Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czyli bedzie teraz 1000 zl na dwojke dzieci?

Polecane posty

Gość Gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żeby tylko po wyborach ten tysiąc wystarczył na rachunek za prąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Żeby tylko po wyborach ten tysiąc wystarczył na rachunek za prąd!

Jak nie wystarczy to sobie dorobia jeszcze tysiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Albo 2. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Nie wiem gdzie wy zyjecie. Teraz wies jest bardziej nowoczesna od miasta. U nas wszedzie juz są kolektory i solary. Do konca listopada od marca płacę tylko 20% za prąd bo reszte mam ze słońca. A zimą place 100zl. 4 osoby dom 144m2 z tym ze dwa pokoje na gorze puste. I nie martwie sie ze podwyzsza rachunki. Pralka codziennie chodzi,piekarnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon
15 minut temu, Weronika125p napisał:

1000 zł to sporo, ale i tak w kraju jest mnóstwo biedy.

Biedy? Jak sie kogos kasa ni trzyma to juz jego klopot. Przed 500+ ludzie zyli ,a teraz 500+ wlicza sie do budzetu domowego. Ja wiem ze ceny poszly do gory, ale jak kogos nie stac na dziecko, to nie powinien robic kolejnego.

Moje 500+ jest odkladane dla dzieci na przyszlosc, bo z zarobkow moim i meza spokojnie dajemy rade, a kokosow nie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak nie wystarczy to sobie dorobia jeszcze tysiac.

I ten dorobiony tysiąc też zużyje prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Weronika125p napisał:

1000 zł to sporo, ale i tak w kraju jest mnóstwo biedy.

Biedy Weronisia, to będzie dopiero wtedy jak pójdziemy na emeryturę. Oj będziemy kwiczeć gorzej jak świnia prowadzona na rzeź.

16 minut temu, Gość Gramofon napisał:

Biedy? Jak sie kogos kasa ni trzyma to juz jego klopot. Przed 500+ ludzie zyli ,a teraz 500+ wlicza sie do budzetu domowego. Ja wiem ze ceny poszly do gory, ale jak kogos nie stac na dziecko, to nie powinien robic kolejnego.

Moje 500+ jest odkladane dla dzieci na przyszlosc, bo z zarobkow moim i meza spokojnie dajemy rade, a kokosow nie mamy!

Nie o to Weronice chodzi. Ona chciałaby więcej. Albo sama jest pasożytem, albo nie zdaje sobie sprawy, że rodzina z 4 dzieci potrafi z mopsu ściągnąć ponad 4 tys. A płacisz za ty, pracująca, która nie łapie się na żadne zasiłki, bo dochód 4 tys na 4 osoby, jest postrzegany przez mops jako bogactwo, a ty się naciągaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Biedy Weronisia, to będzie dopiero wtedy jak pójdziemy na emeryturę. Oj będziemy kwiczeć gorzej jak świnia prowadzona na rzeź.

Nie o to Weronice chodzi. Ona chciałaby więcej. Albo sama jest pasożytem, albo nie zdaje sobie sprawy, że rodzina z 4 dzieci potrafi z mopsu ściągnąć ponad 4 tys. A płacisz za ty, pracująca, która nie łapie się na żadne zasiłki, bo dochód 4 tys na 4 osoby, jest postrzegany przez mops jako bogactwo, a ty się naciągaj.

Tylko to bieda umyslowa! Ludzie chapia teraz garsciami, a potem beda przymierac glodem, bo nie mysla o przyszlosci, zyja chwila i trwonia kase na glupoty. Mozna kupic szynke za 40 zl, mozna zjesc makrele z jajkiem za 15 zl kg. No ale kto bogatemu zabroni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie w masie swojej są niesamowicie głupi - wiecie że teraz nie robią sobie pierwszego dziecka, bo nie ma na nie 500? Robią sobie drugie i kolejne.

Jak dadzą 500 na pierwsze - to zaczną sobie robić pierwsze dzieci :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosuiek

mam 2 dzieci i biore 500+ wiadomo tylko  na 2 dziecko, moze i fajnie ze dadzą i na 1 ale nie ciesze się z tego  ,  bo  na pewno wszystko podrożeje i bedą ściągać skąd tylko się da by płacić na każde dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najgorsze jest to że to rozdawnictwo rozmontuje nam gospodarkę.

Proponuje już dziś poutykać sobie okna kitem (za te 500zł) - za 5 lat będziecie miały co dać dzieciom do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ludzie w masie swojej są niesamowicie głupi - wiecie że teraz nie robią sobie pierwszego dziecka, bo nie ma na nie 500? Robią sobie drugie i kolejne.

Jak dadzą 500 na pierwsze - to zaczną sobie robić pierwsze dzieci :classic_laugh:

Pierwsze dla tesciow, rodzicow - bo - kiedy bedziecie miec dziecko. Jak to w ogole mozna nie chciec dzidziusia,.Drugie juz dla 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gość Gramofon - ty to masz problem z rozumieniem tekstu pisanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, będzie 1000 złotych na dwoje dzieci. Jeszcze parę miesięcy i możesz złożyć wymówienie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A na jedno - 500. Też już zacznijcie je robić i rzucać robotę.

p.s. wiecie dlaczego zmalało bezrobocie? Bo po wprowadzeniu 500+ kilkaset tysięcy kobiet zwolniło się z pracy. Ale sie rodzinom polepszyło finansowo :classic_laugh: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagraniczna

co to jest 500 na dziecko?Boze,mieszkam w Belgii,pracuje,smieja sie tu z naszego 500. Tutaj samych dodatkow mam 2,5 tys euro i oboje pracujemy. Na zachodzie docenia sie rodziny. Nie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka
2 minuty temu, Gość Zagraniczna napisał:

co to jest 500 na dziecko?Boze,mieszkam w Belgii,pracuje,smieja sie tu z naszego 500. Tutaj samych dodatkow mam 2,5 tys euro i oboje pracujemy. Na zachodzie docenia sie rodziny. Nie w Polsce

I tak wyglada cywilizacja. Ja mieszkam w Niemczech i tu tez sa dodatki nawet jak sie pracuje. I o nic nie trzeba sie prosic,nie to co w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gókhg
10 minut temu, Gość Danka napisał:

I tak wyglada cywilizacja. Ja mieszkam w Niemczech i tu tez sa dodatki nawet jak sie pracuje. I o nic nie trzeba sie prosic,nie to co w polsce

W Niemczech pieniądze na dzieci są wypłacane od 1975 r.i jakoś to nie zrujnowało gospodarki.A Polaczki już wszystko widzą pesymistycznie,w czarnych barwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale hołota cieszy się z 500zł. Rzuca z tego powodu pracę. I produkuje kolejnych niewolników dla niemców i belgów.

Bo to polska właśnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gókhg
15 minut temu, Gość Zagraniczna napisał:

co to jest 500 na dziecko?Boze,mieszkam w Belgii,pracuje,smieja sie tu z naszego 500. Tutaj samych dodatkow mam 2,5 tys euro i oboje pracujemy. Na zachodzie docenia sie rodziny. Nie w Polsce

Może kiedyś Polska dorówna krajom zachodnim w dodatkach dla dzieci.Powoli idzie to do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

NIE DORÓWNA!!

Jeśli polska kobieta rzuca pracę za 500 zł, to NIE DORÓWNA!!

Jeśli polska kobieta zachodzi w ciążę za 500 zł, to NIE DORÓWNA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"A na jedno - 500. Też już zacznijcie je robić i rzucać robotę.

p.s. wiecie dlaczego zmalało bezrobocie? Bo po wprowadzeniu 500+ kilkaset tysięcy kobiet zwolniło się z pracy. Ale sie rodzinom polepszyło finansowo  "

No i bardzo dobrze . Dzięki temu pracodawcy zmuszeni sa płacic więcej i wreszcie szanuje sie pracowników . Jeszcze niech wyjada Ukraińcy I będzie dobrze 🙂 

Jakbym miała 2 dzieci  to wolałabym  siedzieć  w domu niz pracować na produkcji za 3 zmiany za 1500 zł (bo to wlanie takie kobiety zrezygnowały z pracy ) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pytałam z ciekawosci o te 1000 a tu dyskusja. Mama mi napisala przedwczoraj ale odparlam, ze niemozliwe, i ze nie na pewno nie. 

No spoko, mam 3 latke i 9 latka. Ten 1000 bedzie na leasing jednego auta. Drugie bedzie z naszej kieszeni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak od 1 lipca będzie 500 zł na każde dziecko . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Danka napisał:

Ja mieszkam w Niemczech i tu tez sa dodatki nawet jak sie pracuje. I o nic nie trzeba sie prosic,nie to co w polsce

I za te dodatki piszesz "w Niemczech" wielką literą, a "w polsce" małą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"tak od 1 lipca będzie 500 zł na każde dziecko . "

Przedsiębiorcy! Pakujcie manatki i sp..lajcie na Słowację!! 

A w Bolandii niech 500zł napędza gospodarkę.... SieMa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W wielu krajach od xx lat zasiłki na dzieci  sa czymś normalnym  . W Polsce dopiero od 3 lat stanieje taki program i niektórym zal dupe ściska . Tylko ze to wina poprzednich rzadów który nauczył ludzi jak psy , ze państwo  ma brać kasę od ludzi ale nic nie dawać od siebie .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×