Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Berti

ulepek 36% i inne aromaterapie

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
56 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Ona zamiast pierniczenia o ci膮偶ach, seksie czy cholera wie o czym--- powinna zabra膰 si臋 w ko艅cu za konsekwentn膮 diet臋!! Ka偶dy normalny lekarz by聽 "wysmia艂" jej m偶onki o ci膮偶y- no ale zaraz by艂oby larum pt "dyskryminacja"...

Ona nawet nie umia艂a umotywowa膰 ewentualnej adopcji psa i przedstawi膰 sensownego wyt艂umaczenia jak by niby si臋 tym psem opiekowa艂a a gl臋dzi o ci膮偶y?

Sorry za ton wypowiedzi ale jak s艂ysz臋 te poprawnie politycznie teksty to mam do艣膰.

A ten Berni, kt贸rego niekt贸re z Was tu broni膮 to tez na g艂ow臋 upad艂? "M贸j m膮偶 te偶 chce dzidziusia". Nosz kurcze...

Berni chce dzidziusia, chyba drugiego bo ju偶 jednego ma...bardzo dobrze, 偶e rodzice staraj膮 sie jej ten pomys艂 z g艂owy wybi膰 bo ona by nic przy tym dziecku nie zrobi艂a...a zreszt膮 o czym my m贸wimy...przecie偶 Buka ledwo teraz mie艣ci sie w w贸zku swoich i ile z niego wystaje bokiem jak j膮 widzimy...gdzie niby mia艂aby t膮 ci膮偶e nosi膰...

Buka gada dla gadania, bo chce, 偶eby ruch na kanale by艂, a narazie to nudy, tylko czeka膰 a偶 #lazemnajlepiej powr贸ci ze zdwojon膮 si艂膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ma艂a Mi

Bogusiu, Bartku, ch臋tnie zostan臋 wasz膮 surogatk膮 i urodz臋 wa zdrow膮 dzidzi臋. Ale uznaj臋 tylko naturaln膮 metod臋 zap艂odnienia po przez stosunek z tatusiem dziecka. Odezwijcie si臋 czy wam pasuje. Buziaki聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
21 minut temu, Go艣膰 Ma艂a Mi napisa艂:

Bogusiu, Bartku, ch臋tnie zostan臋 wasz膮 surogatk膮 i urodz臋 wa zdrow膮 dzidzi臋. Ale uznaj臋 tylko naturaln膮 metod臋 zap艂odnienia po przez stosunek z tatusiem dziecka. Odezwijcie si臋 czy wam pasuje. Buziaki聽

Nie wiem, ale mnie takie wpisy nie 艣miesz膮. No ale nic, to tylko moja opinia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
11 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Nie wiem, ale mnie takie wpisy nie 艣miesz膮. No ale nic, to tylko moja opinia.

A kto powiedzia艂, 偶e to ma 艣mieszy膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
16 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Nie wiem, ale mnie takie wpisy nie 艣miesz膮. No ale nic, to tylko moja opinia.

Przecie偶 to dobra wola ma艂ej, berni chcia艂 j膮 nago obejrze膰, wiec pewnie nie b臋dzie robi艂 problem贸w聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PAD艁AM

"Gotujemy ros贸艂 u babci Balbinki

z banan贸w ?

tak, bo to afryka艅ski

:D :D :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Onionek ju偶 pod zdj臋ciem siorki kometa da艂 馃槅 poziom poszybowa艂 馃ぃ馃ぃ

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Oho nowe instastory o je藕dzie po pijanemu 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Goscio

Bogusia ju偶 zablokowa艂a komentarze i poblokowala niewygodne profile聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Czemu usun臋艂a komentarze Paula a innych zostawi艂a? On pisa艂 kulturalnie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gos
2 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Czemu usun臋艂a komentarze Paula a innych zostawi艂a? On pisa艂 kulturalnie.聽

Mo偶e by艂 z ni膮 kiedys聽na jakim艣 turnusie i ba艂a si臋 ze zaraz zacznie si臋 przypominanie jaka by艂a mi艂a dla innych聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 偶e co?
4 godziny temu, Kr贸lowa Juciuba napisa艂:

Ja prdl, jak ona niby mia艂aby by膰 w ci膮偶y?! Brzuch chyba mia艂aby pod brod膮... Tragedia jaka艣

O...a艂a...?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

o/chu/ ja艂a?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Dnia 23.05.2019 o 20:09, Go艣膰 gosc napisa艂:

Vlog mia艂 by膰 z sekskonferencji聽

Uprawia艂a sex...

na stole w sali konferencyjnej? Z mikrofonem czy z g艂o艣nikiem...? 馃槢

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ?????

Je艣li on mia艂by z ni膮 dziecko, to naprawd臋 straci艂abym do niego resztki jakiegokolwiek wsp贸艂czucia. Ucieka od swojej 偶ony w internetowe flirty z 'emejzing bubs', a teraz mia艂by jeszcze mie膰 drugie dziecko do opieki? A co gdy dziecko urodzi si臋 z tak膮 sam膮 chorob膮? Cz oni s膮 normalni? Gdyby mia艂 chore dziecko, to ju偶 ne tylko do 艣mierci 偶ony wpakowa艂by si臋 w pieluchy, ale i do w艂asnej 艣mierci tkwi艂by w tych klimatach. C贸偶, tylko pogratulowa膰 rozs膮dku...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ironia
Dnia 23.05.2019 o 19:44, Go艣膰 Lalola napisa艂:

Bo poprzedni nie dzia艂a? B艂膮d wyskakuje.聽

Przed chwil膮 wesz艂am na insta i Bogusia chyba urz膮dza sobie gniazdko na Bia艂o艂臋ce. Nied艂ugo b臋dzie nowa seria- urz膮d藕 wn臋trza z Aniolkiem聽

A co, babcia posz艂a po rozum do g艂owy i wykopa艂a diab艂a na?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
7 minut temu, Go艣膰 ironia napisa艂:

A co, babcia posz艂a po rozum do g艂owy i wykopa艂a diab艂a na?

Babcia ma do艣膰 ich awantur聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

B&B s膮 rozczarowani doros艂ym 偶yciem. Nie tego si臋 spodziewali. S膮 schorowani, oci臋偶ali, znudzeni. Licz膮, 偶e dzieciak wszystko zmieni, wprowadzi ich 偶ycie na wy偶szy level. Dojrza艂o艣膰 przedszkolaka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Bior膮c pod uwag臋 b艂yskotliwo艣膰 Bogny to i jej m贸zg pe艂en frazes贸w- odpuszcz臋 sobie komentowanie jej gadania, ale BARTEK? Czy ten ch艂op si臋 na m贸zgi z kim艣 pozamienia艂? Serio nie rozumiem tego kolesia ju偶 w og贸le. Przecie偶 to on powinien "trzyma膰 stron臋" tych rozs膮dnych w tej sytuacji, rodzic贸w Bogny, lekarzy, a on co robi? On chce dziecko z Bogn膮 i chu/j.

Cho膰by ska艂y sra/艂y. Bo to ICH decyzja. No niech b臋dzie, 偶e ICH, ale po prostu ta bezmy艣lno艣膰 mnie przera偶a. Bogny Mama prze偶y艂a piek艂o ( o czym sama Bogna m贸wi) a by艂a KOBIET膭 ZDROW膭, gdy j膮 urodzi艂a. Jak wyobra偶a sobie to Bartek? Bo o Bogusi nie wspomn臋? Psa by nie ogarn臋li ale w imi臋 klejenia zwi膮zku i "pod膮偶eniami za marzeniami" podejm膮 decyzje o dziecku? Lito艣ci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Bior膮c pod uwag臋 b艂yskotliwo艣膰 Bogny to i jej m贸zg pe艂en frazes贸w- odpuszcz臋 sobie komentowanie jej gadania, ale BARTEK? Czy ten ch艂op si臋 na m贸zgi z kim艣 pozamienia艂? Serio nie rozumiem tego kolesia ju偶 w og贸le. Przecie偶 to on powinien "trzyma膰 stron臋" tych rozs膮dnych w tej sytuacji, rodzic贸w Bogny, lekarzy, a on co robi? On chce dziecko z Bogn膮 i chu/j.

Cho膰by ska艂y sra/艂y. Bo to ICH decyzja. No niech b臋dzie, 偶e ICH, ale po prostu ta bezmy艣lno艣膰 mnie przera偶a. Bogny Mama prze偶y艂a piek艂o ( o czym sama Bogna m贸wi) a by艂a KOBIET膭 ZDROW膭, gdy j膮 urodzi艂a. Jak wyobra偶a sobie to Bartek? Bo o Bogusi nie wspomn臋? Psa by nie ogarn臋li ale w imi臋 klejenia zwi膮zku i "pod膮偶eniami za marzeniami" podejm膮 decyzje o dziecku? Lito艣ci.

W punkt, nie do艣膰, 偶e Be艂t ju偶 jednego dzidziusia ma, to z drugim to ju偶 w og贸le 偶eby odreagowa膰 non stop pijany by lazi艂. Ale o czym my m贸wimy, ja my艣le, 偶e nie ma 5 % szans, 偶eby ona zasz艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
7 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

W punkt, nie do艣膰, 偶e Be艂t ju偶 jednego dzidziusia ma, to z drugim to ju偶 w og贸le 偶eby odreagowa膰 non stop pijany by lazi艂. Ale o czym my m贸wimy, ja my艣le, 偶e nie ma 5 % szans, 偶eby ona zasz艂a.

Lepiej tak nie m贸wmy, bo nas przeczyta i b臋dzie na si艂臋 chcia艂a udowodni膰, 偶e zajdzie. 馃槥

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hhhhh

Przesta艅cie ju偶 z t膮 ci膮偶膮, czy tu same dzieci siedz膮 ?

Ona w spos贸b naturalny nie zajdzie w ci膮偶臋, a in vitro聽 ?,偶aden lekarz si臋 nie podejmie pr贸by zap艂odnienia, poza tym sama Bogu艣ka na pocz膮tek, musia艂aby schudn膮膰 co najmniej 30 kg.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
12 minut temu, Pinezka napisa艂:

P贸ki co nie s艂ysza艂am, 偶eby Bartek osobi艣cie wypowiada艂 si臋, 偶e chce mie膰 z Buk膮 dziecko. To ona tak twierdzi, a sami wiemy, jak to u niej jest z prawdom贸wno艣ci膮... Wcale by mnie nie zdziwi艂o, gdyby Bart o planach rozrodczych ma艂偶onki dowiedzia艂 si臋 z Youtuba...

M贸wi艂 w dw贸ch filmikach na YT, 偶e bardzo chce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

U Boczk贸w istnieje jedna mo偶liwo艣膰 ci膮偶y - niepokalane pocz臋cie. Cud.聽

Z ca艂usk贸w w nos dzieci nie ma - niech im to ktos w ko艅cu powie 馃槢

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Pinezka napisa艂:

Serio? Jako艣 mnie to omin臋艂o... Ale skoro tak m贸wi艂, to znaczy, 偶e jest g艂upszy ni偶 ustawa przewiduje. Oczywi艣cie nie pot臋piam go za ch臋膰 posiadania potomka, bo to do艣膰 naturalny i ludzki instynkt, ale w tych warunkach chyba nie ma poj臋cia, w co by si臋 wpakowa艂...

Przecie偶 oni s膮 dziecinni. Nudzi im si臋, to chc膮 pieska albo dziecko. Zwi膮zek okaza艂 si臋 kup膮, to mo偶e chocia偶 rodzicielstwo b臋dzie fajne. Bartek bardzo chce!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Berni k

Starzy buki dobrze kombinuj膮 , 偶e s膮 przeciwni dziecku. Ile jeszcze buka po偶yje ? A potem co ? Berni b臋dzie chcia艂 u艂o偶y膰 sobie 偶ycie , wi臋c oni b臋d膮 musieli przygarn膮膰 tego da艂na. Przecie偶 nie babcia i nie聽 jego mama. A oni nie po to si臋 buki pozbyli z domu, 偶eby teraz od nowa jakiego艣 debyla wychowywa膰 po buce.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Czy ona zapomnia艂a jak jej ci臋偶ko 偶y膰 z ta choroba ? Czy o co chodzi z tym dzieckiem ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tvn

Kulisy s艂awy Kuszynskiej i migawka z buk膮 ma konfie sexON

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ppppp

Normalna, zdrowa kobieta traci wap艅 b臋d膮c w ci膮偶y, lec膮 jej z臋by, a co m贸wi膰 o chorej na "艂amliwo艣膰" ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Jej mama ledwo dala rade z Bogus艂aw膮 a byla zdrowa jak j膮 urodzi艂a, sama Buka mowi, ze matka i tatko przeszli pieklo. To JEJ slowa. A kto pomoze Bartkowi?聽 Hmmmm? Ich decyzja? Ale boryka膰 sie z tym bedzie wieeele osob.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×