Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anana

Tylko prawdziwych mężczyzn stac by ich kobiety nie pracowaly

Polecane posty

Gość Gość

A mi nawet żal tego pana. Musi być bardzo sfrustrowanym człowiekiem. Wiedzie życie frajera, musząc utrzymywać kobietę aby ta chciała uprawiać z nim seks (bo przecież gdyby pracowała to by nie uprawiała). A inni faceci mają i seks i kobiety, których nie muszą specjalnie utrzymywać. Kobiety, ktore też potrafią zarobić dobre pieniądze. Życie nie jest sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiesz co maa fujarko? Wypisujesz swoje chore, subiektywne poglądy. A nie rozwaiasz na poziomie ogólnym. Jeśli ja mam braki w edukacji to ty cierpisz na jej całkowity brak.

Wiesz co rozwalona cipo? Jesteś za głupia, by oceniać czyjeś poglądy. Nie mam ochoty przerzucać się wyzwiskami z czymś takim, więc dalej, to już piszesz do siebie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Tak, tak, jeśli o czymś się pisze to musi być o wszystkich. Co za bezmozgowie. Sama się zamknij, nikt ci nie każe tu siedzieć

 

Sa twierdziłeś, że baba nie może pracować dla siebie. Więc albo pracuje dla kogoś obcego i ściga sie z korposzczurami albo pracuje dla swojego męża. Także ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A mi nawet żal tego pana. Musi być bardzo sfrustrowanym człowiekiem. Wiedzie życie frajera, musząc utrzymywać kobietę aby ta chciała uprawiać z nim seks (bo przecież gdyby pracowała to by nie uprawiała). A inni faceci mają i seks i kobiety, których nie muszą specjalnie utrzymywać. Kobiety, ktore też potrafią zarobić dobre pieniądze. Życie nie jest sprawiedliwe.

A mi żal twojego chlopa, ze musi zadawać się z niedorozwojem co tak bredzi.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Wiesz co rozwalona cipo? Jesteś za głupia, by oceniać czyjeś poglądy. Nie mam ochoty przerzucać się wyzwiskami z czymś takim, więc dalej, to już piszesz do siebie samej.

Spko. Wymagasz dyskusji na poziomie ogólnym od innych. Ale ty już nie musisz? Miękki siusiaku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie chce mi sie czytać całego tematu 

ile ten facet ma lat ? pisał gdzie wcześniej ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie chce mi sie czytać całego tematu 

ile ten facet ma lat ? pisał gdzie wcześniej ? 

 

Na ero pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
11 godzin temu, Gość Kaja napisał:

Nie mam pojecia ile kosztuje utrzymanie rodziny na bardzo podstawowym poziomie ale zakladajac ze maja gdzie mieszkac to moze 3-4k na miesiac powinny wystarczyc? 

Przy tym zalozeniu ubezpieczenie wystarczy im, zaciskajac pasa, na prawie dwanascie lat. Istnieje bardzo wysokie prawdopodobienstwo ze znajdzie sobie przez ten czas prace, nie sadzisz? 

To zależy jakie są miesięczne opłaty za mieszkanie/dom, do tego wydatki spożywcze i chemia. Podstawowy poziom z zaciśniętym pasem pewnie tak (rezygnacja z części zajęć dodatkowych dla dzieci, z fajnych wakacji, wyjazdów,  częstych wypadów do kina, restauracji) , ale kak sie pracuje to da sie i bez zacisnietego pasa żyć (standard pewnie nizszy, bo co dwie pensje to nie jedna i ciężko coś odłożyć), ale jednak spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja się pytam co ten facet robi na kobiecym forum od paru dni...? Normalni mężczyźni tu nie przesiadują a już na pewno się tak nie udzielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja się pytam co ten facet robi na kobiecym forum od paru dni...? Normalni mężczyźni tu nie przesiadują a już na pewno się tak nie udzielają.

Na dodatek siedzi tu od rana do wieczora z krótkimi przerwami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja się pytam co ten facet robi na kobiecym forum od paru dni...? Normalni mężczyźni tu nie przesiadują a już na pewno się tak nie udzielają.

Nabijam się z ludzkiej głupoty. Taki mam wredny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Typowy prostak którzy po przyjściu  z pracy siada z piwskiem  przed kompem i w dupie a dzieci , zonę . 

Malo tu jest tematów o takich flejach  co nie parafia szklanki po sobie umyć ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Rescator555 napisał:

Nabijam się z ludzkiej głupoty. Taki mam wredny charakter.

Co za samokrytyka. Widać, że masz duży dystans do siebie. Niewiele osób potrafi nabijać się z samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Typowy prostak którzy po przyjściu  z pracy siada z piwskiem  przed kompem i w dupie a dzieci , zonę . 

Malo tu jest tematów o takich flejach  co nie parafia szklanki po sobie umyć ? 

i oczywiście taki inteligentny i ambitny (że przesiaduje tu od rana do wieczora)i zarabia 10 tyś miesięcznie. Chyba na rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Co za samokrytyka. Widać, że masz duży dystans do siebie. Niewiele osób potrafi nabijać się z samych siebie.

Żaden głupi nie przyzna, że jest glupi, więc ty też nie jesteś wyjątkiem. Z takich jak ty właśnie się nabijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak z ciekawości poczytałam sobie jego wpisy w innych tematach . Przecież ten facet pochodzi z  patologicznej rodziny . Od kilku lat siedzi tutaj od rana do wieczora . Jedyne co go interesuje to bzykanie , aborcja na życzenie i pomiatanie własna rodzina . Jego tematy nie raz sa tutaj usuwane , blokowane . 

Ten facet to dno . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

Typowy prostak którzy po przyjściu  z pracy siada z piwskiem  przed kompem i w dupie a dzieci , zonę . 

Malo tu jest tematów o takich flejach  co nie parafia szklanki po sobie umyć ? 

No to już się przedstawiłes. I co masz typowego do powiedzenia? Czy chciałeś się tylko pochwalić, że tak świetnie znasz forum?  A mnie się czepiasz , że tu siedzę, gdy sam tu mieszkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja lubię takich odmieńców. Jedynie z aborcją się nie zgadzam. Jestem za życiem Pro-life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak z ciekawości poczytałam sobie jego wpisy w innych tematach . Przecież ten facet pochodzi z  patologicznej rodziny . Od kilku lat siedzi tutaj od rana do wieczora . Jedyne co go interesuje to bzykanie , aborcja na życzenie i pomiatanie własna rodzina . Jego tematy nie raz sa tutaj usuwane , blokowane . 

Ten facet to dno . 

Zapomniałeś jeszcze dodać, starego tekstu, żeby nie odpowiadać na moje posty. No i o tym, że kocham islamistów i jestem lewakiem. A tak z ciekawości: wymień jakiś mój temat, który został zablokowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To ze kochasz Islam , bicie kobiet  i dzieci to juz wiemy . Twoja zona pewnie nosi burkę .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Ja lubię takich odmieńców. Jedynie z aborcją się nie zgadzam. Jestem za życiem Pro-life."

On nie jest zadnym odmieńcem tylko złym człowiekiem . Poczytaj sobie jego tematy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A ja się pytam co ten facet robi na kobiecym forum od paru dni...? Normalni mężczyźni tu nie przesiadują a już na pewno się tak nie udzielają.

Może on to jest kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Może on to jest kobieta ?

R555 słyszysz co mówią o tobie? Udowodnij że jesteś facetem, plisss. 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To sobie pomyślcie o tych nie pracujących jakie muszą bajki pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
32 minuty temu, Gość gość napisał:

To ze kochasz Islam , bicie kobiet  i dzieci to juz wiemy . Twoja zona pewnie nosi burkę .

 

 

Znowu ci się pieprzą jakieś króliki pod czacha. Dzieci lubię pieczone na rożnie, a kobiety duszone w śmietanie. Bitek nie znoszę. A moja żona nosi dekolty do pasa a nie burkę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
28 minut temu, Gość gość napisał:

"Ja lubię takich odmieńców. Jedynie z aborcją się nie zgadzam. Jestem za życiem Pro-life."

On nie jest zadnym odmieńcem tylko złym człowiekiem . Poczytaj sobie jego tematy . 

Bardzo złym. Możesz zacząć straszyć mną niegrzeczne bachoreksy. Te których nie zdążyłem wyabortowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

To sobie pomyślcie o tych nie pracujących jakie muszą bajki pisać.

No, a jakie bajki piszą pracujący!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Rescator555 napisał:

Żaden głupi nie przyzna, że jest glupi, więc ty też nie jesteś wyjątkiem. Z takich jak ty właśnie się nabijam.

Pewnie, ze się nie przyznasz, głuptasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

R555 słyszysz co mówią o tobie? Udowodnij że jesteś facetem, plisss. 😄

 

Prawdę mówiąc znam tylko jeden sposób. Ale go nie zastosuję, bo może się wydać, że jestem obrzezany. Wtedy dopiero miałby przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Prawdę mówiąc znam tylko jeden sposób. Ale go nie zastosuję, bo może się wydać, że jestem obrzezany. Wtedy dopiero miałby przechlapane.

😄😄😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×