Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gość gość

Na 100% jest na stronie Ministerstwa zdrowia dowiesz sie o prawach matki po stracie .

O leczeniu onkologicznym  napisz w wyszukiwarce::

pakiet onkologiczny.gov

To wszystko jest , za darmo i korzystajcie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Xzy napisał:

Jak tylko mg wspomniała dawno temu o pomyśle fundacji, od razu pomyslalam, że to przykrywka do podatku i kolejne źródło kasy, że zaraz będzie 1%, albo wręcz namawianie na wpłaty bezpośrednie, no bo przecież fundacja ma taki szczytny cel ble ble ble... 

Roger Publishing już dawno zmienił formę prawną ze sp. z o.o. na sp. z o.o. s.k. Tak żeby uniknąć podwójnego opodatkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hejter w necie pi*da w świecie. Takie jesteście wstretne zazdrosne babska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handel
1 godzinę temu, Gość Ehh napisał:

No i??? Masz z tym problem? Mam dla ciebie wiadomość - to twój problem! 

Krytykujesz nie jej działania, Krytykujesz jej istnienie w sieci. Bo na tym opiera się jej istnienie w sieci. 

Nie chcesz- nie patrz na nią, nikt cię nie zmusza. Czas i energię jakie przeznaczasz na wyżygiwanie jej w necie jaka jest beeee przeznacz na coś bardziej...... Konstruktywnego.  Tyle czasu ile ona nagrywa snapy, tyle ty przeznacza na ich oglądanie. Taaaak, wiem, ty tylko dla beki, bo same bzdury gada. Ona traci czas? Heloł! Ty tym bardziej! Jakoś nowy rodzaj masochizmu. Jak jedzenie znienawidzonej zupy pomodorowej, którą potem żygam. 

Pomidorowa nie odmieniła Twojego życia???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh
13 minut temu, Gość Handel napisał:

Pomidorowa nie odmieniła Twojego życia??

Och, dziecinko 😁nawet nie wiesz jak bardzo utwierdziłaś mnie tą odpowiedzią w przekonaniu, że masz nudne życie, jesteś rozgoryczona tym, że komuś cokolwiek wychodzi i nikt się tobą nie interesuje 😁 

 A pomidorowej od lat nie znoszę. Dlatego jej nie jem 😁 co i tobie radzę.. Nie, to nie hejt oczywiście. To rada. Jak coś Ci nie pasuje, to die od tego odetnij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T(r) wa obrona
7 minut temu, Gość Ehh napisał:

Och, dziecinko 😁nawet nie wiesz jak bardzo utwierdziłaś mnie tą odpowiedzią w przekonaniu, że masz nudne życie, jesteś rozgoryczona tym, że komuś cokolwiek wychodzi i nikt się tobą nie interesuje 😁 

 A pomidorowej od lat nie znoszę. Dlatego jej nie jem 😁 co i tobie radzę.. Nie, to nie hejt oczywiście. To rada. Jak coś Ci nie pasuje, to die od tego odetnij. 

Pani chyba się nudzi że odpisuję na kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MADKA
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Roger Publishing już dawno zmienił formę prawną ze sp. z o.o. na sp. z o.o. s.k. Tak żeby uniknąć podwójnego opodatkowania

OOOO, nie poinformowano  madek o tak ważnym celu ,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann
2 godziny temu, Gość Gość MADKA napisał:

OOOO, nie poinformowano  madek o tak ważnym celu ,,,,,,,,,,,,,

po co, przecież ta pani tylko edukuje...

ona jest lekarzem, nie handlarą...

ona jest dobra, to my tu hejtujemy, ona nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość TAKTO

W wyszukiwarce napiszesz:

Krajowy Rejestr FUNDACJA MEDYCYNY PRENATALNEJ IM. ERNESTA WÓJCICKIEGO

i klikniesz  link

 Dane

Organizacja pożytku publicznego _    NIE

 

Czytaj listę przedmiotu działalności przedsiebiorcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Xzy napisał:

 

I jeszcze nowa spółka PUBLISHING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa

Jesteście obrzydliwe. Już widzę jak podchodzicie do obcej baby na ulicy i mówicie jej, że ma brzydkie brwi albo, że jest gruba. Takie rzeczy potraficie wypisywać tutaj ale w twarz się boicie. Wy babsztyle z bazaru które obgadują każde potknięcie. A Nicoli jest mi po prostu szkoda, że oprócz straty dziecka musi jeszcze znosić te obrzydlistwa jakie wypisujecie na jej temat. Nie życzę żadnemu hejterowi, żeby przechodził to co ta kobieta. Zaznaczam nie kupiłam nic z jej sklepu i nie jestem jej fanką. Jestem zwyczajną kobietą która nigdy w życiu nie zrozumie czemu baby potrafią być takie wredne i wypisywać takie bzdury o drugiej kobiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Hej jest obrzydlistwem i te Panie hejtujące wszystko dla samej uciechy są chyba zwyczajnie chore ...

ALE muszę przyznać, że faktycznie ta Fundacja to zwykła spółka prawa handlowego, zarejestrowana tylko pod nazwą FUNDACJA im Ernesta - chwyt marketingowy - mocny ! bo oprócz słowa Fundacja który się kojarzy tak "dobrze, bo pomagamy" oraz imienia dziecka które ....   trochę to już takie hmm........

Przedmiot działalności tej fundacji - badania i rozwój biotechnologi i farmacji, ale przede wszystkim ! produkcja wyrobów farmaceutycznych !  i ich detaliczna sprzedaż ! , oraz wydawanie książek 

to jest kolejny czysty model biznesowy - OK, Ci państwo są bardzo kreatywni i zaradni ale zakładanie fundacji to już przesada a do tego jakieś "ukryte" prośby o dokonywanie wpłat na tą fundacje ...........  chyba nie mają umiaru 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość Realista napisał:

Hej jest obrzydlistwem i te Panie hejtujące wszystko dla samej uciechy są chyba zwyczajnie chore ...

ALE muszę przyznać, że faktycznie ta Fundacja to zwykła spółka prawa handlowego, zarejestrowana tylko pod nazwą FUNDACJA im Ernesta - chwyt marketingowy - mocny ! bo oprócz słowa Fundacja który się kojarzy tak "dobrze, bo pomagamy" oraz imienia dziecka które ....   trochę to już takie hmm........

Przedmiot działalności tej fundacji - badania i rozwój biotechnologi i farmacji, ale przede wszystkim ! produkcja wyrobów farmaceutycznych !  i ich detaliczna sprzedaż ! , oraz wydawanie książek 

to jest kolejny czysty model biznesowy - OK, Ci państwo są bardzo kreatywni i zaradni ale zakładanie fundacji to już przesada a do tego jakieś "ukryte" prośby o dokonywanie wpłat na tą fundacje ...........  chyba nie mają umiaru 

 

 

Serio? Nie mogę w to uwierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internet
26 minut temu, Gość Realista napisał:

Hej jest obrzydlistwem i te Panie hejtujące wszystko dla samej uciechy są chyba zwyczajnie chore ...

ALE muszę przyznać, że faktycznie ta Fundacja to zwykła spółka prawa handlowego, zarejestrowana tylko pod nazwą FUNDACJA im Ernesta - chwyt marketingowy - mocny ! bo oprócz słowa Fundacja który się kojarzy tak "dobrze, bo pomagamy" oraz imienia dziecka które ....   trochę to już takie hmm........

Przedmiot działalności tej fundacji - badania i rozwój biotechnologi i farmacji, ale przede wszystkim ! produkcja wyrobów farmaceutycznych !  i ich detaliczna sprzedaż ! , oraz wydawanie książek 

to jest kolejny czysty model biznesowy - OK, Ci państwo są bardzo kreatywni i zaradni ale zakładanie fundacji to już przesada a do tego jakieś "ukryte" prośby o dokonywanie wpłat na tą fundacje ...........  chyba nie mają umiaru 

 

Pomysł taki jak na instagram blog pod nazwą "ginekolog" pseudo edukacja bo jest tam handel wszystkiego 

Teraz chwytliwa nazwa fundacja i imię synka którec przyciąga współczucie ic znowu ten sam trik 

Tam Nie  będzie się badać przyczynę poronien i pomagać zajsc w ciążę. No nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szok

Czyli jak?fundacja tylko z nazwy a tak naprawde to kolejna firma by sprzedawac gacie?i w dodatku naiwne madki jeszcze im wplacaja kase?skad tylu naiwniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internet
3 minuty temu, Gość Szok napisał:

Czyli jak?fundacja tylko z nazwy a tak naprawde to kolejna firma by sprzedawac gacie?i w dodatku naiwne madki jeszcze im wplacaja kase?skad tylu naiwniaków

Wpłaca i jeszcze napisza że jesteś zazdrosny hejterem co nie ma zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rany

FUNDACja spółka prawa handlowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.08.2019 o 22:25, Gość Gosc napisał:

Ja myślę, ze superstylerzy się całkowicie odcięli od niej. Prawda jest taka że ona się na nich wybiła, nikt jej nie znał w sieci i weszła po plecach superstylerow pewnie im nawet nie podziękowawszy. Poza tym stajlerzy maja inny vibe z super poczuciem humoru i są bardzo profesjonalni w tym jaki maja image w sieci  i pewnie nie chcą z jej dramami być kojarzeni (a między wierszami podśmiewuja się z tych wszystkich celebrytów wydających książki o niczym). Żałosne jest to ze MG używa ich powiedzonek typu dziubki czy dylemadki nawet się do nich nie odwołując...także widać kto jest dla kogo inspiracja 😉

A to, że Stajlerzy też pokazują swoje dzieci to już Ci nie przeszkadza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. M.

Tak jak większość z Was, na początku bardzo ją polubiłam, ale teraz to już tylko przewijam i to bez głosu... Czytam tylko notatki na story i informacje o nowym wpisie na blogu.

 Nagrywanie story tylko dlatego żeby powiedzieć, że:

- jest gorąco,

- pada deszcz

- schowały się pod drzewem, choć w burzę nie wolno (+ kolejne story na ten temat)

- jest wkurzona na komentarz

i z mówieniem bez żadnego składu i ładu. Samo nagrywanie swoich pracownik w pracy i przy jedzeniu (w tym swoich gości) jest żenujące. No nie wiem jak Wy, ale ja jeśli mam gości to się nimi zajmuję a telefon odkładam. Tak samo jak idę na spacer z przyjaciółką. 

Ostatnio przeczytałam komentarze pod postem z kotletem - włos się jeży na głowie. MG mówi o hejterach i nieprzychylnych komentarzach, które są po to, żeby jej tylko dowalić. Ale ona może mówić o chorobach psychicznych innych osób. Do jednego komentarza niesłodzącego MG (ale grzecznego)  było ponad 80 odpowiedzi fanek obrażających inną osobę. I jak przeczytałam, że jedna dziewczyna musiała skasować swoje profile społecznościowe, bo fanki MG groziły jej śmiercią, to naprawdę się przeraziłam. Możliwe, że MG tak bardzo hejtem się nie przejmuje, bo ma swoje obrończynie. 

Nie popieram oceniania jej wyglądu, cery, brwi i tego jak wychowuje swoje dzieci... To jest jej życie... 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handel

Jakby dzieci nie pokazywała Szanowala ich prywatność to by komentarzy na ich temat nie bylo ani na jej sposób wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość Realista napisał:

TAK to wygląda od sprawy rejestracji spółki - prawo spółek handlowych, 

moim zdaniem wszelkie wpłaty od FANEK na tą  fundacje będą zwyczajnym przychodem spółki do opodatkowania 

też bym chętnie płacił podatek dochodowy 🙂 gdybym miał takie wpłaty, 

co maja w głowach Ci ludzie - czym się tak naprawdę kierują tego nie wiem,  pisze tylko jak ja to widzę analizując ich KRS, 

Prawo jak najbardziej zezwala na prowadzenie takiej "Fundacji" a działalność gospodarcza ( handlowa ) ma niby tylko zapewniać środki na działalność statutowa / podstawowa fundacji.  Jak to zwał, to jest to kolejny biznes.

da im to dodatkowe środki na badania = pracę = wygodne luksusowe życie ! , ale jeśli uda się przy okazji faktycznie komuś pomóc - uratować czyjeś życie - to super 😉

Dziękuję za merytoryczny wpis ostatnio tu tego bardzo brakowało.

Nicola mówiła że będą udzielać rad e-mailem i przez telefon dla kobiet po stracie. 

Czyli wstawi dodatkowe biurko do firmy posadzi jednego pracownika albo wykorzysta tych co.ma  i na razie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
23 minuty temu, Gość Aga napisał:

Dziękuję za merytoryczny wpis ostatnio tu tego bardzo brakowało.

Nicola mówiła że będą udzielać rad e-mailem i przez telefon dla kobiet po stracie. 

Czyli wstawi dodatkowe biurko do firmy posadzi jednego pracownika albo wykorzysta tych co.ma  i na razie to wszystko.

A jak to się ma do jej opędzania się od wszystkich zadających jej pytania, że nie udziela porad medycznych przez Internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
7 minut temu, Gość xyz napisał:

A jak to się ma do jej opędzania się od wszystkich zadających jej pytania, że nie udziela porad medycznych przez Internet?

Zależy czy pracownik będzie od pomocy psychologicznej czy może jakieś ogólnej pomocy . Pewnie przygotują jakiś ogólny konspekt taki jak artykuł na bloga i będą wysyłali e-mailem.  To może robić każdy pracownik ich firmy.

Mogą produkować w Rogerze jakieś produkty a przez Fundację przekazywać za darmo 🙂

maja dobrych doradców podatkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto
10 godzin temu, Gość Gość TAKTO napisał:

W wyszukiwarce napiszesz:

Krajowy Rejestr FUNDACJA MEDYCYNY PRENATALNEJ IM. ERNESTA WÓJCICKIEGO

i klikniesz  link

 Dane

Organizacja pożytku publicznego _    NIE

 

Czytaj listę przedmiotu działalności przedsiebiorcy

To nie jest prawda. Jak ktoś chce sobie sprawdzić proszę wejść na RZĄDOWA stronę ekrs.ms.gov.pl i tam wyszukać wpisując fundacja medycyny prenatalnej. Jasno jest tam napisane ze jest to FUNDACJA jako forma prawna a nie jak tutaj piszecie spółka prawa handlowego. Polecam sprawdzanie wiarygodnych informacji w wiarygodnych źródłach a nie na stronach typu krs-online bo jest to strona nastawiona na zarabianie kasy na informacjach które są ogólnodostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madki

Niektóre z Was są totalnie wredne i szukają dziur w całym. 

Wystarczy wejść w ich statut 

FUNDACJA nie moze "przekazywać majątku Fundacji na rzecz Fundatorów", czyli Nicole i Jakuba. 

A takie pieprzenie, że pojadą robią na Karaiby za kasę fundacji podchodzi pod oszczerstwo. 

I tak jak nie lubię jej "działalności" w sieci  i uważam ją za... (no Dobra, nie bede jej obrażać...) Tak ta fundacja może zdziałać wiele dobrego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InstA
2 minuty temu, Gość Madki napisał:

Niektóre z Was są totalnie wredne i szukają dziur w całym. 

Wystarczy wejść w ich statut 

FUNDACJA nie moze "przekazywać majątku Fundacji na rzecz Fundatorów", czyli Nicole i Jakuba. 

A takie pieprzenie, że pojadą robią na Karaiby za kasę fundacji podchodzi pod oszczerstwo. 

I tak jak nie lubię jej "działalności" w sieci  i uważam ją za... (no Dobra, nie bede jej obrażać...) Tak ta fundacja może zdziałać wiele dobrego. 

 

Mylisz się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internet
4 godziny temu, Gość Realista napisał:

Hej jest obrzydlistwem i te Panie hejtujące wszystko dla samej uciechy są chyba zwyczajnie chore ...

ALE muszę przyznać, że faktycznie ta Fundacja to zwykła spółka prawa handlowego, zarejestrowana tylko pod nazwą FUNDACJA im Ernesta - chwyt marketingowy - mocny ! bo oprócz słowa Fundacja który się kojarzy tak "dobrze, bo pomagamy" oraz imienia dziecka które ....   trochę to już takie hmm........

Przedmiot działalności tej fundacji - badania i rozwój biotechnologi i farmacji, ale przede wszystkim ! produkcja wyrobów farmaceutycznych !  i ich detaliczna sprzedaż ! , oraz wydawanie książek 

to jest kolejny czysty model biznesowy - OK, Ci państwo są bardzo kreatywni i zaradni ale zakładanie fundacji to już przesada a do tego jakieś "ukryte" prośby o dokonywanie wpłat na tą fundacje ...........  chyba nie mają umiaru 

 

No to sprytnie i leca i płacą wszystkie ślepe fanki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko

Uwaga fanki!! Minus dwajscia piec procent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie może zarobić kolejne pięć milionów. Na zdrowie. I nie jestem psychofanką. Po prostu nikomu źle nie życzę. A jak ktoś jest zaradny go na jego plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Istne szaleństwo promocyjne będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×