Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie

czy mogłabyś być z facetem wierzącym...

Polecane posty

Gość Honotu

Dba o porządek.

Jeszcze nigdy nie widziałem gołębi na kościelnej wierzy. Nigdy również nie zdarzyło mi się widzieć gołębich odchodów na dachu kościoła ani przed nim. W ogóle nigdy nie widziałem żadnego gołębia koło kościoła. Na drzewach dookoła nie gnieżdżą się żadne ptaki a psy nie robią tam kupy...cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym nie mogła. Jestem ateistką i jest to zbyt duża różnica światopoglądowa. Tak samo nie mogłabym być z muzułmaninem. Kiedyś miałam krótko takiego chłopaka katolika dawno temu i mocno mi to przeszkadzało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Gdzie ja napisałam że z góry? Skoro ktoś jest gorliwym katolikiem to jak mniemam chodzi do kościoła i przeżywa wszystkie religijne święta plus pewnie chce ślubu chrztu itd.a mnie to nie interesuje. Tyle.

twoje życie twoja sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdzie ja napisałam że z góry? Skoro ktoś jest gorliwym katolikiem to jak mniemam chodzi do kościoła i przeżywa wszystkie religijne święta plus pewnie chce ślubu chrztu itd.a mnie to nie interesuje. Tyle.

I to daje ci prawo do nazwania kogoś nawiedzonym? Zachęcam do lektury religioznawstwa. Gwarantuję, że są religie z dużo bardziej rygorystycznymi tradycjami, zwyczajami... choćby wspomnę Judaizm czy Islam, ale też i wiele innych wyznań i nikt tych ludzi ze względu na ich praktyki, wartości nawiedzonymi nie nazywa. 🙂 Więcej otwartości, wszak chcesz czy nie wywodzisz się z kultury zbudowanej na chrześcijańskim fundamencie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Co ciekawe nigdy również nie widziałem aby podejmowano jakieś środki aby zapobiec takim incydentom.

Co sprawia że gołąbki nie gnieżdżą się na kościelnych strzechach?

Dlaczego ptaszki nie wiją tam gniazdek?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Ja wam daje świadectwo cudów bożych a wy się koorfy jedne  hadracie o jakieś pierdoły. To w chooj smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Narodowy napisał:

I to daje ci prawo do nazwania kogoś nawiedzonym? Zachęcam do lektury religioznawstwa. Gwarantuję, że są religie z dużo bardziej rygorystycznymi tradycjami, zwyczajami... choćby wspomnę Judaizm czy Islam, ale też i wiele innych wyznań i nikt tych ludzi ze względu na ich praktyki, wartości nawiedzonymi nie nazywa.

Boże ale się rzucasz. Po raz kolejny napisze Ci że nic nie pisałam o wszystkich wierzących bo są też normalni choć najczęściej ci wszyscy swietojebliwi niestety są nawiedzeni a to że inne religie bywają bardziej rygorystyczne to wiem bo psu spod ogona nie wyleciałam...pisałam właśnie o nawiedzonych katolickich ortodoksach. Dotarło? Dzizas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Honotu napisał:

Ksiądz to idealny kandydat na męża.

Umie słuchać można mu się wyspowiadac. Ma duży markowy zegarek na wieży w kościele który przypomina zamek

nic mądrzejszego nie umiesz wymyślić to pokazuje twój znikomy,, miły i sympatyczny" pogląd na to jak być zgryźliwym ....smutne to...sam o sobie takim wpisem daje świadectwo co masz w sercu.....wredote....smutne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Wiecie że nigdy żaden gołąbek nie obsral pomnika dzej pi 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

A jaka mądrość wynika z cudów bożych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Honotu napisał:

Wiecie że nigdy żaden gołąbek nie obsral pomnika dzej pi 2?

jaki wstyd pisać taki głupoty toć to dajesz świadectwo o swojej głupocie jaki wstyd....ludzie czy wy się nie wstydzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Cud to cud. Koniec mądrości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, danuta grytschuk napisał:

nic mądrzejszego nie umiesz wymyślić to pokazuje twój znikomy,, miły i sympatyczny" pogląd na to jak być zgryźliwym ....smutne to...sam o sobie takim wpisem daje świadectwo co masz w sercu.....wredote....smutne..

Ostatnio widziałam wielu młodych i niezłych ksiendzuw. Gej lub aseks. Ewentualnie leser. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Jakie głupoty?

Widziałem wiele pomników i każdy był obsrany oprócz pomnika papieża

Jak bym napisał że był obsrany to byś była zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ostatnio widziałam wielu młodych i niezłych ksiendzuw. Gej lub aseks. Ewentualnie leser. 

toć to czlowiek takie jakie mamy rodziny takich mamy duchownych....a modlisz się za nich..a twoja rodzina święta była....a ty święty jesteś....wiec co plujesz na innych i obgadujesz...fuj co za brak wychowana obgadywacz,...WSTYD OBGADYWACZ...FUJ!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Lazita do tych kościołów o nawet koorfa nie zauważycie że Bóg dba żeby wam gołąb nie nasrał na beret przy wejściu.

Jak dla mnie to jestesta ...ami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, danuta grytschuk napisał:

toć to czlowiek takie jakie mamy rodziny takich mamy duchownych....a modlisz się za nich..a twoja rodzina święta była....a ty święty jesteś....wiec co plujesz na innych i obgadujesz...fuj co za brak wychowana obgadywacz,...WSTYD OBGADYWACZ...FUJ!!!.

Dobry trol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, danuta grytschuk napisał:

toć to czlowiek takie jakie mamy rodziny takich mamy duchownych....a modlisz się za nich..a twoja rodzina święta była....a ty święty jesteś....wiec co plujesz na innych i obgadujesz...fuj co za brak wychowana obgadywacz,...WSTYD OBGADYWACZ...FUJ!!!.

Moja rodzina święta jak u Beksińskich 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

ANTYHRYSTY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Widzieliście kiedyś ptaszka w kościele?

Wleciał jakiś kiedyś?

To się zdarza prawie w każdym większym budynku oprócz kościołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witaj święty nie poznałem cie jak masz na imię Józef  Ignacy jak ze świętej rodziny to proces beatyfikacyjni zrobimy ..oooooooo mamy następnego świętego....WSPANIALE ŚWIETNIE...KLASA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Honotu napisał:

Widzieliście kiedyś ptaszka w kościele?

Wleciał jakiś kiedyś?

To się zdarza prawie w każdym większym budynku oprócz kościołów

Tak jak katolik może być nawiedzony tak i ateista bywa żenujący na co jesteś przykładem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, danuta grytschuk napisał:

a w imię czego będziesz brał sakrament...małżeństwa  kto tobie pobłogosławi ...krowa..gdzie w chlewie..mi Jezus w domu modlitwy..co to znaczy nawiedziony......wytłumacz mi to, to znaczy nie chce się ku...r.wic i che żyć w sakramentalnym malzenstwie to nawiedziony...mój maż by cie, opier...ze uszy by tobie sopadly....co to za życie bez sakrame,tow...to był wspaniały maż...wspaniały czlowiek...żył prawda i sprawiedliwościowa..

Tak trochę niekonsekwentnie z tym nie kur... się i życiem w małżeństwie, lepiej kur... się samemu, niż kur... drugą osobę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

A może był tam kiedyś jakiś motyl albo mucha?

Widzieliście muchę w kościele?

Nie?

Dlaczego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, danuta grytschuk napisał:

witaj święty nie poznałem cie jak masz na imię Józef  Ignacy jak ze świętej rodziny to proces beatyfikacyjni zrobimy ..oooooooo mamy następnego świętego....WSPANIALE ŚWIETNIE...KLASA....

Myślę że Ciebie trzeba beatyfikowac Grażyna. Święta Grażyna z kafeterii patronka upośledzonych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Nie wiem czy jestem żenujący

Wiem że jestem ciekawy dlaczego wszystko co żyje oprócz ludzi omija kościoły szerokim lukiem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Chociaż ostatnio na pogrzebie widziałem mrówki.l koło kościoła.

Nie wróżę im długiego zycia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

W zasadzie to kolejny cud że je tam widziałem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsav
1 godzinę temu, Gość pytanie napisał:

katolikiem chodzącym do kościoła i niewstydzącym się Jezusa? Czy zbyt porządny taki facet dla ciebie?

porządni ludzie nie muszą chodzić do kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Nigdy nie widziałem żadnego ptaka na jakimkolwiek krzyżu.

Potrafić to wytłumaczyć jakoś inaczej niż tym że jestem zenujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×