Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 👍😁

Polecane posty

Gość gość

Wieczorna i te jej napastliwe komentarze mi się kojarza z tą drącą ryło Azalią w teledysku xD Tylko że Azealia ładna i zdolna i normalniejsza mimo wszystko xD.  http s://ww w.yout ube.com /wat ch?v=i3Jv9fNPjgk&list=RDxOsPa7pK8bQ&index=27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Nie rozumię napisał:

To ten od kału? 

DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH: ...KA WIECZORNA ZNOWU SZUKA SKOJARZEŃ Z KAŁEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Nie rozumię napisał:

To ten od kału? 

Nie. Ten od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość ISUKOxD napisał:

Ale te w których wieczorna wyzywa, pisze wiecznie o dochodzeniu czy nie wspominając o jej pedofilskich tekstach czy stalkingu to są dobre nie xD Mentalność kalego xD 

Ale w których? Tu jest jakiś koneser od kup. Zrób mi screen z dowodem, ze to ta jakaś wieczorna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDD

Ale z was durnie kundle won do budy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie. Ten od ciebie.

Ten ode mnie to kałboj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
6 minut temu, Gość OstatecznyNokaut1 napisał:

Wieczorna jak staniesz na dwóch łapkach to ci rzucę i to nawet kilka, bo właśnie jem i mam za dużo. Bardzo dobre ht tps://img ur.com /a/y6d84GA Też byś zjadła coś normalnego zamiast wędzonej świniny...Dobra rada...W tle notatki ze studiów, które też tak hejtujesz, ale  na mocy których przynajmniej odpowiednio załatwię tobie odpowiednią profesjonalną opiekę prędzej czy później. 😉

Zakupy za dwa koła podkręciły Wieczorną wystarczajaco mocno, nie dobijaj jej sushi bo histeryczka nam padnie xD Też by chciała mieć w życiu więcej niż kafeterię i 🥓 xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH: ...KA WIECZORNA ZNOWU SZUKA SKOJARZEŃ Z KAŁEM...

Ludzie nienormalni jesteście. Idę stąd, tego nie da się nawet czytać. Bagno i piszący tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ale w których? Tu jest jakiś koneser od kup. Zrób mi screen z dowodem, ze to ta jakaś wieczorna. 

Jezu nie widzisz, że to jej styl pisania? Jej  durne przekręcanie wyrazów? Jak nie widzisz to i tak nie ma sensu tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumię
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jezu nie widzisz, że to jej styl pisania? Jej  durne przekręcanie wyrazów? Jak nie widzisz to i tak nie ma sensu tłumaczyć.

No nje ma sęsu nje ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ten ode mnie to kałboj. 

I ty powiesz że jesteś normalna Wieczorna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

Dragon kundlu ... cię wysikała nie urodziła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
2 minuty temu, Gość Nie rozumię napisał:

No nje ma sęsu nje ma.

No tu masz wyżej pytająca... Choćby tu "śmieszkuje" (jak zwykle bez rezultatu) ta ...ka wieczorna xD Znowu ma mechanizm sztucznego odcinania od nieprzyjemnych emocji. Dlatego taka zjëbana jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość ISUKOxD napisał:

Zakupy za dwa koła podkręciły Wieczorną wystarczajaco mocno, nie dobijaj jej sushi bo histeryczka nam padnie xD Też by chciała mieć w życiu więcej niż kafeterię i 🥓 xD 

:D Pardon, (nie) chciałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

I ty powiesz że jesteś normalna Wieczorna? 

Nje rozumię ja ciebie. Czy możesz jaśniej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Agatkasratka napisał:

Co to jest suszoną świnie odp

Wieczorna odżywia się głównie wieprzowiną. Kiełbasa z cebulą, wędzone szaszłyki z boczku z grilla itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nje rozumię ja ciebie. Czy możesz jaśniej? 

Mogę na ciebie näsräć ewentualnie. Ale nie będę ci robić dobrze. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Wieczorna odżywia się głównie wieprzowiną. Kiełbasa z cebulą, wędzone szaszłyki z boczku z grilla itd. 

jaki plebs xD jeszcze kawa, stixy i faje xD ona doslownie gnije od tego zarła xD teraz pewnie juz tam idzie paluchem orgazm od atencji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Agatkasratka napisał:

A gruba jest?

A jak myślisz :D Bez powodu innych nie hejtuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość ISUKOxD napisał:

jaki plebs xD jeszcze kawa, stixy i faje xD ona doslownie gnije od tego zarła xD teraz pewnie juz tam idzie paluchem orgazm od atencji xD

Przy dzisiejszej orgazmicznej histerii Wieczorna dochodzi nawet bez palucha...Dwa paragony, liczne u Wieczi orgazmo-zgony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Mogę na ciebie näsräć ewentualnie. Ale nie będę ci robić dobrze. 😘

Idąc twoim tokiem myślenia brandzluje się do twoich tematów więc robisz mi dobrze od kilku godzin. Ty mała gejszo 🙂 tak nje wolno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesteś żałosna Wieczi. Widać po raz enty w tych jałowych dyskusjach jakie szkodliwe schematy powtarzasz. W momencie, gdy już totalnie tracisz grunt pod nogami, uciekasz w jakieś absurdalne teksty i starasz się do tego stopnia odciąć emocjonalnie od wygarniających tobie prawdę uwag, że zachowujesz się jak przygłup. Projekcja w takich momentach przestaje u ciebie działać i uciekasz w sałatke słowną i działania paradoksalne. Wymagasz nie tylko leczenia farmakologicznego, ale i terapii odpowiedniej dla osób ze schizofrenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuj
3 minuty temu, Gość gość napisał:

A jak myślisz 😄 Bez powodu innych nie hejtuje. 

Musi wozić swój bebech na taczce bo jej zwisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odcinam złe demony!
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jesteś żałosna Wieczi. Widać po raz enty w tych jałowych dyskusjach jakie szkodliwe schematy powtarzasz. W momencie, gdy już totalnie tracisz grunt pod nogami, uciekasz w jakieś absurdalne teksty i starasz się do tego stopnia odciąć emocjonalnie od wygarniających tobie prawdę uwag, że zachowujesz się jak przygłup. Projekcja w takich momentach przestaje u ciebie działać i uciekasz w sałatke słowną i działania paradoksalne. Wymagasz nie tylko leczenia farmakologicznego, ale i terapii odpowiedniej dla osób ze schizofrenią.

Mój grałnd jest stedi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Idąc twoim tokiem myślenia brandzluje się do twoich tematów więc robisz mi dobrze od kilku godzin. Ty mała gejszo 🙂 tak nje wolno. 

Obie wiemy, że nie stać cię na gejsze,  jak również żadna gejsza nie przyjęłaby kogoś twojego sortu, więc sobie tak chociaż popisz. 😘 Jesteś równia urocza z tymi swoimi marzeniami jak tańczący człowiek z nogą w gipsie. 

Ja mam dużo litości dla takich spłukanych śmieci jak ty. Naprawdę. 😘 I żadnym "moim tokiem myślenia", tylko to prawda. Sama się przyznałaś, moja ty Locho.🐷🐽 😘 Sushi 🍱 może? Masz foto na górze. Pora przestać jeść swoich braci wieprzoszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Odcinam złe demony! napisał:

Mój grałnd jest stedi. 

Właśnie widać....Wieczorna im szybciej trafisz na leczenie, tym lepiej. Tyle. Tu już się nie ma co śmiać. Musiał cię ktoś bardzo skrzywdzić. A ty teraz próbujesz robić to innym i sama jesteś totalnie zepsuta i zaburzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Obie wiemy, że nie stać cię na gejsze,  jak również żadna gejsza nie przyjęłaby kogoś twojego sortu, więc sobie tak chociaż popisz. 😘 Jesteś równia urocza z tymi swoimi marzeniami jak tańczący człowiek z nogą w gipsie. 

Ja mam dużo litości dla takich spłukanych śmieci jak ty. Naprawdę. 😘 I żadnym "moim tokiem myślenia", tylko to prawda. Sama się przyznałaś, moja ty Locho.🐷🐽 😘 Sushi 🍱 może? Masz foto na górze. Pora przestać jeść swoich braci wieprzoszku.

Zaorane xD Ale trafione w tego prostaka w punkt xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daddy cool
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Obie wiemy, że nie stać cię na gejsze,  jak również żadna gejsza nie przyjęłaby kogoś twojego sortu, więc sobie tak chociaż popisz. 😘 Jesteś równia urocza z tymi swoimi marzeniami jak tańczący człowiek z nogą w gipsie. 

Ja mam dużo litości dla takich spłukanych śmieci jak ty. Naprawdę. 😘 I żadnym "moim tokiem myślenia", tylko to prawda. Sama się przyznałaś, moja ty Locho.🐷🐽 😘 Sushi 🍱 może? Masz foto na górze. Pora przestać jeść swoich braci wieprzoszku.

Moje marzenia są jedynie twoją chorą projekcją mentalna prostytutko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
3 minuty temu, Agatkasratka napisał:

Pokażcie jejbryjjaktakmwsyzyskichhejtuje

Nikt go nie widział xD Może dlatego że by człowiek padł jak by zobaczył xD Może dlatego w domu siedzi ciągle xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Daddy cool napisał:

Moje marzenia są jedynie twoją chorą projekcją mentalna prostytutko. 

Ojej. Wieczorna ma atak histerycznej padaczki. Widzę, że zabolało. 😘 I słusznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×