Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gość

Ej, jeśli ona ma wywalone na kafe to czemu robi dokładnie wszystko to o czym dziewczyny piszą? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja

Najkola,kuba zniknijcie z instagrama,bedzie mniej żenady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia

Obydwoje mają pozy na instagramie  żeby jak najwięcej zarabiać  , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubasek

MG o Nas mowi,ze sa takie osoby ktore tylko czekaja by jej cos wytknac😂😂ogarnij sie kobieto,ale dlaczego nie wspomnialas ze jestesmy tu na kafeterii,nie chcesz sie przyznac ze tu zagladasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xdxd

Wy tu jestescie naprawde chore 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka
2 minuty temu, Gość Xdxd napisał:

Wy tu jestescie naprawde chore 

Tak samo ja i Ty tu wchodząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xdxd

Zajrzalam zeby zobaczyc poziom hejterek . Dno . Napewno nie będe juz tu zagladac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahahahaha
13 minut temu, Gość Xdxd napisał:

Wy tu jestescie naprawde chore 

Moze prawdziwego lekarza,takiego ze specjalizacja najlepiej,potrzebujemy??hmmm znasz takiego?bo ten watek na pewno nie jest o lekarce tylko o bazarowej rasowej handlarce😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Hahaha ja pisałam żeby poszła n ate osa 😁 i co hah poszła nie wytrzymam aż barszcz wylalam jak zobaczyłam że śmiechu. Mmay czarno na białym że to czyta. Siema Nicole trafiłaś rakieta w piłeczkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXD
54 minuty temu, Gość Aga napisał:

Hahaha ja pisałam żeby poszła n ate osa 😁 i co hah poszła nie wytrzymam aż barszcz wylalam jak zobaczyłam że śmiechu. Mmay czarno na białym że to czyta. Siema Nicole trafiłaś rakieta w piłeczkę? 

To twoje osiągnięcie, życiowe, aż musiałaś się pochwalić?? XD wpisz sobie do CV 😄

A swoją drogą to ja bym się posmiala widząc babe, która wylewa barszcz (!), bo ktoś coś zrobił na insta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

CV mam bogate.  A tobie jak się nie podoba co tu piszemy to narazie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

To straszne ile tu jest jadu! Każdy każdego i o wszystko atakuje. Musicie mieć naprawdę smutne życie! Do widzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dla mnie mówienie o tym że pokazywanie swojego życia w internecie to proszenie się o tak obrzydliwy hejt, szczególnie na dziecko, to jest to samo co mówienie, że dziewczyna ubierajaca ...enke prosi się o gwałt.... Skoro w takim temacie jesteśmy. 

Macie własne dzieci, nie pokazujecie ich okej, ale co będzie jeżeli ktoś w prawdziwym życiu będzie miał takie zawistne podejście jak wy? 

Nikola może i się ośmiesza czasami, ale może wyniknąć z tego coś potrzebnego, może komuś pomóc. A pomogła wielu osobom. Szczerze, ilu osobom wy pomagacie? Nie musicie się tutaj chwalić ile groszy wrzucacie na zbiórki, ale dla własnego sumienia - ilu osobom pomogliście w sprawach zdrowotnych czyli takich których nie mozna kupić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

CV mam bogate.  A tobie jak się nie podoba co tu piszemy to narazie 

Aga,dawaj kolejne zadanie dla najkoli!😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam

Ja mam zadanie dla Nicole. Jeden dzień bez Internetu w tygodniu. Albo jeden weekend bez Instagrama 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ola napisał:

To straszne ile tu jest jadu! Każdy każdego i o wszystko atakuje. Musicie mieć naprawdę smutne życie! Do widzenia! 

Jak ja czytam tekst: „Musicie mieć naprawde smutne życie” to wiem kim jesteś.... Ratlerkiem😊 Wasz znak rozpoznawczy obok zazdrosci😂 nie mamy smutnego życia, nie zazdrościmy. My podziwiamy głupotę i to jak na trzeźwo można robić z siebie i ze swojej rodziny pośmiewisko. Bo to robi MG. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Ja mam napisał:

Ja mam zadanie dla Nicole. Jeden dzień bez Internetu w tygodniu. Albo jeden weekend bez Instagrama 😉

Mówmy o czymś realnym 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
49 minut temu, Gość Karolina napisał:

Dla mnie mówienie o tym że pokazywanie swojego życia w internecie to proszenie się o tak obrzydliwy hejt, szczególnie na dziecko, to jest to samo co mówienie, że dziewczyna ubierajaca ...enke prosi się o gwałt.... Skoro w takim temacie jesteśmy. 

Macie własne dzieci, nie pokazujecie ich okej, ale co będzie jeżeli ktoś w prawdziwym życiu będzie miał takie zawistne podejście jak wy? 

Nikola może i się ośmiesza czasami, ale może wyniknąć z tego coś potrzebnego, może komuś pomóc. A pomogła wielu osobom. Szczerze, ilu osobom wy pomagacie? Nie musicie się tutaj chwalić ile groszy wrzucacie na zbiórki, ale dla własnego sumienia - ilu osobom pomogliście w sprawach zdrowotnych czyli takich których nie mozna kupić? 

Zgadzam się z każdym słowem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsjhs
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Dla mnie mówienie o tym że pokazywanie swojego życia w internecie to proszenie się o tak obrzydliwy hejt, szczególnie na dziecko, to jest to samo co mówienie, że dziewczyna ubierajaca ...enke prosi się o gwałt.... Skoro w takim temacie jesteśmy. 

Macie własne dzieci, nie pokazujecie ich okej, ale co będzie jeżeli ktoś w prawdziwym życiu będzie miał takie zawistne podejście jak wy? 

Nikola może i się ośmiesza czasami, ale może wyniknąć z tego coś potrzebnego, może komuś pomóc. A pomogła wielu osobom. Szczerze, ilu osobom wy pomagacie? Nie musicie się tutaj chwalić ile groszy wrzucacie na zbiórki, ale dla własnego sumienia - ilu osobom pomogliście w sprawach zdrowotnych czyli takich których nie mozna kupić? 

A mogę zapytać komu i w czym pomogła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak na spowiedzi
1 minutę temu, Gość Nsjhs napisał:

A mogę zapytać komu i w czym pomogła? 

1.nikoli pomidorowa odmienila nie jednej madce życie,

2.yyyyy eeeee nie znam innych zasług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćGość DOBRO
27 minut temu, Gość Karolina napisał:

Dla mnie mówienie o tym że pokazywanie swojego życia w internecie to proszenie się o tak obrzydliwy hejt, szczególnie na dziecko, to jest to samo co mówienie, że dziewczyna ubierajaca ...enke prosi się o gwałt.... Skoro w takim temacie jesteśmy. 

Macie własne dzieci, nie pokazujecie ich okej, ale co będzie jeżeli ktoś w prawdziwym życiu będzie miał takie zawistne podejście jak wy? 

Nikola może i się ośmiesza czasami, ale może wyniknąć z tego coś potrzebnego, może komuś pomóc. A pomogła wielu osobom. Szczerze, ilu osobom wy pomagacie? Nie musicie się tutaj chwalić ile groszy wrzucacie na zbiórki, ale dla własnego sumienia - ilu osobom pomogliście w sprawach zdrowotnych czyli takich których nie mozna kupić? 

 Nie masz pojęcia na czym polega pomoc  medyczna ludziom w momencie kiedy najbardziej potrzebuja skoro tak wypisujesz !

Każda osoba może być  bardzo pomocna i to bez tego ILE GROSZY WRZUCI na  zbiórki, bo  nie docierają kwoty w 100%

dla potrzebujących z fundacji. 

Jeśli  chodzi o zbieranie pieniędzy  to lepsze są akcje organizowane przez osoby prywatne bez fundacji, co wezmą pozwolenie na czasową akcję i 100% idzie do osoby na cel konkretny. Takimi osobami są zazwyczaj wierni przyjaciele i społecznicy co kochają

czynić DOBRO BEZINTERESOWNIE.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny ja zmienilam o niej zdanie diametralnie. Zostalam zablokowana mimo iz ja w komentarzu bronilam! To bylo pod tym zdjeciem z kotletem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Pewnie po kolei zablokowała ze 100 oosb. Blokuje nawet komentarze ktore nie są hejtem tylko jej się nie podobają. Dla mnie to ona ma problemy z czytaniem że zrozumieniem. Zadanie następne myślę żeby zrobiła w końcu coś ze swoimi brwiami. Słuchaj Nicole jest coś takiego jak henna 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Nikt nie mówi o makijażu permanentnym ale np są kredki pomada do brwi. To mógł by być kolejny produkt do sprzedaży. To jest hit! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Pomoga w ten sposób ze chociażby przypomina o badaniach, cel uświęca środki :) są różne kampanie które pewnie tez nakłaniają do badań, ale skoro kogoś przekonuje działalność Nicoli to jestem jak najbardziej za. 

Nakłoniła nie koleżanki tylko zupełnie obce osoby bezinteresownie bo nie ma obowiązku wpłacania kasy na jej działalność. Ilu obcym osobom pomogliście bezinteresownie?

Jezeli byłoby tak jak piszecie, ze nie zazdrościcie jej niczego i ... was nie boli to rozkoszowalibyscie się swoim zajebistym życiem i korzystali z niego na maksa a nie tracili jakąkolwiek energię i swój cenny czas (a także ten ktory możecie poświecić swoim dzieciom i super mężowi)  na „bekę” z jakiejś obcej baby z internetu. 

To ze Nicola wariuje to się zupełnie nie dziwie, mało kto by sobie poradził z taka nienawiścią i czepianiem o dosłownie wszystko. Wiec to jest czysty sadyzm ze śmieszy was krzywda wyrządzona innej kobiecie i nie można tego niczym usprawiedliwić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djhd
19 minut temu, Gość Karolina napisał:

Pomoga w ten sposób ze chociażby przypomina o badaniach, cel uświęca środki :) są różne kampanie które pewnie tez nakłaniają do badań, ale skoro kogoś przekonuje działalność Nicoli to jestem jak najbardziej za. 

Nakłoniła nie koleżanki tylko zupełnie obce osoby bezinteresownie bo nie ma obowiązku wpłacania kasy na jej działalność. Ilu obcym osobom pomogliście bezinteresownie?

Jezeli byłoby tak jak piszecie, ze nie zazdrościcie jej niczego i ... was nie boli to rozkoszowalibyscie się swoim zajebistym życiem i korzystali z niego na maksa a nie tracili jakąkolwiek energię i swój cenny czas (a także ten ktory możecie poświecić swoim dzieciom i super mężowi)  na „bekę” z jakiejś obcej baby z internetu. 

To ze Nicola wariuje to się zupełnie nie dziwie, mało kto by sobie poradził z taka nienawiścią i czepianiem o dosłownie wszystko. Wiec to jest czysty sadyzm ze śmieszy was krzywda wyrządzona innej kobiecie i nie można tego niczym usprawiedliwić. 

Oczywiście, nakłoniła sprzedając im swoje produkty z napisem badaj się regularnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc niedzielny
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

Nikt nie mówi o makijażu permanentnym ale np są kredki pomada do brwi. To mógł by być kolejny produkt do sprzedaży. To jest hit! 

Rozumiem ze Ty nie wyjdziesz z domu bez makijażu ale pomyśl o tym ze innym świadomym kobietom makijaż jest zbedny. Fatalny ten Twoj przytyk na temat brwi. Zajmij sie swoimi, moze tak bedzie lepiej dla wszystkich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi
32 minuty temu, Gość Djhd napisał:

Oczywiście, nakłoniła sprzedając im swoje produkty z napisem badaj się regularnie. 

A Ty kiedy ostatnio zrobiłaś badania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ncxdhc

Akurat brwi najkolki są Ok. Wole to niż modne obecnie brwi Ala „angry birds”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djhd
1 minutę temu, Gość Adi napisał:

A Ty kiedy ostatnio zrobiłaś badania? 

Zajmij się lepiej swoją własna piczka :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×