Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostałam od męża na dzień kobiety kwiatek i kawę płakac mi się chce że nic więcej smutno mi

Polecane posty

Gość Lola Volcan

Jeśli to nie prowo, to coś z tobą nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahh

Typowe babska, ta sie zali, a tu wyskakujecie jej z wpisami o swoich prezentach, ktore to wpisy maja oczywisty wydzwiek - "a ja to mam super". Zero poczucia taktu. Ale czego sie po kobietach spodziewac. Wy po prostu jestescie glupie i nic dziwnego ze nigdy nie bedziecie rowne nam facetom. Tylko baba moze sie pochwalic w momencie kiedy druga sie zali. Facet co najwyzej przemilczy ze ma lepiej zeby nie dokopac lezacego. No ameby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Hahahahh napisał:

Typowe babska, ta sie zali, a tu wyskakujecie jej z wpisami o swoich prezentach, ktore to wpisy maja oczywisty wydzwiek - "a ja to mam super". Zero poczucia taktu. Ale czego sie po kobietach spodziewac. Wy po prostu jestescie glupie i nic dziwnego ze nigdy nie bedziecie rowne nam facetom. Tylko baba moze sie pochwalic w momencie kiedy druga sie zali. Facet co najwyzej przemilczy ze ma lepiej zeby nie dokopac lezacego. No ameby. 

No tak, jak masz dobrze to siedź cicho by tu sie biadoli na swoje wybory życiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Hahahahh napisał:

Typowe babska, ta sie zali, a tu wyskakujecie jej z wpisami o swoich prezentach, ktore to wpisy maja oczywisty wydzwiek - "a ja to mam super". Zero poczucia taktu. Ale czego sie po kobietach spodziewac. Wy po prostu jestescie glupie i nic dziwnego ze nigdy nie bedziecie rowne nam facetom. Tylko baba moze sie pochwalic w momencie kiedy druga sie zali. Facet co najwyzej przemilczy ze ma lepiej zeby nie dokopac lezacego. No ameby. 

Ale dlaczego żali się? Coś dostała tylko jej malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja dostalam zlote kolczyki 🙂

Kobieto... brak słów 😄 właśnie wykazałaś się totalną niestosownością i prostactwem 😄 zamiast kolczyków powinnaś dostać książkę do savoir vivre

btw, kawa i kwiatek, ucieszylabym sie. Ja nie dostalam nic 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

A ja dostalam 10 róż bardzo ladnych czerwonych i co mam sie teraz     zab..... ic😂

Ale masz problemy.... Wazne ze pamieta o tym dniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobieto... brak słów 😄 właśnie wykazałaś się totalną niestosownością i prostactwem 😄 zamiast kolczyków powinnaś dostać książkę do savoir vivre

btw, kawa i kwiatek, ucieszylabym sie. Ja nie dostalam nic 🙂

Ale dlaczego? Autorka tez dostała cos i do niej problemu nie masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobieto... brak słów 😄 właśnie wykazałaś się totalną niestosownością i prostactwem 😄 zamiast kolczyków powinnaś dostać książkę do savoir vivre

btw, kawa i kwiatek, ucieszylabym sie. Ja nie dostalam nic 🙂

To kawa, kwiatami, stanikiem chwalić się mozna? Ok, kwiaty tez dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Autorka spodziewała sie czegoś więcej, tak jakby wcześniej dostawała cos więcej do tego ma focha ze facet pamiętał o matce . Co tu gadać , słabe to wszystko. Rada: bierz co daje, uśmiechaj bo to dzień kobiety , bądź miła, wyglądaj ładnie. Po prostu bądź fajna. Kwiaty do wazonu, zaparz kawę i kup ciastka . Zadzwoń do teściowej i poplotkuj, poproś tez męża aby zadzwonił do twojej matki. Dziekuje za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobieto... brak słów 😄 właśnie wykazałaś się totalną niestosownością i prostactwem 😄 zamiast kolczyków powinnaś dostać książkę do savoir vivre

btw, kawa i kwiatek, ucieszylabym sie. Ja nie dostalam nic 🙂

No to minuta ciszy dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja dostałam bilet na samolot do Szwajcarii do ktorej zawsze chcialam poleciec/pojechac tak sie ciesze!!!! Lecimy za tydzien w piatek rano, w poniedzialek wracamy 🙂 a spodziewalam sie jakiejs bizuterii jak zawsze a tu taka niespodzianka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja dostałam bilet na samolot do Szwajcarii do ktorej zawsze chcialam poleciec/pojechac tak sie ciesze!!!! Lecimy za tydzien w piatek rano, w poniedzialek wracamy 🙂 a spodziewalam sie jakiejs bizuterii jak zawsze a tu taka niespodzianka!!!

Przestań, bo wychodzisz na snoba 😄 powiedz ze facet zapomnial, a ty dostalas od tescia ponczochy i tulipana w folijce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przestań, bo wychodzisz na snoba 😄 powiedz ze facet zapomnial, a ty dostalas od tescia ponczochy i tulipana w folijce

Jestem szczęśliwa i jeśli mam czym to się chwalę!!!😉

Ale jeśli Ci to poprawi nastrój to mogę napisać, a zatem facet zapomniał a ja dostałam od teścia pończochy i tulipana w folijce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dbs

Ja dostałam bukiet tulipanów z biedy i czekoladki. Jest ok. Gdyby przyniósł mi coś takiego na urodziny to bym powiedziała ze skąpiradlo i na odwal. Na szczęście na urodziny dostaje lepsze prezenty  (zazwyczaj sama decyduje co bym chciała)

Dzień kobiet, walentynki - to powinno byc tylko symbolicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jestem szczęśliwa i jeśli mam czym to się chwalę!!!😉

Ale jeśli Ci to poprawi nastrój to mogę napisać, a zatem facet zapomniał a ja dostałam od teścia pończochy i tulipana w folijce 🙂

No już lepiej...

Bo my idziemy na kolację do restauracji. Dzieci zostają z opiekunką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Dbs napisał:

Ja dostałam bukiet tulipanów z biedy i czekoladki. Jest ok. Gdyby przyniósł mi coś takiego na urodziny to bym powiedziała ze skąpiradlo i na odwal. Na szczęście na urodziny dostaje lepsze prezenty  (zazwyczaj sama decyduje co bym chciała)

Dzień kobiet, walentynki - to powinno byc tylko symbolicznie. 

Zupełny brak taktu, tak się chwalić jak inni nie dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja dostałam czekoladki Rafaello i bardzo się cieszę. Uwielbiam je. 

Piękną biżuterię dostałam na urodziny i czułabym się z tym źle gdyby znów na dzień kobiet wydał dużo. Na takie święta-nieświęta to powinno być coś drobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My idziemy zjeść jutro coś super 🙂 bo dopiero jutro wracam do domu z wyjazdu służbowego. Prezentu nie chcę, lubię prezenty w postaci wyjścia gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Dla mnie u męża ważniejsza jest miłość i szacunek na co dzień. Pamięć o urodzinach i innych ważnych dla mnie/nas datach. 

Celebrowanie Dnia Kobiet ? Może np od kolegi czy współpracowników w miejscu pracy to miły gest. Zwłaszcza w zlewaczonym świecie. Ale nie wymagałam też tego nigdy od członków rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dostałam dzisiaj garstkę tulipanów, za to dwa tygodnie temu byliśmy na cudownym weekendowym wyjeździe w wypasionym apartamencie. Mam płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja dostałam czekoladki Rafaello i bardzo się cieszę. Uwielbiam je. 

Piękną biżuterię dostałam na urodziny i czułabym się z tym źle gdyby znów na dzień kobiet wydał dużo. Na takie święta-nieświęta to powinno być coś drobnego

Każdy kupuje co uwaza za stosowne. My np nigdy nie obchodzimy takich swiat, Walentynki w ogóle obeszlismy łukiem,  imienin nie obchodzimy. Zwykle na swieta robimy sobie wieksze prezenty (w sensie bardziej przemyslane) , bo mamy tez rocznice slubu. Maz dzis mnie zaskoczył biżuteria i bardzo mi miło. Tez bym nie płakała gdybym dostała tylko kwiaty, bo gest jest ważny. Praktycznie co roku dostawalam tylko kwiaty, bo jak piszesz to niby-święto. W zeszłym roku bylismy po prostu na mieście, na kawie, spacerze.  Ja jemu tez robie czesto małe prezenty, bo nie tylko biorę. Jesteśmy 12 lat po ślubie i ciągle sie staramy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Dostałam dzisiaj garstkę tulipanów, za to dwa tygodnie temu byliśmy na cudownym weekendowym wyjeździe w wypasionym apartamencie. Mam płakać?

Tulipany sa piękne 🙂 w ogóle lubie bukiety z wiosennych kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

Dla mnie u męża ważniejsza jest miłość i szacunek na co dzień. Pamięć o urodzinach i innych ważnych dla mnie/nas datach. 

Celebrowanie Dnia Kobiet ? Może np od kolegi czy współpracowników w miejscu pracy to miły gest. Zwłaszcza w zlewaczonym świecie. Ale nie wymagałam też tego nigdy od członków rodziny. 

A ja uważam, że każda okazja jest dobra by sprawić radość drugiej połowce, zwłaszcza jak się ja kocha.  Nie mam na myśli roszczeniowosci, ale kwiatki, czekoladki, winko na wieczór i film, jakaś fajna kartka i jest miło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrea

A ja dostałam kwiatki i porządny orgazm. Ja pierd*** wcale się nie dziwnie, że mężczyźni nie szanują kobiet. Mój mąż to wspaniały człowiek, bo ja jestem normalną babą, a nie księżniczką. Związek to rozmowa i wzajemny szacunek. Pogadaj z chłopem, a nie na forum się żalisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu

Dostałaś i tak o połowę więcej niż ja *kwiaty(, ale ja nie narzekam, Co więcej inny prezent sprawiłam sobie sama i nie mam z tym faktem problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Tulipany sa piękne 🙂 w ogóle lubie bukiety z wiosennych kwiatów.

Ja to jeśli mam być szczera w ogóle obyłabym się bez kwiatów. Wolę czekoladki 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja to jeśli mam być szczera w ogóle obyłabym się bez kwiatów. Wolę czekoladki 😄 

A ja wolę kwiaty. Byle nie doniczkowe czy storczyki, bo tego typu prezentów nie lubię. Mój maz najczesciej kupuje mi słoneczniki, sa piekne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerda

A ja dostalam piekny bukiet tulipanow, moj maz wie ze ja kocham tulipany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam życzenia, bo jest za granicą. Cieszę się i z tego. Na walentynki zaszalal .... kwiaty dla mnie i córeczki, wino i tort.  Jestem szczęśliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×