Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mama24

Ile macie wydatków na rodzinę

Polecane posty

1 minutę temu, Julia32 napisał:

Ide spedzic noc z mezem. Jutro napisze

Nie pisz, spędź czas z mężem także jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Julia32 napisał:

Piszesz ogolnikami, a nie konkretnie czyli z serii gowno wiem,ale bede pisac ze wiem,a jak sie zapyta to nie odpowiedz konkretnie co tylko bede pisac ogolnikami 🤣🤣

Nie wiem, czy zauważyłaś, ale uwielbiam zmuszać cię do myślenia ha ha ha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Wczoraj wzięłaś ślub i wprowadziłaś się do męża a dzisiaj popołudnie i wieczór spędzasz na kafe???

 

Tu jest w przerwach pomiędzy kolejnymi aktami nocy poślubnej....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Julia32 napisał:

Ja zaznaczylam tylko,ze nie ma miec drugiej zony,ale oboje o tym.rozmawialismy przed slubem i on nie chce miec wiecej zon... nie bede myslec jak odrobic-napisz 

W UK nie moze miec, a gdzie indziej to niby jak to wyegzekwujesz?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Dobrosułka napisał:

W UK nie moze miec, a gdzie indziej to niby jak to wyegzekwujesz?

Zawsze  można potuptać  nóżkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My raczej mało wydajemy.

Rodzina: 2 osoby, bez dzieci, na wynajmowanym mieszkaniu

Wynajem, rachunki, jedzenie w domu: myślę że to od 4000 do 4500 mc.

Ja zostawiam sobie na głupoty tysiaka

Facet różnie od tysiąca do 3000, zależy kiedy.

Reszta to oszczędności.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Julia32 napisał:

Bo nie przestrzegaja. Natomiast z kontraktem malzenskim jest inaczej. Jezeli oboje podpisza wobec siebie zobowiazania przy Imamie i swiadkach to musza sie wywiazywac oboje z obowiazkow. Zarowno maz I zona maja obowiazki,ale oboje tez maja prawa. Ogolna zasada w kontrakcie jest taka"ze oboje malzonkowie okazuja sobie milosc i szacunek" to jest zasada ogolna dla dwoch stron,a nastepnie sa prawa i obowiazki zony oraz prawa i obowiazki meza. 

No to skonczyło się twoje leniwe i beztroskie życie . Widzę, że jesteście zafascynowani sobą skoro zaraz po ślubie wysiadujesz na kafe zamiast cieszyć się tym jakże "cudownym mężem" 😄 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Julia32 napisał:

Mnie nie obchodza ogolniki typu wiem,ale nie powiem, wiem,ale sie  domysl, wiem ale tez powinnas wiedziec itp dla mnie to jednoznaczny sygnal,ze gowno wiesz 🤣🤣🤣🤣

No nie mów, że jesteś tak nieogarnięta, że nie wiesz co powinnaś sobie w kontrakcie zaznaczyć 😂😂 

To nie jest sygnał, że ja go,wno wiem, to jest sygnał, że jesteś kiepska w myśleniu i w całej tej swojej kołomyi jak sobie zrobić dobrze zapominasz o kilku rzeczach. Jesteś tak zadufana w sobie, tak zaślepiona swoim zazdrościcie mi, że mój facet jest taki cudowny, że nie widzisz błędów w swoim myśleniu narcyzie. Nie będę ci podpowiadać. Samo wyjdzie w praniu 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Julia32 napisał:

A kto wie moze zazdroscisz,ze np zarobione pieniadze moge wydac 100% na przyjemnosci. Nie musze gotowac itp

No popatrz, ja też zarobione pieniądze mogę wydać na siebie w 100%. Nie muszę gotować, sprzątać też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Julia32 napisał:

A kto wie moze zazdroscisz,ze np zarobione pieniadze moge wydac 100% na przyjemnosci. Nie musze gotowac itp

Te zarobione grosiki możesz zatrzymać ale te wyłudzane w zasilkach będziesz musiała Panu i władcy oddać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy idziecie do notariusza przepisać na ciebie połowę jego mieszkania?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Julia32 napisał:

Po slubie cywilnym 

Zamiast korzystać z miodowego miesiąca... stukasz w klawiaturę..... Coś z tobą nie tak? Czy mąż musi zasuwać na dwa etaty by utrzymać rodzinę i nie ma czasu nawet w taki wyjątkowy czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Skb napisał:

Zamiast korzystać z miodowego miesiąca... stukasz w klawiaturę..... Coś z tobą nie tak? Czy mąż musi zasuwać na dwa etaty by utrzymać rodzinę i nie ma czasu nawet w taki wyjątkowy czas?

Troll nie ogarnia swojej prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bimba napisał:

Troll nie ogarnia swojej prowokacji.

Ciekawe ile dostaje za pisanie takich głupot. Pewnie to są te funty za stronę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Julia32 napisał:

Miodowy miesiac 🤣🤣🤣 nie bralam slubu w kosciele katolickim. Dla nas to byla ceremonia religijna w meczecie. O czas z mezem sie nie martw,  pytanie co ty tutaj robisz? Wszystkie macie ponoc szczesliwe rodzinki I tez tu siedzicie przyganial kociol garnkowi 

Przecież my doskonale wiemy z nie było żadnego ślubu i że dalej siedzisz sama w swoim zapyziałym mieszkanku i zarabiasz 20 groszy od posta.

Ja np piszę z nudów bo jeszcze godzinę muszę siedzieć w biurze i nie mam co robić.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Julia32 napisał:

Miodowy miesiac 🤣🤣🤣 nie bralam slubu w kosciele katolickim. Dla nas to byla ceremonia religijna w meczecie. O czas z mezem sie nie martw,  pytanie co ty tutaj robisz? Wszystkie macie ponoc szczesliwe rodzinki I tez tu siedzicie przyganial kociol garnkowi 🤣🤣

Ja nie mam szczęśliwej rodzinki, jestem po rozwodzie. Jak odpoczywam, to komputer sobie pracuje, od czasu do czasu zerkam na tematy które mnie interesują.

Twoja wiedza jest doprawy niewielka. Miesiąc miodowy nie jest związany z żarną religią i kościołem. Jest to czas kiedy młodzi cieszą się byciem z sobą jako jedność. Wypoczywają, zwiedzają leniu...ą.... tylko, że razem, tylko we dwoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Skb napisał:

Twoja wiedza jest doprawy niewielka. Miesiąc miodowy nie jest związany z żarną religią i kościołem. Jest to czas kiedy młodzi cieszą się byciem z sobą jako jedność. Wypoczywają, zwiedzają leniu...ą.... tylko, że razem, tylko we dwoje!

Ale ona wyraźnie wcześniej pisała że ten ślub jest tylko i wyłącznie dla kasy  żeby nic nie robić, nie pracować,  żeby islamski gach wszystko fundował bo mu to Islam nakazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Julia32 napisał:

A my zyjemy w sredniowieczu, ze system angielski nie moze sprawdzic czy ktos juz ma zone, tym bardziej,ze w krajach islamskich malzenstwo w meczecie jest prawnie zalegalizowane i nie jest to tylko obrzadek religijny tak jak w Anglii. Oczywiscie,ze moj maz zony nie ma po za krajem I miec nie bedzie poniewaz kontrakt dotyczy zony drugiej ogolnie a nie tylko,ze nie moze w UK a reszta swiata to moze miec wiecej zon 🤣🤣🤣 juz serio przestancie bredzic,ze on swoje zony gdzies tam ukrywa,bo robicie z siebie zacofance teraz maja takie systemy,,ze wszystko znajda o kazdym 

Pewnie, ze tak, ale trzeba chciec sprawdzic.  Twoj maz uwierzyl w mrzonke o tym, ze jestes muzulmanka, a moze wlasnie dlatego, ze tez cos ukrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bimba napisał:

Ale ona wyraźnie wcześniej pisała że ten ślub jest tylko i wyłącznie dla kasy  żeby nic nie robić, nie pracować,  żeby islamski gach wszystko fundował bo mu to Islam nakazuje.

Dziewczyna już najzwyczajniej pogubiła się w wymyślaniu historii. Ma talent, powinna napisać książkę.... Nie rozumiem tylko jednej rzeczy.... skoro muzułmanie są tak zamożni to po jakiego grzyba walą drzwiami i oknami do Europy? 

A tak na marginesie.... Gdyby to była chociaż w części to strasznie nisko się ceni... jest warta tylko zasiłków... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dobrosułka napisał:

A jego firme?

Oj tam, oj tam.... firmy jeszcze nie założył... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Skb napisał:

firmy jeszcze nie założył... 

Firma jeszcze nie założona a Julka już pieniędze z firmy dzieli!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bimba napisał:

Firma jeszcze nie założona a Julka już pieniędze z firmy dzieli!

Myślę, że ma szansę zostać guru finansowym.... I załapać się do 100 najbogatszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Julia32 napisał:

Jestem muzulmanka. Moj maz nic nie ukrywa. Pilnuj swojego🤣🤣

Chyba nie rozumiesz znaczenia slowa ukrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Julia32 napisał:

A czy ja napisalam "ze wszyscy muzulmanie sa zamozni"? NIE wiec sobie nie dopowiadaj. Tak oczywiscie w krajach arabskich a nawet w Afryce zyja ludzie bogaci. TV zawsze pokazuje wsie afrykanskie, wiec robi wam z mozgu papke, ze tam tylko bieda z nedza. To tak samo jakby dziennnikarze z innego kraju filmowali polskie wsie gdzies  gdzie pradu nie ma, w jakims grajdolku, rodziny wielodzietne, gdzie rodzenstwo dzieli jedno lozko itp I kazdy by myslal "ze w Polsce jest bieda". Tak samo piora wam mozgownice z Afryka i krajami.muzulmanskimi,a wy widzicie gapita sie w te pudlo I myslicie"ze kazdy w Afryce nie ma co do gara wlozyc" a immigranci z telefonami nowszymi od waszych.🤣🤣

Mają wypasione telefony i idą do biednej Europy. Jeszcze nie tak dawno temu na dachach rozpadających się budynków były anteny satelitarne... jako symbol luksusu i postępu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Julia32 napisał:

Firma za miesiac najpozniej zacznie dzialac.  Maz dostal dofinansowanie na start. Ogolnie w Anglii prowadzenie firmy jest o wiele latwiejsze niz w Polsce 

Co ty nie powiesz?

Ja prowadzę swoją w UK od dwunastu lat, ty żyjesz z zasiłków czyli z pieniędzy które wypracowują tacy ludzie jak ja.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc wam, mam ogromna prosbe, ta dziewczynka nie ma wiele czasu a kazde klikniecie to 10gr wsytarczy kliknac, nic wiecej dobryklik.pl/jagodkamichalak (dla was klikniecie dla niej 10gr by uzbierac na lek bez ktorego nie ma przyszlosci... mozna codzienndzie kliknac i dac jej szanse)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Julia32 napisał:

Jaka firme prowadzisz jak tutaj najwiecej wysiadujesz. Ciagle wejde na kafe to ciebie widze

A to nie wiesz ze jak się otworzy firmę to już nic nie trzeba robić bo ludzie na ciebie pracują a ty tylko kasę liczysz?

Przecież sama tak pisałaś jak że jak twoj mąż otworzy firmę to będziecie bogaci i połowa pieniędzy twoja.

No to ja otworzyłam i jestem bogata.

Przecież w UK tak łatwo sie prowadzi firmę  - twoje słowa!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Julia32 napisał:

Sama nie rozumiesz 

Nie zgodze sie.  Ty nie rozumiesz znaczenia slowa, bo inaczej bys wiedziala, ze jest to cos o czym ty nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Julia32 napisał:

Dalej ogladaj TV i miej siano w mozgu 🤣🤣🤣

Czy to jest szczyt Twoich możliwości intelektualnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×