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
7 minut temu, Gość Kasia napisał:

Nicole zbulwersowała się na komentarz w którym ktoś opisał swoje traumatyczne otoczenie w jakim się wychował - rodzice nie piętnujący złych zachowań dzieci co w efekcie dało gwałt. Był to komentarz w reakcji na instastory gdzie Roger klepie w pupę pracownice Dehatlona  Nicole  to nagrywa i się śmieje z tego.

Na to Nicole odpisała że autor komentarza jest zaburzony to samo podchwycił instadziadek.

To są tylko same fakty opis sytuacji.

Nicole odebrała bardzo personalnie komentarz który był tylko opisem czyiś przeżyć. Zamiast współczuć lekarz obraził osobę o przykrych przeżyciach.

 

Lekareczko Instagramereczko - jak daleko odplynelas od rzeczywistości??? Jak mocno uderzyła Ci sodówka ?.   Jesteś jeszcze lekarzem czy pisać do Ciebie per bizneswoman? 

Zatem Pani Businesswoman Po tej sytuacji straciłaś mój wszelki szacunek. Nie zasługujesz na wszystko co masz. Jesteś mściwa małostkowa osoba zakompleksiona i przewrażliwiona na swoim punkcie. 

Gdzie empatia ? współczucie do drugiego człowieka ?. 

Czy ktoś wie gdzie można zgłosić takie zachowanie lekarza na komentarz który nie był hejtem ???

 

Co do Jakuba Wójcickiego ktoś pisał zniewieściały  to tylko taka poza na Instagram,  w sytuacjach biznesowych jest to twardy szef i przedsiębiorca  businessman, także  jest to tylko poza na na Instagram ,, instamateczki helol"  do instamateczek- matoleczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

Czy ktoś pisał tutaj, żeby poszła na tenisa?  Voila!  Miłej zabawy Nicola 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Grażka napisał:

Czy ktoś pisał tutaj, żeby poszła na tenisa?  Voila!  Miłej zabawy Nicola 😂😂😂

No niezłe jaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×