Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dobra rada

Dragon lecz się z chorej miłości

Polecane posty

Gość Dobra rada
11 minut temu, Gość Proszę napisał:

Wycierpialam swoje w życiu przez facetów..wierz mi..

W życiu należy mieć szacunek do siebie. Od siebie i od innych tego należy wymagać. Życie to nie droga krzyżowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę
Przed chwilą, Gość Dobra rada napisał:

W życiu należy mieć szacunek do siebie. Od siebie i od innych tego należy wymagać. Życie to nie droga krzyżowa.

Ja mam do siebie duży szacunek i wierz mi ..oberwalo się niektórym za brak szacunku do mnie,ale co wycierpialam to moje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość Proszę napisał:

Ja mam do siebie duży szacunek i wierz mi ..oberwalo się niektórym za brak szacunku do mnie,ale co wycierpialam to moje.Pozdrawiam

Również pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

zgodnie z art. 190 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny (Dz.U. 1997 nr 88 poz. 553 ze zm.) kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Poczytaj sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragoniasty

Ponownie pytam, dlaczego oczerniasz niewinne osoby psycholko dobra rada? 🙂 Patolko ani jeden wpis nie był mój dziś, bo byłem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
13 minut temu, Gość Dragoniasty napisał:

Ponownie pytam, dlaczego oczerniasz niewinne osoby psycholko dobra rada? 🙂 Patolko ani jeden wpis nie był mój dziś, bo byłem w pracy.

Zapraszam na spotkanie na komendzie można sprawdzić. Sprawę założyć, myślisz, ze to problem? To byłeś ty!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Ty nie masz pracy. Proszę bez wyzwisk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragoniasty

Pozdrawiam D. 😉 a z tobą dobra rada skończyłem temat, lecz glowe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
18 minut temu, Gość Dragoniasty napisał:

Ponownie pytam, dlaczego oczerniasz niewinne osoby psycholko dobra rada? 🙂 Patolko ani jeden wpis nie był mój dziś, bo byłem w pracy.

Cofnij się co Ela napisała, nawet ona wie. Ty nie kojarzysz faktów Werterze. Jeszcze był jeden wątek gdzie jej życzyłeś,  żeby pod tira ... wpadła to wszystko jest lub zdechła na raka. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
3 minuty temu, Gość Dragoniasty napisał:

Pozdrawiam D. 😉 a z tobą dobra rada skończyłem temat, lecz glowe 🙂

Argumenty proszę, ukręcisz sobie pętle do końca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Tu nic nie ginie. Zapraszam na komendę miasto wybierz ty!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Widzisz porywasz się z motyka na słońce. Bez żadnych argumentów. Tylko twoje słowo, nic nie warte. To nie ja. Słyszałeś żeby jakiś więzień siedział słusznie w więzieniu. Tam sami niewinni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Tak o niej chętnie pisałeś od dzi/wek  wyzywałeś od szmat, żeby zdechła a teraz co? To nie ty!!  Zejdź ze sceny, póki czas !!!!Do twojej głowy nie dociera, ze to łatwo sprawdzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Bejsbola już się pozbyłeś na jej pustym łbie miał wylądować?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
3 minuty temu, Gość Dobra rada napisał:

Tak o niej chętnie pisałeś od dzi/wek  wyzywałeś od szmat, żeby zdechła a teraz co? To nie ty!!  Zejdź ze sceny, póki czas !!!!Do twojej głowy nie dociera, ze to łatwo sprawdzić. 

O mnie tomasz tez takie rzeczy wypisywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
1 minutę temu, Gość Sylwia napisał:

O mnie tomasz tez takie rzeczy wypisywał

Nie ośmieszaj przynajmniej tej kobiety, a jak to ty Sylwio piszesz proszę o zaprzestanie. Mam tu jedna sprawę, nie chce mieszać tu osoby o których nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Dobra rada napisał:

Widzisz porywasz się z motyka na słońce. Bez żadnych argumentów. Tylko twoje słowo, nic nie warte. To nie ja. Słyszałeś żeby jakiś więzień siedział słusznie w więzieniu. Tam sami niewinni!!!

Teraz to przesadziłas.A Komenda niesłusznie siedział 18lat.I nie krzycz tyle wykrzyknikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Dobra rada napisał:

Nie ośmieszaj przynajmniej tej kobiety, a jak to ty Sylwio piszesz proszę o zaprzestanie. Mam tu jedna sprawę, nie chce mieszać tu osoby o których nie mam pojęcia.

To oswiec nas w temacie i powiedz wprost o co Ci chodzi, co zrobił???A nie 10strona a Ty wciąż to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

O której nie mam pojęcia. Błędy będą się wkradac ze względu na szybkość pisania , proszę o wyrozumiałość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragoniasty
20 minut temu, Gość Dobra rada napisał:

Cofnij się co Ela napisała, nawet ona wie. Ty nie kojarzysz faktów Werterze. Jeszcze był jeden wątek gdzie jej życzyłeś,  żeby pod tira ... wpadła to wszystko jest lub zdechła na raka. 

 

Elce zawsze dobrze zyczyłem, o czym ty amebo piszesz, jesteś żałosna i zaburzona 🙂 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Teraz to przesadziłas.A Komenda niesłusznie siedział 18lat.I nie krzycz tyle wykrzyknikami.

Nikt nie jest nieomylny nawet sady się myla. Na ilość osadzonych niewinnych jest niewiele, błąd szacunkowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość Dragoniasty napisał:

Elce zawsze dobrze zyczyłem, o czym ty amebo piszesz, jesteś żałosna i zaburzona 🙂 ;D

Czy ja mówię, ze jej zle  zyczyles. Ona tobie radziła żebyś skończył, bo ciebie zamkną, cofnij sie do strony bodajże 5 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Ela tobie dobrze radziła, ty faktów nie kojarzysz. Twój argument to wyzwiska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napisz wprost co Dragon zrobil,a nie ciagle to samo czytam.A wtedy pomyślę,czy doloze cegiełkę od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragoniasty

Nie mam czasu czytać tych bzdur 🙂 Zaburzona jest i chora 😉 znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
6 minut temu, Gość gość napisał:

To oswiec nas w temacie i powiedz wprost o co Ci chodzi, co zrobił???A nie 10strona a Ty wciąż to samo.

Tu z Sylwia kontaktuj się ponieważ nie mam pojęcia kim jest Tomasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
2 minuty temu, Gość Dragoniasty napisał:

Nie mam czasu czytać tych bzdur 🙂 Zaburzona jest i chora 😉 znikam

Jakie bzdury? O kij pytam masz jeszcze? O wątek o nienawiść pytam odpowiedzi brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Napisz wprost co Dragon zrobil,a nie ciagle to samo czytam.A wtedy pomyślę,czy doloze cegiełkę od siebie.

Cofnij się Dragon już cegiełki nie dokładaj, bo ty zaciskasz sobie pętelkę nie cegiełkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Dobra rada napisał:

Jakie bzdury? O kij pytam masz jeszcze? O wątek o nienawiść pytam odpowiedzi brak. 

Obudziłaś się 3 miesiące po czasie???tamten temat był w marcu,a ja czytam od wczoraj Ciebie i wciąż czytam to samo.Zaburzona jesteś??czy tak wolno myślisz i po 3miesiącach się obudziła agresja w Tobie?Ja mam też coś do dodania w tym temacie, ale skoro Ty piszesz wciąż to samo to nie wiem czy warto wchodzić z Tobą w spółkę, umawiać się i pokazać swoje dowody. Jestem kobietą i też bym mu życzyła dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Dobra rada napisał:

Cofnij się Dragon już cegiełki nie dokładaj, bo ty zaciskasz sobie pętelkę nie cegiełkę. 

Ty jesteś jak drugą Sylwia na kafe???...!!Jak ktoś Tobie logicznie odpowiada to znaczy,że ma coś w tym temacie i to nie Dragon.Zrozum to kobieto.Jak mam iść z Tobą na policję jak pisze,że znam jakieś fakty a Ty do mnie-Dragon nie osmieszaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×