Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dora

Jestem beznadziejna w łóżku

Polecane posty

Gość Dora

Zachęcałam go wychodziłam na niego (w majtkach) całowałam co tylko mi przys,LO  na myśl a on? Wyginął się to w prawo to w lewo oglądając telewizję. Zaznaczam że film który oglądał się skończył. Zrezygnowałam i mam strasznego dola, nie wiem co jest grane. Co zrobiłam nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora

Mieszkamy razem od pół roku i zanim zamieszkaliśmy razem było ok. Ale teraz prawie się mną nie interesuje co chwila nasłu...e co się dzieje przed blokiem. Jakbym ja kompletnie nie istniała. Albo coś ogląda w tv. To idzie z psem na półtorej godzinny spacer. To znów coś innego wymyśla. Myślę żeby się wyprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze cie z jakas zdradza i nie ma juz dla ciebie sily 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora

Dzisiaj byłam bardzo napalona, ale nie tylko dzisiaj tyle że dzisiaj wyjątkowo. A on ciągle ma coś lepszego do roboty. Zazwyczaj wolę jak jednak facet zaCzyna ale jak mam ochotę nie potrafię się opanować. Więc wychodzi na to że jak on ma ochotę to korzysta. A to że ja chcę kompletnie go nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora

Tak zdradza z kumplami i moim bratem... Cięgle coś naprawiają w garażu chyba trzy sąsiednie województwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze powinnas sobie znalezc kogos na boku? Moze ma niskie libido:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Dora napisał:

Zachęcałam go wychodziłam na niego (w majtkach) całowałam co tylko mi przys,LO  na myśl a on? 

Może powinnaś pocałować to, o czym nie pomyślałaś 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelmen

Być może twoja psita za bardzo śmierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wszyscy faceci lubią aktywne kobiety. Jeżeli sami nie zainicjują to niczego z siebie nie wykrzeszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro dla niego ciekawsze jest to co robią koledzy przed blokiem to pogoń cymbała i tyle. Najwidoczniej on potrzebuje jedynie gospodyni co mu ugotuje, wypierze i nie będzie przeszkadzała przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek

Być może się nie myjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×