Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość On chyba uciekł

Jestem w ciąży z chłopakiem z Ukrainy

Polecane posty

Gość On chyba uciekł
37 minut temu, Gość Jestem napisał:

Oczywiście tak jak Ty jesteś i już na  zawsze pozostaniesz matką swojego dziecka, tak samo ojciec jest i pozostanie ojcem na zawsze.

Pisz do nas: kobietawpigulce.pl

Na pewno skorzystam z pomocy, ale teraz jak się wypłakałam to czuje się lepiej. Chciałabym, żeby on do mnie wrocil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

O matko, ile ty masz lat? Chyba faktycznie 16 ,jak już ktoś sugerowal. No mówił,że kocha ,że chce z Tobą być tylko po to,żeby sobie bezkarnie pobzykac młoda pannę bez gumki. Życia nie znasz? Wczoraj się urodziłas? Jak można być aż tak naiwna i lekkomyslna? I do tego tak slepo ufać jakiemuś bucowi... Dziewczyny mają prawdopodobnie rację, on ma już rodzinę na Ukrainie, a ty byłaś dla niego miła odskocznia, kimś dla zabicia czasu. Czego nie rozumiesz? To klasyka: czułe słówka, wyznania, świetny seks, wielkie plany...A potem proza życia ,czyli ty w ciąży, a on w długą. Nie ludz się, on ani nie wróci, ani nie pokocha dziecka, bo zwyczajnie go to nie obchodzi. Skup się teraz na sobie i dziecku, na tym,żeby mieć za co żyć itp. To jest teraz ważne, a nie jakiś bezmyslny .... Przykro mi. 

Ja mu wierzyłam, ponieważ on nie miał po co mnie okłamywać. Na pewno nie ma żony, bo ma 22 lata. Nie wiem już sama co mam myśleć i dlaczego on mi to robi przecież on wie jak ja bardzo go kocham. Niedawno twierdził, ze chce być ciagle blisko mnie a teraz mnie nienawidzi. Zostałam sama w ciazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł

Mówił, że będzie pierwszym i ostatnim mężczyzną w moim w życiu. Nikt nigdy nie był dla mnie taki dobry jak on. Nie wiem co mu się teraz stało i dlaczego się tak zachowuje. Ja to cały czas kocham i czekam na niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Myślisz,że 22 letni facet nie ma żony,bo ....???? Młody jest,ale w tym wieku spokojnie może mieć zarówno żonę, jak i dziecko. Nie czekaj na niego,on Cię nie kocha i nie wróci. Prędzej znajdzie sobie nową dziewczynę do łóżka. Strasznie naiwna i dziecinna jesteś, ale widocznie musisz sama przejrzeć na oczy,w końcu mlodziutka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Myślisz,że 22 letni facet nie ma żony,bo ....???? Młody jest,ale w tym wieku spokojnie może mieć zarówno żonę, jak i dziecko. Nie czekaj na niego,on Cię nie kocha i nie wróci. Prędzej znajdzie sobie nową dziewczynę do łóżka. Strasznie naiwna i dziecinna jesteś, ale widocznie musisz sama przejrzeć na oczy,w końcu mlodziutka jesteś.

Wątpię, że ma żonę tam na Ukrainie. Nie mogę o nim przestać myśleć. Przypominam sobie jak czule się kochaliśmy. Myślałam, że już na zawsze zostaniemy w tym namiętnym uścisku miłości a teraz, to co on robi zabiło moje serce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przykre to, ale dziewczyno tez zawalilas.  Seks bez gumki?  Zdajesz sobie sprawy ile ludzi ma HIV na Ukrainie???  Pokazal Ci jakies dokumenty od lekarza, ze jest zdrowy?  Kto jedzie tak bez gumki z nieznajomym?  Ja najpierw polecialabym szybko do lekarza i zrobila testy jezeli on tak chcial bez gumki.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Przykre to, ale dziewczyno tez zawalilas.  Seks bez gumki?  Zdajesz sobie sprawy ile ludzi ma HIV na Ukrainie???  Pokazal Ci jakies dokumenty od lekarza, ze jest zdrowy?  Kto jedzie tak bez gumki z nieznajomym?  Ja najpierw polecialabym szybko do lekarza i zrobila testy jezeli on tak chcial bez gumki.  

To wszystko tak szybko się potoczyło między nami. On ciagle mówił, ze mnie kocha i był taki dobry dla mnie...

ja przed nim nie miałam żadnego innego mężczyzny i po prostu myślałam, ze tak to wyglada no wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość On chyba uciekł napisał:

To wszystko tak szybko się potoczyło między nami. On ciagle mówił, ze mnie kocha i był taki dobry dla mnie...

ja przed nim nie miałam żadnego innego mężczyzny i po prostu myślałam, ze tak to wyglada no wiecie...

Teraz juz wiesz jak to wyglada i idz do lekarza sie przebadac szczegolnie, ze jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł
3 godziny temu, Gość On chyba uciekł napisał:

Wątpię, że ma żonę tam na Ukrainie. Nie mogę o nim przestać myśleć. Przypominam sobie jak czule się kochaliśmy. Myślałam, że już na zawsze zostaniemy w tym namiętnym uścisku miłości a teraz, to co on robi zabiło moje serce. 

 

2 godziny temu, Gość On chyba uciekł napisał:

To wszystko tak szybko się potoczyło między nami. On ciagle mówił, ze mnie kocha i był taki dobry dla mnie...

ja przed nim nie miałam żadnego innego mężczyzny i po prostu myślałam, ze tak to wyglada no wiecie...

To nie ja pisałam, to podszyw. 

Po co to robisz? To takie zabawne, że zostałam sama w ciąży? 

Nie chciałabyś być w takiej sytuacji jak ja. To po co to piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Myślisz,że 22 letni facet nie ma żony,bo ....???? Młody jest,ale w tym wieku spokojnie może mieć zarówno żonę, jak i dziecko. Nie czekaj na niego,on Cię nie kocha i nie wróci. Prędzej znajdzie sobie nową dziewczynę do łóżka. Strasznie naiwna i dziecinna jesteś, ale widocznie musisz sama przejrzeć na oczy,w końcu mlodziutka jesteś.

Jak wyjeżdżał na Ukrainę to  mówił, że jedzie do chorej matki, wierzyłam mu, bo go kochałam nadal go kocham. 

Może on naprawdę ma żonę, teraz już sama nie wiem.

Ale jeśli chciał przygody, to przecież miał dużo innych chętnych. Wiedział, że ja jestem jeszcze dziewicą. Nie rozumiem dlaczego mnie tak wykorzystał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Przykre to, ale dziewczyno tez zawalilas.  Seks bez gumki?  Zdajesz sobie sprawy ile ludzi ma HIV na Ukrainie???  Pokazal Ci jakies dokumenty od lekarza, ze jest zdrowy?  Kto jedzie tak bez gumki z nieznajomym?  Ja najpierw polecialabym szybko do lekarza i zrobila testy jezeli on tak chcial bez gumki.  

On przecież nie był nieznajomy. Spotykaliśmy się pół roku zanim zaczęliśmy ze sobą sypiać.

On Nie chciał używać prezerwatyw. Wiem, że to moja wina, ale teraz czasu już nie cofnę.

A co do hiv to na pewno nie mam, jak zaszłam w ciążę  robiłam wszystkie badania i jestem zdrowa. 

Mam tylko anemie, ale biorę już tabletki i powinno być lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Poczytajcie sobie historię polska,co banderowcy nam,Polakom robili.Ja bym Ukraińca nie dotknęła,nawet nie spojrzała w jego stronę,a Ty...nieznajomość historii się kłania.jesli to prawda to ci wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł
2 minuty temu, Gość Ola napisał:

Poczytajcie sobie historię polska,co banderowcy nam,Polakom robili.Ja bym Ukraińca nie dotknęła,nawet nie spojrzała w jego stronę,a Ty...nieznajomość historii się kłania.jesli to prawda to ci wspolczuje

Ale przecież on nie może odpowiadać za to co robili jego przodkowie w przeszłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netporadnia

Oczywiście, że zawirowania historyczne w kontekście Waszej sytuacji nie mają teraz większego znaczenia. Liczysz się Ty i Wasze dziecko. Chciałabym, żeby ten mężczyzna wziął za Was odpowiedzialność. Jeżeli stałoby się inaczej, pamiętaj, że są osoby, które chcą Ci pomóc. Nie jesteś sama :) 

Skontaktuj się z nami:

www.kobietawpigulce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł

Wiem, że teraz muszę myśleć tylko o dziecku, dziś pierwszy raz poczułam jak się poruszyło.

Rodzice mi pomogą, a on może zmieni zdanie jak dziecko się urodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnida
8 minut temu, Gość On chyba uciekł napisał:

Wiem, że teraz muszę myśleć tylko o dziecku, dziś pierwszy raz poczułam jak się poruszyło.

Rodzice mi pomogą, a on może zmieni zdanie jak dziecko się urodzi. 

Mam nadzieje ze tobie sie ulozy. Ja 7 lat temu przebywajac w anglii zaszlam w ciaze jako 20latka z obcokrajowcem. Tylko ze w anglii aborcja byla legalna. I ciesze sie ze to zrobilam bo moje zycie na pewno nie potoczyloby sie tak jak sie potoczylo. Ja bylam pewna ze nie chcialam dziecka chociaz kochalam tego mezczyzne wiedzialam ze nie bedziemy razem. I balam sie reakcji moich rodzicow. Mam nadzieje ze ty sobie poradzisz z tym przede wszystkim psyxhicznie bo mi chyba najbardziej tej sily brakowalo. Czasami mysle sobie jak by to dziecko wygladalo czy bylby to chlopiec czy dziewczynka. Wczesniej wiecej o tym myslalam. Chociaz zrobilam to w 4 tc to i tak pozostaje uczucie ze cos w sobie zabilam. Duzo sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 godzin temu, Gość On chyba uciekł napisał:

On przecież nie był nieznajomy. Spotykaliśmy się pół roku zanim zaczęliśmy ze sobą sypiać.

On Nie chciał używać prezerwatyw. Wiem, że to moja wina, ale teraz czasu już nie cofnę.

A co do hiv to na pewno nie mam, jak zaszłam w ciążę  robiłam wszystkie badania i jestem zdrowa. 

Mam tylko anemie, ale biorę już tabletki i powinno być lepiej. 

Niestety w pewnym sensie nieznajomy poniewaz nie znasz jego rodziny i ludzi z jego kregu gdzie sie wychowywal.  Ciesze sie tylko, ze nie zarazil Cie niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł
12 godzin temu, Gość gosc napisał:

Niestety w pewnym sensie nieznajomy poniewaz nie znasz jego rodziny i ludzi z jego kregu gdzie sie wychowywal.  Ciesze sie tylko, ze nie zarazil Cie niczym.

On mi dużo o sobie opowiadał

Mówił, że ma chorą matkę, chciał mnie zabrać na Ukrainę i pokazać mi gdzie się wychował. 

Wierzyłam mu, teraz już sama nie wiem, może on mnie oklamywal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł
19 godzin temu, Gość Gnida napisał:

Mam nadzieje ze tobie sie ulozy. Ja 7 lat temu przebywajac w anglii zaszlam w ciaze jako 20latka z obcokrajowcem. Tylko ze w anglii aborcja byla legalna. I ciesze sie ze to zrobilam bo moje zycie na pewno nie potoczyloby sie tak jak sie potoczylo. Ja bylam pewna ze nie chcialam dziecka chociaz kochalam tego mezczyzne wiedzialam ze nie bedziemy razem. I balam sie reakcji moich rodzicow. Mam nadzieje ze ty sobie poradzisz z tym przede wszystkim psyxhicznie bo mi chyba najbardziej tej sily brakowalo. Czasami mysle sobie jak by to dziecko wygladalo czy bylby to chlopiec czy dziewczynka. Wczesniej wiecej o tym myslalam. Chociaz zrobilam to w 4 tc to i tak pozostaje uczucie ze cos w sobie zabilam. Duzo sil.

Ja od początku jestem pewna, że chce urodzić.

A Twój partner jak zareagował na dziecko? Też chciał, żebyś usunęła ciążę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Kolejna naiwna sOka myśląca pLzda. On chciał tylko zaliczyć i się zmyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnida
20 godzin temu, Gość On chyba uciekł napisał:

Ja od początku jestem pewna, że chce urodzić.

A Twój partner jak zareagował na dziecko? Też chciał, żebyś usunęła ciążę? 

Tak oboje chcielismy usunac. Chociaz ja mialam watpliwosci jednak balam sie reakcji rodzicow na moj powrot do domu z brzuchem. Pozniej juz nie mialam z partnerem wiekszego kontaktu. Pomogl mi w szpitalu, upewnil sie ze wszystko jest ok i sie rozstalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł
40 minut temu, Gość Hahaha napisał:

Kolejna naiwna sOka myśląca pLzda. On chciał tylko zaliczyć i się zmyć 

Ale jeśli chciał tylko zaliczyć, to miał przecież dużo chętnych dziewczyn. On wiedział, że jestem jeszcze dziewicą. Mówił mi, że mnie kocha, że chce ze mną założyć rodzinę. Po co by tracil tyle czasu gdyby chodziło mu tylko o przygodę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł
26 minut temu, Gość Gnida napisał:

Tak oboje chcielismy usunac. Chociaz ja mialam watpliwosci jednak balam sie reakcji rodzicow na moj powrot do domu z brzuchem. Pozniej juz nie mialam z partnerem wiekszego kontaktu. Pomogl mi w szpitalu, upewnil sie ze wszystko jest ok i sie rozstalismy.

Mój odkąd dowiedział się o ciąży nie chce w ogóle ze mną rozmawiać. Wiem, że powinnam teraz myśleć tylko o dziecku, ale chciałabym żeby się nam jeszcze ułożyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buba
11 minut temu, Gość On chyba uciekł napisał:

Mój odkąd dowiedział się o ciąży nie chce w ogóle ze mną rozmawiać. Wiem, że powinnam teraz myśleć tylko o dziecku, ale chciałabym żeby się nam jeszcze ułożyło. 

Ja mysle ze powinnas teraz liczyc tylko na siebie bo on ci juz raczej nie pomoze. Wiesz gdzie on teraz jest? Moze powinnas pogadac z jego rodzicami i powiedziec im o swoim stanie moze oni maja na niego jakis wplyw i zmusza go do odpowiedzialnosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł
59 minut temu, Gość Buba napisał:

Ja mysle ze powinnas teraz liczyc tylko na siebie bo on ci juz raczej nie pomoze. Wiesz gdzie on teraz jest? Moze powinnas pogadac z jego rodzicami i powiedziec im o swoim stanie moze oni maja na niego jakis wplyw i zmusza go do odpowiedzialnosci. 

Nie mam kontaktu z jego rodzicami. Oni mieszkają na Ukrainie. Wiem tylko, ze jego matka jest chora bo często do niej jeździł, a ojcu nie chciał rozmawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netporadnia

Jeśli…

- nie planowałaś ciąży, a stało się

… i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić...

Zadzwoń lub napisz do nas.

Telefon - Chat – Email ZAUFANIA

tel.: 586 915 915

email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l

chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l

Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2019 o 16:17, Gość On chyba uciekł napisał:

Nie mam kontaktu z jego rodzicami. Oni mieszkają na Ukrainie. Wiem tylko, ze jego matka jest chora bo często do niej jeździł, a ojcu nie chciał rozmawiać. 

Cześć!

Co słychać? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mum
Dnia 24.02.2019 o 14:49, Gość On chyba uciekł napisał:

Ale mi nie zależy na alimentach, ja nie chce pieniędzy. Chce, żeby on z nami był, ze mną i naszym dzieckiem. 

Może Tobie nie zależy ale utrzymanie dziecka jest bardzo drogie. Dla dobra dziecka będziesz musiała postarać się o alimenty. Zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chyba uciekł
Dnia 14.04.2019 o 18:29, Karolina 🙂 napisał:

Cześć!

Co słychać? Jak się czujesz?

Wszystko w porządku. Dobrze się czuje z ciążą też wszystko dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
33 minuty temu, Gość On chyba uciekł napisał:

Wszystko w porządku. Dobrze się czuje z ciążą też wszystko dobrze. 

A jak ten twoj ukrainiec? Ja tez zostalam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×