Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ToTo

Czy warto spróbować związku z Ukrainką?

Polecane posty

Gość ASdasd
1 godzinę temu, Gość Gosvio napisał:

Nie mam powody żeby kłamać. Zapraszam do Warszawy. 

ale ja jestem z wawy, pedrylu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkujekuu

Prawda kole w oczy. Nie ma co przejmowac sie chamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

No już przestańcie, po co te jałowe dyskusje skoro To jest fakt, że kobiety z Ukrainy i generalnie wschodu NA OGÓŁ lepiej wyglądają i są lepszymi partnerkami / żonami niż polki.  

Oczywiście nie znaczy to że wszystkie polki są złe,  po prostu na świecie są piękniejsze kobiety od polek ( Europa Wschodnia,  Azja. Ameryka Południowa itd.). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Azja, powiadasz. Na przyklad Japonia? Gdzie te najladniejsze i wystawiane (modelki, aktorki) to najczesciej miksy (z rodzica japonskiego plus rodzca bialego lub innego)? 😎

W kazdym panstwie sa ludzie piekni, zwyczajni i paszczury. Wnioski typu gdzies tam zyja piekniejsze baby niz Polki sa kompletnie bez sensu, oczywista oczywistosc, gdzies tam tak samo smialo moga mowic, ze w Polsce widzial piekniejsze niz wlasne rodaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lastro

Co wam powiem, to wam powiem. Ale niektore są naprawde fajne. Od dluzszego czasu konwersuje z taką, która jest bardzo ładna(jakies 8/10) i no naprawde wydaje mi sie, ze jak mi ucieknie, to drugiej takiej perełki nie znajde. Jest naprawde fajne i słodka. Nie chodzi tylko o wyglad, wrecz przeciwnie jej osobowosc ejszcze bardziej mi sie podoba. Bardzo pozytywna osoba, smieszek i przeciwienstwo ksiezniczek. Moge ją nazywac gowniarzem, pacanem, czy gnojem i sie z tego śmieje. Troche taka freedom dusza. Glupia tez nie ejst, bardzo dobrze zna angielski, calkiem dobrze polski(z moją zaslugą) i dobrze francuzki. Uprzedzając odpowiedzi, wcale nie zachowuje sie tak tylko przy mnie bo jestem polakiem, jest naturalna i taka sama w innym towarzystwie Odkad ją znam, w ogole polki mnie nie interesują, te 8/10, wydają sie jak 5, a i czesto przy tym chca byc traktowane, jak niewiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ma narodowość do tego jaka jest dana osoba? Oczywiście wychowanie w danym społeczeństwie może jakoś ukształtować człowieka, ale to nie zmienia jego cech charakteru i moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOCJOLOGIA
22 godziny temu, bluemonday napisał:

Co ma narodowość do tego jaka jest dana osoba? Oczywiście wychowanie w danym społeczeństwie może jakoś ukształtować człowieka, ale to nie zmienia jego cech charakteru i moralności.

Ale głupoty. Pomyśl sobie, że inne są Włoszki, inne Latynoamerykanki inne Azjatki itd. Duży wpływ ma na nas kraj i otoczenie!!!

 

BTW. odnośnie tematu, Ukrainkę jak poznasz 10/10 to masz u niej szanse, Polkę jak poznasz już 6/10, to ma ona takie wymagania, że hoho... Masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASDD

Co zrobić, jak Ukrainka dla ciebie zostawia rodzinę, a ty chcesz ją rzucić? Jak nie zniszczyć jej życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma czegoś takie go jak typowa Polka, typowa Ukrainka. Sama mam męża Ukraińca, na razie mieszkamy w Kijowie. Mam koleżanki stąd i każda z nich jest inna. Jedna bardzo światowa, sama doszła do tego co ma, zna polski, angielski, niemiecki (pracuje w niemieckiej firmie) i francuski w słabszym stopniu, nigdy nie miała faceta z Ukrainy (był Polak, Amerykanim, Niemiec) i wiem, że ona nie jest typem pani domu, raczej szuka partnerstwa. Z kolei inna, od zawsze mieszka z rodzicami, ojciec dobrze zarabia, ona i mama nie pracują, ona szuka pracy marzeń jako adwokat i to, że ma wsparcie fiansowe w rodzicach powoduje, że nie chce „byle kogo”, chce postawionego faceta, który byłby jej zapleczem finansowym jak tata. Myślę, że każdy ma swoją historię, która go ukształtowała. Wiadomo inaczej na facetów Polaków spojrzy Ukrainka, która pochodzi z małej wsi na wschodzie kraju, a inaczej dziewczyna, która była wychowana w dobrobycie i obserwowała mamę, która całe życie chodzi po kosmetyczkach i butikach za kasę ojca. Znam wiele przykładów o dobrej i złej Polce oraz dobrej i złe Ukraince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWIEDZ MI
Dnia 9.07.2019 o 13:36, Gość Gość napisał:

Nie ma czegoś takie go jak typowa Polka, typowa Ukrainka. Sama mam męża Ukraińca, na razie mieszkamy w Kijowie. Mam koleżanki stąd i każda z nich jest inna. Jedna bardzo światowa, sama doszła do tego co ma, zna polski, angielski, niemiecki (pracuje w niemieckiej firmie) i francuski w słabszym stopniu, nigdy nie miała faceta z Ukrainy (był Polak, Amerykanim, Niemiec) i wiem, że ona nie jest typem pani domu, raczej szuka partnerstwa. Z kolei inna, od zawsze mieszka z rodzicami, ojciec dobrze zarabia, ona i mama nie pracują, ona szuka pracy marzeń jako adwokat i to, że ma wsparcie fiansowe w rodzicach powoduje, że nie chce „byle kogo”, chce postawionego faceta, który byłby jej zapleczem finansowym jak tata. Myślę, że każdy ma swoją historię, która go ukształtowała. Wiadomo inaczej na facetów Polaków spojrzy Ukrainka, która pochodzi z małej wsi na wschodzie kraju, a inaczej dziewczyna, która była wychowana w dobrobycie i obserwowała mamę, która całe życie chodzi po kosmetyczkach i butikach za kasę ojca. Znam wiele przykładów o dobrej i złej Polce oraz dobrej i złe Ukraince.

Powiedz mi w takim razie jaka jest Ukrainka z małej wioski z środka Ukrainy? 250 km od twojego Kijowa, który jest na północy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broosk

Mnie zastanawia, że każda Ukrainka jest taka miła i dobra na początku znajomości, to aż niemożliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.07.2019 o 22:48, Gość akuku napisał:

Wkurzaja mnie takie dosrywki pod adresem kobiet. A taka jedna z mojej rodziny wyszla za maz za obcokrajowca, bedac juz w poznawym wieku. Wiesz why? Poniewaz zaden wolny Polak jakos nie mogl jej dojrzec. Ladna, wyksztalcona, zaradna, lubiana w sasiedztwie, pracy, z widocznymi zadatkami na db zone i matke. Ale nie znalazla sie w kregu zainteresowan takich, jak ty, „niewidzacych”. Moze powinienes rozgladac sie lepiej albo zmienic priorytety w oczekiwaniach wsgledem kobiet. W twoim poprzednim komentarzu zero nic zupelnie o charaterze, tylko slinotok w reakcji na tylek Ukrainki. To mowi wiele o tym, jak i kogo szukasz.

Sama się mogła rozejrzeć, a nie czekać jak głupia aż jej manna sama spadnie z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 5.07.2019 o 13:58, bluemonday napisał:

Co ma narodowość do tego jaka jest dana osoba? Oczywiście wychowanie w danym społeczeństwie może jakoś ukształtować człowieka, ale to nie zmienia jego cech charakteru i moralności.

Akurat narodowość często ma duże znaczenie. Chodzi o kwestie kulturowe, obyczajowe, zwyczaje w danym kraju, relacje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASSS

Ja spróbuję z Ukrainką, bo są naprawdę ładne i posłuszne. Jak nie wyjdzie, to dam znać. Przynajmniej odhaczę na liście, seks z Ukrainką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSDA

Może mi ktoś zdradzić jedno:

Skąd wiedzieć, czy Ukrainka mnie lubi, bo jestem dla niej ciekawy czy dlatego, że oferuje jej obywatelstwo i lepsze życie. Proszę szczerze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9393
23 godziny temu, Gość ASSS napisał:

Ja spróbuję z Ukrainką, bo są naprawdę ładne i posłuszne. Jak nie wyjdzie, to dam znać. Przynajmniej odhaczę na liście, seks z Ukrainką...

Posłuszne? Żebyś jeszcze zębów na swojej teorii nie zjadł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9393
Dnia 15.07.2019 o 16:54, Gość Broosk napisał:

Mnie zastanawia, że każda Ukrainka jest taka miła i dobra na początku znajomości, to aż niemożliwe 

Kobiece triki o których polki zapomniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjd
Dnia 9.07.2019 o 12:44, Gość ASDD napisał:

Co zrobić, jak Ukrainka dla ciebie zostawia rodzinę, a ty chcesz ją rzucić? Jak nie zniszczyć jej życia?

Jak dla Ciebie zostawiła rodzinę to pogratulować jej serca dla własnego dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkki
Dnia 5.07.2019 o 13:01, Gość lastro napisał:

Co wam powiem, to wam powiem. Ale niektore są naprawde fajne. Od dluzszego czasu konwersuje z taką, która jest bardzo ładna(jakies 8/10) i no naprawde wydaje mi sie, ze jak mi ucieknie, to drugiej takiej perełki nie znajde. Jest naprawde fajne i słodka. Nie chodzi tylko o wyglad, wrecz przeciwnie jej osobowosc ejszcze bardziej mi sie podoba. Bardzo pozytywna osoba, smieszek i przeciwienstwo ksiezniczek. Moge ją nazywac gowniarzem, pacanem, czy gnojem i sie z tego śmieje. Troche taka freedom dusza. Glupia tez nie ejst, bardzo dobrze zna angielski, calkiem dobrze polski(z moją zaslugą) i dobrze francuzki. Uprzedzając odpowiedzi, wcale nie zachowuje sie tak tylko przy mnie bo jestem polakiem, jest naturalna i taka sama w innym towarzystwie Odkad ją znam, w ogole polki mnie nie interesują, te 8/10, wydają sie jak 5, a i czesto przy tym chca byc traktowane, jak niewiadomo co

Nie możesz jej oceniać jak polki bo ty jesteś z innego kraju , ludzie dla osób z innych krajów zazwyczaj są milsi bardziej zachowawczy , a po drugie gdyby z polka pisał przystojny Niemiec czy Norweg też by mu pozwalała na więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejki

Zależy z jaka ukrainka , bo ludzie są różni, wiesz Niemcy o polkach mają to samo zdanie co Polacy o ukrainkach, tylko czy kazda polka jest dobra ? nie , z ukrainkami jest analogicznie jedna będzie autentycznie dobra inną będzie udawała dobra bo tak jej normy społeczne nakazują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjjs

Jak ktoś znalazł autentycznie dobra ukrainke bo nie znalazł dobrej polki to niech im się wiedzie w szczęściu ale jeśli ktoś leci na egzotyke albo nie zna tej osoby i leci na "swoje własne wyobrażenia " o niej to nie wróżę niczego dobrego , bo pochodzenie do tematu że każda ukrainka to "ciepła posłuszna kura domowa " to jak zdepnac na minę na własne życzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
21 minut temu, Gość Kkki napisał:

Nie możesz jej oceniać jak polki bo ty jesteś z innego kraju , ludzie dla osób z innych krajów zazwyczaj są milsi bardziej zachowawczy , a po drugie gdyby z polka pisał przystojny Niemiec czy Norweg też by mu pozwalała na więcej 

Nawet gdyby pisał brzydki obcokrajowiec, to też by była dla niego milsza i w ogóle skakała koło niego jak tylko się da. Polki wolą brzydkiego obcokrajowca (nawet z biednego kraju) niż przystojnego czy przeciętnego Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGG
49 minut temu, Gość Jdjd napisał:

Jak dla Ciebie zostawiła rodzinę to pogratulować jej serca dla własnego dziecka 

raczej chodziło o rodziców pacanie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8382
4 minuty temu, Gość AGGG napisał:

raczej chodziło o rodziców pacanie XD

Pacanem to jesteś ty ...u wypraszam sobie śmierdzący prostaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHA
6 godzin temu, Gość 8382 napisał:

Pacanem to jesteś ty ...u wypraszam sobie śmierdzący prostaku

Stul mordę, bo ciebie ku.tasem zadławię, jaaazda z tobą, świniaku. jesteś umysłowym szambem, jasne? twoja czacha to mój wychodek, ssij mi spocone jaja, szm.ato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 92992
11 godzin temu, Gość HAHAHA napisał:

Stul mordę, bo ciebie ku.tasem zadławię, jaaazda z tobą, świniaku. jesteś umysłowym szambem, jasne? twoja czacha to mój wychodek, ssij mi spocone jaja, szm.ato

Ta już widzę jak jakaś ukrainka Cię chciała , chyba głucha ślepa i bezzebna która potrzebuje papieru , inna by takiego śmiecia kijem nie tknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 5.07.2019 o 20:01, Gość lastro napisał:

Co wam powiem, to wam powiem. Ale niektore są naprawde fajne. Od dluzszego czasu konwersuje z taką, która jest bardzo ładna(jakies 8/10) i no naprawde wydaje mi sie, ze jak mi ucieknie, to drugiej takiej perełki nie znajde. Jest naprawde fajne i słodka. Nie chodzi tylko o wyglad, wrecz przeciwnie jej osobowosc ejszcze bardziej mi sie podoba. Bardzo pozytywna osoba, smieszek i przeciwienstwo ksiezniczek. Moge ją nazywac gowniarzem, pacanem, czy gnojem i sie z tego śmieje. Troche taka freedom dusza. Glupia tez nie ejst, bardzo dobrze zna angielski, calkiem dobrze polski(z moją zaslugą) i dobrze francuzki. Uprzedzając odpowiedzi, wcale nie zachowuje sie tak tylko przy mnie bo jestem polakiem, jest naturalna i taka sama w innym towarzystwie Odkad ją znam, w ogole polki mnie nie interesują, te 8/10, wydają sie jak 5, a i czesto przy tym chca byc traktowane, jak niewiadomo co

Słodka i pozwala się obrażać grubymi słowami. Taa, na pewno to autentyczne i nie dlatego, żeby cię utrzymać przy sobie z jej tylko znanego powodu. A nie, nie tylko jej, bo powód wydaje się oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc
Dnia 5.07.2019 o 20:58, bluemonday napisał:

Co ma narodowość do tego jaka jest dana osoba? Oczywiście wychowanie w danym społeczeństwie może jakoś ukształtować człowieka, ale to nie zmienia jego cech charakteru i moralności.

Moralnosc w bardzo dyzym stopniu zalezy od narodowosci. Patrz dzieciaki ukr z nozami (mlodszy brat wychwalajacego Bandere dziesieciolatka przychodzil do szkoly z nozem. Mlodszy - to ile on ma lat, ze juz przesiakniety.

Podobnie porownac mozesz muslimow i ich stosunek do kobiet. Ci z typowych krajow islamskich, z typowych narodow islamskich maja moralnosc i osobowosc latwa do przewidzenia. (Oczywoscie sa wyjatki, ale to wyjatki.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc

*  Chodzi o aktualna sprawe polskiego ucznia, ktory wyjasnil ukr kolege ze szkoly, ze w Polsce wychwalanie Bandery jest przestepstwem. W artykulach na ten temat pojawila sie rowniez inf, ze mlodszy brat tegoz kolegi przychodzil do (polskiej w Polsce) szkoly z nozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buciczki ccc

a próbuj byle żebyś za rok nie pałakał jak cię zostawi zabierze wszystko i odleci do bogatego 😿 nawet największa miłośc to zrobi, licz się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×