Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie

czy mogłabyś być z facetem wierzącym...

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą, danuta grytschuk napisał:

POSŁUCHAJ ...to czlowiek tak zmanipulował światem ze jest ocieplenie gazy cieplarniane i mamy co mamy....nie zwalac winy na Boga..po drugie....kataklizmy w przyrodzie było i będą...jednak opieka Boza jest nad tymi którzy go się boja =szukają jego i starają się..zaznaczam starają się żyć tak jak on prosił...

Opieka Boża jest dla tych, którzy żyją dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cezary Cezary

Sex sex sex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Jarkowe" już w kieszeniach emerytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

PiS PiS PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, danuta grytschuk napisał:

POSŁUCHAJ ...to czlowiek tak zmanipulował światem ze jest ocieplenie gazy cieplarniane i mamy co mamy....nie zwalac winy na Boga..po drugie....kataklizmy w przyrodzie było i będą...jednak opieka Boza jest nad tymi którzy go się boja =szukają jego i starają się..zaznaczam starają się żyć tak jak on prosił...

huragany i trzęsienia ziemi były na długo przed rewolucją industrialną. Poza tym twój bóg jest wredny żeby karać ludzi którzy nie są bezpośrednio winni tych zmian, ale chętnie pomagać jednostkom które są wystarczająco upiedliwe żeby się często prosić o łaskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, danuta grytschuk napisał:

nie mieszkam w Polsce i to nie Bóg ustanowił co się jak pisze tylko ludzie...

oczywiście ze nie mieszkam...1. czlowiek dobrze wychowany....nie będzie tak reagował jest wyrozumiały ...wiec twoim wpisem dajesz świadectwo o braku wyrozumiałości.....popatrz w inne wpisy wyraźnie napisane mieszkam za granica 30 ;lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

"Jarkowe" już w kieszeniach emerytów

Wiemy i mamy pełne kieszenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanalio
1 minutę temu, Gość gość napisał:

"Jarkowe" już w kieszeniach emerytów

Ps. zawsze możesz wsadzić babkę do szafy na 3 zdrowaski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Kogo się boisz?

Boga czy tych którzy go zabili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

huragany i trzęsienia ziemi były na długo przed rewolucją industrialną. Poza tym twój bóg jest wredny żeby karać ludzi którzy nie są bezpośrednio winni tych zmian, ale chętnie pomagać jednostkom które są wystarczająco upiedliwe żeby się często prosić o łaskę

coś w tym stylu..proście a otrzymacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkk
4 minuty temu, danuta grytschuk napisał:

POSŁUCHAJ ...to czlowiek tak zmanipulował światem ze jest ocieplenie gazy cieplarniane i mamy co mamy....nie zwalac winy na Boga..po drugie....kataklizmy w przyrodzie było i będą...jednak opieka Boza jest nad tymi którzy go się boja =szukają jego i starają się..zaznaczam starają się żyć tak jak on prosił...

Opieka Boża to raczej częściej dziwnym trafem paradoksalnie przytrafia się najgorszym kreaturom i zwyrodnialcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, danuta grytschuk napisał:

coś w tym stylu..proście a otrzymacie

powiem tak...kij w dupe takiemu bogowi 🙂

no, ale ja mogę mówić co chcę bo wyraźnie jestem pupilkiem najwyższego i mogę robić co chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Co dla ciebie znaczy symbol krzyża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

powiem tak...kij w dupe takiemu bogowi 🙂

no, ale ja mogę mówić co chcę bo wyraźnie jestem pupilkiem najwyższego i mogę robić co chcę

posluchaj takimi wpisami ja ciebie czytam po przymiotnikach jaki......i co wyczytałam wulgarny wredny nie opanowany i cła masa ...nie uczyłeś się tego ze to wstyd....to brak wychowania twoje słowa tak twoje cie osadzają ..ludzie czytają i co jaki.....no taki jak w tekście...wstyd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

bogowi

Bogu, skarbie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA

Uważam, że to piękna cecha. Ja z kolei mam wrażenie, że bardzo mało jest takich mężczyzn..  I odpowiednia kobieta będzie bardzo szczęśliwa wiedząc, że ma taka osobę przy sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, danuta grytschuk napisał:

posluchaj takimi wpisami ja ciebie czytam po przymiotnikach jaki......i co wyczytałam wulgarny wredny nie opanowany i cła masa ...nie uczyłeś się tego ze to wstyd....to brak wychowania twoje słowa tak twoje cie osadzają ..ludzie czytają i co jaki.....no taki jak w tekście...wstyd..

Chciałam napisać coś złośliwego, ale tak pomyślałam - czy polski jest twoim pierwszym językiem? I czy mówiąc też robisz takie przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, danuta grytschuk napisał:

posluchaj takimi wpisami ja ciebie czytam po przymiotnikach jaki......i co wyczytałam wulgarny wredny nie opanowany i cła masa ...nie uczyłeś się tego ze to wstyd....to brak wychowania twoje słowa tak twoje cie osadzają ..ludzie czytają i co jaki.....no taki jak w tekście...wstyd..

Czy Sylwia s to twoja przyjaciółka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Jarkowe" już w kieszeniach emerytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kochani z skad w was tyle nienawiści czytajcie wasze posty......co tam wyczytacie wredote nienawiść ...ludzie to są toksyczne przymiotniki..jaki.....to toksyny ucieka się od takich ludzi ...inaczej jad..zmji...to zabuja ucieka się od tego jadu.....każdy kto pisze niech ma świadomość ze czyta się jego charakter po przymiotnikach ..na szkoleniach dla firm tego uczą..jaki....sam o sobie wydajesz świadectwo ..jaki wstyd.....o jaki wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Zrobiło się nudnawo

Liczyłem na coś wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, danuta grytschuk napisał:

kochani z skad w was tyle nienawiści czytajcie wasze posty......co tam wyczytacie wredote nienawiść ...ludzie to są toksyczne przymiotniki..jaki.....to toksyny ucieka się od takich ludzi ...inaczej jad..zmji...to zabuja ucieka się od tego jadu.....każdy kto pisze niech ma świadomość ze czyta się jego charakter po przymiotnikach ..na szkoleniach dla firm tego uczą..jaki....sam o sobie wydajesz świadectwo ..jaki wstyd.....o jaki wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie pytałam złośliwe, jeżeli polski to twój drugi język to naprawdę dobrze piszesz (zwłaszcza biorąc pod uwagę moje zdolności językowe których dałam tu popis! 😛 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Chciałam napisać coś złośliwego, ale tak pomyślałam - czy polski jest twoim pierwszym językiem? I czy mówiąc też robisz takie przerwy?

te przerwy są po urazie...uraz pamięci przestrzennej....odzyskałam pamięć jednak nie mogę używać całej pamięci przestrzennej.....jest uszkodzony nerw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, danuta grytschuk napisał:

te przerwy są po urazie...uraz pamięci przestrzennej....odzyskałam pamięć jednak nie mogę używać całej pamięci przestrzennej.....jest uszkodzony nerw....

przykro mi 😞 Życzę zdrowia i mam szczerą nadzieję, że będzie tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jajko Pisanka napisał:

przykro mi 😞 Życzę zdrowia i mam szczerą nadzieję, że będzie tylko lepiej

nie..to już uległo uszkodzeniu i każdy kto dużo czyta wie ze to jest wada powstała po urazie i nie dziwi go taki styl pisania...dziękuje ...życzę tobie tez wszystkiego dobrego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, danuta grytschuk napisał:

kochani z skad w was tyle nienawiści czytajcie wasze posty......co tam wyczytacie wredote nienawiść ...ludzie to są toksyczne przymiotniki..jaki.....to toksyny ucieka się od takich ludzi ...inaczej jad..zmji...to zabuja ucieka się od tego jadu.....każdy kto pisze niech ma świadomość ze czyta się jego charakter po przymiotnikach ..na szkoleniach dla firm tego uczą..jaki....sam o sobie wydajesz świadectwo ..jaki wstyd.....o jaki wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od Pana Jakiego prosze sie odczepić, to dobry polityk!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zgrabnie ominęła Pani wpisy dotyczące priorytetów w życiu, świństwa wygrały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy krem
1 godzinę temu, Gość Ech... napisał:

współczesne kobiety to takie ku'rwy, że żaden wierzący facet by na nie nie spojrzał, gwarantuję ci. same sz'maty, upadły tak nisko, że nawet w oczy ci na ulicy nie spojrzą, a spoglądając w lustro same się siebie brzydzą.

I tu się mylisz kolego.

Jestem wierząca ale nie praktykująca. Jestem w szczęśliwym związku od wieelu lat i nie mam sobie nic do zarzucenia- i jako człowiek i jako partnerka. Odpowiadając na pytanie autora: Nie, nie związała bym się,  powód: jestem zbyt rozsądna życiowo by wchodzić w bliższą relację z kimś, z kim tak wiele mnie różni , to były by również róznice światopoglądowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Malinowy krem napisał:

 

 

3 minuty temu, Gość Malinowy krem napisał:

współczesne kobiety to takie ku'rwy, że żaden wierzący facet by na nie nie spojrzał, gwarantuję ci. same sz'maty, upadły tak nisko, że nawet w oczy ci na ulicy nie spojrzą, a spoglądając w lustro same się siebie brzydzą.

zawsze mów za siebie nie wszystkie i nie wszyscy ..skoro ja się nie szmacę to znaczy nie wszyscy..mój maż był wierzący i ja tez  jestem łączyło nas wiele to on zachęcał mnie do modlitwy wspaniały dobry czlowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×