Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i zrozum tu faceta

Czy on jest inny niż myślę?

Polecane posty

Gość i zrozum tu faceta

Poznaliśmy się przez koleżankę i wszyscy razem pracujemy. Koleżanka jest bliską koleżanka tego kolegi i postanowiła że oboje byśmy do siebie pasowali. Ja dołączyłam dosyć niedawno, ale koleżanka dużo mi o nim opowiadała. Podobno nie ma dziewczyny prawie dwa lata, zwierzał jej się że nie umie poznać nikogo " normalnego"  On jest takim sympatycznym, skromnym facetem z dużym poczuciem humoru. Jak go poznałam to od razu kliknęło między nami. I wszystko super tylko problem jest taki iz on przede mną wydaje się trochę inny. Na przykład niedługo jedzie na wakacje i chwali się że nie może się doczekać aż będzie uprawiał dużo s..xu. Gada różne takie głupoty i niby to jest w żartach ale nie wiem jaki to ma cel. Albo mówi że podoba mu się taki tyłek a nie inny. Moja koleżanka mówi że to są żarty, ale tak się zastanawiam dlaczego akurat przede mną? Zależało mi żeby go poznać lepiej, ale po tym trochę mnie to zniesmaczyło. Jak odczytać to jego zachowanie? Bo dawał do zrozumienie że tez chce mnie lepiej poznać, ale jak ktoś gada że chce przelecieć multum lasek na swoich wakacjach żarty nie żarty to raczej nie jest to coś co mnie do niego przyciągnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Mezczyzni nigdy nie klamia a kobiety nie sluchaja, mowi Ci jaki jest, po co pytasz o rekomendacje kolezanki ?  wiekszosc z nas taka jest

Jak szukasz kogos kto jest bardziej monogaminczy to typ nie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Udaje kozaka, nie chce wyjść na przegrywa co dawno baby nie miał. Głupi sposób, ale to tylko dowodzi, że on nie umie podrywa kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

Udaje kozaka, nie chce wyjść na przegrywa co dawno baby nie miał. Głupi sposób, ale to tylko dowodzi, że on nie umie podrywa kobiety. 

*podrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość i zrozum tu faceta napisał:

Podobno nie ma dziewczyny prawie dwa lata, zwierzał jej się że nie umie poznać nikogo " normalnego" 

Takie tłumaczenie zawsze powinno wzbudzić ostrożność. Tym bardziej, kiedy później okazuje się, że...

16 minut temu, Gość i zrozum tu faceta napisał:

[...] I wszystko super tylko problem jest taki iz on przede mną wydaje się trochę inny. Na przykład niedługo jedzie na wakacje i chwali się że nie może się doczekać aż będzie uprawiał dużo s..xu. [...] Albo mówi że podoba mu się taki tyłek a nie inny. [...]

...nie potrafi się zachować wobec kobiety.

16 minut temu, Gość i zrozum tu faceta napisał:

Gada różne takie głupoty i niby to jest w żartach ale nie wiem jaki to ma cel.

Może mieć na celu stwarzanie pozorów wobec faktu, że nie cieszy się powodzeniem, jest nieobyty. Pod tą maską może kryć się obawa przed odrzuceniem. W nieporadny sposób zapewnia Cię o swojej męskości. Podświadomie, bądź świadomie weryfikuje, czy będziesz zazdrosna i jak się zachowasz. Zdecyduj, jaką postawę przybrać - wedle tego, co czujesz - i przy okazji wyciągnij z niej wnioski dla samej siebie, dla samoświadomości i samorozwoju. Najlepiej poobserwować faceta jeszcze jakiś czas i podjąć decyzję, czy warto się angażować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zrozum tu faceta

On nie mówi mi wprost tylko tak czasem rzuca żartem, a koleżanka zna go długo i dość dobrze. Więc nie umiem zrozumieć skoro ma teraz szanse na fajną znajomość to czemu udaje takiego hen do przodu? Nie wiem jak go rozgryźć, i nie wiem jak podejść do tego jego żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zrozum tu faceta

Nenesh no właśnie masz rację, tylko on jest naprawdę bardzo fajnym, sympatycznym facetem, przystojny, wysportowany raczej nie typ bawidamka mi się wydaje. A przede mną stwarza inne pozory, trochę to dziwne bo to na pewno nie jest sposób żeby zaimponować dziewczynie którą się lubi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość i zrozum tu faceta napisał:

A przede mną stwarza inne pozory, trochę to dziwne bo to na pewno nie jest sposób żeby zaimponować dziewczynie którą się lubi? 

Niektóre dziewczyny takie zachowanie zrazi i spowoduje dystans, niektóre przyjmą je z zazdrością i ambicjonalnie zaczną się starać o faceta, a jeszcze inne przyłączą się do żartów, albo go przy tym skreślając z listy kandydatów na partnera, albo nie... Także, wszystko zależy. Grunt, byś postąpiła w zgodzie ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
7 minut temu, Nenesh napisał:

nie potrafi się zachować wobec kobiety.

(...)Najlepiej poobserwować faceta jeszcze 

Znowu porady z düpy.

Kobieta to dojrzała istota rodzaju żeńskiego. Niedojrzała -jak autorka która nie wie co zrobić, radzi się koleżanki i grona profesorskiego tego szanownego forum -to dziewczyna.

Autorko poobserwuj z boku, za chwilę nie będziesz miała chłopa, bardziej obrotna Ci zwinie. 🦁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Riucha co popadnie a ty sie.oszukuj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Owa napisał:

Autorko poobserwuj z boku, za chwilę nie będziesz miała chłopa, bardziej obrotna Ci zwinie. 🦁

Oczywiście. Ponieważ nieistotne, że ma się wątpliwości, najlepiej jak najszybciej łapać faceta, bo 'inna zwinie'. To dopiero ''świetna'' rada ;p ale nie podejrzewam, by Autorka była taką desperatką. Jeśli się nie ma całkowitej pewności, to albo się faceta jeszcze obserwuje i weryfikuje, albo od razu z niego rezygnuje.

10 minut temu, Gość Owa napisał:

[...] Niedojrzała -jak autorka która nie wie co zrobić, radzi się koleżanki i grona profesorskiego tego szanownego forum [...]

Każdy może się zagubić i nie wiedzieć, jak postąpić. Zadawanie pytań i radzenie się innych ma na celu poszerzenie własnej percepcji, dostrzeżenie być może tego, czego samemu się nie dostrzega, będąc w ''centrum wydarzeń''. Świadczy zatem o rozsądku i chęci poszerzania horyzontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy facet chce się w młodości wyszumieć i przespać z jak największą liczbą kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

autorko a ten wasz kolega wie że wasza koleżanka chce was zeswatać? 
facet mówi ci o innych dziewczynach więc możliwe że jesteś dla niego tylko koleżanką,
dałaś mu znać że jesteś zainteresowana albo on tobie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mi sie wydaje że albo on kogoś ma, albo ty kogoś masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Niby chce poznac normalna a sam zachowuje sie niezbyt normalnie. Pewnie to jego styl by wzbudzic w tobie zazdrosc.Zachowuje sie jak cwaniaczek. Mysli ze jest zabawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
5 godzin temu, Gość i zrozum tu faceta napisał:

On nie mówi mi wprost tylko tak czasem rzuca żartem, a koleżanka zna go długo i dość dobrze. Więc nie umiem zrozumieć skoro ma teraz szanse na fajną znajomość to czemu udaje takiego hen do przodu? Nie wiem jak go rozgryźć, i nie wiem jak podejść do tego jego żartów

Dlatego że kobiety odrzucają mężczyzn, którzy nie są pewni siebie oraz prawiczków, więc gra pewnego siebie i doświadczonego, żebyś go nie olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ech napisał:

Dlatego że kobiety odrzucają mężczyzn, którzy nie są pewni siebie oraz prawiczków, więc gra pewnego siebie i doświadczonego, żebyś go nie olała.

Pewność siebie nie polega na bezpardonowym oznajmianiu że będzie się bzykać bądź zaliczylo się pół miasta powiatowego. Ale co mogą o tym wiedzieć dèbile tacy jak ty albo inni pozerzy. A później płacz że baby złe. Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Pewność siebie nie polega na bezpardonowym oznajmianiu że będzie się bzykać bądź zaliczylo się pół miasta powiatowego. Ale co mogą o tym wiedzieć dèbile tacy jak ty albo inni pozerzy. A później płacz że baby złe. Lol

Wiem, że nie polega. Ale opisywany tutaj mężczyzna tego nie wie, dlatego nieudolnie próbuje udawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość ech napisał:

Wiem, że nie polega. Ale opisywany tutaj mężczyzna tego nie wie, dlatego nieudolnie próbuje udawać.

Jeśli tego nie wie to autorka powinna poszukać dojrzałego mężczyzny a nie mentalnego nastolatka buchaja . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Buhaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jeśli tego nie wie to autorka powinna poszukać dojrzałego mężczyzny a nie mentalnego nastolatka buchaja . 

Nie zgodzę się. Dojrzały mężczyzna może nie mieć doświadczenia w tym temacie i może nie wiedzieć. Ty też nie wiesz ani nie potrafisz wszystkiego, zwłaszcza rzeczy, których nigdy nie robiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość ech napisał:

Nie zgodzę się. Dojrzały mężczyzna może nie mieć doświadczenia w tym temacie i może nie wiedzieć. Ty też nie wiesz ani nie potrafisz wszystkiego, zwłaszcza rzeczy, których nigdy nie robiłaś.

Dojrzałość to mądrość. Mądry człowiek po prostu wie co wypada mówić przy kobiecie a co nie więc skończ pieprzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Nenesh napisał:

Może mieć na celu stwarzanie pozorów wobec faktu, że nie cieszy się powodzeniem, jest nieobyty. Pod tą maską może kryć się obawa przed odrzuceniem. W nieporadny sposób zapewnia Cię o swojej męskości. Podświadomie, bądź świadomie weryfikuje, czy będziesz zazdrosna i jak się zachowasz. Najlepiej poobserwować faceta jeszcze jakiś czas i podjąć decyzję, czy warto się angażować.

Oj tak to może być właśnie to... 

Próbuje silić się na żarty i zapewniać o swojej męskości, powodzeniu u innych kobiet. Może myśli, że jeśli pokaże Ci jakie ma branie,od razu do niego polecisz. Chcę Cię przekonać jakiego to on ma bujne  życie erotyczne i co to on nie potrafi... Ewidentnie ten brak pewności siebie, nawet kompleksy aż biją po oczach...

Ktoś kto co tydzień ma inną kobietę w łóżku i jest lovelasem będzie robił po cichu swoje, korzystał z życia nie rozpowiadając przy tym z kim i co,a wręcz vędzie udawał biedaczka porzuconego przez inne, byleby tylko poderwać kolejną i ...

On udaje(oby tylko udawał) wielkiego podrywacza, co nie świadczy o nim najlepiej,ale najpewniej właśnie jest trochę zakompleksiony i próbuje się dowartościować w Twoich oczach.Podejrzewam, że jak Cię widzi to plecie co mu ślina na język przyniesie, czym buduje niezbyt dobry wizerunek w Twoich oczach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×