Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostałam od męża na dzień kobiety kwiatek i kawę płakac mi się chce że nic więcej smutno mi

Polecane posty

Gość gość

Dostałam od niego 5 róż i kawę moją ulubioną, ale czy wg was nie poskąpił trochę? Dzień kobiet jest raz w roku. I jeszcze szczęśliwy że niby mnie zaskoczył bo specjalnie z pracy przyjechał do mieszkania po 12 aby mi je wręczyć. Podziękowałam ale szczerze mam ochote to wszzystko wyrzucić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalna jesteś? A czego się spodziewałaś? To tylko Dzień Kobiet, a nie okrągłe urodziny. Żebym chociaż kwiatka dostała, to będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co złego jest w kwiatach i kawie? Przeciez to tylko glupie swieto, nie urodziny, rocznica itd. Kwiaty i buzi w zupelnosxi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Roszczeniowa jesteś. Na urodziny, imieniny, Walentynki, dzień matki, Boże Narodzenie i Wielkanoc, różnice ślubu też oczekujesz nie wiadono jakich prezentów? To policz ile to dni w roku. Na pewno nie jeden. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

Ale prowokacja . Mąż to nie sponsor. Nie jesteś dzieckiem możesz kupić sobie sama czego potrzebujesz a w podarkach liczy się gest i pamięć a nie wartość materialna prezentu. Bo w sumie miły prezent nic obraźliwego nie dostałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

A Ty mu na dzień Chłopaka co kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mój mi kupił zestaw piwa belgijskiego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor ka

autorko to chyba musi być prowokacja ja powiedziałam mojemu mężowi żeby nie kupował mi kwiata tylko na przykład piwo Reddsa i tak właśnie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale dlaczego nie mógł czegoś z gestem! Kobietą jego jestem, mój dzień jest raz w roku - Dzień Kobiet. Swojej matce kupił UWAGA też kwiaty i książkę. Czyli mnie w sumie tak samo obdarował. wG WAS TO normalne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupił Ci ulubioną kawę, kwiaty i jeszcze zwolnił się z pracy.. czy ty normalna jesteś kobieto?!! Ja bym skakała z radości 🙂 przecież tu o gesty chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Ale dlaczego nie mógł czegoś z gestem! Kobietą jego jestem, mój dzień jest raz w roku - Dzień Kobiet. Swojej matce kupił UWAGA też kwiaty i książkę. Czyli mnie w sumie tak samo obdarował. wG WAS TO normalne?!

Bo on Cię zna i wie, że książki nie tkniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Dostałam od niego 5 róż i kawę moją ulubioną, ale czy wg was nie poskąpił trochę? Dzień kobiet jest raz w roku. I jeszcze szczęśliwy że niby mnie zaskoczył bo specjalnie z pracy przyjechał do mieszkania po 12 aby mi je wręczyć. Podziękowałam ale szczerze mam ochote to wszzystko wyrzucić. 

Dziwne podejście... Ja bym chociaż chciała dostać życzenia. Czekam na to od rana a tu nic, a jestem z chłopakiem od prawie roku. Nie mogę powiedzieć bo o Walentynkach pamiętał i dał mi świetny prezent (misia, czekoladki i wspólne zdjęcie w ramce) a teraz nawet smsa nie napisał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazda okazja jest raz w roku, czy to urodziny, imieniny, walentynki, dzien kobiet... rozumiem, ze na pozostałe swieta dostajesz albo auto, albo bon na weekend do spa? W takim razie, rzeczywiscie na dzien kobiet sie nie postarał. 

 

Mój mi kupił 5 opakowań toffifee i kwiata w doniczce, ale On mnie zna na wylot 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo on Cię zna i wie, że książki nie tkniesz

Kapitalna odpowiedź 👍 Uśmiałam się 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ty co masz na jutrzejszy dzień mężczyzny? Proponuje motocykl nowy z salonu, bon na skok ze spadochronem, czekoladki w kształcie samochodów, perfumy channel, buty przynajmniej tommiego hilfigera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey
15 minut temu, Gość Wiki napisał:

Dziwne podejście... Ja bym chociaż chciała dostać życzenia. Czekam na to od rana a tu nic, a jestem z chłopakiem od prawie roku. Nie mogę powiedzieć bo o Walentynkach pamiętał i dał mi świetny prezent (misia, czekoladki i wspólne zdjęcie w ramce) a teraz nawet smsa nie napisał :(

Nie łam się północ jeszcze nie wybiła 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc goshgjj

Cieszcie sie bo ja nic nie dostalam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
5 minut temu, Gość Hey napisał:

Nie łam się północ jeszcze nie wybiła 😊

Pewnie napisze o 23 po powrocie z pracy... A szedł do pracy na 14 więc nie wierzę że nie miał minuty rano żeby napisać mi życzenia. Po prostu myślę że coraz mniej mu zależy na mnie.. Jak sie widzimy to jest czuły, kochający i stęskniony, ale w ciągu tygodnia to tego nie widzę. W tym tygodniu mi nie powiedzial że mnie kocha, a wcześniej robił to kilka razy w tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc gosc goshgjj napisał:

Cieszcie sie bo ja nic nie dostalam  

Ja też nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tecia
46 minut temu, Gość gość napisał:

Dostałam od niego 5 róż i kawę moją ulubioną, ale czy wg was nie poskąpił trochę? Dzień kobiet jest raz w roku. I jeszcze szczęśliwy że niby mnie zaskoczył bo specjalnie z pracy przyjechał do mieszkania po 12 aby mi je wręczyć. Podziękowałam ale szczerze mam ochote to wszzystko wyrzucić. 

Nie rozumiem Ciebie.  Mąż specjalmie przyjechał z pracy, żeby dać Ci kwiaty i prezent, a Ty tego nie doceniasz. Mój uważa, że to komunistyczne święto i z reguły nic nie dostaję. Dzisiaj przyniósł 3 tulipany i zrobił mi tym dużą przyjemność.  Cieszyłabym się nawet, gdyby to był symboliczny 1 tulipan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze Szczecina jestem

Ale masz problem. Liczy sie gest - urwal sie z pracy!

ech...

Ja np wiem ,ze na walentynki nigdy nei dostane nic, moj mazn ie znosi walentynek I ja tez nie przepadam.

Na Dzien Kobiet - czasem kwiaty lub czekoladki dobre,  ale nie co roku. dzis nie wiem, czy cos dostane, czy ie. I sie nie martwie tym wcale...

Moj maz daje mi zawsze piekne kwiaty na roznice slubu.

na urodziny  zawsze kupi jakis prezent, zwykle podpyta co bym chciala bo ie znosi nietrafionych prezetnow ktore potem tylko sie kurza na polce. tak samo na Boze Narodzenie -  troche przed urodzinamii przed swietami prosi mnie o liste 5-6 rzeczy I z nich wybiera 2-3 I kupuje mi je. wiec mam  poniekad niespodzianke ale tez wiem ze dostane cos, co chce. 

Np na ostatnie swieta dalam mu liste - 3 ksiazki i 3 rodzaje perfum. i dostalam 2 ksiazki oraz perfumy (ksiazki to "Powrót z Północy"  Maja Wolny oraz "Nocna zmiana"  Stephen King,  a perfumy Issey Miyake L'Eau d'Issey.

dzis nie wiem dostane cos, czy nie. I nic sie nie stanie.

za to na moje urodziny w tym roku - no OK, tydzien po urodzinach ;)  jedziemy we dwoje , bez dziecka, na 3 dni do Kopenhagi , to bedzie moja 35-tka. taki prezent :)

razem 11 lat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NunesMendes
2 minuty temu, Mamadwóchsynów napisał:

Ja właśnie dostałam kwiatki 🙂

Ale mi sie smiac chce.Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nawet życzeń od męża nie dostałam. A jesteśmy dopiero 4 lata po ślubie. 😞 ja na dzien mężczyzn mam dla niego perfumy, ale nie wiem czy w tych okolicznościach je w ogóle wręczać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja nawet życzeń od męża nie dostałam. A jesteśmy dopiero 4 lata po ślubie. 😞 ja na dzien mężczyzn mam dla niego perfumy, ale nie wiem czy w tych okolicznościach je w ogóle wręczać. 

Poczekaj do wieczora. Jak nie będzie życzeń to perfumy zostaw na inną okazję. Też nie dostałam życzeń a jestem z chłopakiem od niespełna roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój maz zaszalal troche 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Wiecie co moj zawsze kwiaty i czekoladki na większość okazji mi daje. Czekoladek nie jem wiec prezent nie trafiony i on o tym wie. Zawsze mnie to zloscilo a teraz robię tak juz wczoraj powiedzialam mezowi ze w tym roku zamiast kwiatow i czekoladek chce aby tą kwotę która przeznaczył na prezent dołożył mi do ...enki co sobie wypatrzyłam... Na urodziny do butów i.t.d niby niespodzianki nie ma ale wczesniej tez nie bylo wiec ja zadowolona on tez bo nie musi do kwiaciarni haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Ja dziś mam imieniny. Mój mąż nawet mi życzeń nie złożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja dostalam zlote kolczyki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja dostałam stanik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×