Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sówka1313

Otwieram piwko i zaczynam weekendzik

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Hejtują ją nie tylko za lizanie doopy Noxie, ale przede wszystkim za chamskie dowalanie się do każdego, komu zachowanie szołapiary się nie podobało. 

Mnie też się nie podobało np. to, że Noxa zarabia na SU, nawet próbowałam ją od tego odwieźć, ale w sumie każdy może robić co chce i nikogo nie wolno oceniać, więc dałam sobie spokój, niech Nox żyje jak chce.

Jak wam mija sobota? Ja byłam na zakupach, kupiłam sobie jeansy i bluzę pumy, na obiad zrobiłam indyka w sosie słodko-kwasnym z ryzem, teraz popijam yerbe

Heej, dawno tu nie zaglądałam. U mnie sobota mija dobrze, aktywnie odpoczywam po wczorajszej domówce :D Od rana był event w pokemon go, więc obeszłam z Majką kilka parków i opłacało się bo zdobyłam Clampearla w wersji shiny, która jest mega rzadka! Satysfakcja. A ten pokemon dopiero dziś wskoczył do gry i generalnie ma się rzadko respić, dziś był za zadania. I dziś też przekroczyłam 31 level. Później sprzątałam, teraz relaks. 

Ja kupiłam w zeszłym tygodniu kilka bluzeczek na lato już, dwie ciemne gładkie, dwie we wilki i jedna czarna a z tyłu w czarno-białe paski z przodu z kieszonką nad którą jest nadrukowany kotek jakby wystawał z kieszonki :D I jako że była promocja to kupiłam sobie 50 par skarpet w różne pieski i wilki, 30 par zwykłych i 20 stopek i trzy nowe staniki. A na obiad mam zapiekanke makaronową z brokułami a na deser koktajl z banana, kiwi i mrożonych owoców leśnych, sama robię oczywiście. 

Gość Merigold

Właśnie skończyłam sprzątać, maluję paznokcie i czekam aż chłopak wróci z siatkówki. Na obiad mamy szaszłyki, a potem to, co zwykle w weekend, czyli planszówki, basen i kino (Alita).

Gość Merigold

Gdzie kupiłaś mrożone owoce leśne? Ja widziałam tylko jagody.

Takie koktajle są pycha! Mam maliny i truskawki w zamrażalniku.

Gość Merigold

Czujecie już wiosnę w powietrzu? Pogoda jest super, no może dzisiaj troszkę chłodniej, ale jak na luty całkiem nieźle, a jak wstaję i wychodzę do pracy albo jak wracam jest jasno. Aż chce się żyć...

Gość Merigold

Ja teraz zaczynam dietę i mam listę kilku niskokalorycznych dań, ale i koktajle, w małej ilości rzecz jasna, mają niewiele kalorii i jeden spokojnie można codziennie wypić. Mnóstwo witamin, a jaka pycha.

Mam całą książkę z przepisami na koktajle. 🍎🍉🍑🍒🍅🍌🍓🍊🍋🍈🥥🥦

Też mam książkę z różnymi przepisami zdrowymi w tym na koktajle też, ja stricte na diecie nie jestem, jem sporo ale zmieniłam sposób odżywiania na zdrowszy i mam dużo ruchu, więc waga sobie stopniowo leci w dół. 

No, niech się ociepla. Muszę znowu w foresto zainwestować. W piątek przed domówką byliśmy z Adamem w zoologicznym i były takie promocje, że kupiłam taki zapas karm i przysmaków Majce, że nawet z auta do góry ciężko nam było to przenieś :D Ale ja lubię mieć zapasy. 

Siemka Nox:) Wow, 50 par skarpet, niezle, hehe. Ja skarpety w liski widziałam kiedys w rossmanie, ale kosztowały chyba 15 zł za sztukę, więc sobie odpusciłam

Lubię się raz a porządnie obkupić, no i rzadziej można prać :D Urocze są te bluzeczki, ogólnie ostatnio kupuję prawie wszystko w zwierzaki głównie psy i wilki. Nawet spodenki na lato mam w takie malutkie pieski, bluze rozpinaną i trampki. Przyjdzie ciepło to już mam odświeżoną garderobę, na pewno jeszcze dojdzie to i owo. 

Gość Merigold

Gdybym ja kupiła 50 par skarpetek, z pewnością zajęłyby mi przynajmniej jedną szufladę komódki :) Mam za to kilka par takich nietypowych, bajeranckich skarpetek. To w moim związku taka tradycja, że kupujemy je z różnych okazji. Ale one sporo kosztują, jedna para potrafi 35 zł kosztować, pluw przesyłka.

Byliśmy na Alicie i polecamy. Świetny film choć taki jakby niedokończony. Teraz szukam książki.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować