Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SissiX

zdjecie nagiego ojca kapiacego sie z dzieckiem

Polecane posty

znalazlam na Fb zdjecie nagiego ojca (bylo widac ze nie ma majtek) ktory kapie sie w wannie z dzieckiem (dziewczynka), ktore tez bylo calkiem nagie. Czy tylko dla mnie to jest chore, czy moze to jest normalne  w spoleczenstwie madek i ojcow? Dla mnie to zajezdza pedofilia, oczywiscie zdjecie juz zgloszone na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fajnie.  A mój nastoletni syn wchodzi mi do łazienki  kiedy się kapie i jestem naga. Co za skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość gość napisał:

Fajnie.  A mój nastoletni syn wchodzi mi do łazienki  kiedy się kapie i jestem naga. Co za skandal!

nie umiesz sie zamknac w lazience? nie kazdy ma ochote ogladac nagie, ponad 40-letnie cialo. Zwlaszcza swojej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Jedyna patologią, jaka tu widzę, to wrzucanie takiego zdjęcia do internetu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja
1 minutę temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

Jedyna patologią, jaka tu widzę, to wrzucanie takiego zdjęcia do internetu. 

Podpisuje sie pod tym🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bez przesady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja chyba mam mało znajomych bo większości z takich przebojów nie doświadczyłam na fb 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa

Jak matki z dziećmi się kąpią to też powinno się je pozamykać. Jest równouprawnienie i każdy partner w związku wkłada tyle samo i może oczekiwać tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie chore jest wstawianie takich zdjęć na fb. Serio? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Owa napisał:

Jak matki z dziećmi się kąpią to też powinno się je pozamykać. Jest równouprawnienie i każdy partner w związku wkłada tyle samo i może oczekiwać tyle samo.

chyba pomylilo ci sie z ''kapac dziecko''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
7 minut temu, SissiX napisał:

chyba pomylilo ci sie z ''kapac dziecko''

No a jaka to różnica jak chłop kąpiel dziecko, a jaka jak baba kąpie dziecko. Jest równouprawnienie. Obudź się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, SissiX napisał:

znalazlam na Fb zdjecie nagiego ojca (bylo widac ze nie ma majtek) ktory kapie sie w wannie z dzieckiem (dziewczynka), ktore tez bylo calkiem nagie. Czy tylko dla mnie to jest chore, czy moze to jest normalne  w spoleczenstwie madek i ojcow? Dla mnie to zajezdza pedofilia, oczywiscie zdjecie juz zgloszone na fb.

Karyna wstawaj, z,e,s,r,a,ł,a,ś się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze to zboczenie taka wspolna kapiel!po jakiego grzyba ojciec/matka kapie sie z dzieckiem?jaka z tego korzysc, oszczednosc wody?bo czasu na pewno nie, o zadne sie porzadnie nie umyje.do tego fota na fejsie, az prosi o zgloszenie nawet do opieki spolecznej bo wyraznie smierdzi pedofila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
3 minuty temu, emigrantka napisał:

Oczywiscie ze to zboczenie taka wspolna kapiel!po jakiego grzyba ojciec/matka kapie sie z dzieckiem?jaka z tego korzysc, oszczednosc wody?

Jak ktoś ma dochód na rodzinę 1000 i paczki z karritasu.

Gdyby tak każdy myślał w latach 1901-1951, to połowę Kraju trzeba byłoby zamknąć za to że sąsiad patrzy do nie swojej wanny.

Rodzice tego dziecka nie są zboczeni, ale są zidiociali skoro dzielą się takimi widokami z sąsiadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dziecko ma roczek do dwóch to jest całkiem naturalne. W późniejszym wieku raczej nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez jak bylam dzieckiem to sie nie przelewalo, ale kapiel byla po kolei w tej samej wodzie, nie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×