Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takaja

Mówi że jestem poje****ana i że powinnam się leczyć i że jak mam problemy to powinnam iść do psychiatry

Polecane posty

Gość ma racje
9 minut temu, Gość Natka napisał:

Idź się lecz człowieku. Kolejny ignorant się znalazł. Po prostu kobiety chcą kochać i być kochane. Takie prawdziwe kobiety, które się szanują i dbają o rodzinę. Niestety często trafiają na takich dupkiem jak autorka tematu. A potem narzekają faceci, że nie ma już prawdziwych, delikatnych kobiet. Trudno, żeby były skoro faceci to takie skur...

on zapíerdala aby ona i bachory miały co jeść i dach nad głową a tej kur/wa jeszcze źle, peezda nawet nie pracuje i nic nie robi w domu i jeszcze marudzi, kop w doope za drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche podziękuj
4 minuty temu, Gość Takaja napisał:

Ciągle słyszę że jestem nikim że jestem poje**ana ... i że takie jest życie a ja wymagam Bóg wie czego i pogodZilam się z tym kim jestem ale nie pogodZilam się z myślą żeby żyć z człowiekiem który mi to mówi bardzo często i twierdzi że nie mamy problemów bo inni mają większe i mówi mi że chce ze mną dorzyc starości

ma chłop racje, masz wymagania i zachcianki a sama gòwno robisz, chcesz życie jak z seriali w TV, to jest tylko fikcja, siedź na doopie i się ciesz że ktoś się poświęca i na ciebie ora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaja
32 minuty temu, Gość Jan napisał:

Ile pieniążków do budżetu rodziny wkłada on, a ile -Ty? Żeby była jasność.

Jakie masz wykształcenie? Namów go na zamianę ról. Ty idź do pacy, a on niech zwolni i zajmuje się dzieckiem. Poważnie.

Ja mam tylko pieniądze z mopsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaja
1 minutę temu, Gość troche podziękuj napisał:

ma chłop racje, masz wymagania i zachcianki a sama gòwno robisz, chcesz życie jak z seriali w TV, to jest tylko fikcja, siedź na doopie i się ciesz że ktoś się poświęca i na ciebie ora

Za takie poświęcenie to ja dziękuję odchodziłam od niego wiele razy i to on wmawiał mi że się zmieni i że chce ze mną być do niczego go nie zmuszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre
3 minuty temu, Gość Takaja napisał:

Za takie poświęcenie to ja dziękuję odchodziłam od niego wiele razy i to on wmawiał mi że się zmieni i że chce ze mną być do niczego go nie zmuszałam

nie podoba się? DRZWI OTWARTE, każdej babie tak mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
6 minut temu, Gość Takaja napisał:

Ja mam tylko pieniądze z

Jak dużo on Ci daje na Twoje wydatki mieszkaniowe?

Jaką szkołę ukończyłaś? Jaki masz zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaja
Przed chwilą, Gość Andre napisał:

nie podoba się? DRZWI OTWARTE, każdej babie tak mówie.

Jemu też powiedziałam żeby się wyprowadzil nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kuchni marsz
2 minuty temu, Gość Takaja napisał:

Jemu też powiedziałam żeby się wyprowadzil nie chciał

On sobie inną znajdzie, gorzej z tobą, nikt takiej psychicznej nie będzie chciał, więc siedź na doopie i dziękuj za to co masz a nie marudź za tym czego nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_stresu_opiekuna

Przeczytajcie razem.

Opieka nas chorym to bardzo ciezka praca.

Jestem pewna, ze maz by sie z Toba nie zamienil, poniewaz w zwyklej pracy bys odzyla ( kontakt z ludzmi plus widoczna gratyfikacja w postaci wyplaty ) przy pracy w domu nie unaocznia sie tak zaslug (a przy opiece przy chorym dziecku sa one niewspolmierne do zwyklego etatu).

Robisz kawal dobrej roboty, po prostu potrzebujesz wsparcia i dobrego slowa, DOCENIENIA,odskoczni..

Zaproponuj mezowi zamiane, wyjedz gdzies (w dni wolne od jego pracy) by sam sie poopiekowal dzieckiem (choc i tak nie odda to w pelni Twojej pracy, bo dla meza bedzie to tylko krotka odmiana bez stanu pojawiajacego sie w przewleklosc opieki) - ale moze wiecej zrozumie.

Szukajcie pomocy RAZEM.

W koncu jestescie rodzina.

Pozdrawiam i wspieram calym sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaja
5 minut temu, Gość Jan napisał:

Jak dużo on Ci daje na Twoje wydatki mieszkaniowe?

Jaką szkołę ukończyłaś? Jaki masz zawód?

Płaci za mieszkanie 500zl to cała kwota zima miesięcznie latem jest taniej ma auto którym mnie wozi jedzenie też on sponsoruje. Wogole wszystko jest jego ja mam tylko tego pilnować żeby nie ukradli jak on jest w pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaja
5 minut temu, Gość do kuchni marsz napisał:

On sobie inną znajdzie, gorzej z tobą, nikt takiej psychicznej nie będzie chciał, więc siedź na doopie i dziękuj za to co masz a nie marudź za tym czego nie masz.

Niech by sobie znalazł inna nawet mu to mówiłam ale on się uparł że jest ze mną szczęśliwy. 4lata wogole nie wychodziłam z domu wiec mi nie mów że mam usiąść na dupie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
2 minuty temu, Gość Takaja napisał:

wszystko jest jego

Idź do prcy do bierdronki (codziennie w domu, bez zawodu) teraz dajo 2300, 500 mieszkanie, 1200 jedzenie, 400 na paliwo, 200 dla Ciebie, a on niech sobie pije z zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaja
1 minutę temu, Gość Jan napisał:

Idź do prcy do bierdronki (codziennie w domu, bez zawodu) teraz dajo 2300, 500 mieszkanie, 1200 jedzenie, 400 na paliwo, 200 dla Ciebie, a on niech sobie pije z zasiłku.

Mam zawód wykształcenie średnie ale w moim mieście nie znalazłam pracy w zawodzie. 

Nie mogę wyjść sobie z domu bo nie m pewności czy mnie wpuści bo już były takie sytuacje.... Nie chcę robić cyrków żeby dzieci cierpiały nigdzie tego nie zgłoszę....

A ciągle tylko udaje y udana rodzinkę są osoby które mówią że się nigdy nie klucimy żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
1 minutę temu, Gość Takaja napisał:

Mam zawód wykształcenie średnie ale w moim mieście nie znalazłam pracy w zawodzie. 

W jakim?

Zawsze możesz zostawić mu dzieci i płacić Ali Mendy. Jest równouprawnienie. Od strony pieniążków wyjdziesz podobnie, bo tak 1200 na jedzenie, a tak 600 na jedzenie plus po 300 na dwoje dzieci. Odwiedziny będziesz mieć dogadane u Ciebie na wynajętym pokoju co sobotę na 8h, jeśli się umówisz. Niech sobie weźmie zasiłek.

Dłużej tak nie wytrzymasz, czyli chcesz do prcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaja

Dziękuję za zainteresowanie wypale papierosa i kładę się spać. Cieszę się że jutro zobaczę się z dzieckiem a co będzie potem??? życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
1 minutę temu, Gość Takaja napisał:

wypale papierosa i kładę się

Masz zasiłek i ciągniesz z niego na papierosy i piveczko. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Takaja napisał:

Powiedział że w domu nie sprzątam że niczym się nie interesuje a tak naprawdę to on tylko pracuje i nic poza tym. Kłótnie nie raz były o to bo ja bym chętnie poszła do pracy ale nie mogę. On mi nie pomaga w zajmowaniu się dziećmi. A nie mamy nikogo rodziny znajomych nikt nam nie pomaga

... nie rozumie tego ze dziecko jest chore wiec ktoś musi z nim siedzieć w domu i się opiekować?? Ja pie...e miej honor kobieto i rozwiedz się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluzja
19 minut temu, Gość Takaja napisał:

Mam zawód wykształcenie średnie ale w moim mieście nie znalazłam pracy w zawodzie. 

Nie mogę wyjść sobie z domu bo nie m pewności czy mnie wpuści bo już były takie sytuacje.... Nie chcę robić cyrków żeby dzieci cierpiały nigdzie tego nie zgłoszę....

A ciągle tylko udaje y udana rodzinkę są osoby które mówią że się nigdy nie klucimy żenada

Iluzja jak w TV, eh tak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaja
1 minutę temu, Gość Jan napisał:

Masz zasiłek i ciągniesz z niego na papierosy i piveczko. Gratulacje.

Tak się składa że nie paliłam 4mce a on mnie ciągle częstował i pytał czy chce zapalić papierosa i w końcu się poczestowalam i palę od tamtej pory nie wiem czego tu gratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaja

Kładę się spać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielniczki precz
26 minut temu, Gość Takaja napisał:

Dziękuję za zainteresowanie wypale papierosa i kładę się spać. Cieszę się że jutro zobaczę się z dzieckiem a co będzie potem??? życie.

jeszcze palaczka do tego? jprdl, bym kopnął taką w doope dawno temu.... a nawet to zrobiłem w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj
17 minut temu, Gość Takaja napisał:

Tak się składa że nie paliłam 4mce a on mnie ciągle częstował i pytał czy chce zapalić papierosa i w końcu się poczestowalam i palę od tamtej pory nie wiem czego tu gratulować

patologia i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość ma racje napisał:

on zapíerdala aby ona i bachory miały co jeść i dach nad głową a tej kur/wa jeszcze źle, peezda nawet nie pracuje i nic nie robi w domu i jeszcze marudzi, kop w doope za drzwi

Uwierz na słowo, że dużo łatwiej jest dać dziecko do żłobka, pójść do pracy i spędzać z dzieckiem tylko popołudnia niż siedzieć z nim cały dzień. Sama przez 2 lata siedziałam z dzieckiem w domu, całe dnie poświęcam rodzinie, bo mąż ciągle zaczynał jakis inny interes. Teraz jak zaczęłam pracować, a Córcia jest w żłobku to zaczęłam na nowo żyć. Fakt, że jestem strasznie zabiegany i nie mam nawet czasu zrobić porządnych zakupów, ale czuję, że żyje. Dużo trudniejsze jest siedzenie w domu i zajmowanie się dzieckiem. Tym bardziej jak ma się za męża takiego ignoranta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilu
8 godzin temu, Gość señor napisał:

wam babom palma odbija z dobrobytu... czego wy kur-wa wogóle chcecie??

Z dobrobytu?! Haha, nikt nie mówił o jakimś dobrobycie 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuję

Startowy to stalker proszę administracje o ustalenie danych autora startowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×