Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kura domowa

Polecane posty

Gość gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie, takie chamstwo jakie reprezentujecie nie zasługuje na odpowiedź w cywilizowany i kulturalny sposób. Nie rzuca się pereł między maciory.

No tak, lepiej pokazać jeszcze niższy poziom, brawo 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Język akurat odpowiedni dla czytelniczek, czyli was, głupich, wrednych peezd. 

Wiesz Res, gdybyś był facetem, za którego się podajesz (inteligentnym i bystrym) to byś nie użył takiego słownictwa. Zwyczajnie nie pryszłyby ci taka fekalna tematyka i takie wyzwiska do głowy. Zamiast tego, odpowiedziałbyś na zaczepkiw bardziej inteligentny i złośliwy sposób. Bez wyzwisk, bez głupich tekstów, ale na tyle inteligentnie, że byś je zwyczajnie zgasił. Ale, że nie potrafisz to piszesz o peezdach i pierdzeniu. I przy okazji sam się osmieszasz, bo po tych kobietach, z którymi piszesz to zwyczajnie spływa i czytają to z politowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie, takie chamstwo jakie reprezentujecie nie zasługuje na odpowiedź w cywilizowany i kulturalny sposób. Nie rzuca się pereł między maciory.

Bo nie miałbyś czym rzucać. Z rynsztokowym słownictwem ci bardziej po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie, takie chamstwo jakie reprezentujecie nie zasługuje na odpowiedź w cywilizowany i kulturalny sposób. Nie rzuca się pereł między maciory.

Szkoda, że nie potrafisz w inteligentny sposob poradzić sobie z tym jak to nazwałeś " chamstwem". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Szkoda, że nie potrafisz w inteligentny sposob poradzić sobie z tym jak to nazwałeś " chamstwem". 

Żeby sobie inteligentnie poradzić z "chamstwem" trzeba by było najpierw być inteligentnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd

"Jarkowe" już w kieszeniach emerytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Rescator555 napisał:

Nie po to wydaje się forsę na zwężenie cipy, żeby potem rozciągał ja jakiś bachoreks. Blizna po cesarce jest na brzuchu, więc specjalnie nie przeszkadza.

Hm? Kto wydaje na to forsę PRZED bachoreksem? To się robi po cyrku z dziećmi, chyba że są jakieś problemy już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wiesz Res, gdybyś był facetem, za którego się podajesz (inteligentnym i bystrym) to byś nie użył takiego słownictwa. Zwyczajnie nie pryszłyby ci taka fekalna tematyka i takie wyzwiska do głowy. Zamiast tego, odpowiedziałbyś na zaczepkiw bardziej inteligentny i złośliwy sposób. Bez wyzwisk, bez głupich tekstów, ale na tyle inteligentnie, że byś je zwyczajnie zgasił. Ale, że nie potrafisz to piszesz o peezdach i pierdzeniu. I przy okazji sam się osmieszasz, bo po tych kobietach, z którymi piszesz to zwyczajnie spływa i czytają to z politowaniem.

Nie ma sensu dyskutować z chamskimi hejterami, ani wysilać się na inteligentne odpowiedzi na ich teksty, zawierające zero merytoryki, a składające się z obraźliwych insynuacji, bredni i zmyśleń wyssanych z brudnego palucha. Jedyna właściwa odpowiedzią jest gest wyprostowanego środkowego palca. Nawet jeśli różne pseudo kulturalne paniusie podobne do ciebie, uznają to za brak kultury, a hejterki którym się tak odpowiada za erotomanie. Niestety nie mam na swoim urządzeniu właściwej ikonki, więc zamiast tego używam tekstu o pierdzeniu, co jest bardziej pracochłonne. A o ciebie określam mianem pseudokulturalnej paniusi, bo przeszkadzają ci moje odpowiedzi, natomiast nie masz nic przeciwko tekstom o przeleceniu mojej żony czy gumowej lalce. Więc twoja kultura jest niewiele warta.

Teksty tych głupich bab także spływają do mnie jak po kaczce i nawet ich dokładnie nie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Szkoda, że nie potrafisz w inteligentny sposob poradzić sobie z tym jak to nazwałeś " chamstwem". 

Szkoda, że komuś, kto chyba uważa się za inteligentna jak ty, nie przeszkadza chamstwo, tylko mój sposób radzenia sobie z nim. Moim zdaniem to świadczy niezbyt dobrze o tobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Hm? Kto wydaje na to forsę PRZED bachoreksem? To się robi po cyrku z dziećmi, chyba że są jakieś problemy już wcześniej.

Dlaczego nie? Zwęzić można i przed, facetowi będzie jeszcze przyjemniej. Odczucia jak przy analu, za to bez niedogodności. No ale potem nie można pozwolić, by bachoreks to zniszczył, dlatego cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Dlaczego nie? Zwęzić można i przed, facetowi będzie jeszcze przyjemniej. Odczucia jak przy analu, za to bez niedogodności. No ale potem nie można pozwolić, by bachoreks to zniszczył, dlatego cesarka.

No jesli ktos ma niedopasowane rozmiary to jasne ze mozna. natomiast przy standardowym dopasowaniu takie zwezanie do ciasnosci odbytu skonczyloby sie bolesnymi stosunkami dla kobiety. Tak jak w sytuacji gdzie mezczyzna jest nadzwyczajnie obdarzony a kobieta akurat z tych wezszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
19 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie ma sensu dyskutować z chamskimi hejterami, ani wysilać się na inteligentne odpowiedzi na ich teksty, zawierające zero merytoryki, a składające się z obraźliwych insynuacji, bredni i zmyśleń wyssanych z brudnego palucha. Jedyna właściwa odpowiedzią jest gest wyprostowanego środkowego palca. Nawet jeśli różne pseudo kulturalne paniusie podobne do ciebie, uznają to za brak kultury, a hejterki którym się tak odpowiada za erotomanie. Niestety nie mam na swoim urządzeniu właściwej ikonki, więc zamiast tego używam tekstu o pierdzeniu, co jest bardziej pracochłonne. A o ciebie określam mianem pseudokulturalnej paniusi, bo przeszkadzają ci moje odpowiedzi, natomiast nie masz nic przeciwko tekstom o przeleceniu mojej żony czy gumowej lalce. Więc twoja kultura jest niewiele warta.

Teksty tych głupich bab także spływają do mnie jak po kaczce i nawet ich dokładnie nie czytam.

yyy aha, jakbyś olał te głupoty, to by się znudziły, a tak im bardziej patolskie teksty wrzucasz, tak one piszą swoje głupoty bo widzą, że Cię ubodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
22 minuty temu, Gość gosc gosc napisał:

yyy aha, jakbyś olał te głupoty, to by się znudziły, a tak im bardziej patolskie teksty wrzucasz, tak one piszą swoje głupoty bo widzą, że Cię ubodło.

A niby dlaczego mam im ustępować i czekać aż się znudzą? Nie mam zamiaru z nimi dyskutować, ani wysilać się na inteligentne odpowiedzi, pokazuje po prostu środkowy palec. Tyle, że nie mam odpowiedniej ikonki, więc muszę pisać jakiś tekst, który oznacza to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
28 minut temu, Gość gosc napisał:

No jesli ktos ma niedopasowane rozmiary to jasne ze mozna. natomiast przy standardowym dopasowaniu takie zwezanie do ciasnosci odbytu skonczyloby sie bolesnymi stosunkami dla kobiety. Tak jak w sytuacji gdzie mezczyzna jest nadzwyczajnie obdarzony a kobieta akurat z tych wezszych. 

Dlaczego twierdzisz, że bolesnymi? Czy stosunki analne muszą być bolesne? Jeśli się rozluźni to nie będą. A za to jakie odczucia dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Dlaczego twierdzisz, że bolesnymi? Czy stosunki analne muszą być bolesne? Jeśli się rozluźni to nie będą. A za to jakie odczucia dla faceta.

Dlatego, ze pochwa i odbyt to nie sa takie same otwory. 

Juz wytlumaczylam, ze w sytuacji gdzie on ma badzo duzego a ona ma mala to te stosunki beda bolesne. Tak jest po prostu. wiec jesli przecietna pochwe zmniejszy sie to facet z przecietnym/duzym czlonkiem bedzie sprawial bol. 

Ale jesli facet ma mniejszego a kobieta ma naturalnie luzniejsza pochwe to takie zwezanie przed dziecmi ma oczywiscie sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Dlatego, ze pochwa i odbyt to nie sa takie same otwory. 

Juz wytlumaczylam, ze w sytuacji gdzie on ma badzo duzego a ona ma mala to te stosunki beda bolesne. Tak jest po prostu. wiec jesli przecietna pochwe zmniejszy sie to facet z przecietnym/duzym czlonkiem bedzie sprawial bol. 

Ale jesli facet ma mniejszego a kobieta ma naturalnie luzniejsza pochwe to takie zwezanie przed dziecmi ma oczywiscie sens.

No wiadomo, że nie takie same. Pochwa jest lepiej nawilżona, więc tym  lepszy będzie seks po jej zwężeniu do rozmiaru odbytu. Nie ma czegoś takiego, jak zbyt duży penis, bo im większy tym lepiej. Podobnie nie ma czegoś takiego jak zbyt ciasna pochwa. Więc zwężenie ma sens w każdej sytuacji, oczywiście jeszcze większy, gdy facet ma małego (wtedy to chyba konieczność). Ale nawet gdy ma przeciętnego czy dużego, to też zwężenie, poprawi odczucia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No wiadomo, że nie takie same. Ale nawet w sytuacji, gdy ona jest "normalna", a on ma dużego zwiększenie ma sens, bo im ciaśniej tym lepiej. W sytuacji, gdy on ma małego, to już konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Rescator555 napisał:

No wiadomo, że nie takie same. Ale nawet w sytuacji, gdy ona jest "normalna", a on ma dużego zwiększenie ma sens, bo im ciaśniej tym lepiej. W sytuacji, gdy on ma małego, to już konieczność.

W sytuacji gdy ona jest normalna a on duzy to zwezenie niosloby ryzyko bolesnych stosunkow. Chyba ze ona tylko mu mowi ze ona ma duzego a on w to wierzy. hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 minut temu, Rescator555 napisał:

Dlaczego twierdzisz, że bolesnymi? Czy stosunki analne muszą być bolesne? Jeśli się rozluźni to nie będą. A za to jakie odczucia dla faceta.

Michał trollu, jeszcze pare miesiecy temu pisałeś, że nie jara Cie anal XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Nie ma sensu dyskutować z chamskimi hejterami, ani wysilać się na inteligentne odpowiedzi na ich teksty, zawierające zero merytoryki, a składające się z obraźliwych insynuacji, bredni i zmyśleń wyssanych z brudnego palucha. Jedyna właściwa odpowiedzią jest gest wyprostowanego środkowego palca. Nawet jeśli różne pseudo kulturalne paniusie podobne do ciebie, uznają to za brak kultury, a hejterki którym się tak odpowiada za erotomanie. Niestety nie mam na swoim urządzeniu właściwej ikonki, więc zamiast tego używam tekstu o pierdzeniu, co jest bardziej pracochłonne. A o ciebie określam mianem pseudokulturalnej paniusi, bo przeszkadzają ci moje odpowiedzi, natomiast nie masz nic przeciwko tekstom o przeleceniu mojej żony czy gumowej lalce. Więc twoja kultura jest niewiele warta.

Teksty tych głupich bab także spływają do mnie jak po kaczce i nawet ich dokładnie nie czytam.

Gdybyś był bystry i inteligentny nie musiałbys się wysilać na inteligencję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

A niby dlaczego mam im ustępować i czekać aż się znudzą? Nie mam zamiaru z nimi dyskutować, ani wysilać się na inteligentne odpowiedzi, pokazuje po prostu środkowy palec. Tyle, że nie mam odpowiedniej ikonki, więc muszę pisać jakiś tekst, który oznacza to samo.

Tylko jak reagujesz i się do tego unosisz (wczorajsze wyzwiska) to one mają ubaw i jeszcze bardziej Cie prowokują, a Ty dalej się na to łapiesz i odpowiadasz z większą agresją, o co im chodzi. Mógłbyś mieć na to wyje..., ale wolisz się wyzywać z obcymi ludźmi, którzy dokładnie tego oczekują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Dlaczego nie? Zwęzić można i przed, facetowi będzie jeszcze przyjemniej. Odczucia jak przy analu, za to bez niedogodności. No ale potem nie można pozwolić, by bachoreks to zniszczył, dlatego cesarka.

Jak się ma małego siusiaka, to rzeczywiście zwężać trzeba również przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Szkoda, że komuś, kto chyba uważa się za inteligentna jak ty, nie przeszkadza chamstwo, tylko mój sposób radzenia sobie z nim. Moim zdaniem to świadczy niezbyt dobrze o tobie. 

Nikt nie prezentuje tu aż takiego chamstwa i prostactwa jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Szkoda, że komuś, kto chyba uważa się za inteligentna jak ty, nie przeszkadza chamstwo, tylko mój sposób radzenia sobie z nim. Moim zdaniem to świadczy niezbyt dobrze o tobie. 

Akurat mnie przeszkadza chamstwo piszących osób( bez względu na to czy jest to kobieta czy mężczyzna). Dlatego  na Kafe jestem tu bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

Nie ma sensu dyskutować z chamskimi hejterami, ani wysilać się na inteligentne odpowiedzi na ich teksty, zawierające zero merytoryki, a składające się z obraźliwych insynuacji, bredni i zmyśleń wyssanych z brudnego palucha. Jedyna właściwa odpowiedzią jest gest wyprostowanego środkowego palca. Nawet jeśli różne pseudo kulturalne paniusie podobne do ciebie, uznają to za brak kultury, a hejterki którym się tak odpowiada za erotomanie. Niestety nie mam na swoim urządzeniu właściwej ikonki, więc zamiast tego używam tekstu o pierdzeniu, co jest bardziej pracochłonne. A o ciebie określam mianem pseudokulturalnej paniusi, bo przeszkadzają ci moje odpowiedzi, natomiast nie masz nic przeciwko tekstom o przeleceniu mojej żony czy gumowej lalce. Więc twoja kultura jest niewiele warta.

Teksty tych głupich bab także spływają do mnie jak po kaczce i nawet ich dokładnie nie czytam.

To nie dawaj  się sprowokować bo to jeszcze bardziej nakręca co niektóre panie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Akurat mnie przeszkadza chamstwo piszących osób( bez względu na to czy jest to kobieta czy mężczyzna). Dlatego  na Kafe jestem tu bardzo rzadko.

Ale reagujesz tylko na moje chamskie odpowiedzi. To, że tylko odpowiadam, i na jeszcze większe chamstwo, to już ciebie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

To nie dawaj  się sprowokować bo to jeszcze bardziej nakręca co niektóre panie. 

To niech się nakręcają, bardzo lubię to obserwować 😀. A ja właśnie nie daje się sprowokować i bez względu co piszą, dostają jedną odpowiedz: wyprostowany środkowy palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikt nie prezentuje tu aż takiego chamstwa i prostactwa jak ty.

To jest twoje zdanie, na potwierdzenie którego nic nie masz. Więc właściwie, jest to zmyślenie i insynuacja, na którą powinienem odpowiedzieć jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdybyś był bystry i inteligentny nie musiałbys się wysilać na inteligencję 😄

No to może ty podpowiesz jakaś inteligentna odpowiedz na tekst  " Jestem z Gdańska i mój mąż przeleciał twoja żonę"?  Jak jesteś taka bystra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
56 minut temu, Gość gość napisał:

Tylko jak reagujesz i się do tego unosisz (wczorajsze wyzwiska) to one mają ubaw i jeszcze bardziej Cie prowokują, a Ty dalej się na to łapiesz i odpowiadasz z większą agresją, o co im chodzi. Mógłbyś mieć na to wyje..., ale wolisz się wyzywać z obcymi ludźmi, którzy dokładnie tego oczekują.

Jaka większą agresją? Odpowiedź była cały czas taka sama, więc to właśnie świadczy, że nie daje się sprowokować, tylko je olewam.  A może zamiast mnie pouczać na temat mojej reakcji, pouczyła byś kiedyś te baby? Co, niemożliwe, bo solidarność macic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×