Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Samotna wilczyca

Czy każdy ma gdzieś swoją drugą połówkę?

Polecane posty

Gość ZupaKnorra
8 minut temu, Samotna wilczyca napisał:

Wyslij na priv, ale musze Cie uprzedzic ze mi sie mało kto podoba 😉😁

Skoro jesteśmy połówkami tego samego jabłka, znaczy się, że jestem Twoją męską wersją urody. Akceptujesz swój wygląd, zaakceptujesz i mój☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia
19 minut temu, Samotna wilczyca napisał:

Ciekawie brzmi .. co trzeba zazyc przed snem?

Naprawdę w to wierzysz? Za dużo wierzysz w przeznaczenie, a za mało działasz według mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość ZupaKnorra napisał:

Skoro jesteśmy połówkami tego samego jabłka, znaczy się, że jestem Twoją męską wersją urody. Akceptujesz swój wygląd, zaakceptujesz i mój☺

O ile jestesmy polowkami tego samego jabłka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość ulcia napisał:

Naprawdę w to wierzysz? Za dużo wierzysz w przeznaczenie, a za mało działasz według mnie...

Oj dzialalam bardzo duzo , uwierz mi, ale jak komuś pisane bycie samemu to chocby na rzesach stawal to i tak gowno z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość ech napisał:

No i tu leży twój problem. Nikt ci się nie podoba, więc każdego odrzucasz, nawet gdyby byli wspaniałymi facetami...

Nie kazdego, nie kazdego..napisalam malo kto, czyli ktos tam tak..a wcześniej juz pisalam ze nie moglabym sie zakochac w facecie, ktory mnie nie pociąga fizycznie, chocby byl aniołem w ludzkiej skórze... niestety, serce nie sługa 😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia
3 minuty temu, Samotna wilczyca napisał:

Oj dzialalam bardzo duzo , uwierz mi, ale jak komuś pisane bycie samemu to chocby na rzesach stawal to i tak gowno z tego wyjdzie

Nieprawda, samotność nikomu nie jest pisana. W jaki sposób się starałaś? Nikt na białym rumaku nie przyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia
2 minuty temu, Samotna wilczyca napisał:

Nie kazdego, nie kazdego..napisalam malo kto, czyli ktos tam tak..a wcześniej juz pisalam ze nie moglabym sie zakochac w facecie, ktory mnie nie pociąga fizycznie, chocby byl aniołem w ludzkiej skórze... niestety, serce nie sługa 😟

A może dłużej z tym facetem trzeba było się spotykać? Chemia w niektórych przypadkach przychodzi później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość ulcia napisał:

Nieprawda, samotność nikomu nie jest pisana. W jaki sposób się starałaś? Nikt na białym rumaku nie przyjedzie...

Robilam wszystko , poznalam mnóstwo ludzi ale nic z tego nie wychodzilo na dluzsza mete. A jak juz to rok, dwa i koniec. Uważasz ze samotnosc nie moze byc komus pisana? Nieszczescia tez? Jak to jest ze jeden ma latwo i lekko od początku, od dziecka a drugi przechlapane? Nie wierzysz ze ktos moze miec pecha w zyciu ? Znam duzo przykladow ludzi którzy byli skazani na porazke od kiedy pojawili sie na świecie. I to nie z własnej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia
5 minut temu, Samotna wilczyca napisał:

Robilam wszystko , poznalam mnóstwo ludzi ale nic z tego nie wychodzilo na dluzsza mete. A jak juz to rok, dwa i koniec. Uważasz ze samotnosc nie moze byc komus pisana? Nieszczescia tez? Jak to jest ze jeden ma latwo i lekko od początku, od dziecka a drugi przechlapane? Nie wierzysz ze ktos moze miec pecha w zyciu ? Znam duzo przykladow ludzi którzy byli skazani na porazke od kiedy pojawili sie na świecie. I to nie z własnej winy.

Dobra, przyznaję Ci rację. Na swoje życie mamy wpływ tylko w pewnym stopniu, są rzeczy jeszcze niezależne od nas, czyli przypadek, decyzje naszych rodziców, decyzje innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość ulcia napisał:

A może dłużej z tym facetem trzeba było się spotykać? Chemia w niektórych przypadkach przychodzi później...

Spotykalam i tylko go tym skrzywdzilam bo on się coraz bardziej angażował. Teraz wiem ze jak nie ma odrazu chemii to nigdy nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia
2 minuty temu, Samotna wilczyca napisał:

Spotykalam i tylko go tym skrzywdzilam bo on się coraz bardziej angażował. Teraz wiem ze jak nie ma odrazu chemii to nigdy nie będzie

Fakt, uczuciami nie można się bawić, ale mówię Ci, że w większości przypadków jakie znam, ta chemia później się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość ulcia napisał:

Fakt, uczuciami nie można się bawić, ale mówię Ci, że w większości przypadków jakie znam, ta chemia później się pojawiła.

Nie bede spotykac sie z kims , czujac do niego niechęć. Jesli mnie nie pociąga jak mam sie z nim przytulac , calowac itp. w oczekiwaniu ze moze coś kiedyś poczuję?? A moze zamiast poczuc zapętle sie w taki pseudo zwiazek i będe musiala w nim tkwic.. o nieee.. Uwazam ze na początku powinien mi pasowac wizualnie a potem juz sprawdza sie charakter. Nie mam zamiaru nikogo oszukiwac a tym bardziej samą siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz w pokoju

Nie kazdy ma swoja polowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AR1985
45 minut temu, Gość ulcia napisał:

Fakt, uczuciami nie można się bawić, ale mówię Ci, że w większości przypadków jakie znam, ta chemia później się pojawiła.

Nie zgadzam się z twoją opinią. Chemia musi być od samego początku. Jeżeli jej nie ma to pozamiatane. Wszystkie moje piękne wspomnienia z czasów gdy miałem 20 lat wiążą się z dziewczynami, do których od samego początku czułem chemię z wzajemnością . W pozostałych przypadkach albo ja dostawałem kosza od dziewczyny  albo dawałem kosza dziewczynie. Wzajemności w uczuciach sobie nie wychodzisz choćbyś nie wiem jak się starał. Kiedyś biegałem za taką jedną przez cały rok. Nic mi to nie dało. Straciłem tylko czas i energię. Ona marzyła o moim kumplu, o czym wtedy nie wiedziałem. Miała wywalone na wszystkich innych chłopaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość AR1985 napisał:

Nie zgadzam się z twoją opinią. Chemia musi być od samego początku. Jeżeli jej nie ma to pozamiatane. Wszystkie moje piękne wspomnienia z czasów gdy miałem 20 lat wiążą się z dziewczynami, do których od samego początku czułem chemię z wzajemnością . W pozostałych przypadkach albo ja dostawałem kosza od dziewczyny  albo dawałem kosza dziewczynie. Wzajemności w uczuciach sobie nie wychodzisz choćbyś nie wiem jak się starał. Kiedyś biegałem za taką jedną przez cały rok. Nic mi to nie dało. Straciłem tylko czas i energię. Ona marzyła o moim kumplu, o czym wtedy nie wiedziałem. Miała wywalone na wszystkich innych chłopaków. 

Dokładnie..spotykanie się z kims kto sie nie podoba bo np. ma dobry charakter lub kase albo z innych pobudek to igranie z ludzkimi uczuciami. Lepiej w to nie wchodzic bo dobrze sie to nie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia
30 minut temu, Samotna wilczyca napisał:

Dokładnie..spotykanie się z kims kto sie nie podoba bo np. ma dobry charakter lub kase albo z innych pobudek to igranie z ludzkimi uczuciami. Lepiej w to nie wchodzic bo dobrze sie to nie skonczy.

Mi na początku nie podobał się koleś z pracy, a po pewnym czasie jak więcej z nim przebywałam, to po pewnym czasie trafiła mnie strzała amora. Oj, co to był za romans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Gość ulcia napisał:

Mi na początku nie podobał się koleś z pracy, a po pewnym czasie jak więcej z nim przebywałam, to po pewnym czasie trafiła mnie strzała amora. Oj, co to był za romans:

Mi sie tak nie zdarzylo w calym moim dlugim zyciu 😁 widocznie kazdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusa
Dnia 10.07.2019 o 13:34, Samotna wilczyca napisał:

Podobam sie facetom ale nie tym którzy podobaja sie mi. (...)Nie wiem po co żyje 

Po to aby jeść. A po co jesz?

Wybredna jak piesek york przy sikaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Anusa napisał:

Po to aby jeść. A po co jesz?

Wybredna jak piesek york przy sikaniu.

York jest wybredny przy sikaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Samotna wilczyca napisał:

Nie bede spotykac sie z kims , czujac do niego niechęć. Jesli mnie nie pociąga

A co myślisz o gościu z początku tego teledysku. Brałabyś? , zaciągnęła w krzaczory 😀.

Kalinka (dance compilation)

https://youtu.be/KywA5ikRnOQ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Samotna wilczyca napisał:

Nie widać wyraznie twarzy ale ogolnie zly nie jest. Idealem mężczyzny pod względem wygladu jest dla mnie Burak Özçivit 😝😍

😀 no nie bądz taka sztywna i wybredna 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Samotna wilczyca napisał:

A jestem?

No nie mnie oceniać. Pisze żartem więc nie bierz tego do siebie. Ostatecznie jak jeszcze z rok nikogo nie znajdziesz to moge się z Tobą ożenic ☺ ale nie za nic. Musiała byś wyłożyć conajmniej z dwie dychy i koło od roweru. Może być przednie. W tej kwestii nie mam wymagań 😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, lonelyman napisał:

No nie mnie oceniać. Pisze żartem więc nie bierz tego do siebie. Ostatecznie jak jeszcze z rok nikogo nie znajdziesz to moge się z Tobą ożenic ☺ ale nie za nic. Musiała byś wyłożyć conajmniej z dwie dychy i koło od roweru. Może być przednie. W tej kwestii nie mam wymagań 😉

To tani jestes 😁 ale po co mi ktos taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Samotna wilczyca napisał:

To tani jestes 😁 ale po co mi ktos taki?

Tani bo w promocji teraz są promocje na wszystko heh. To oczywiście tylko żarty. Nie traktuj poważnie. Jak się nie ma z kim pogadać to się głupoty na forum pisze.

Ps. Po co ?. Właściwie to po nic ☺

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość ulcia napisał:

Fakt, uczuciami nie można się bawić, ale mówię Ci, że w większości przypadków jakie znam, ta chemia później się pojawiła.

Albo były to związki z rozsądku żeby tylko kogoś mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda kobieta ma, ale nie każda zauważa, dlatego często mężczyźni nie mają szans związać się ze swoją drugą połówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×