Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anana

Tylko prawdziwych mężczyzn stac by ich kobiety nie pracowaly

Polecane posty

Gość
1 godzinę temu, Gość Kaja napisał:

napisalam "wizji zwiazkow". Nie "wizji rodziny" "wizji spoleczenstwa".

Prawdę mówiąc, to nie wiem jaka wizję związków ma ten pan i czy w ogóle ma jakąś. Ja pisałem tylko o pewnym aspekcie mentalności kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ress: Dalej się bujasz na głębokich wodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Pomyśl trochę misiaczku. Ale fajny rodzaj. Teraz akurat jest przerwa na kawę i ciasteczka.

W twoim życiu to chyba cały czas przerwa trwa :-) Ptysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
55 minut temu, Gość Gość napisał:

W twoim życiu to chyba cały czas przerwa trwa 🙂 Ptysiu

I fajnie, ale tobie kupa do tego! Pilnuj swojego siusiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pracą a zarazem pasją Rescator555 jest przesiadywanie na kobiecym forum i kłócenie i wyzywanie kobietek. Oto jego praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ress: Dalej się bujasz na głębokich wodach?

A kto pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Pracą a zarazem pasją Rescator555 jest przesiadywanie na kobiecym forum i kłócenie i wyzywanie kobietek. Oto jego praca.

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Rescator555 napisał:

I fajnie, ale tobie kupa do tego! Pilnuj swojego siusiaka.

Ok tylko płeć zmienię, bo chyba nie myślisz o siusiaku mojego chłopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Pracą a zarazem pasją Rescator555 jest przesiadywanie na kobiecym forum i kłócenie i wyzywanie kobietek. Oto jego praca.

A takim przeciwnikiem jest pracy zawodowej kobiet, a wygląda na to, że kobieta go utrzymuje a on tylko rozwija swoje pasje siedzenie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggosć
15 godzin temu, Rescator555 napisał:

"I mówią mądremu: durak, ty durak. A głupich jak zwykle nie widać". No dziubasku, z czego to cytat i kogo poeta miał na myśli.

Okudżawa a na myśli pewnie miał takie osoby jak ty dziubasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A takim przeciwnikiem jest pracy zawodowej kobiet, a wygląda na to, że kobieta go utrzymuje a on tylko rozwija swoje pasje siedzenie na forum.

" Tylko prawdziwe kobiety stać aby ich mężowie nie pracowali".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ok tylko płeć zmienię, bo chyba nie myślisz o siusiaku mojego chłopa?

Tego też pilnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggość

Dużo czasu wolnego ma R....555 w swojej pracy, tak szybko wszystkim odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Pracą a zarazem pasją Rescator555 jest przesiadywanie na kobiecym forum i kłócenie i wyzywanie kobietek. Oto jego praca.

A takim przeciwnikiem jest pracy zawodowej kobiet, a wygląda na to, że kobieta go utrzymuje a on tylko rozwija swoje pasje siedzenie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

A takim przeciwnikiem jest pracy zawodowej kobiet, a wygląda na to, że kobieta go utrzymuje a on tylko rozwija swoje pasje siedzenie na forum.

Przecież on nie ma żadnej kobiety. U mamusi pewnie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktoś coś napiszę na wlasciwy temat, czy już tylko będziecie się branzlowac na temat Rescatora? Bo siada mi bateria w smartfonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coc

A o co wlasciwie sie tu wszyscy kłocą? Przeciez samo stwierdzenie w temacie jest bez sensu, ktos sobie jaja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość coc napisał:

A o co wlasciwie sie tu wszyscy kłocą? Przeciez samo stwierdzenie w temacie jest bez sensu, ktos sobie jaja robi

Wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, Gość Ggosć napisał:

Okudżawa a na myśli pewnie miał takie osoby jak ty dziubasko

Owszem, durnie z forum mówią mnie, mądremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Respirator. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Owszem, durnie z forum mówią mnie, mądremu.

Ale ty też chyba jesteś" dureń"? Bo z durniami na forum siedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Dyskusja to się już raczej od dobrych 3 stron skończyła. Zresztą każdy niech sobie żyje jak mu się podoba i nie czepia się jak żyje ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Małżonek mi dzisiaj powiedział taka rzecz, że zanim mnie poznał to miał jakiś tam ideal przyszłej partnerki. Ten ideal miał określone cechy i było ich co nie miara. Potem (ponieważ trudno było mu ten ideal znalezc) ograniczył listę wymogów do kilku. Następnie do trzech. W końcu powiedział a kij z tym wszystkim, żeby chociaż znaleźć dobrą matke dla przyszłych dzieci (bo mój luby bardzo wysoko ceni rodzinę). No więc ja sobie pomyślałam że jeśli resuscytator555 najwyżej w życiu ceni sobie seks, a powiedzmy w poprzednich związkach nie miał z tym szczęścia bo dajmy na to ma wysokie libido, to może on też musiał z całej listy marzeń i życzeń ograniczyć się w końcu do tego co dla niego najważniejsze i teraz to ma więc ignoruje inne aspekty związku które też są ważne chociaż nie tak samo ważne dla każdego. 

Taka koncepcja. 

A mój mąż potem oczywiście powiedział że "a potem wydarzył się cud nad cudami i spotkałem Ciebie i mam wszystko i więcej" ale to pewnie było małżeńskie słodzenie. 

W ogóle zanim ta rozmowa się wydarzyła i zanim ta myśl się w mojej głowie zrodziła to zdążyliśmy wlać w siebie kilka margarit/kilka dżinów więc może nie mieć to za dużo sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
1 godzinę temu, Gość Xxx napisał:

Dyskusja to się już raczej od dobrych 3 stron skończyła. Zresztą każdy niech sobie żyje jak mu się podoba i nie czepia się jak żyje ktoś inny.

Dokładnie, wreszcie jakieś mądre przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika
19 minut temu, Gość Kaja napisał:

Małżonek mi dzisiaj powiedział taka rzecz, że zanim mnie poznał to miał jakiś tam ideal przyszłej partnerki. Ten ideal miał określone cechy i było ich co nie miara. Potem (ponieważ trudno było mu ten ideal znalezc) ograniczył listę wymogów do kilku. Następnie do trzech. W końcu powiedział a kij z tym wszystkim, żeby chociaż znaleźć dobrą matke dla przyszłych dzieci (bo mój luby bardzo wysoko ceni rodzinę). No więc ja sobie pomyślałam że jeśli resuscytator555 najwyżej w życiu ceni sobie seks, a powiedzmy w poprzednich związkach nie miał z tym szczęścia bo dajmy na to ma wysokie libido, to może on też musiał z całej listy marzeń i życzeń ograniczyć się w końcu do tego co dla niego najważniejsze i teraz to ma więc ignoruje inne aspekty związku które też są ważne chociaż nie tak samo ważne dla każdego. 

Taka koncepcja. 

A mój mąż potem oczywiście powiedział że "a potem wydarzył się cud nad cudami i spotkałem Ciebie i mam wszystko i więcej" ale to pewnie było małżeńskie słodzenie. 

W ogóle zanim ta rozmowa się wydarzyła i zanim ta myśl się w mojej głowie zrodziła to zdążyliśmy wlać w siebie kilka margarit/kilka dżinów więc może nie mieć to za dużo sensu. 

No chyba nie ma, bo po takiej ilości alkoholu to widzimy wszystko piękniej i  bardziej pozytywnie niż faktycznie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
1 godzinę temu, Gość Kaja napisał:

No więc ja sobie pomyślałam że jeśli resuscytator555 najwyżej w życiu ceni sobie seks, a powiedzmy w poprzednich związkach nie miał z tym szczęścia bo dajmy na to ma wysokie libido, to może on też musiał z całej listy marzeń i życzeń ograniczyć się w końcu do tego co dla niego najważniejsze i teraz to ma więc ignoruje inne aspekty związku które też są ważne chociaż nie tak samo ważne dla każdego. 

Tylko, że on twierdzi że generalnie kobieta jest potrzebna mężczyźnie tylko do seksu - nie, że jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Kaja napisał:

Małżonek mi dzisiaj powiedział taka rzecz, że zanim mnie poznał to miał jakiś tam ideal przyszłej partnerki. Ten ideal miał określone cechy i było ich co nie miara. Potem (ponieważ trudno było mu ten ideal znalezc) ograniczył listę wymogów do kilku. Następnie do trzech. W końcu powiedział a kij z tym wszystkim, żeby chociaż znaleźć dobrą matke dla przyszłych dzieci (bo mój luby bardzo wysoko ceni rodzinę). No więc ja sobie pomyślałam że jeśli resuscytator555 najwyżej w życiu ceni sobie seks, a powiedzmy w poprzednich związkach nie miał z tym szczęścia bo dajmy na to ma wysokie libido, to może on też musiał z całej listy marzeń i życzeń ograniczyć się w końcu do tego co dla niego najważniejsze i teraz to ma więc ignoruje inne aspekty związku które też są ważne chociaż nie tak samo ważne dla każdego. 

Taka koncepcja. 

 

Tak sobie pomyslalem, ze ten twoj w poprzednich zwiazkach mial za malo dzieci.

Taka koncepcja, antykoncepcja, anty- antykoncepcja, aborcja i pro-life.

A jesli tak bardzo pasjonuje ciebie moje zycie, to moze rozwaz antykoncepcje, ze w poprzednich zwiazkach mialem kobiety ktore za duzo gadaly i postanowilem wykreslic rozmowy z listy oczekiwan. Ale pod wplywem natchnieniem z tego co piszesz postanowilem poszerzyc ta liste. A co, niech sie kobieta postara. Na razie o jeden punkt, a w przyszlosci moze o kolejny. Tylko nie za bardzo wiem o co, moze cos mi podpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
30 minut temu, Gość Xxx napisał:

Tylko, że on twierdzi że generalnie kobieta jest potrzebna mężczyźnie tylko do seksu - nie, że jemu.

No prosze, jak zajarzyl. Ale  poprawka: mezczyznie poukladanemu, ogarnietemu nie jakiej ofermie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rescator555 oj ty paputku . Przeczytałeś temat i biedaczku pomyślałeś , ze jest o Tobie 😞  

Wiesz co to znaczy prawdziwy mężczyzna ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

A jaki rodzaj pracy zawodowej, pozwala na  siedzenie  po tyle godzin na forum ?

Po ile godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×