Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kura domowa

Polecane posty

Gość Gosc

Rescator ma mikrop.e.n.i.s.a wiec poprosił mnie żebym to ja go w doopke wziął bo on by mi nie sprawił przyjemności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Rescator555 napisał:

A od kobiety potrzebuje tylko seksu. Zadowolona?

To tak jak kobieta, przy czym potrzebuje tego seksu przez 12 miesięcy w roku, a nie przez 6 miesięcy. A jak facet nie potrafi zarobić i zaspokoić kobiety przez 12 miesięcy to oprszyszczka na fiutku i rogi do sufitu (coś w twoim stylu) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Posiadają, posiadają, tyle, że podobno nie wszystkie 😀. I niektóre podobno tego zaspokojenia potrzebują rzadziej niż facet. A chodzi o to, by miała ochotę, nawet jeśli sama tego zaspokojenia nie potrzebuje. Bo ma przyjemność także z dej bliskości, wspólnej intymności, bycia pożądana i sprawienia rozkoszy swojemu facetowi. I nie jest jej obojętne kto ją bierze, bo chce by ją brał facet którego kocha. Być może tobie czy tobie podobnym nie mieści się to w głowie, ale to już problem jeleni których uda się wam złapać. 

 

 

Czyli ma mieć ochotę zawsze, nawet wtedy, kiedy jej nie ma, no logiczne 😄 To przecież takie urocze i kochane, kiedy używa się drugiej osoby  ❤️ 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Bo fajni faceci to tylko 1% populacji 😃

No to życzę sukcesów w szukaniu takich fajnych. Jeśli kryterium zaliczenia do tej grupy, ma być nieużywanie wyrażenia dawać dupy, to mnie to kompletnie nie interesuje. I kobiet, które tak uważają kompletnie nie uważam za fajne, wprost przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawe kto bzyka żonke Resia jak nie ma go 3 miesiące  w domu . 
On zapieprza fizycznie a jego żonkę puka jakiś przystojny młody sąsiad hehehehehhehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalemzresem

Rescator jest tak inteligetny ze aż nie zauważył ze jego syn to afroamerykanin a drugi chinczyk. Teraz się dziwi skąd u niego opryszczka na mikro.p.e.n.i.s.i.e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czyli ma mieć ochotę zawsze, nawet wtedy, kiedy jej nie ma, no logiczne 😄 To przecież takie urocze i kochane, kiedy używa się drugiej osoby  ❤️ 

 

 

 

Ma mieć ochotę nie wtedy kiedy jej nie ma, ale nawet wtedy, kiedy nie potrzebuje zaspokojenia. I jest to jak najbardziej logiczne.I wcale to nie musi oznaczać, że jest przez kogoś używana, chociaż oczywiście może. Warto to wyjaśnić przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość spalemzresem napisał:

Rescator jest tak inteligetny ze aż nie zauważył ze jego syn to afroamerykanin a drugi chinczyk. Teraz się dziwi skąd u niego opryszczka na mikro.p.e.n.i.s.i.e

Pierdz, pierdz głupia cipo. I wachaj swoje wypierdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"No to życzę sukcesów w szukaniu takich fajnych. Jeśli kryterium zaliczenia do tej grupy, ma być nieużywanie wyrażenia dawać dupy, to mnie to kompletnie nie interesuje. I kobiet, które tak uważają kompletnie nie uważam za fajne, wprost przeciwnie."

Res to ze twoja matka dawała dupy byle komu i słyszałeś  takie teksty na  codzień  nie znaczy , ze kazdy tak ma .  Nie nasza wina, ze pochodzisz z patologi gdzie używanie takich słów to norma . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ciekawe kto bzyka żonke Resia jak nie ma go 3 miesiące  w domu . 
On zapieprza fizycznie a jego żonkę puka jakiś przystojny młody sąsiad hehehehehhehe 

Ja ja przelecialem wiele razy i jestem ojcem jego starszego syna (afroamerykanina) a w ogole res jest bezplodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ciekawe kto bzyka żonke Resia jak nie ma go 3 miesiące  w domu . 
On zapieprza fizycznie a jego żonkę puka jakiś przystojny młody sąsiad hehehehehhehe 

Pierdz, pierdz głupia cipo. I wąchaj swoje wypierdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res jest pewny ze jego zona jest mu wierna hahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Ciekawe kto bzyka żonke Resia jak nie ma go 3 miesiące  w domu . 
On zapieprza fizycznie a jego żonkę puka jakiś przystojny młody sąsiad hehehehehhehe "

"Pierdz, pierdz głupia cipo. I wąchaj swoje wypierdy."

Czyli  jednak wiesz kto zbyka twoja żonkę hehehe 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hej, hipokrytki z forum! Zauważcie jakich chamskich odżywek użył przed chwilą Rescator. No szybko, oburzajcie się, powiedzcie że jest chamem, mało inteligentny czy źle wychowany. Bo tekstów na które tak odpowiedział oczywiście nie zauważycie. Albo uznacie je za bardzo dowcipne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

 Nie, ona napisała, że mój wybór drogi życiowej uważa za niewlasciwy, bo ona by tak nie chciała. A z tym się wiąże nierozerwalnie wybór zawodu. A co dalszego twojego pierdzenia, o tym w co wierzysz lub nie to FY& FO 

Nie. Ona napisała po prostu, że by tak nie chciala i że takie zycie jest według niej słabe.

Myślę, że taki model życia osoby, które cenią sobie zycie rodzinne i są związane emocjonalnie ze swoim partnerem, oceniłyby jako słaby i byłaby to dla nich ostateczność. Trzy miesiące rozłąki co trzy miesiące byłyby dobre dla osób, które niekoniecznie potrzebują być z drugą osobą i prowadzić z nią takie normalne rodzinne życie i dodatkowo mają niskie libido i brak seksu przez 3 miesiące by im nie doskwierał.

Co do wyboru zawodu - wybrałeś jak chciałeś. Twoja sprawa.

Pewnie bystry i inteligentny facet potrafiłby do wybranego przez siebie zawodu tak dopasować miejsce zamieszkania, żeby nie musiał co trzy miesiące jeździć "na roboty" z dala od domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

"Ciekawe kto bzyka żonke Resia jak nie ma go 3 miesiące  w domu . 
On zapieprza fizycznie a jego żonkę puka jakiś przystojny młody sąsiad hehehehehhehe "

"Pierdz, pierdz głupia cipo. I wąchaj swoje wypierdy."

Czyli  jednak wiesz kto zbyka twoja żonkę hehehe 

 

Pierdz, pierdz głupia kur/wo i wąchaj swoje wypierdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Res jest pewny ze jego zona jest mu wierna hahahahahha"

hehe bo to jest gamoń  hehehehe 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalemzresem
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Hej, hipokrytki z forum! Zauważcie jakich chamskich odżywek użył przed chwilą Rescator. No szybko, oburzajcie się, powiedzcie że jest chamem, mało inteligentny czy źle wychowany. Bo tekstów na które tak odpowiedział oczywiście nie zauważycie. Albo uznacie je za bardzo dowcipne.

 

Kiedy znów mi obciągnięsz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie. Ona napisała po prostu, że by tak nie chciala i że takie zycie jest według niej słabe.

Myślę, że taki model życia osoby, które cenią sobie zycie rodzinne i są związane emocjonalnie ze swoim partnerem, oceniłyby jako słaby i byłaby to dla nich ostateczność. Trzy miesiące rozłąki co trzy miesiące byłyby dobre dla osób, które niekoniecznie potrzebują być z drugą osobą i prowadzić z nią takie normalne rodzinne życie i dodatkowo mają niskie libido i brak seksu przez 3 miesiące by im nie doskwierał.

Co do wyboru zawodu - wybrałeś jak chciałeś. Twoja sprawa.

Pewnie bystry i inteligentny facet potrafiłby do wybranego przez siebie zawodu tak dopasować miejsce zamieszkania, żeby nie musiał co trzy miesiące jeździć "na roboty" z dala od domu.

No nie żartuj sobie z tym miejscem zamieszkania 😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Rescator555 napisał:

A to nie dyskutuj. Bez łaski. Dla mnie po dwóch miesiącach i tysiącu wpisów to żadna różnica.

O fajnie. Nie ma różnicy czy ci pomażą klatkę czy zgwałcą żonę? :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

O fajnie. Nie ma różnicy czy ci pomażą klatkę czy zgwałcą żonę? :-d

Jakie zgwałcą? Co ty pieprzysz? Kto kogo zgwałcił? Na mózg ci padło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

O fajnie. Nie ma różnicy czy ci pomażą klatkę czy zgwałcą żonę? :-d

Pewnie ze mu bez różnicy bo on rozumie facetow którzy oczekują tylko seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Rescator555 napisał:

I wisi mi to, że wyrazenie "dawać dupy" ciebie poniża. Używa go 99,% procent mężczyzn, więc jako ostatni cham jestem w dobrym towarzystwie.

To jak tam? Dobrze daje dupy ta twoja żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czyli dowiedzieliśmy się czegoś nowego. Rescator spotyka się z facetami z forum i robi im loda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie twój zas... interes jak sobie z czym radzę. FY& FO.

No podobno ze wszystkim. Tylko, że radzisz sobie marnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To jak tam? Dobrze daje dupy ta twoja żona?

Dobrze daje mnie się podobało tak 6/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Czyli dowiedzieliśmy się czegoś nowego. Rescator spotyka się z facetami z forum i robi im loda. 

Pierdz, pierdz głupia kur/wo i wąchaj swoje wypierdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No podobno ze wszystkim. Tylko, że radzisz sobie marnie 😄

FY & FO 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

To tak jak kobieta, przy czym potrzebuje tego seksu przez 12 miesięcy w roku, a nie przez 6 miesięcy. A jak facet nie potrafi zarobić i zaspokoić kobiety przez 12 miesięcy to oprszyszczka na fiutku i rogi do sufitu (coś w twoim stylu) .

No kazdy facet w takim przypadku musi się z tym liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ponieważ nie chce mi się czytać wypierdow, ani na nie odpowiadać, więc odpowiadam hurtowo:

Pierdz, pierdz głupia kur/wo i wąchaj swoje wypierdy. 

Oczywiście nie dotyczy to wypisów normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×