Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak zdobyć serce kobiety

Polecane posty

Gość Gość
8 minut temu, Gość ggg napisał:

zaufanie i miłośc zdobywa się poprzez ofiarowanie siebie przez czyny i pamięc o danej dziewczynie to pozwala sie zblizyc skraca sie dystans wtedy

Każda potrzebuje czego innego, znasz ją, wiesz jaka jest i czego szuka u mężczyzny, to powinno być dla ciebie drogowskazem. 

Gość Gość
24 minuty temu, Gość Hrabia napisał:

Pisząca szczera kobieta . Droga pani albo jesteś facetem lub wyrafinowana baba . Przepraszam za takie określenie ,zawsze staram się być uprzejmy zwłaszcza do kobiet gdyż rodzice od dziecka mnie uczyli szacunku do pan ,dziewczyn . Lecz ty nie klasyfikujesz się do normalnych pan ,dziewczyn ,chcesz szacunku i faceta twoich wyimaginowanych marzeń a sama jesteś ....... przemilczę z szacunku do twojej płci , nie do ciebie tylko do płci . Bardzo mi przykro ze tak piszesz o nas facetach lecz bywam w świecie rozmawiam rozmawiam z ludźmi i nie widzę różnicy w wizerunku Niemca ,Francuza ,Holendra ,Portugalczyka ,Włocha czego by nam Polakom brakowało . Faceci Włoscy ,brudasy mami synki nie słowni . To opinie kobiet włoskich . Niemcy ,poważni brak luzu surowi do kobiet. My Polacy ,pijacy na bakier z higiena . Te opinie są wydane przez kobiety danych państw . Słowem  każda nacja ma zalety i wady . Piszemy o przeciętnym facecie . A tak naprawdę i szczerze jak zdobyć wasze zaufanie i być może miłość . 

Tez nie podoba mi się owa pani.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować