Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zdobyć serce kobiety

Polecane posty

Gość Gość
8 minut temu, Gość ggg napisał:

zaufanie i miłośc zdobywa się poprzez ofiarowanie siebie przez czyny i pamięc o danej dziewczynie to pozwala sie zblizyc skraca sie dystans wtedy

Każda potrzebuje czego innego, znasz ją, wiesz jaka jest i czego szuka u mężczyzny, to powinno być dla ciebie drogowskazem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Hrabia napisał:

Pisząca szczera kobieta . Droga pani albo jesteś facetem lub wyrafinowana baba . Przepraszam za takie określenie ,zawsze staram się być uprzejmy zwłaszcza do kobiet gdyż rodzice od dziecka mnie uczyli szacunku do pan ,dziewczyn . Lecz ty nie klasyfikujesz się do normalnych pan ,dziewczyn ,chcesz szacunku i faceta twoich wyimaginowanych marzeń a sama jesteś ....... przemilczę z szacunku do twojej płci , nie do ciebie tylko do płci . Bardzo mi przykro ze tak piszesz o nas facetach lecz bywam w świecie rozmawiam rozmawiam z ludźmi i nie widzę różnicy w wizerunku Niemca ,Francuza ,Holendra ,Portugalczyka ,Włocha czego by nam Polakom brakowało . Faceci Włoscy ,brudasy mami synki nie słowni . To opinie kobiet włoskich . Niemcy ,poważni brak luzu surowi do kobiet. My Polacy ,pijacy na bakier z higiena . Te opinie są wydane przez kobiety danych państw . Słowem  każda nacja ma zalety i wady . Piszemy o przeciętnym facecie . A tak naprawdę i szczerze jak zdobyć wasze zaufanie i być może miłość . 

Tez nie podoba mi się owa pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chemia... 😄 hehehe chocbys byla miss wszechswiata to ta chemia szybko znika, szybko sie po prostu znudzisz, ruuchanko kilka razy i wkrada sie rutyna, tyle wlasnie warta jest kolejna wasza wymyslona bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to proste, idziesz do szpitala lub akademi medycznej (jeszcze lepiej), wchodzisz do prosektorium i wycinasz . Pmietaj o pojemniku i szybkiej ewakuacji by cię nie nakryli. Mam pytanie po co serce nie lepiej całe cialo a jeszcze lepiej ciało i umysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak też można minimalistycznie a idąć tym tropem to można kupić sztuczną waginę i też będzie. Ja bym wolał całą kobietę z jej umysłem a nie zadowolić się częścią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tylko co to w majtkach ale i reszta by się przydała, ale bez umyslu jak kłoda by leżała więc suma sumarum w calości tkwi zabawa by całą kobietę zdobyć a nie namiastkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze , a jak pijana , nie kontaktuje niby że dostęp jest ale pomijając że to gwałt to jaka przyjęmność, jaki tryumf , ajk w dziurę wpychać zajęczą. Facet do 19 seksi wszystko co na drzewo nie zdąży ucieć, od 20 do 30 kobiety mu w głowie młode powabne seksowne, po 30 te co się nim interesuja uwodzą, po te co nie zdążą uciec a po 50 wytrzepie coś ze spodni i będzie. Ja osobiście chciałbym posiąść wszystko a nie cieszyć się tylko namiastką czegoś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×