Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vey

wiec chodz, pomaluj moj swiat, na czarno i na grafitowo

Polecane posty

Gość Gosc

To na szlafroku to skóra?🤮🧟‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny z Łodzi realnie oceniły jego potencjał. Dały się pomalować, usmażyć naleśniki. Zobaczyły, że on na niczym się nie zna, więc sensownie ogarnęły, że tu roksa albo nic. Nie wzięły jednak pod uwagę, że przy jego problemach psychicznych prostytucja to gwóźdź do trumny.

Jego nowa "opiekunka" nudzi się i chce pobawić się w management. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny z Łodzi realnie oceniły jego potencjał. Dały się pomalować, usmażyć naleśniki. Zobaczyły, że on na niczym się nie zna, więc sensownie ogarnęły, że tu roksa albo nic. Nie wzięły jednak pod uwagę, że przy jego problemach psychicznych prostytucja to gwóźdź do trumny.

Jego nowa "opiekunka" nudzi się i chce pobawić się w management. 

Prawda, oni chyba już nie utrzymują kontaktu, a była taka wielka LOVE❤️😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Achaaa, na roksie juz znał rosyjski , angielski

teraz jest zwrot akcji , że chodzi na lekcję angielskiego

indywidualnie  na rosyjski(przecież jest rosjaninem) 

UKRAIŃSKI

and AMERICAN ENGLISH

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

WOW CO ZA MITOMAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Niezbyt inteligentna pani (przejrzałam jej insta) zabrała się za promocję osoby chorej psychicznie. Można mieć zamożnych rodziców, męża, ale to nie czyni nas osobami mądrymi, które same na coś zapracowały. Nie mam nic do takiego życia. Jednak odfrunęło się pani. Nie bez powodu za jego promocję nie biorą się media. Gdyby dało się zarobić na nim, nie siedziałby na lajwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Niezbyt inteligentna pani (przejrzałam jej insta) zabrała się za promocję osoby chorej psychicznie. Można mieć zamożnych rodziców, męża, ale to nie czyni nas osobami mądrymi, które same na coś zapracowały. Nie mam nic do takiego życia. Jednak odfrunęło się pani. Nie bez powodu za jego promocję nie biorą się media. Gdyby dało się zarobić na nim, nie siedziałby na lajwach.

Zgadzam się na 100%, byłby już kimś w świecie celebryckim, a tak ups, pokoik w Poznaniu , lajty wciaż te same, przy lusterku, no matko , ileż można?, ja też tak mogè farmazonić na insta, no gwiazda jestem, kontrakty się sypià jeden po drugim, druga lady Rozenek-Majdan, 😂🤦‍♀️😂🤦‍♀️😂🤦‍♀️

A ta menadzer, ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tak, pani kołcz... powiedziała, że teraz musi już być tylko dobrze, bo tyle wycierpiał. Niestety jest zupełnie odwrotnie. Osoby mocno straumatyzowane przez przymus powtarzania szukają w życiu problemów i je znajdują. Słowem, będzie coraz gorzej. Uczucia, które w nim siedzą chcą wyjść na zewnątrz. Im bardziej będzie tłumił, tym gorsze rzeczy będzie robił, przyciągał. Fajnie pobawić się w mainstreamowe hasełka: będzie dobrze, możesz wszystko, od dziś tylko słońce. Jednak to nie działa. Będzie źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu

Ale kto w ogóle chce robić mu za menadżera? 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Jarmuż z Kaliningradu napisał:

Ale kto w ogóle chce robić mu za menadżera? 🤪

 

7 minut temu, Gość Jarmuż z Kaliningradu napisał:

Ale kto w ogóle chce robić mu za menadżera? 🤪

Ewa_lukasinska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu

No złota kobieta musi z niej być, tylko albo jej się bardzo nudzi albo nie zdaje sobie sprawy z tego, że nic z tego nie będzie. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu
2 minuty temu, BelaBoska napisał:

O kim mowa tutaj w ogóle ??? 

Nie bardzo można pisać, bo paru zlosliwcow blokuje tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Jarmuż z Kaliningradu napisał:

No złota kobieta musi z niej być, tylko albo jej się bardzo nudzi albo nie zdaje sobie sprawy z tego, że nic z tego nie będzie. 😉

Menago gwiazd, ciekawe jakich, bo  na jej insta to tak ubogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dziś właśnie był małym Adasiem. Nawet sam sobie dziwił się, że znowu lubi tak o sobie mówić. I podkreślał, że ktoś w niego uwierzył. Przecież on ma 33 lata. Co ma wiara w niego do jego funkcjonowania? Ja wierzę w niego jak w każdą istotę na ziemi. Z tym tylko, że nie zatrudniłabym go, bo ma problemy psychiczne i wymaga leczenia. 

Kobieta, która zachęca go do pisania książki, nawet nie zajrzała na jego bloga. Zobaczyłaby, że on jest mocno rozkojarzony i że nie jest w stanie nic napisać. To nie jest kwestia wiary/ niewiary. 

Wystarczy wejść na lajwa, żeby zobaczyć, jaki jest konfliktowy. Nie przyjmuje odrębnego zdania, co wywala go poza nawias społeczeństwa. I znowu nie idzie o to, czy ja w niego wierzę. Nikt nie przyjmie osoby tak konfliktowej do pracy w usługach. Nikt normalny nie zaprzyjaźni się z gościem, który agresywnie reaguje na odmienne zdanie. Jarmuż przyjaźnić może się jedynie z lustrem. Tak potwornie niedojrzały jest.

Pieprzenie, że wygląd nie ma znaczenia, to też tylko pusty slogan. Po coś w końcu mamy te oczy? A Adam wygląda źle. Ten cały blackwork po prostu do niego nie pasuje. To nie jest ładne. Adam bzdurzy, że Polacy boją się tatuaży. Bzdura. Jeśli facet jest przystojny, męski, to laskom to nie robi różnicy, a niektóre pewnie nawet lubią. Dlaczego Adama nie chcą na konwentach tatoo? Bo ma to źle zrobione, poza tym jest jeszcze bardziej aspołeczny od nich.

Ten komentarz tak mocno wyczerpuje temat, że nie trzeba nic dodawać. Trafne i mądre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt
5 minut temu, Gość Witek z Mińska napisał:

Ja, ale ostatnio ty mi za to zapłaciłaś, ale dałem Ci lizaka i zwróciłem wyczyszczoną kartę 🙂

Nikt, spitalać z trollingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale ta niby menadzerka, nie powinna tak dzieci pokazywać, szczególnie przy tym temacie na kafe, obciach🤦‍♂️Jednak kajkusia🔫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet jeżeli to po prostu znudzona kobieta, to podłe z jej strony

Z drugiej strony w najnowszym "lajwie" opowiada o kończeniu terapii naświetleniowej, mówiąc coś o "zwiększaniu" oka i zachwycając widownię swoim przyklejonym/domalowanym wąsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

co on chrzani o tych językach xDD angielski, rosyjski i W TO UPCHANY UKRAIŃSKI. 3 godziny 2x w tygodniu! co za czub :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest w okresie manii w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu

Pamiętacie go sprzed ucięcia? Też mu tak odpier/dalało czy Meksyk to przełom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość gosc napisał:

co on chrzani o tych językach xDD angielski, rosyjski i W TO UPCHANY UKRAIŃSKI. 3 godziny 2x w tygodniu! co za czub 😄

może mu się rosyjski z ukraińskim pomylił i się chłopak zamotał?

Z tym pochodzeniem rosyjskim jeszcze rozumiem. Była chwilowa moda na rosyjskie kanały na youtubie, sporo dobrych tatuażystów jest z Rosji, dodać do tego Adamową potrzebę wyjątkowości i bum! Nagle okazał się Rosjaninem. 

Mogę się założyć, że gdzieś kogoś poznał/o kimś usłyszał kto jest z Ukrainy i teraz Adam też musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość psia wrona napisał:

on znowu gdzieś się zadłużył ja też będę miała przesrane bo podał mój adres na umowie czy coś takiego wyrzucę go obiecuje ale pomóżcie mi

Wypier/dalaj durna trollico stąd. A kysz. Znowu będziesz zwalać na Ankę? Nawet gdy ona tu nie pisze, to ty robisz wszystko by ją tu ściągnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

Naprawde dajcie spokoj z off topem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ignorujcie i tyle

Wracając do Adama - chciałabym żeby on tą książkę napisał. To byłby hit bo na pewno ludzie by to czytali - ze zwykłej ciekawości, tak jak my oglądamy jego lajwy. Może podniosłaby mu się samoocena i to by dobrze wpłynęło na jego zdrowie. Ja wiem, że on nie ma w sobie na tyle samozaparcia żeby coś wyprodukować, ale fajnie gdyby jednak mu się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

ignorujcie i tyle

Wracając do Adama - chciałabym żeby on tą książkę napisał. To byłby hit bo na pewno ludzie by to czytali - ze zwykłej ciekawości, tak jak my oglądamy jego lajwy. Może podniosłaby mu się samoocena i to by dobrze wpłynęło na jego zdrowie. Ja wiem, że on nie ma w sobie na tyle samozaparcia żeby coś wyprodukować, ale fajnie gdyby jednak mu się udało

Czytałaś jego bloga? Wiesz co to jest schizofazja? Słuchałaś jego odpowiedzi na pytania w wywiadzie u Morbida? On nie odpowiedział na żadne pytanie merytorycznie. Pytany czy ma wsparcie w rodzinie, odpowiada, że nie miał nigdy idoli. Prowadzący powtarza pytanie, on zaczyna odpowiedź i w trakcie zapomina, o czym mówił. Zajrzyj na jego kanał na YT. Posłuchaj jak buduje zdania. Zaczyna coś mówić i w trakcie gubi wątek. Jak on ma napisać książkę? 

Wątpię, że to byłby hit. Hit byłby wtedy, gdyby jego psychiatra na bazie karty chorobowej opisał ten przypadek. Jednak żadnym hitem nie będzie gubienie wątku, zapominanie o czym się mówi i bajki, z których będzie go można rozliczać, bo będą czarno na białym. Przecież on na końcu zdania nie pamięta jego początku. A jak ma kojarzyć co zmyślał na stronie pierwszej?

Serio nie widzisz, że on ma problemy psychiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czytałaś jego bloga? Wiesz co to jest schizofazja? Słuchałaś jego odpowiedzi na pytania w wywiadzie u Morbida? On nie odpowiedział na żadne pytanie merytorycznie. Pytany czy ma wsparcie w rodzinie, odpowiada, że nie miał nigdy idoli. Prowadzący powtarza pytanie, on zaczyna odpowiedź i w trakcie zapomina, o czym mówił. Zajrzyj na jego kanał na YT. Posłuchaj jak buduje zdania. Zaczyna coś mówić i w trakcie gubi wątek. Jak on ma napisać książkę? 

Wątpię, że to byłby hit. Hit byłby wtedy, gdyby jego psychiatra na bazie karty chorobowej opisał ten przypadek. Jednak żadnym hitem nie będzie gubienie wątku, zapominanie o czym się mówi i bajki, z których będzie go można rozliczać, bo będą czarno na białym. Przecież on na końcu zdania nie pamięta jego początku. A jak ma kojarzyć co zmyślał na stronie pierwszej?

Serio nie widzisz, że on ma problemy psychiczne?

On bardzo dobrze pamięta co zmysla, z biegu się zapomina, ale po chwili przypomina sobie kłamstwo i prostuje. Wiele razy go na tym przyłapałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
42 minuty temu, Gość Teczka napisał:

On bardzo dobrze pamięta co zmysla, z biegu się zapomina, ale po chwili przypomina sobie kłamstwo i prostuje. Wiele razy go na tym przyłapałam.

jak bierze leki, pamięta. jak nie bierze, ma problem z zapamietaniem pytania, na ktore odpowiada. ksiazka jest nieosiagalna dla niego, bo musi byc całoscia, ktora nie sklada sie z czesci wewn sprzecznych, czyli cos czego on nie ma na poziomie osobowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyta kafe, jak zrobił lajta z parku to  się odnosił...lub ktoś mu donosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Czyta kafe, jak zrobił lajta z parku to  się odnosił...lub ktoś mu donosi

Tak, to już nie pierwszy raz jak sie odnosi między wieszami do tego co tu czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×