Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co to znaczy MADKA

Polecane posty

Gość gość

O chodzi  jak ktoś  pisze "madka " ? co to znaczy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJestem

To już ustalone że wynoszą się stad.Tyle w temacie...Skończ piepszyc,motywujecie mnie do dzialania.Robie woń stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tego co wiem wzięło to się że zwyklego błędu , ktory popelniaja niektore matki na forach w różnych gownoburzach.  zamiast matka-madka. Tak sie przyjęła ta madka to kobieta mająca dzieci, wyklocajaca sie o zasiłki, swoje prawa i najlepiej z konkubentem  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To te od: dej, bo mom chorom ciurke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Madki wrzucają tysiące zdjęć swoich bombelkow i nigdy w życiu nie pracowały, nie skończyły żadnej szkoły ciągną tylko zasiłki i uważają że ich praca to mama na cały etat (tak też mają wpisane na fejsie)!. Najwieksze osiągnięcie w zyciu Madki to urodzenie bombelka. A kobiety które świadomie nie decydują się na macierzyństwo nazywają bezdzietnymi lambadziarami. Madki maja swój własny język, który czasem ciężko rozszyfrować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

Wy piszecie swoje a ja i tak zrobie swoje...Zobaczymy jak to sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość OsiemJeden napisał:

Wy piszecie swoje a ja i tak zrobie swoje...Zobaczymy jak to sie skonczy.

Yyy o co ci chodzi? Ktoś pyta o wyjaśnienie a ty wyskakujesz z robieniem czegoś. Rób se co chcesz ktoś ci coś każe? Lol 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Madka obowiązkowo rodzi siłami natury. Poza zmianą pieluchy niewiele umie, ale wiele jej się należy. Kiedy wyrusza ze swoim dzieciatym orszakiem na miasto, należy traktować ją z szacunkiem i podziwem, przepuszczać w kolejce, ustępować miejsca, tolerując wszelkie zgorszenie i zniszczenie jakiego dokonują bombelki. Nie masz dzieci bądź masz jedynaka to jesteś egoistką, która powinna być odpowiednio opodatkowana na rzecz dzieciatych. Jesteś matką i pracujesz - jesteś karierowiczką, która niepotrzebnie zrobiła sobie dzieci. Wystawiasz coś na olx - jej się to należy za darmo dla bombelkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Madka- kobieta, która robi coś inaczej niż nakazuje to kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zobaczcie sobie na FB Spotted Madka & Tateł. Niektóre z waszych wpisów stanowią tam inspiracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Madka pracuje 24h w firmie Rodzina. Ma płacone uśmiechem bombelka i 500 plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×