Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sówka1313

Otwieram piwko i zaczynam weekendzik

Polecane posty

Gość Gosc
9 minut temu, sówka1313 napisał:

E, codziennie pic bede... boziu jaka jestem zła. Pojechałam do takiego super sklepu z ciuchami, daleko ale go lubię i postanowiłam sie wybrac, a tu drzwi zamknięte. Żadnej kartki żadnego info nic. 👹

KALEKA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, sówka1313 napisał:

Poszłam bo to g ó w i e n k o znowu się do mnie przykleiło i odkleic nie chcialo. Co do polecania to zależy jakie filmy lubisz... ja pisałam kiedys że lubię te starsze, ale musiałabys napisac czy chodzi ci o komedię dramat czy o co? Ja np uwielbiam Ojca chrzestnego jedynkę i dwójkę, Człowieka z blizną, Nagi instynkt, klasyke. Ostatnio widziałam Zodiaka, na faktach o seryjnym mordercy który grasował w Ameryce w latach 60 tych i wysyłał listy do redakcji, dobry film. Możesz np obejrzec Dzikie historie, to nie horror, ostatnio tez widziałam i spodobał mi sie. Deadpool jedynka i dwójka są super jesli lubisz takie klimaty.

Dzięki. Ja lubię różne filmy, s-f, filmy akcji, kostiumowe, psychologiczne, horrory też , ale rzadko sobie pozwalam, bo potem ze spaniem kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sówka , ta Marigold to nieudolny podszyw. Tamta dziewczyna to była Merigold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, sówka1313 napisał:

E, codziennie pic bede... boziu jaka jestem zła. Pojechałam do takiego super sklepu z ciuchami, daleko ale go lubię i postanowiłam sie wybrac, a tu drzwi zamknięte. Żadnej kartki żadnego info nic. 👹

Kup sobie na pocieszenie lody z bitą śmietaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, jeszcze mi się fajny horrorek przypomniał, oglądałam go w kinie kiedys na maratonie horrorów.  orginalny tytuł to ''hollow'', jest na yt pod polskim tytułem ''z lasu''. Fajny na wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze np ''Przylądek  Strachu'', to thriller a nie horror, tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo i jeszcze Oczywiscie ''Sierociniec''- pisze ze horror ale to żaden horror, bardziej dramat z elementami fantasy. Naprawde polecam, zawsze płacze na koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzięki Sówka. Wszystkie tytuły sobie poodpisywalam. Szkoda, że nie ma Noxy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaaaa

Sówka daj foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

imgur.com/zSWCxKL fota Sówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Sówka , ta Marigold to nieudolny podszyw. Tamta dziewczyna to była Merigold.

Srówce wszystko jedno, ważne że może sobie pohejtować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Srówce wszystko jedno, ważne że może sobie pohejtować. 

A nie widzisz jak Sówka tu jest hejtowana? Ciągle jej zarzucają alkoholizm, bo się czasem piwa napije. Raz napisała o włosach to ciągle jej piszą , że lysa. I to wszystko tylko dlatego, że broniła Noxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A nie widzisz jak Sówka tu jest hejtowana? Ciągle jej zarzucają alkoholizm, bo się czasem piwa napije. Raz napisała o włosach to ciągle jej piszą , że lysa. I to wszystko tylko dlatego, że broniła Noxy.

Hejtują ją nie tylko za lizanie doopy Noxie, ale przede wszystkim za chamskie dowalanie się do każdego, komu zachowanie szołapiary się nie podobało. Na innych topach też nie raz pokazała, jaka z niej prymitywna i wulgarna baba, która od razu startuje z wyzwiskami. A na dziale macierzyńskim mają niezłą bekę z jej "mundrości". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Hejtują ją nie tylko za lizanie doopy Noxie, ale przede wszystkim za chamskie dowalanie się do każdego, komu zachowanie szołapiary się nie podobało. Na innych topach też nie raz pokazała, jaka z niej prymitywna i wulgarna baba, która od razu startuje z wyzwiskami. A na dziale macierzyńskim mają niezłą bekę z jej "mundrości". 

Nie spotkałam Sówki na innych topach, na które wchodziłam, no to nie jestem zorientowana. Wiem tylko, że z Merigold toczą wojnę, ale nie wiem co je poroznilo. A na macierzyńskim bym się Sówki nie spodziewała, bo pisała, że nie chce mieć dzieci, chyba, że coś źle zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Hejtują ją nie tylko za lizanie doopy Noxie, ale przede wszystkim za chamskie dowalanie się do każdego, komu zachowanie szołapiary się nie podobało. 

Mnie też się nie podobało np. to, że Noxa zarabia na SU, nawet próbowałam ją od tego odwieźć, ale w sumie każdy może robić co chce i nikogo nie wolno oceniać, więc dałam sobie spokój, niech Nox żyje jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam mija sobota? Ja byłam na zakupach, kupiłam sobie jeansy i bluzę pumy, na obiad zrobiłam indyka w sosie słodko-kwasnym z ryzem, teraz popijam yerbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merigold

Właśnie skończyłam sprzątać, maluję paznokcie i czekam aż chłopak wróci z siatkówki. Na obiad mamy szaszłyki, a potem to, co zwykle w weekend, czyli planszówki, basen i kino (Alita).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merigold

Gdzie kupiłaś mrożone owoce leśne? Ja widziałam tylko jagody.

Takie koktajle są pycha! Mam maliny i truskawki w zamrażalniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merigold

Czujecie już wiosnę w powietrzu? Pogoda jest super, no może dzisiaj troszkę chłodniej, ale jak na luty całkiem nieźle, a jak wstaję i wychodzę do pracy albo jak wracam jest jasno. Aż chce się żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merigold

Ja teraz zaczynam dietę i mam listę kilku niskokalorycznych dań, ale i koktajle, w małej ilości rzecz jasna, mają niewiele kalorii i jeden spokojnie można codziennie wypić. Mnóstwo witamin, a jaka pycha.

Mam całą książkę z przepisami na koktajle. 🍎🍉🍑🍒🍅🍌🍓🍊🍋🍈🥥🥦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merigold

Jutro ma się ocieplić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merigold

Jutro ma się ocieplić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka Nox:) Wow, 50 par skarpet, niezle, hehe. Ja skarpety w liski widziałam kiedys w rossmanie, ale kosztowały chyba 15 zł za sztukę, więc sobie odpusciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamto lato tez kupiłam bialą bluzkę z kieszonką, z której wygląda czarny kotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111

ale tylko jedno ? nie wiecej a dlaczego tylko jedno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merigold

Gdybym ja kupiła 50 par skarpetek, z pewnością zajęłyby mi przynajmniej jedną szufladę komódki :) Mam za to kilka par takich nietypowych, bajeranckich skarpetek. To w moim związku taka tradycja, że kupujemy je z różnych okazji. Ale one sporo kosztują, jedna para potrafi 35 zł kosztować, pluw przesyłka.

Byliśmy na Alicie i polecamy. Świetny film choć taki jakby niedokończony. Teraz szukam książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merigold

*plus przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×