Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buuuu

Gdzie jest Buka

Polecane posty

Gość Gosc
13 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie zgadzam się,  że Otra wyglądałaby lepiej. Z filtrami i z mega odległosci. Z bliska ma cerę staruszki i palaczki. A już zupelnie nie nadaje sie do kontaktu z ludzmi. Ma powazne problemy psychiczne.

Buka to jabba- twór mało człekopodobny, ostra to babka kiepska - kiedyś była młoda— wystarczy kwas/ botox i mamy młodą twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Buka to jabba- twór mało człekopodobny, ostra to babka kiepska - kiedyś była młoda— wystarczy kwas/ botox i mamy młodą twarz. 

Otra wygląda jak Jaś Fasola w peruce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Otra wygląda jak Jaś Fasola w peruce.

ale nadal wygląda jak czlowiek, brzydki- ale człowiek, hahahahaha a bu? Jabba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gośc napisał:

ale nadal wygląda jak czlowiek, brzydki- ale człowiek, hahahahaha a bu? Jabba 

To prawda 😄 ale i tak wolę Bu oglądać xd Otra zbyt mocno jadem syczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To prawda 😄 ale i tak wolę Bu oglądać xd Otra zbyt mocno jadem syczy. 

W sumie nie musieliby jej jadu kiełbasianego wstrzykiwać, bo ma swój... Parówkowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
49 minut temu, Gość Ziaja napisał:

Ale tutaj chodzi tylko o wygląd zewnętrzny. Aśkę z ChDW tez wzięli w obroty i dopóki się nie odezwie wygląda nawet ok. 

Otra w odróżnieniu do buki jest szczupła, więc trochę kwasu hialuronowego tu i tam, jakieś karboksyterapie i wygląda jak tysiąc dolcow 😉 Buka nawet z paciajami za milion wyglada jak tandetna karyna - antyreklama salonów piękności. No chyba, że mają zamiar ją odchudzić i wstawić zęby 😋 

Wielki nochal, brak czerwieni wargowej, małe, świńskie oczka. Otra wygląda jak diabeł Piszczałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzjeł

Dziewczyny, o czym tu debatować, no naprawdę 😂 Dyskusja trochę sprawia wrażenie, jakby siedziały tu Otra z Buką i nawzajem sobie wrzucały. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik
49 minut temu, Gość Kuzjeł napisał:

Dziewczyny, o czym tu debatować, no naprawdę 😂 Dyskusja trochę sprawia wrażenie, jakby siedziały tu Otra z Buką i nawzajem sobie wrzucały. 😄 

bo może to one 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stop dyskłyminacji!!! Bogósia do nowej edycji Tańca z gwiazdami!!! Spakujemy Polsat!!! Niech tańczy z Maserakiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Kuzjeł napisał:

Dziewczyny, o czym tu debatować, no naprawdę 😂 Dyskusja trochę sprawia wrażenie, jakby siedziały tu Otra z Buką i nawzajem sobie wrzucały. 😄 

Po płostu zazdłościmy obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen

Mnie zastanawia pewna rzecz, o której zdaje się nie było mowy tutaj aż tyle. Mianowicie, ciekawi mnie w jaki sposób Boczek tłumaczył się z tej akcji z Małą Mi przed żona. Tzn, czy próbował to umniejszać, mówić, że tylko rozmawiali, czy może coś mu się jednak ulało emocjonalnie przed Bu? Jak sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Queen napisał:

Mnie zastanawia pewna rzecz, o której zdaje się nie było mowy tutaj aż tyle. Mianowicie, ciekawi mnie w jaki sposób Boczek tłumaczył się z tej akcji z Małą Mi przed żona. Tzn, czy próbował to umniejszać, mówić, że tylko rozmawiali, czy może coś mu się jednak ulało emocjonalnie przed Bu? Jak sądzicie? 

Było o tym wiele na poprzednich wątkach. Według mnie nie musiał, bo ona o wszystkim wiedziała. Kwas się zrobił tylko dlatego, że to wyszło poza ich kwadrat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Spakujemy Polsat!!!

..i wyślemy w kosmos 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Stop dyskłyminacji!!! Bogósia do nowej edycji Tańca z gwiazdami!!! Spakujemy Polsat!!! Niech tańczy z Maserakiem. 

...dopóki mu nie rozjedzie jednego ping- ponga, jak braciakowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

Było o tym wiele na poprzednich wątkach. Według mnie nie musiał, bo ona o wszystkim wiedziała. Kwas się zrobił tylko dlatego, że to wyszło poza ich kwadrat.

A w jaki sposób wyszło? Jakim cudem? Nie jestem w temacie, miałam dłuższą przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A w jaki sposób wyszło? Jakim cudem? Nie jestem w temacie, miałam dłuższą przerwę.

Przejrzyj wątek. Jest napisane kilka stron wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja to Wam powiem, że wolę jednak Otrę. Mimo wszystko sprawia wrażenie bardziej ludzkiej, swojskiej, szczerej w tym co mówi-pomijam oczywiście jej "sytuacje na przypale" 😉 Jest jakby bardziej dostępna. Bu wg mnie pozjadała wszystkie rozumy, ona jest @żoną/warszawianką/juciuberką z zasięgami/ją stać na palety z wyższej półki... Ale co z tego kiedy rzeczywistość jest zupełnie inna. I w to wpadła Bu. Dokonała samozaorania, najpierw sprawa ze zdradą a potem wpakowała się po uszy z patronite... licząc na cud i apula. Z ciekawości zerknęłam na profil Patronite Otry i to wygląda dla mnie normalnie...a nie zbieranie ogromnych kwot na sprzęt... 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A ja to Wam powiem, że wolę jednak Otrę. Mimo wszystko sprawia wrażenie bardziej ludzkiej, swojskiej, szczerej w tym co mówi-pomijam oczywiście jej "sytuacje na przypale" 😉 Jest jakby bardziej dostępna. Bu wg mnie pozjadała wszystkie rozumy, ona jest @żoną/warszawianką/juciuberką z zasięgami/ją stać na palety z wyższej półki... Ale co z tego kiedy rzeczywistość jest zupełnie inna. I w to wpadła Bu. Dokonała samozaorania, najpierw sprawa ze zdradą a potem wpakowała się po uszy z patronite... licząc na cud i apula. Z ciekawości zerknęłam na profil Patronite Otry i to wygląda dla mnie normalnie...a nie zbieranie ogromnych kwot na sprzęt... 🤦‍♀️

dla mnie obie są oszołomami, fałszywcami, z żadną bym nie chciała miec do czynienia. Aczkolwiek buki sposób mówienia, mimika, wywalanie dżdżownic mnie brzydzi, więc gdybym miała z pistoletem przy głowie wybierać- wybrałabym ostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
4 minuty temu, Gość gość napisał:

dla mnie obie są oszołomami, fałszywcami, z żadną bym nie chciała miec do czynienia. Aczkolwiek buki sposób mówienia, mimika, wywalanie dżdżownic mnie brzydzi, więc gdybym miała z pistoletem przy głowie wybierać- wybrałabym ostrą.

I ja bym wolała Bukę. Mimo jej charakterku i kompletnego braku poczucia humoru jest jednak normalniejsza, w sensie umysłowym. Otra to jak rozmawianie z kosmitką, nie wytrzymałabym dwóch minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A ja to Wam powiem, że wolę jednak Otrę. Mimo wszystko sprawia wrażenie bardziej ludzkiej, swojskiej, szczerej w tym co mówi-pomijam oczywiście jej "sytuacje na przypale" 😉 Jest jakby bardziej dostępna. Bu wg mnie pozjadała wszystkie rozumy, ona jest @żoną/warszawianką/juciuberką z zasięgami/ją stać na palety z wyższej półki... Ale co z tego kiedy rzeczywistość jest zupełnie inna. I w to wpadła Bu. Dokonała samozaorania, najpierw sprawa ze zdradą a potem wpakowała się po uszy z patronite... licząc na cud i apula. Z ciekawości zerknęłam na profil Patronite Otry i to wygląda dla mnie normalnie...a nie zbieranie ogromnych kwot na sprzęt... 🤦‍♀️

Dostępna? Przecież ona jest antymaterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Pinezka napisał:

Ja gdybym miała wybierać, np. z którą z nich spędzić weekend czy wyjść na Sylwestra, wybrałabym Bukę. Fakt, jest mocno egocentryczna i przekonana o własnej zaj.ebi.stości, ale jednocześnie sprawia wrażenie osoby, z którą można pogadać na różne tematy. Otra zachowuje się jak zwierzątko, które uciekło z klatki w laboratorium, zaszyło się w kącie w piwnicy, warczy, piszczy i próbuje kąsać osoby, które chcą je stamtąd wyciągnąć. Jest po prostu dzika i nie potrafi nawiązywać relacji z ludźmi. Słaby materiał na przyjaciółkę, a nawet na dalszą znajomą...

Taaaak. Pięknie napisane. Otra jest po drugiej stronie lustra. Bukę da się jeszcze wyciągnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak tak dziewczyny, zgadzam się z Wami biorąc pod uwagę to, że Bu jest bardziej "dostępna" pod kątem umysłowym. Pisząc wcześniejszą wiadomość chodziło mi tylko o kwestie związane z jej działalnością na yt. Dej, jej rozczeniowość, zamiatanie spraw pod dywan i ostatnie wyciąganie kasy na sprzęt, przy jednoczesnym wywalaniu jej na paletki/balsamy z "wyższej" półki mnie skutecznie do niej zraziło. Zerkam na jej IS oraz filmy (przez invidio) tylko i wyłącznie z ciekawości- od strony psychologicznej-co nam może jeszcze zafundować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ja to Wam powiem, że wolę jednak Otrę. Mimo wszystko sprawia wrażenie bardziej ludzkiej, swojskiej, szczerej w tym co mówi-pomijam oczywiście jej "sytuacje na przypale" 😉 Jest jakby bardziej dostępna. Bu wg mnie pozjadała wszystkie rozumy, ona jest @żoną/warszawianką/juciuberką z zasięgami/ją stać na palety z wyższej półki... Ale co z tego kiedy rzeczywistość jest zupełnie inna. I w to wpadła Bu. Dokonała samozaorania, najpierw sprawa ze zdradą a potem wpakowała się po uszy z patronite... licząc na cud i apula. Z ciekawości zerknęłam na profil Patronite Otry i to wygląda dla mnie normalnie...a nie zbieranie ogromnych kwot na sprzęt... 🤦‍♀️

Pisałam kiedyś z Magdą na priv, to ona mnie zagadała, bo coś jej tam skomentowałam. Powiem szczerze, że sprawiała wrażenie osoby niezrównoważonej psychicznie. Zachowywała się dziwnie. Jakby była kompletnie odrealniona. Opowiadała takie bzdury, dosłownie jakby zaczepił mnie jakiś chory psychicznie obcy. Jej wypowiedzi były przerysowane, bardzo "krzykliwe". Było w tym coś chaotycznego, niepokojącego... Raz była wyluzowana, a zaraz znowu agresywnie pisała o Kafeterii, że zniszczono jej tu opinie, potem zaraz twierdziła, że to olewa... Dużo też zmyślała. Było to bardzo niekomfortowe. Nie chciałabym spotkać się z nią w realu. Psychologiem nie jestem, ale ona ma w sobie coś odpychającego, coś niepokojącego. Jakąś nutę psychopaty. Szaleńca. Myślę, że B ma po prostu chamski charakter. Ale Magda musi mieć coś z głową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Obie są nienormalne, co tu roztrząsać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Pisałam kiedyś z Magdą na priv, to ona mnie zagadała, bo coś jej tam skomentowałam. Powiem szczerze, że sprawiała wrażenie osoby niezrównoważonej psychicznie. Zachowywała się dziwnie. Jakby była kompletnie odrealniona. Opowiadała takie bzdury, dosłownie jakby zaczepił mnie jakiś chory psychicznie obcy. Jej wypowiedzi były przerysowane, bardzo "krzykliwe". Było w tym coś chaotycznego, niepokojącego... Raz była wyluzowana, a zaraz znowu agresywnie pisała o Kafeterii, że zniszczono jej tu opinie, potem zaraz twierdziła, że to olewa... Dużo też zmyślała. Było to bardzo niekomfortowe. Nie chciałabym spotkać się z nią w realu. Psychologiem nie jestem, ale ona ma w sobie coś odpychającego, coś niepokojącego. Jakąś nutę psychopaty. Szaleńca. Myślę, że B ma po prostu chamski charakter. Ale Magda musi mieć coś z głową. 

A ja pisałam z Buką. To egocentryk, dzieciak, bardzo powierzchowna osoba, ale jak najbardziej w kontakcie. Magda to materiał nieprzemakalny. Za długo trzymali ją w komórce i jej odbiło, co widać po martwych oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Łatwiej wypełnić zmarszczki ostrej niz odessać buke. A chyba o to chodzi w bjuti projekcie 🤔 coś wam roztrząsanie nie wychodzi i odpływacie od tematu głównego.

ps. Jak zdrówko belonogiego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gosc napisał:

A ja pisałam z Buką. To egocentryk, dzieciak, bardzo powierzchowna osoba, ale jak najbardziej w kontakcie. Magda to materiał nieprzemakalny. Za długo trzymali ją w komórce i jej odbiło, co widać po martwych oczach.

O co chodzi z tymi martwymi oczami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

O co chodzi z tymi martwymi oczami? 

O to, że osoby, które tłumią emocje i unikają kontaktu z rzeczywistością, odcinają się od świata zewnętrznego, mają często takie nieobecne oczy. Tłumienie emocji wyłącza spontaniczność, naturalne reakcje. I u otry widać usta uśmiechnięte, a oczy wyłączone, jakby u rekina. Jej reakcje emocjonalne nie są autentyczne. Widać, że całe lata spędziła w świecie wewnętrznym. Choroby psychiczne bardzo widać w oczach. Przekaz jest dziwaczny, niespójny. Co innego mówią oczy, usta, mimika, pantomimika, a jeszcze inna jest treść. Emocje to pobudzenie energii w ciele i to manifestuje się w ożywionym spojrzeniu. Magda ma osłupienie w oczach. Ona ma poważne problemy psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boka
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Łatwiej wypełnić zmarszczki ostrej niz odessać buke. A chyba o to chodzi w bjuti projekcie 🤔 coś wam roztrząsanie nie wychodzi i odpływacie od tematu głównego.

ps. Jak zdrówko belonogiego?!

Ale Bu będzie go tylko prowadzić i do tego się nadaje. Magda nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Łatwiej wypełnić zmarszczki ostrej niz odessać buke.

Połączyć wężykiem i przetoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×