Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onpyta86

Tylko kolega bądź przyjaciel

Polecane posty

Dzięki za wszystko co tu zawarles. 

Trzeba być wytrwałym, niezmiennym i konsekwentnym ale z drugiej strony chyba jak jej proponuję i odmawia bez podania przyczyny albo powodem jest to ze teraz musi odpocząć co doskonale rozumiem, ale bez podania innego dogodnego terminu to cos jest nie tak. Przynajmniej mi się tak wydaje. Nie wiem czy kobiety myślą tak samo. Według mnie gdyby była szczerze zainteresowana to by powiedziała, że dziś nie bardzo, ale jutro bądź np. Za tydzien chętnie bo grafik ma dużo pracy w tym tygodniu. Z jej strony nic takiego nie usłyszałem. Nie chcę być nachalnym i natarczywym. W pewnych momentach trzeba odpuscic. Czy to ten moment? Mam ochotę dzwonić, rozmawiać, ale to tylko wychodzi z mojej strony. Ona po prostu chyba tylko z grzecznosci odbiera i rozmawia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Czy to kontynuacja tematu "zaprosiła mnie do siebie i poszła spać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Nie jest w okresie żadnego buntu ani żadnym innym okresie po prostu jej nie pociagasz.

Przyczyn może być wiele.

Zakumpluj się z nią przytul do seksu jakaś inną i czekaj na rozwój sytuacji która nie ma szans się rozwinac w żaden korzystny dla ciebie sposób na krótką metę.

Tak to już z kobietami jest.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Gubię się...

Wyznałeś jej, co czujesz, przyjęła to chłodno."

Teraz piszesz: "Bez podania innego, dogodnego terminu" - Terminu czego?

"Dziś nie bardzo, bo napięty grafik" - Nie bardzo co?

O spotkaniu piszesz?

Wspomniałeś, że to Ty chcesz unikać kontaktu, ona przeciwnie, martwi się, pyta, czy wszystko w porządku, czy jej aby nie unikasz, nie obraziłeś się itp.?

By teraz znów: "Mam ochotę dzwonić, rozmawiać, ale to tylko wychodzi z mojej strony. Ona po prostu chyba tylko z grzecznosci odbiera i rozmawia..."

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×