Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Jakie mleko modyfikowane podejście dzieciom?

Polecane posty

Gość Gość

Proszę nie pisać ,,żadnego bo karmię piersią" bo akurat nie o to pytam. Obchodzi mnie jakie mleko modyfikowane podajecie? Słyszałam już o każdym i cos zlego i dobrego i teraz sama nie wiem na jakieś przejść. Tak wiem wiem mleko matki najlepsze...  ale chce wiedzieć jakie waszym zdaniem mleko modyfikowane jest najlepsze ? Już kilka razy słyszałam ,,zacznij od bebiko, najtańsze, kiedyś tylko takie było i dzieci żyły" no i tu mnie zastanawia czy każde te mleko jest takie samo tylko płacimy za ,,firme" czy jednak jest różnica między takim bebiko za 20 zł a np; NAN za 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas było mleko Bebilon. Początkowo dla wcześniaków (zamawialiśmy w aptece), potem już po kolei 1, 2, 3 - łatwo dostępne w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isjdjjdd

Ja dawalam Nan,  ale tera,  dalabym bebilon.  Syn w ogole nie chcial pic mleka.  nan jest ok ale nie wiem czy moze smak mu nie podszedl czy co? A po co chcesz oszczedzac na mleku dla dziecka? Potem ta roznice i tak wydasz na duperely. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Enfamil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość isjdjjdd napisał:

Ja dawalam Nan,  ale tera,  dalabym bebilon.  Syn w ogole nie chcial pic mleka.  nan jest ok ale nie wiem czy moze smak mu nie podszedl czy co? A po co chcesz oszczedzac na mleku dla dziecka? Potem ta roznice i tak wydasz na duperely. 

Nie chce oszczędzać ale już od kilku osób i to moich koleżanek które mają dzieci usłyszałam że gdyby miały jeszcze raz dawać mm  to byłoby to bebiko bo za te pieniądze które wydały na drogie mleka typu NAN lub bebilon dziecko miałoby nowe zabawki albo ubranka i że ich zdaniem to strata pieniędzy bo mleko jest po to zeby dziecko się najadło a te wszystkie witaminy to tylko taki pic na wode dlatego też zaczęłam się zastanawiać czy faktycznie każde mleko jest takie samo czy te droższe są faktycznie lepsze, mają lepsze sklady i więcej witamin a w Internecie różne informacje są więc wolę zapytać doświadczonych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Moja corka byla na Bebilonie i swietnie jej sluzyl. Syn jako alergik ze skaza tez dlugo byl na Bebilonie tyle, ze Pepti na recepte. Teraz jest na Neocate ale to juz trudno mlekiem nazwac i stosuje sie tylko w silnej nietolerancji bialka mleka krowiego. 

Ogolnie Bebilon, Nan i Hipp sa super. Bardzo dobre mleka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie chce oszczędzać ale już od kilku osób i to moich koleżanek które mają dzieci usłyszałam że gdyby miały jeszcze raz dawać mm  to byłoby to bebiko bo za te pieniądze które wydały na drogie mleka typu NAN lub bebilon dziecko miałoby nowe zabawki albo ubranka i że ich zdaniem to strata pieniędzy bo mleko jest po to zeby dziecko się najadło a te wszystkie witaminy to tylko taki pic na wode dlatego też zaczęłam się zastanawiać czy faktycznie każde mleko jest takie samo czy te droższe są faktycznie lepsze, mają lepsze sklady i więcej witamin a w Internecie różne informacje są więc wolę zapytać doświadczonych mam

Nie rozumiesz jednego. Każde dziecko inaczej reaguje na dane mleko. Zamiast robić głupią sondę kup sobie np to bebiko i zobacz jak dziecko reaguje. Jak źle to zmień. Poczytaj i wybierz, bo też nie można zmieniać mleka dziecku co 2 tygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Babilon uważam za najlepsze ,kupuję w sklepie ,uważam że w dyskontach towar nie jest najlepszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Bebiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Nie słuchaj glupiutkich młodych mamusi,jest małe dziecko odmów sobie a niech ono ma co najlepsze,potem to rzutuje na jego rozwój, co tanie to potem drogie. Niech ci będzie dziecko najważniejszym.  Mi to mleko po porodzie jeszcze w szpitalu położne polecily, że jest najbezpieczniejsze,po innych są różne sytuacje jak to one nazwaly. Wiem że drogie,i czasem mamram ale na dziecku nie będę oszczędzać, pierwsze 2,3 latka są najważniejsze w jego rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jedno i drugie Enfamilem. Zero problemow. 

Corka skonczyla 3 lata w czerwcu i dalej pije jedna butle rano. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala

Tak bo co najtańsze, będziesz mieć na żelowe paznokcie, zaoszczedzisz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polskie Babymilk albo z Rossman. Babydream. Oba dobre i tanie. Okolo 17-18 zl za karton 500g. Czasem Bebiprima z Lidla - zlotowke drozsze i tez ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Od urodzenia nan, na porodowce ha, i potem jedno opakowanie w domu też nan ha bo akurat było w sklepie, potem zwykły nan. Z tym, że ja karmiłam też swoim. Potem mały wyladowal w szpitalu na płuca i pediatra zmienił mu na bebilon, nie podobało mi się to bo dostawał czerwonych plam ale nie pozwalali wnosić swojego więc po prostu odciagalam więcej. Po wyjściu już tylko nan. Ja nie ufam innym firmom, a już szczególnie hipp to dla mnie syf, myślę, że w tym przypadku cena przekłada się na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zwykle Bebiko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A dlaczego piesz ze Hipp to syf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To prawda zacznij od najtanszego, jesli zauwazysz problemy z robieniem kupy dodawaj do mleka espumisan. Ja zaczynalam od bebiko i widzac problemy z kupa zmienilam na hipp problemy nadal byly ale polecono mi espumisan. Nie chcac juz zmieniac mleka kolejny raz bo to dla dziecka nie jest zdrowe dodaje do co trzeciej butli kilka kropli i problemow nie ma. Zaluje ze nie polecono mi tego wczesniej kiedy stosowalam bebiko. A tak nawiasem to kazde dziecko jest inne i nie ma dobrego mm, jest dziecko ktore toleruje jedno mleko a drugiego nie dlatego jest tyle tego wszystkiego a tak na prawde to faktycznie tylko mleko matki jest jedynym mlekiem ktore mozesz miec pewnosc ze twoje dziecko zaakceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama kochajaca

Ja daje cały czas mleko Hipp. W ogóle nie karmilam piersią. Położna poleciła Hipp i faktycznie miała rację. Córka polubila od razu i tak jest do tej pory. Żadnych boli brzuszka itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Mama kochajaca napisał:

Ja daje cały czas mleko Hipp. W ogóle nie karmilam piersią. Położna poleciła Hipp i faktycznie miała rację. Córka polubila od razu i tak jest do tej pory. Żadnych boli brzuszka itp. 

O żałośniejszą reklamę trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona mama
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Proszę nie pisać ,,żadnego bo karmię piersią" bo akurat nie o to pytam. Obchodzi mnie jakie mleko modyfikowane podajecie? Słyszałam już o każdym i cos zlego i dobrego i teraz sama nie wiem na jakieś przejść. Tak wiem wiem mleko matki najlepsze...  ale chce wiedzieć jakie waszym zdaniem mleko modyfikowane jest najlepsze ? Już kilka razy słyszałam ,,zacznij od bebiko, najtańsze, kiedyś tylko takie było i dzieci żyły" no i tu mnie zastanawia czy każde te mleko jest takie samo tylko płacimy za ,,firme" czy jednak jest różnica między takim bebiko za 20 zł a np; NAN za 50zł

NAN - jako mleko następne, bo do 6ciu miesięcy karmione piersią. Porządne, sprawdzone mleko, przetestowane na trójce i to był strzał w dziesiątkę. Dzieci świetnie je tolerowały, doskonale się rozwijały, mają niezły potencjał intelektualny 😉  Pediatra napomknęła, że Bebiko jest napakowane cukrem, więc odpadło. Ale to lata temu, jaki ma skład teraz, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Neocate i powoli przechodzimy na bebilon pepti ale córka (rok) jest alergikiem, ma AZS i po zwykłym mm ma mega wysypki, na szczęście te preparaty mamy na receptę i odpłatność 30%, puszka neocate bez recepty kosztowała by 128 zł ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smile

Nasze dziecko ma w jadlospisie mleko Bebilon Prosyneo. Mleko jest delikatne dla brzuszka i nie mamy problemow z ukladem pokarmowym a i cena dobra aptekach Doz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejak
Dnia 31.08.2019 o 12:19, Gość Smile napisał:

Nasze dziecko ma w jadlospisie mleko Bebilon Prosyneo. Mleko jest delikatne dla brzuszka i nie mamy problemow z ukladem pokarmowym a i cena dobra aptekach Doz

A zamawiasz on line czy stacjonarnie? Bo myślę nad zamowieniem na doz on line ale nie wiem ile taka przesylka kosztuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefka

w DOZ stacjonarnie mają bardzo duży wybór mlek bebilon i ceny przystępne, ja od jakiegoś czasu włanie u nich kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc m

Bebiko 😉

Był Bebilon to ulewal młody jak Niagara. 

Nan to lepsze pro coś... tam mega zaparcia. 

Bebiko strzał w dziesiątkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z doświadczenia i z tego jak rozmawiałam z położna... Po mleku typu bebilon, nan dzieci mają często problemy z brzuszkiem. Ja po urodzeniu dziecka od razu kupiłam Babilon profutura, bo tyle się naczytałam że takie dobre, a wcale nie tanie, bo 70 zl... To moje dziecko nie robiło kupki. Po nan tak samo, położna powiedziała, ze zauważyła, ze dzieci po mleku tych firm mają problemy. Później po wielkich próbach mojemu dziecku osobiście przypasowalo enfamil, problemy z brzuszkiem sie zakończyły. Ale trzeba też pamiętam że każde dziecko jest inne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka nam ostatnio poleciła Hipp i faktycznie dobre mleko, produkt bio, więc na pewno bezpieczne dla naszych dzieci, do kupienia np, rossmannie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Noska92 napisał:

Koleżanka nam ostatnio poleciła Hipp i faktycznie dobre mleko, produkt bio, więc na pewno bezpieczne dla naszych dzieci, do kupienia np, rossmannie. 

Wiele mam poleca właśnie Hipp bio Combiotik. U nas też bez problemów z brzuszkiem, a mówi się, że to mleko jest najbliższe mleku matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×