Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mamaMai

dieta mż zapraszam:) odświeżam wątek

Polecane posty

Gość Mama MM

Ja na śniadanie 4 wafle ryżowe z wędliną i ogórkiem kiszonym.

Ja tylko mleko 1,5 %, a do owsianki tylko cynamon i starte jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Wita, szkoda ze do nas nie dolaczysz, przydalaby sie tu taka zdyscyplinowana pod wzgledem odzywiania osobka....co moge powiedziec, nie kazdy jest taki jak ty, dzieki za opinie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, co planujecie zjeśc na obiad? jak w ogóle wasze dzisiejsze zmagania? ja po tej owsiance zjadłam jeszcze mała brzoskwinie, pije dzis duzo wody z imbirem i nawet nie jestem głodna, obiad planuje na 13 a u mnie 70 g ryzu, kotlet z piersi kurczaka niestety w panierce 2 pomidory z sola i pieprzem...

Jutro jade na szkolenie na 3 dni, i boje sie tego strasznie, bo choć przewidziane sa 3 posiłki główne to jednak wiecie, szwedzki stół i żarcia full, jak ja wytrwam nie wiem, do tego przerwy kawowe, chyba sobie gebę taśma zakleję, a najlepiej jeszcze oczy i nos...oczywiście postaram sie wytrwać, ale co będzie czas pokaże...no a potem jeszcze na niedzilę do teściów, a teściowa mam bardzo gościnna kobietę....jak sie złamie, macie mi wprost nagadać, obiecuje wyspowiadam sie przed wami z kazdego najmniejszego okruszka, powiem prawdę tylko prawde cała prawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama MM

Ja na obiad gotuje czerwony barszcz z ziemniakami. Do tej pory zjadłam śniadanie i u mamy pół kanapki po dziecku, wypiłam już dwie kawy i wody tylko szklanke. Później idę na te zabiegi i jak wrócę to też pewnie coś zjem i wypije trzecią kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, u mnie dzis na starcie klapa, otoz w nocy pakowalam sie na ten wyjazd, godzina 1 w nocy a mnie tak zacisnelo w zoladku ze pozarlam domowa muffinke, jedna kromke chrupkiego pieczywa z lyzka mascarpone oraz nektarynke....na sniadanie mam owsianke taka sama jak wczoraj, na obiad tylko salatke ala grecka z kurczakiem, na podroz soki i baton musli, jablko, nektarynke, kolacja juz w hotelu o 18 szwedzki stol, musze sie pilnowac.Mialam zaplanowane wazenie na sobote ale przez wyjazd sie nie zwaze, odkladam to na przyszla sobote, czyli prawie 2tyg sie nie bede wazyc...

A u Was juz po wazeniu, cos ubylo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama MM

Hej. Ja też się nie ważyłam zrobię to dopiero w poniedziałek. 

Dzisiaj już jestem po kawie, na śniadanie tak na szybko kanapki z wędliną i pomidor, na obiad będzie czerwony barszcz z jajkiem na twardo a na kolację może sałatkę zrobię jakąś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMai

MamaMM widze że dzis u Ciebie taka dośc ścisła dietka. Jesli organizm nie będzie sie dopominał to wieczorkiem poczujesz zapewne lekkość na żołądku Ja przy tobie jestem prawdziwym pasibrzuchem, juz wiem dlaczego schodziło mi tylko 0,4 kg na tydzien, mimo ze ograniczyłam zarcie wciąz tego jem duzo...może z czasem jak zwężę zoładek to wyrzuce jeden posiłek z jadłospisu tak by były to 3 góra 4 posiłki, a nie jak teraz nawet 5. Po prostu teraz boje się ze jak za bardzo ogranicze gwałtownie jedzenie to koniec konców rzucę sie na żarcie i będę sobie tym rekompensowac swoja niedolę....i nawet czerwona lampka mi sie nie zapali.....przez to co teraz stosuje nawet jakos nie czuje zadnego dyskomfortu....najwyżej wyciagne wnioski po zważeniu sie w przyszła sobotę.Jesli waga nie pójdzie w dól (przy scenariuszu ze byłoby to 0,4 kg na tydzien powinno pójśc w sumie w dól 0,8), jesli będzie mniej albo nic nie drgnie lub olaboga pojdzie waga w gorę, cos będe musiała zmienic, podkrecic bardziej. MamaMM od kiedy planujesz uprawiac spacery?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama MM

Możemy pow że codziennie gdzieś chodzę ale to nie o to chodzi. Tak regularnie to od poniedziałku, a jak organizm się przyzwyczai to może kijki uruchomie w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama MM

Hej 🙂 MamaMai jak u ciebie na tym wyjeździe? Kusi jedzonko czy nie masz czasu na podjadanie?

U mnie w porządku nic zakazanego nie zjadłam. Dzisiaj jadę na zakupy to zrobię zapas warzyw owoców. Mąż pewnie będzie chciał coś nie zdrowego wieczorem ale nie dam się namówić.

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec sie spowiadam obiadokolacja wczoraj byla duza, i byl deser ale ...uwaga wieczorem byly tance i poszalalam troche na parkiecie, pot sie lal wiec mysle ze spalilam troche kalorii, dzis na sniadanie tez zjadlam sporo bo lyzke jajecznicy i parowke i kabanosa bule wypilam sok jablkowy ale obiad mam tu dopiero o 13, wiec tak zebym nie byla glodna, bo normalnie jem czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna30

Hej! Wybaczcie, ze się nie odzywałam, ale nie miałam czasu 🙂 u mnie dwa dni z rzędu były pierogi ruskie, ale weganskie 🙂 

dzis jestem po koktailu z 4 bananów i mango 🙂 oraz po ćwiczeniach, już czuje obolałe mięśnie 🙂 zastanawiam się coraz poważniej nad siłownia, ale to jak zejdę poniżej 65 kg 😄 

dziś na obiad robię burgery z soczewicy i pieczarek, cała rodzinka je lubi 🙂, a do tego pewnie pieczone ziemniaki. A wy dziś jak tam? 

Ile wasze maluchy maja lat?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przerwie kawowej zjadlam 2 ciastka :((((((  przed obiadem bede miala pol godziny przerwy a hotel tu ma rowery chyba pojde pojezdzic. Zreszta ledwo chodze po tych wczorajszych pląsach, serio chodze prawie okrakiem:( wiec jak nie moge chodzic to bede jezdzic Eureka!!!! ale wymyslilam, normalnie jesrem genialna!!!!Moja cora ma 3 lata 8 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama MM

U mnie na obiad dla męża i dzieci schabowe z ryżem a ja sobie udusze tak z cebulką mięsko. Teraz jem płatki na mleku może to nie najlepszy pomysł ale chciało mi się coś słodkiego.

Moje 2 i 3 latka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak jak zaplanowalam  jezdziam rowerem, choc bardziej rekreacyjnie niz wyczynowo, obiad zjadlam dwudaniowy ....niestety, choc w porownaniu z innymi osobami na drugie danie zjadlam mniejsza porcje, w hotelu jest siłka ale z racji tego ze ledwo chodze odpuszczam w przeciwnym razie jutro chyba musieliby wyniesc mnie stad na noszach:classic_huh:, poza tym kanapowiec taki jak ja nigdy w zyciu nie byl jeszcze na silce to i tych urzadzen do cwiczen nie ogarniam ktos musialby mi pojazac jak dzialaja wytlumaczyc jak krowie na rowie co i jak, kolacja o 18  i .....Ło matko! zarcie grillowe, powiem Wam ze walcze ze soba, ale srednio mi idzie, tzn chyba nie poleglam ale moglabym jesc trichw mniej, a te dzusiejsze 2 ciastka mnie drecza, od poniedzialku zero slodyczy i cwiczenia!!!! obiecuje!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie spojrzalam na siebie w lustrze i brzuch mi wywalilo jakbym byla w 4 miesiacu ciazy, obawiam sie ze w tym tygodniu nie ma zadnego spadku wagi a raczej poszlo w gore i niestety z ta smutna informacja klade sie spac, zazdroszcze Wam ze tak sie trzymacie z ta dieta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna30

Mamamai, po wyjeździe wrócisz na dobre tory! Na pewno jest ci teraz ciężko trzymać diete 😞 

u mnie dziś na wadze 74,0 kg 🙂 mega się cieszę! 

Dziś na obiad i śniadanie był koktail, a na kolacje robimy wspólnie pizze (tak, z weganskim serem:)) 

wykupilam dziś diete i trening na fabrykasily, na razie jedynie na miesiąc, żeby zobaczyć z czym to się je, jestem ciekawa efektów, będę wam dawać znać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martyna30 to ile zgubilas na wadze w tym tygodniu????Gratuluje postepow, jestes twarda zawodniczka!!!Gdzie ty kupujesz te weganskie rarytasy...ser weganski jakis kosmos dla mnie, lubie czytac jak o tym piszesz....

MamaMM a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama MM

Hej dziewczyny 🙂 u mnie wszystko dobrze nic złego nie jadłam tylko nie miałam czasu pisać. Jutro napisze trochę więcej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna30

W tym tygodniu -0,8 kg! ❤️

Dziś na obiad robię curry z soczewica i mlekiem kokosowym ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylam przyrzadzac sobie jedzenie do pracy bedzie dietkowo bezmiesnie...za kilka godzin opisze wsio ze szczegolami ciesze sie ze moj jedzeniowy koszmar sie skonczyl, teraz bedzie bez grzeszkow no i cwiczenia, jak najwiecej ruchu. Pewnie przeczytacie to w ciagu dnia wiec zycze Wam milego poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! U mnie wyszlo narazie bardziej dietkowo niz planowalam, i to bardziej z przymusu niz wyboru, otoz czuje sie dzis fatalnie, mam taka ciezkosc na zoladku, podnosi mi sie na widok jedzenia, boje sie ze zlapalam jakiegos wirusa, zjadlam dzis tylko sniadanie o 7:50, jest juz po 16 a ja wole nie patrzec na zarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejciu dziewczyny omal wczoraj nie umarlam, to musial byc jakis wirus bo wzielo rowniez meza, w sumie wczoraj niewiele zjadlam, oprocz sniadania w domu zjadlam tylko jednego nalesnika bez zadnych dodatkow i 3 truskawki, od razu brzuch mi sie splaszczyl, a ze jeszcze tak troche mnie trzyma to dzis tez bedzie raczej dietkowo, na sniadanie mam platki na mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis byl bardzo dobry dzien jesli chodzi o odzywianie, na sniadanie byly platki na mleku, 2ś: jablko i pol batona musli (fitnes), o: leczo warzywne z kasza jaglana, p: 5 truskawek, k: 1 kawalek pizzy domowej z salami. I jak obiecalam cwiczylam sumiennie dzis hula hop przez 30 minut. Zastanawiam sie co jutro zabrac do jedzenia do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama MM

Dziewczyny ja się nie ważyłam i nie będę przynajmniej narazie. Mam kryzys w odchudzaniu i wogóle we wszystkim. Nie mam na nic siły i ochoty, najlepiej bym się położyłam i przespała wszystko. 

Trzymajcie się odezwę się za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMai

MamaMM chciałabym napisać "Nieeeee, nie możesz, nie poddawaj się!!!! Znajdz w sobie siłę, na pewno Ci sie uda koniec kropka!!!!...ale.... nie znam szczegółów twojej sytuacji wiec nie wiem jak takie słowa by na ciebie podziałały bo wiem też ze każdy z nas jest inny i różnie sobie radzi z kryzysami. Na pocieszenie powiem tylko, że miewałam takie chwile w życiu, ze chciałam byc kłębkiem wełny i schowac sie do szuflady przed całym światem....ale wiem też że masz dzieciaki, spójrz na nie, na ich usmiechy....czy to nie jest lekarstwo na całe zło????? Trzymaj sie ciepło! Mam nadzieje ze wkrótce sie odezwiesz do nas, paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, uprzejmie donosze ze dalej trwam w postanowieniu czyli jem mniej i cwicze, dzis znowu hula hop 30 min, ilosciowo zjadlam podobnie jak wczoraj ale niestety dzis momentami doskwieral mi glod, mam nadzieje ze jutro jednak bedzie dobrze.

Martyna30 gdzie Ty przepadlas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzien zdrowego odzywiania za mna, choc nie obylo sie bez pokus, powiem ze walczylam ostro ze soba zeby nie zjesc drozdzowki, na szczescie z sukcesem, na dworcu prawie kupilam sobie mieszanke studencka ale tez jakos sie opamietalam jak zobaczylam ze 120g ma ponad 500 kcal, wiem orzechy sa potrzebne w diecie i jem je, ale dzis pewnie pozarlabym cala ta mieszanke i ta ilosc kcal by mnie przytloczyla, to za duzo ponad limit, wiec jakos dalam rade, a dzis zjadlam ś: salatka z mix salat i szpinaku z rzodkiewka ogorkiem pomidorem oliwkami slonecznikiem i sosem vinegret do tego 2 jajka ugotowane na twardo czyli duuuuuuuzo bylo i dosc kalorycznie ze wzgl. na ten sos, 2ś: 2 jablka, o: leczo z dodatkiem kielbasy na porcje 4 krazki, z kasza jaglana, k: zupa pomidorowa z makaronem zjadlam poltorej porcji i gotowane jajo, bo dzis znowu czulam glod...musze popracowac nad menu bo nie podoba mi sie to uczucie glodu i ze wciaz mysle o jedzeniu, chodzi o to zeby ilosciowo bylo mniej a zapychalo na dluzej

No i oczywiscie dzis krecilam hula hop przez 30 minut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMai

widze ze zostałam sama na polu walki...cóż zrobić...własnie przeczytałam w necie, że krecenie hula hop przez 30 minut spala 120 kcal, więc tak sobie mysle, że powinnam jakies ćwiczenia dorzucić..ale to z czasem ....narazie będę zwiększać czas kręcenia, bo chce sie przekonac czy rzeczywiście hula hop wysmukla talię, wg przeciwników nic to nie daje jesli chodzi o sylwetke i kilogramy bo za mały jest wtedy puls, ale czytałam tez opinie dziewczyn które twierdzą, że po miesiącu regularnego kręcenia zobaczyły efekty, że wymodelowało im to brzuch boczki i uda....więc chyba empirycznie chce sprawdzic która opcja ma rację:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia13

Hej dziewczyny 

Można dołączyc?

Ja równiez chcialabym troche schudnac i mimo ze nie mam jakiejs nadwagi to strasznie ciezko sie czuje i zle mi samej z soba 😞

Mam 36 lat 63kg i 167cm. Mam dwójke dzieci.  chciałabym zgubic 5kg. w dniu ślubu (10lat temu) miałam 52kg wiec byłabym szczesliwa zeby zejsc chociaz do 58kg

Najwieksza zmora sa dla mnie słodycze którym ostatnio nie potrafie sie oprzec. w styczniu wziełam sie konkretnie za siebie i trzymałam zdrowa diete i cwiczyłam 5 razy w tyg w domu po ok 40min. efekty były bardziej wizualne bo ciało duzo lepiej wygladało i lepiej sie czułam ale niestety w kwietniu przerwałam cwiczenia i dieta tez coraz gorsza no i wrociłam do punktu wyjscia. i własnie szukam motywacji by wrócic na własciwe tory. Mam nadzieje ze piszac z wami bedzie mi łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×