Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kura domowa

Polecane posty

Gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Res, nie udawaj. Ty nas wszystkie nazwałeś "głupimi peezdami"...

Teraz nazywam tą, które pisze chamskie insynuacje. Ale to wam nie przeszkadza, tylko moja reakcja na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Odpowiadaj sobie jak chcesz, ale jeśli odpowiadasz na mój zupełnie neutralny post w ten sposób, to juz świadczy tylko o tobie.

Świadczy o tym, że nie życzę sobie dyskusji z kimkolwiek na mój temat. Zrozumiała czy za trudne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydałoSie
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

No i głupia peezda będzie jeszcze brnęła w swoje chamskie insynuacje. A babom z tego forum to nie przeszkadza, że to oburzą się na nazwanie jej głupia peezda.

Chamskie insynuacje?! Ha! Dobre sobie. 

Z mezem prowadzę otwarty związek i lubimy sobie opowiedzieć o swoich „podbojach”. Zastanawiamy się teraz nad trójkątem i mój maz chciałby to zaproponować „I” - żonie Rescatora. 

Rescator a kojarzysz niebieska, z gladziutkiego materiału bieliznę swojej żony? Szczególnie wstążeczki wiązane na bokach? 

Obserwuje Twoje posty już od bardzo dawna i już jestem pewna ze to Ty jesteś mezem I... 😉  Chocbys się zarzekał to i tak się nie masz co wywijać. Bo to Ty!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Res, nie udawaj. Ty nas wszystkie nazwałeś "głupimi peezdami"...

I nie wszystkie, tylko kilka a mianowicie:

1. Autorka tekstu o jej mężu przelatujacym moja żonę.

2. Ta która uznała za oburzające, nazwanie insynuacji tej pierwszej pierdami. 

3. Autorkę krę/tynskiego "dowcipu" o gumowej lalce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydałoSię
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Twój tekst jest tak żenujący, że nie mam zamiaru z tym dyskutować. Więc powtórzę jeszcze raz to co napisałem wcześniej i nazwę ciebie jeszcze raz wredna kur/wa i głupia peezda. A hipokrytki z tę forum niech się oburzają użyciem przeze mnie tych określeń.  Mi to wisi, uważam, że ich użycie wobec ciebie jest jak najbardziej uzasadnione.

Nieladnie tak kłamać! Oczywiście taki cwaniak w internecie a peezda w świecie! 

Uwierzcie ze on jedynie na forum może sobie tak pogadac 🙂 Nieśmiały chłop z niego, oj nieśmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość wydałoSię napisał:

Nieladnie tak kłamać! Oczywiście taki cwaniak w internecie a peezda w świecie! 

Uwierzcie ze on jedynie na forum może sobie tak pogadac 🙂 Nieśmiały chłop z niego, oj nieśmiały.

Liczysz, że mnie sprowokujesz? To czego sobie życzysz? W jaki sposób mam ciebie określić jeśli wredna ku/rwa i glupia peezdae to ci nie wystarczy? Jakieś sugestie? Coś z dziedziny seksu? A może zwierząt? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydałoSię
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Liczysz, że mnie sprowokujesz? To czego sobie życzysz? W jaki sposób mam ciebie określić jeśli wredna ku/rwa i glupia peezdae to ci nie wystarczy? Jakieś sugestie? Coś z dziedziny seksu? A może zwierząt? 

Ale Rescatorze to czy Cię sprowokuje czy nie mam głęboko w poważaniu (chociaż i tak już widać ze jesteś sprowokowany psychopato). 

To czy mnie wyzwiesz czy nie mam również głęboko w poważaniu bo w realnym życiu byś się pode mną płaszczył cykorku. Aaallleeee na Twoim miejscu bym się starała mnie nie prowokować bo bym mogla powiedzieć dużo więcej na Twój temat haha Oczywiście to jest żart bo mój maz nie chciałby tego dla I. 

Chce żebyście tutaj wszyscy wiedzieli ze te jego przekonania na każdy temat i wydająca się perfekcyjna pewność siebie to jeden wielki MIT, on kreuje idealny obraz siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Świadczy o tym, że nie życzę sobie dyskusji z kimkolwiek na mój temat. Zrozumiała czy za trudne? 

Możesz sobie nie zyczyć. To oczywiste. Ale nie musisz w chamski i prostacki sposób pisać do ludzi, którzy piszą neutralne komentarze..

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, Gość wydałoSię napisał:

Ale Rescatorze to czy Cię sprowokuje czy nie mam głęboko w poważaniu (chociaż i tak już widać ze jesteś sprowokowany psychopato). 

To czy mnie wyzwiesz czy nie mam również głęboko w poważaniu bo w realnym życiu byś się pode mną płaszczył cykorku. Aaallleeee na Twoim miejscu bym się starała mnie nie prowokować bo bym mogla powiedzieć dużo więcej na Twój temat haha Oczywiście to jest żart bo mój maz nie chciałby tego dla I. 

Chce żebyście tutaj wszyscy wiedzieli ze te jego przekonania na każdy temat i wydająca się perfekcyjna pewność siebie to jeden wielki MIT, on kreuje idealny obraz siebie. 

No, to uważasz siebie za dominę, że sądzisz, że plaszczyl bym się przed tobą? 😀😀😀. Niegrozacy przypadeczek. Właściwie jest mi całkowicie obojętne jakie zmyślenia na mój temat tu napiszesz, ja nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Ale nie krępuj się, uznaj się za maksymalnie sprowokowana i napiszesz co tam sobie na mój temat zmyslilas. Gdyby był w tym przynajmniej ślad prawdy, to mógłbym przytoczyć jakieś wyzwiska że swojego bogatego repertuaru. Ale ponieważ twoje wypierdy nie mają żadnego styku z rzeczywistością, to pozostanę przy tych starych, które powtórzę z poczucia obowiązku: wredna kur/wa i głupia peezda.

Ps. Region w którym mieszkam okreslilas prawidłowo, więc jakiś styk z rzeczywistością występuje. Ale to akurat łatwo zgadnąć, a Pomorze to znaczny procent kraju.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zon Resa pracowała  w Gdańsku w firmie zajmującej  się projektowaniem statków . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Możesz sobie nie zyczyć. To oczywiste. Ale nie musisz w chamski i prostacki sposób pisać do ludzi, którzy piszą neutralne komentarze..

 

 

 

 

Jeżeli nie wystarczy po dobroci, to niestety trzeba sięgnąć do innych metod. A twoje komentarze da bardzo dalekie od neutralnosci. Sama się o to prosiłaś. Więc FY & FO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Zon Resa pracowała  w Gdańsku w firmie zajmującej  się projektowaniem statków . 

I co z tego? Sam o tym pisałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Res masz 2 synów ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Res masz 2 synów ? 

Pięciu 😀😀😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydałoSię

Dziewczyny nie dajcie się sprowokować! Racja ze jest inteligetny ale to psychopata. Umie doskonale zrobić z Ciebie winnego. Ma fioła na punkcie dominacji ale on jest zdominowany przez każdego bo nawet by się bal do kogoś podskoczyć. Gdy ktoś napisze coś brudnego o jego żonie to już leci mu pijana z ust bo czuje ze ktoś uderzył w jego samczą dumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydałoSię

On nie ma 2 synów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość wydałoSię napisał:

Dziewczyny nie dajcie się sprowokować! Racja ze jest inteligetny ale to psychopata. Umie doskonale zrobić z Ciebie winnego. Ma fioła na punkcie dominacji ale on jest zdominowany przez każdego bo nawet by się bal do kogoś podskoczyć. Gdy ktoś napisze coś brudnego o jego żonie to już leci mu pijana z ust bo czuje ze ktoś uderzył w jego samczą dumę.

To co? Będą jakieś rewelacje czy jednak nie jesteś dostatecznie sprowokowana? No, nie każ się prosić, napisz coś może o moich majtkach 😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość wydałoSię napisał:

On nie ma 2 synów. 

A co z tą córka, którą podobno zmusilem do aborcji? Bo były takie pardon "wypierdy"? 

No ale dość tego ględzenia: FY & FO 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co znaczy  FY & FO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydałoSię

Żadnych rewelacji nie będzie. 

Naprawde nie prowadźcie z nim dyskusji. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość wydałoSię napisał:

Żadnych rewelacji nie będzie. 

Naprawde nie prowadźcie z nim dyskusji. 

 

" Żadnych rewelacji nie będzie", bo takich rewelacji nie masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość wydałoSię napisał:

Żadnych rewelacji nie będzie. 

Naprawde nie prowadźcie z nim dyskusji. 

 

A dlaczego mamy nie prowadzić z nim dyskusji? Przecież to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego mamy nie prowadzić z nim dyskusji? Przecież to forum.

Oczywiście, że możesz prowadzić z nim dyskusję. Tylko weź pod uwagę, że facet nie potrafi czytać ze zrozumieniem, a jak mu w jakikolwiek sposób nie podpasuje twoja wypowiedź może nazwać cię w najlepszym wypadku "cipą" a potem kazać ci pierdzieć :-(

Ja już czytałam kilka wątków z jego udziałem i jestem uważam, że facet ma osobowość narcystyczną. Typową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, że możesz prowadzić z nim dyskusję. Tylko weź pod uwagę, że facet nie potrafi czytać ze zrozumieniem, a jak mu w jakikolwiek sposób nie podpasuje twoja wypowiedź może nazwać cię w najlepszym wypadku "cipą" a potem kazać ci pierdzieć 😞

Ja już czytałam kilka wątków z jego udziałem i jestem uważam, że facet ma osobowość narcystyczną. Typową.

Achtung, Achtung Rescator!

Osobowość narcystyczna !        Nie zbliżać się, bo strzela bez ostrzeżenia. Do tych co przeżyją, strzela drugi raz. Tych co dalej żyją, zabija śmiechem.

Właśnie zabił głupia cipe, co bredzila coś o jego żonie i jej majtkach 😀. Mogą być dalsze ofiary w ludziach i sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość wydałoSię napisał:

Ale Rescatorze to czy Cię sprowokuje czy nie mam głęboko w poważaniu (chociaż i tak już widać ze jesteś sprowokowany psychopato). 

To czy mnie wyzwiesz czy nie mam również głęboko w poważaniu bo w realnym życiu byś się pode mną płaszczył cykorku. Aaallleeee na Twoim miejscu bym się starała mnie nie prowokować bo bym mogla powiedzieć dużo więcej na Twój temat haha Oczywiście to jest żart bo mój maz nie chciałby tego dla I. 

Chce żebyście tutaj wszyscy wiedzieli ze te jego przekonania na każdy temat i wydająca się perfekcyjna pewność siebie to jeden wielki MIT, on kreuje idealny obraz siebie. 

Daj spokój i nie pisz takich głupot o żonie Rescatora. To gdzie ona pracowała sam napisał a to gdzie on mieszka też łatwo można było z tego co pisał wywnioskować.Więc po co ta prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czy ktos jeszcze się śmieje z Resa żartów tylko dlatego bo są aż tak głupie ze aż śmieszne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Czy ktos jeszcze się śmieje z Resa żartów tylko dlatego bo są aż tak głupie ze aż śmieszne? 

Nie. Ja raczej czuję się zażenowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

Czy ktos jeszcze się śmieje z Resa żartów tylko dlatego bo są aż tak głupie ze aż śmieszne? 

Z pewnością jest przynajmniej jedna osoba co śmieję się z głupich bab z tego forum i ich tekstów. Zaznaczam od razu, że nie znaczy to, że wszystkie są glupie. Ale ta co powtarza: nie dyskutujcie z Rescatorem, nie dyskutujcie z Rescatorem na pewno do mądrych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie. Ja raczej czuję się zażenowana.

No pewnie, dowcipy o gumowej lalce, to dopiero szczyt wyrafinowania 😀😀😀. Tylko się nie posikaj że śmiechu, bo wtedy będziesz już siusumajtka w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Rescator555 napisał:

No pewnie, dowcipy o gumowej lalce, to dopiero szczyt wyrafinowania 😀😀😀. Tylko się nie posikaj że śmiechu, bo wtedy będziesz już siusumajtka w 100%.

Dowcipy o gumowej lalce przynajmniej nie były pisane językiem rodem z rynsztoku czy ciężkiej patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×